tom aspinall

Tom Aspinall już w najbliższy weekend zawalczy o tymczasowy pas wagi ciężkiej UFC. Był jednak okres w karierze Anglika, kiedy ten myślał, aby odejść ze świata MMA.

W lipcu 2022 roku Tom Aspinall przegrał po raz pierwszy w organizacji UFC. Podczas gali UFC Fight Night 208 starł się z Curtisem Blaydesem. Walka zakończyła się już po 15 sekundach z powodu kontuzji kolana Aspinalla. Po tym starciu Tom miał rok przerwy od startów. W tym czasie wracał do zdrowia, ale myślał również o zakończeniu kariery. W programie Full Circle on Bet365 Tom powiedział:

To było przygnębiające i przerażające. Po raz kolejny pojawiły się w głowie myśli, żeby porzucić ten sport. Nie chciałem dalej tego robić. Przez jakiś czas byłem do wszystkiego nastawiony na „nie”. Okropnie jest leżeć na plecach ze zdrętwiałym, zablokowanym kolanem na oczach 22 tysięcy fanów. Po tej walce miałem jechać do rodziny, do Polski. Moja pani i dzieci już tam byli, a ja musiałem wszystko odwołać. Musiałem pojechać do Londynu, poddać się operacji i rekonwalescencji przez rok. To nie był dobry czas.

W ostatniej walce, która odbyła się 22 lipca w Anglii, Tom Aspinall pokonał przez nokaut Marcina Tyburę. Anglik znajduje się na czwartym miejscu rankingu najlepszych zawodników wagi ciężkiej UFC. Tom Aspinall bije się dla UFC od roku 2020. Przed wejściem do UFC Aspinall bił się dla organizacji Cage Warriors.

Podczas gali UFC 295, która odbędzie się 11 listopada w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku, Aspinall zmierzy się z Sergeiem Pavlovichem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,887 komentarzy 2,897 polubień

Tom Aspinall już w najbliższy weekend zawalczy o tymczasowy pas wagi ciężkiej UFC. Był jednak okres w karierze Anglika, kiedy ten myślał, aby odejść ze świata MMA. W lipcu 2022 roku Tom Aspinall przegrał po raz pierwszy w organizacji UFC. Podczas gali UFC Fight Night 208 starł się z Curtisem Blaydesem. Walka zakończyła się już po […]

Odpowiedz polub

click to expand...