Beneil Dariush przegrał ostatni pojedynek, w którym musiał uznać wyższość Charlesa Oliveiry. Po walce Beneil przyznał, że nie był sobą w tym starciu, ale jest przekonany, że wygrałby rewanż z Brazylijczykiem.

Podczas gali UFC 289, która odbyła się 10 czerwca w Kanadzie, Beneil Dariush zmierzył się z Charlesem Oliveirą. Beneil Dariush liczył na to, że zdominuje Charlesa Oliveirę w oktagonie UFC i skończy go przed czasem. Ostatecznie jednak pojedynek ułożył się zupełnie nie po jego myśli i Dariush sam został znokautowany. Będąc gościem programu UFC Unfiltered Dariush powiedział:

To nie była moja pierwsza przegrana w karierze i nie pierwszy raz się będę odbudowywał. Robiłem to już wcześniej. Szczerze mówiąc nie wiem, co poszło nie tak tamtej nocy. Czegoś brakowało, muszę więc to przemyśleć i naprawić. Następnym razem zaprezentuję lepszą wersję samego siebie.

Dariush jest też przekonany, że druga walka z Oliveirą ułożyłaby się po jego myśli.

Wierzę, że jeśli zawalczymy ponownie, wygram. Muszę więc ciężko pracować.

33-letni Beneil Dariush ma na swoim koncie 22 walki w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. W przedostatnim pojedynku pokonał Mateusz Gamrota. Wcześniej wygrywał też m.in. z Tonym Fergusonem czy Carlosem Diego Ferreirą. Obecnie reprezentant Kings MMA zajmuje 4. miejsce w rankingu najlepszych zawodników kategorii lekkiej UFC, a przed starciem z Oliveirą był na fali ośmiu zwycięstw z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,045 komentarzy 3,120 polubień

Beneil Dariush przegrał ostatni pojedynek, w którym musiał uznać wyższość Charlesa Oliveiry. Po walce Beneil przyznał, że nie był sobą w tym starciu, ale jest przekonany, że wygrałby rewanż z Brazylijczykiem. Podczas gali UFC 289, która odbyła się 10 czerwca w Kanadzie, Beneil Dariush zmierzył się z Charlesem Oliveirą. Beneil Dariush liczył na to, że […]

Odpowiedz polub

click to expand...