Bellator MMA nie zorganizuje najbliższych majowych gal przez epidemię koronawirusa, która panuje na całym świecie. Według informacji podanych przez Ariela Helwaniego, prezydent organizacji, Scott Coker, zdecydował się na anulowanie na ten moment trzech rozpisek Bellator MMA.

9 maja miała odbyć się gala Bellator 242, na której miały odbyć się dwie walki mistrzowskie. 16 maja planowana była gala w Londynie, a 29 maja gala w Temeculi w Kalifornii. Zawodnicy, którzy mieli wystąpić podczas tych wydarzeń to m.in. Ryan Bader, Gegard Mousasi, Douglas Lima, James Gallagher, Fabian Edwards czy Liz Carmouche.

Dwa z trzech wydarzeń miały odbyć się w Kalifornii, gdzie zakazane mają byc wydarzenia sportowe do końca maja. Takie informacje przekazała organizacji osoba związana z komisją sportową. Na ten moment Coker nie ma konkretnych informacji na temat kiedy mogłyby odbyć się przełożone wydarzenia. Prezydent Bellator MMA stwierdził, że fani organizacji powinni być cierpliwi i jak tylko kraj zacznie funkcjonować normalnie, oni również wrócą do akcji.

Bellator MMA nie jest oczywiście jedyną organizacją, która musi przełożyć swoje gale na przyszłe terminy. W Polsce również mieliśmy takie przypadki – organizacje KSW oraz FEN zmuszone były do odwołania swoich gal.

ZOBACZ TAKŻE: CO DALEJ Z KSW 54 i KSW 55?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.