khamzat chimaev conor mcgregor

O walce Khamzata Chimaeva z Kamaru Usmanem mówi się od dłuższego czasu. Belal Muhammad nie wierzy jednak w to zestawienie. Jego zdaniem Chimaev jest zawodnikiem, który dużo mówi, ale nie za wiele z tego ostatecznie wynika.

Kamaru Usman, były mistrz wagi półśredniej UFC, zapowiedział niedawno, że jest chętny na pojedynek z Khamzatem Chimaevem. Obaj zawodnicy weszli też z sobą w wymiany zdań za pośrednictwem mediów społecznościowych. Belal Muhammad w rozmowie dla The Schmo przedstawił swoje spojrzenie na to zestawienie.

Era Twitter jest wkurzająca. Khamzat jest jak McGregor, cały czas chce zwrócić na siebie uwagę. Wrzuca więc przypadkowe tweety tu i tam, ale nic z tego nie wynika. Gdy więc mówi się o jego walce z Usmanem, to ja myślę, że do tego starcia nie dojdzie. Oni o tym gadają. Obaj coś powiedzą, ale nic z tego nie wyniknie. Cały czas pojawiają się informacje, że Khamzat zawalczy z tym lub tamtym gościem. Chodzi tylko o to, żeby cały czas coś o nim mówiono.

Na razie cały czas nie wiadomo czy faktycznie do pojedynku Kamaru Usmana z Khamzatem Chimaevem. Pojawiają się jednak głosy mówiące, że trwają prace nad tym zestawieniem.

Kamaru Usman jest po dwóch przegranych z rzędu w walkach z Leonem Edwardsem. W sierpniu roku 2022 został przez Leona znokautowany i utracił pas mistrzowski, w marcu tego roku przegrał z nim na punkty.

Khamzat Chimaev pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Ostatni raz walczył we wrześniu zeszłego roku i pokonał Kevina Hollanda.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

B.I.G Makumba

UFC
Middleweight

10,867 komentarzy 18,700 polubień

rimember de aj zrozum że gwiazda danego sportu zawsze ma przywileje i zawsze się o niej coś gada

Odpowiedz polub

Halny

KSW
Light Heavyweight

5,806 komentarzy 2,596 polubień

Khamzat jest jak McGregor,

Chyba po wylewie...

Odpowiedz 2 polubień

Masta

Vale Tudo
Open

22,977 komentarzy 59,258 polubień
jihaad

UFC
Middleweight

10,196 komentarzy 24,242 polubień

Tak chleje? :beczka:

Odpowiedz 1 Like

Lukasyno

Brutaal
Featherweight

472 komentarzy 959 polubień

Conor jaki był taki był ale wagi nigdy nie przestrzelił, I kalesonów też obsranych nie nosił bo wyszedł do takiego Khabiba, a Cipajew ostatnimi czasy ma więczną sraczke najbardziej przed Costa I Rahmanovem

Odpowiedz 2 polubień

L
Ludwiczek

UFC
Welterweight

9,508 komentarzy 19,449 polubień

Mocny tylko na Twitterze? :lesnarhappy:

Odpowiedz polub