Conor McGregor Aldo Jose
Conor McGregor

Na razie cały czas nie wiadomo kiedy i czy w ogóle Conor McGregor (MMA 21-4), powróci do oktagonu UFC. Nie wiadomo również, kto mógłby być jego rywalem. Dużo mówi się o potencjalnym rewanżu z Khabibem Nurmagomedovem (MMA 27-0), jednak Michael Bisping uważa, że lepszym rozwiązaniem dla Conora i UFC byłoby zupełnie inne starcie.

Moim zdaniem warto zrobić drugą walkę McGregora z Aldo. Conor musi wrócić na drogę zwycięstw, a jeśli zawalczy z Khabibem, to ma na to marne szanse. Oczywiście, że może go dobrze trafić jednym, mocnym ciosem. Bardziej jednak prawdopodobne, że Khabib przyjmie ten cios i obali Conora, a potem będziemy mieli powtórkę z rozrywki.

Bisping w swojej audycji dodał również, że jego zdaniem ludzie chętnie zobaczyliby rewanż, ponieważ pierwsza walka skończyła się bardzo szybko na korzyść Irlandczyka.

Pierwsza walka McGregora z Aldo była świetnie wypromowana i zakończyła się niesamowicie, w 13 sekund. Myślę, że ludzie chętnie zobaczyliby rewanż, bo wierzą, że w drugim starciu Aldo poradziłby sobie lepiej. Walka z Aldo jest też starciem, w którym McGregor może wygrać.

23 KOMENTARZE

 1. Ludzie generalnie chętnie zobaczyliby Krula w oktagonie.

  Połowa, żeby zabił lewicą, druga, żeby go jakiś zapaśnik sponiewierał. :fjedzia:

 2. Ja już sam nie wierzę, żeby Rudy wrócił na szczyt. Za dużo ma zajęć pozaoktagonowych, a też mentalnie skupiony jest na tych wszystkich biznesach. Niestety cudów nie ma i na tym poziomie, jeśli nie poświęcisz się fizycznie i mentalnie przygotowaniom do walki w 100%, to ze ścisłą czołówką (Khabib, Ferguson) szans nie masz.

  Co widać było już w pierwszym starciu z Khabibem, gdzie oczywiście dochodziła jeszcze złamana noga i potężny kac, ale to pomijam.

  :conorsalute:

 3. Mądrze gada, cały czas twierdzę że druga walka z Aldo, oczywiście w wadze lekkiej to jest rozbity bank i około 2mln PPV.

 4. Ludzie generalnie chętnie zobaczyliby Krula w oktagonie.

  Połowa, żeby zabił lewicą, druga, żeby go jakiś zapaśnik sponiewierał. :fjedzia:

  Ja to chętnie zobaczyłbym żeby go ktoś zabił lewicą…albo prawicą 😛 bez znaczenia, łokcie też mogą być (Tony F. ;))

 5. :najmancoty: poza fanami conora nikt go nie chce już ogladac

  Taa a potem powrót z kimkolwiek i kolejny rekord PPV.

 6. Chłop ma wszystko i zdobył wszystko, po co ma niby wracać? 😉

  co on niby zdobył. Nie obronił pasów. Przegrał z Diazem i Kabibem oraz Mejweterem . Osiągnęli coś w tym sporcie to taki Spider, GSP, Fedor czy Coco Bones. Przyfarcił dwa pasy. Już przygotowany Chat Mendes by go wykoleił. Każdy to widział.

 7. Chłop ma wszystko i zdobył wszystko, po co ma niby wracać? 😉

  Znasz kogoś kto nie chce więcej sławy i pieniędzy? :damjan:

 8. co on niby zdobył. Nie obronił pasów. Przegrał z Diazem i Kabibem oraz Mejweterem . Osiągnęli coś w tym sporcie to taki Spider, GSP, Fedor czy Coco Bones. Przyfarcił dwa pasy. Już przygotowany Chat Mendes by go wykoleił. Każdy to widział.

  Kurwa już mi się ulewa jak czytam o Mendesie. Zesrałby się, bo dostał KO :conorsalute:

 9. Kurwa już mi się ulewa jak czytam o Mendesie. Zesrałby się, bo dostał KO :conorsalute:

  ulewa bo boli prawda o kondorku którego poskładał by karzeł po pełnym obozie

 10. Jak jakimś cudem Dustin wygra z Kabibem to na to Conor może ewentualnie wrócić, Aldo bez sensu na spadku formy, ewentualnie rewanż z Maxem. Nie oszukujmy sie jednak krul już nie wroci.:einsteinsmoke:

 11. Jeżeli Król wejdzie jeszcze kiedykolwiek do oktagonu to nie po to by znów jakiegoś Alto (czy innego Masfitala) sponiewierać. Potrzeba czegoś wielkiego. Reszta to nikomu niepotrzebne mrzonki.

 12. Ja bym bardzo ale to bardzo chciał aby wrócił, skusił się skubaniec na walkę z Fergusonem… i obskoczył tym samym wpierdol życia 😛

 13. Jeżeli Król wejdzie jeszcze kiedykolwiek do oktagonu to nie po to by znów jakiegoś Alto (czy innego Masfitala) sponiewierać. Potrzeba czegoś wielkiego. Reszta to nikomu niepotrzebne mrzonki.

  rewanż z Aldo to kiepski żart… Ale z Masvidalem to akurat byloby rozbicie skarbonki

 14. co on niby zdobył. Nie obronił pasów. Przegrał z Diazem i Kabibem oraz Mejweterem . Osiągnęli coś w tym sporcie to taki Spider, GSP, Fedor czy Coco Bones. Przyfarcił dwa pasy. Już przygotowany Chat Mendes by go wykoleił. Każdy to widział.

   

  Jak można niby przyfarcić 2 pasy w UFC? I od kiedy wyznacznikiem osiągnięcia czegoś muszą być obrony pasa, gość zdobył tytuł w dwóch dywizjach i do tego zbił fortune. To, że z kims przegrał to normalne w tym sporcie bo praktycznie nie ma osób niepokonanych. Nie obronił tytułow to fakt, ale nie można podważac tego, że wzial wszystko co było do wzięcia w tym sporcie.

 15. […] ale nie można podważac tego, że wzial wszystko co było do wzięcia w tym sporcie.

  Można, można. Wystarczy go nie lubić. :fjedzia:

 16. jak Bisping przyfarcił tylko że podwójnie. Z łysiejącym Aldo i Alvarezem który dawał słabe walki. Zero obron pasa. Wielkie kurna osiągnięcie. Zero. Nul.0 Oczywiste jest że Aldo więcej od niego znaczy. Bo był dominatorem. A rudy nie. I ta chałtura w boksie.

 17. Można, można. Wystarczy go nie lubić. :fjedzia:

  Jeśli komuś antypatia do zawodnika przysłania fakty to nic na to nie poradzisz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.