Z powodu koronawirusa trzy gale UFC zostały odwołane. Na razie nie wiadomo czy i kiedy będą one mogły się odbyć. Szef UFC cały czas jednak zapewnia, że pracuje nad tym, aby MMA wróciło do normalności.

Zobacz również: Szef UFC: „Jeśli to koronawirus jest tym, co ma mnie dopaść, niech tak będzie”

Daniel Cormier, były mistrz wagi ciężkiej i półciężkiej też czeka na to, kiedy wszystko zacznie ponownie działać.

Nie ma teraz niczego. Wszystko stoi w miejscu. UFC pauzuje, ale nie tylko UFC. Cały świat się zatrzymał. Każdy sport, cała rozrywka. Musimy więc czekać.

W audycji Michaela Bispinga Cormier dodał jednak, że ta chwilowa przerwa może wyjść na dobre fanom UFC.

Kiedy spojrzy się do przodu, każdy zawodnik wie, że kiedy UFC powróci, pojawią się niesamowite karty walk. UFC nie zarabia teraz pieniędzy. Kiedy więc powróci, będzie musiało zarobić wszystkie te pieniądze, które miało w planach. W związku z tym będą organizować niesamowite gale z niesamowitymi kartami walki każdego weekendu, aż do końca roku. Nie mogę się doczekać, aby stać się częścią tego wszystkiego. Będziemy ogląda superwalki za superwalkami, świetne karty walk jedna za drugą. Będzie tak jak kiedyś, kiedy UFC było raz w miesiącu i każda karta była niesamowita.

3 KOMENTARZE

  1. Patrząc na to z tej strony, faktycznie może mieć racje, wielu zawodników nabierze głodu i oczywiście może się to zwrócić. Nam oglądającym bo finansowo UFC tak czy srak straci finansowo

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.