Przed ostatnią walką w klatce UFC Conor McGregor, który słynie z tzw. trash talku, był niezwykle miły i uprzejmy względem swego rywal. Wygląda jednak na to, że Irlandczyk ma dość takiej postawy, a Daniel Cormier uważa, że McGregor zapowiada powrót dawnego Conora.

McGregor w swoim ostatnim boju został pobity przez Dustina Poriera. Zarówno przed jak i po walce okazał szacunek przeciwnikowi i nie próbował go w żaden sposób prowokować, tak jak to robił przed innymi starciami.

Stonowany i sympatyczny Conor postanowił jednak powróci do korzeni i napisał w mediach społecznościowych, że to koniec z byciem miłym gościem.

Zobacz również: Zdjęcie dnia: „Koniec z byciem miłym gościem” – wróci „stary” Conor McGregor?

Słowa te skomentował Daniel Cormier i w rozmowie z Arielem Helwanim dla ESPN powiedział:

Aura Conora zniknęła. Przy ostatnim podejściu, w walce z Dustinem Poirierem, on wydawał się być nieco inny. Nie wydawał się być jak ten dawny Conor. Teraz natomiast wygląda na to, że on będzie chciał wrócić i być ponownie tamtym gościem. Gościem zyskującym przewagę nad rywalami.

Na razie nie wiadomo kiedy Conor McGregor ponownie pojawi się w klatce UFC. Sam zawodnik zapowiada, że chciałby po raz trzeci zmierzyć się z Dustinem Porierem, ale jeszcze nie wiadomo czy do tego starcia faktycznie dojdzie. Poirier jest jednak otwarty na taki bój.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.