Na razie cały czas nie wiadomo kto będzie kolejnym rywalem Conora McGregora (MMA 22-4), który w pięknym stylu powrócił do oktagonu UFC i pokonał Donalda Cerrone (MMA 36-14, 1NC). Nazwisk, które pojawiają się na potencjalnej liście rywali jest bardzo dużo.

Zdaniem Basa Ruttena, byłego mistrza UFC, jednym z ciekawszych starć byłby pojedynek McGregora z Jorge Masvidalem (MMA 35-13).

Zobacz również: „To byłaby jedna z największych walk w historii” – Masvidal o starciu z Conorem

Moim zdaniem Conor uwielbia kolekcjonować pasy, a Masvidal ma tytuł „BMF”. Myślę, że zdobycie dwóch pasów UFC w dwóch różnych kategoriach wagowych i potem zdobycia pasa „BMF”, to byłoby coś całkiem fajnego.

Rutten w audycji Submission Radio powiedział również, że takie starcie byłoby świetny rozwiązaniem dla UFC.

Masvidal to bardzo dobry zawodnik, w ostatnich jego 7 walkach była chyba tylko jedna decyzja sędziowska. Reszta to nokauty. On walczył też ze świetnymi zawodnikami. Myślę, że jego walka z Conorem pobiłaby wszystkie rekordy. Wierzę, że to starcie dałoby ogromną sprzedaż PPV.

Aktualnie wszystko wskazuje jednak na to, że Jorge Masvidal (MMA 35-13), zdobywca pasa „BMF”, w swoim kolejnym boju zmierzy się o mistrzowski pas z Kamaru Usmanem (MMA 16-1).

Zobacz również: Kamaru Usman vs Jorge Masvidal w planach na lipcową galę UFC

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.