curtis balydes

Już w najbliższy weekend dojdzie do walki Curtis Blaydes z Derrickiem Lewisem. Przed nadchodzącym bojem Blaydes zapowiada walkę zapaśniczą, ale uważa, że jest niebezpieczny w każdej płaszczyźnie.

Blaydes nie kryje swojego planu na walkę i nie zamierza go zmieniać, nawet jeśli ten nie podoba się fanom. Chce pokonać Lewisa zapasami. W rozmowie dla UFC przyznał jednak, że również jego ciosy mogą stanowić zagrożenie dla Lewisa.

Podchodzę z respektem do siły ciosów Lewisa i wiem, że w stójce on stanowi poważne zagrożenie, ale ja nie tylko jestem zapaśnikiem. Również dysponuję ciężkimi rękami.

Blaydes dodał też, że czuje się zawodnikiem wszechstronnym.

W każdej sytuacji jaką można sobie wyobrazić jestem najniebezpieczniejszym zawodnikiem wagi ciężkiej. Wygrałem cztery walki z rzędu, a po tym jak pobiję Derricka Lewisa w końcu będę obdarzony szacunkiem na jaki zasługuję.

Do starcia obu zawodników miało dojść już w zeszłym roku. U Balydesa wykryto jednak koronawirusa, więc pojedynek odwołano. Walka została jednak zestawiona ponownie i ma się odbyć się 21 lutego.

Balydes walczy dla UFC od roku 2016 i w tym czasie przegrał tylko dwa razy. W obu przypadkach była to w walce z Francisem Ngannou, który niedługo zawalczy o pas mistrzowski.

Derrick Lewis ma za sobą 20 walk w oktagonie UFC. Zawodnik może też pochwalić się niezłą serią zwycięstw – wygrał trzy ostatnie pojedynki. „Black Beast” to rekordzista pod względem liczby wygranych przez nokaut w królewskiej kategorii największej organizacji MMA na świecie.

18 KOMENTARZE

 1. Niby ten Blaydes, kilka razy w przeszłości coś mądrego powiedział, warte to jest do odnotowania, jednak ja wolę dziką black tumbe, która mam nadzieje uśpi tego nudziarza jakimś lujem i skończy się pierdolenie.

  W ogóle dla mnie w wadzę ciężkiej liczą się bijoki i walki mogą trwać po minute. Zabij albo zgiń.

  Poziom jest i tak niski, a oglądać wąchanie jaj wolę w wagach gdzie poziom zapasów i bjj jest kilka razy wyższy.

 2. Blaydes: "Jestem najbardziej ,załosnym zawodnikiem wagi ciężkiej"

  Szacun za samokrytykę:rofl::rofl::rofl:

 3. Niby ten Blaydes, kilka razy w przeszłości coś mądrego powiedział, warte to jest do odnotowania, jednak ja wolę dziką black tumbe, która mam nadzieje uśpi tego nudziarza jakimś lujem i skończy się pierdolenie.

  W ogóle dla mnie w wadzę ciężkiej liczą się bijoki i walki mogą trwać po minute. Zabij albo zgiń.

  Poziom jest i tak niski, a oglądać wąchanie jaj wolę w wagach gdzie poziom zapasów i bjj jest kilka razy wyższy.

  Lewis to wieśniak jakich mało

 4. Blaydes jak wygra bylby idealnym kandydatem na powitanie JBJ w ciezkiej. Inaczej to Dzons moze sie w tym roku debiutu nie doczekac.

 5. Jasne, że jest najniebezpieczniejszy. Gdyby leżał tak na babie jak na rywalach, to ciąża murowana! Niejeden przeciwnik popuszcza w suspensor na samą myśl o takich czułościach.

 6. Lewis to wieśniak jakich mało

  Ja tam nie wiem, jak posłucham trochę Woodleya albo Usmana to Lewis wydaje się wręcz… biały :awesome:

 7. Lewis to wieśniak jakich mało

  Wole wieśniaka makumbe, która mało się odzywać i robić bum bum, niż muczyne, który za dużo filozofuje i wącha jaja dużych facetów.

  Tak w ogóle, to Blaydes porównał Jana do Costy, za to należy się karny murzyński kutang.

 8. Ja tam nie wiem, jak posłucham trochę Woodleya albo Usmana to Lewis wydaje się wręcz… biały :awesome:

  Zawsze jest jakiś punkt odniesienia w którym ktoś wypada lepiej. Jakieś akcje typu ściąganie spodenek i my balls was hot mnie nie przekonują, imo wiesniackie zachowanie, do tego ta jego cieszynka która też zalatuje brakiem klasy i szacunku. Do tego miejsce w rankingu niewspółmierne do umiejętności

 9. Zawsze jest jakiś punkt odniesienia w którym ktoś wypada lepiej. Jakieś akcje typu ściąganie spodenek i my balls was hot mnie nie przekonują, imo wiesniackie zachowanie

  To była dziwna akcja, moim zdaniem tam coś się stało w głowę. Na moje oko to nie było celowe zachowanie, on się zorientował co zrobił dopiero jak mu Joe zwrócił uwagę i chciał wybrnąć żartem, jak go poprawili to zaraz założył spodenki. Mnie ta sytuacja bardziej "przestraszyła" jako widza, bo sam nie byłem nigdy w takim stanie wycieńczenia, adrenaliny i obitej głowy na raz. Mogę się mylić ale mi się wydaje, że on przez chwilę był odcięty od rzeczywistości :wtf2:

 10. Chyba najbardziej bezpiecznym…Franek jak to czyta to ladnie musi łasic very funny very funny Curtis my:boystop:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.