jan błachowicz

Jan Błachowicz nie kryje, że jest zadowolony z tego, iż w kategorii półciężkiej czeka na niego dużo wyzwań, bo to motywuje go do ciężkiej pracy.

Jan Błachowicz, mistrz UFC wagi półciężkiej, już we wrześniu wejdzie ponownie do klatki i zmierzy się w niej z Gloverem Teixeirą. Jan nie rozpoczął jeszcze obozu przygotowawczego do walki, ale już niedługo z nim ruszy, o czym powiedział w rozmowie z Igorem Marczakiem, dla serwisu Polsatsport.pl.

Planuję ruszyć 15 czerwca, ale ten termin może się jeszcze opóźnić. Oczywiście teraz też trenuję i codziennie mam jakąś jednostkę treningową, ale to nie jest jeszcze trening stricte pod walkę.

Jan powiedział również, że nie planuje żadnych zmian w sposobie przygotowania do walki, bo jego dotychczasowy układ treningowy działa bardzo dobrze.

Tuż za Gloverem Teixerią na Jana w wadze półciężkiej czekają kolejni mocni rywale, tacy jak: Jiri Prochazka i Aleksandar Rakić. Mistrz cieszy się jednak, że ma z kim rywalizować.

Bardzo się z tego cieszę, że czuję na plecach oddech pretendentów. Dzięki temu nie brakuje mi motywacji do kolejnych treningów, bo wiem, że muszę dawać z siebie wszystko, by pozostać na szczycie.

Błachowicz pas wywalczył w zeszłym roku w starciu z Dominickiem Reyesem, którego znokautował w drugiej rundzie pojedynku. Jan od pięciu walk pozostaje niepokonany, a w ostatnich dziesięciu bojach tylko raz musiał uznać wyższość przeciwnika. Poza Adesanyą i Reyesem Polak pokonał takich rywali jak: Corey Anderson, Ronaldo Souza czy Luke Rockhold.

Mistrz w swoim ostatnim boju zmierzył się z Israelem Adesanyą i rozbił go na pełnym dystansie. Była to pierwsze obrona Polaka.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

2 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

holden_caulfield

Jungle Fight</br><b> Welterweight</b>

328 komentarzy 433 polubień

Coco Jones ma kokainowy oddech. :mamed:

Odpowiedz polub

majkelo89

UFC </br><b> Middleweight</b>

10,063 komentarzy 26,617 polubień

Coco Jones ma kokainowy oddech. :mamed:

Gwiżdże mu nos czy jak?

Odpowiedz polub