Tom Aspinall, tymczasowy mistrz UFC wagi ciężkiej, zasłynął tym, że swoje walki wygrywa bardzo szybko. Anglik przyznaje jednak też, że dopiero w kolejnych odsłonach walki potrafi wejść na wyższy poziom swoich umiejętności.

11 listopada w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na deski Pavlovicha już w pierwszej rundzie pojedynku, ale jest przekonany, że nawet gdyby walka potrwała pięć rund, poradziłby sobie w niej dobrze. W rozmowie z Michaelem Bispingiem w jego programie Aspinall powiedział:

Szczerze powiedziawszy myślę, że spokojnie mógłbym z nim zrobić pięć rund. Raczej o tym nie mówię, ale mam pewną sekretną broń, o której wiedzą tylko moi koledzy z maty. Z każdą rundą staję się lepszy. Szczerze mówiąc na początku nie jestem zbyt dobry, robię się znacznie lepszy w kolejnych rundach. Dysponuję naprawdę bardzo dobrą kondycją. Szczycę się tym, jak radzę sobie w kolejnych odsłonach walki. Nie miałem jednak jeszcze okazji zaprezentować tego w klatce, ale myślę, że byłoby to dla wszystkich niezłe zaskoczenie. Jeśli jednak pojawia się możliwość szybkiego wygrania przez nokaut, trzeba oczywiście z tego korzystać.

Tom Aspinall bije się dla UFC od roku 2020. Anglik szedł przez amerykański oktagon jak burza i szybko wygrał pięć walk z rzędu. W lipcu roku 2022 starł się z Curtisem Blaydesem, ale walka zakończył się przez kontuzję nogi Aspinalla. Po rekonwalescencji Tom zmierzył się z Marcinem Tyburą i szybko posłał go na deski, a w ostatnim starciu zdobył tymczasowy tytuł. Przed wejściem do amerykańskiej organizacji Aspinall walczył dla Cage Warriors.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,920 komentarzy 2,965 polubień

Tom Aspinall, tymczasowy mistrz UFC wagi ciężkiej, zasłynął tym, że swoje walki wygrywa bardzo szybko. Anglik przyznaje jednak też, że dopiero w kolejnych odsłonach walki potrafi wejść na wyższy poziom swoich umiejętności. 11 listopada w Nowym Jorku Tom Aspinall zmierzył się z Sergeiem Pavlovichem i zdobył tymczasowy tytuł wagi ciężkiej organizacji UFC. Anglik posłał na deski […]

Odpowiedz polub

click to expand...