Ben Askren

Zanim doszło do pojedynku pomiędzy Benem Askrenem i Jorge Masvidalem, obaj zawodnicy nie szczędzili sobie uszczypliwości. Askren w swoim stylu próbował w wygadany sposób zajść za skórę swojego rywala. Niestety nie przyniosło mu to pozytywnego zakończenia walki, a nokaut i przegraną dosłownie w kilka sekund.

Podczas rozmowy dla ESPN z  Arielem Helwanim, Askren został zapytany o to, czy takie zakończenie walki może spowodować, że teraz będzie nieco inaczej podchodził do tzw. trash talku.

Nie! Oczywiście, że będę zachowywał się cały czas tak samo. Jorge powtarza, że zasłużyłem na to, co mnie spotkało w klatce, za to całe moje gadanie. Jeśli nie mówiłbym niczego, to po pierwsze nie dostałbym tej walki. Po drugie byłoby trudniej ją sprzedać, a po trzecie, czy bez tego gadania naprawdę Masvidal nie próbowałby mnie znokautować? Byłby dla mnie miły w klatce i bawił się ze mną? Nieważne co się dzieje, on i tak chciałby mnie znokautować. Teraz on mówi, że chciał mnie znokautować, bo gadałem głupoty.

Askren dodał również, że Masvidal, w związku z tym co teraz mówi, powinien zmienić swoje podejście do walki.

Przecież my walczymy w klatce i mamy za zadanie doprowadzić do sytuacji, w której przeciwnik nie może już walczyć. Założenie, że on chciał mi zrobić większą krzywdę, bo o nim coś mówiłem jest szaleństwem. To jest zupełnie niedorzeczne. Wiem, że to dobrze brzmi, ale tak nie jest. Jeśli on nie stara się tak bardzo walcząc z innymi ludźmi, bo nie gadają o nim niczego, to powinien chyba jednak przemyśleć swoje podejście.

47 KOMENTARZE

 1. Jasne Kurwa. To tak jakby nazwać Bijana lewakiem a Defa siurkiem, powiedzieć że są na usługach KRS1 a potem się dziwić że ban.

  Kolejny "to tylko interes"

 2. Jasne Kurwa. To tak jakby nazwać Bijana lewakiem a Defa siurkiem, powiedzieć że są na usługach KRS1 a potem się dziwić że ban.

  Kolejny "to tylko interes"

  ? O czym Ty mówisz?

  1) nie zwyzywał go od najgorszych

  2) nie dziwi go, że dostał dodatkowe buły, nie ma pretensji

  3) Jeśli Masvidal mówi, że uzależnia swoje podejście do walki od czyichś delikatnych podkrętek to tak – to jest bez sensu

  4) choćby dlatego że Darren Till, który nic nie gadał też dostał kopa z rozbiegu (tyle że na torbę) w pierwszej akcji i też Masvidal chciał go dobijać jak był już sztywny.

  Czytałeś w ogóle czy po prostu się czepiasz dla zasady?

 3. Ja tam lubię Bena i Masvidala, choć słuchać wolę tego pierwszego bo przynajmniej nie ma kija w dupie jak większość. Plus za nie szukanie wymówek i nie chowanie głowy w piasek.

 4. czy bez tego gadania naprawdę Masvidal nie próbowałby mnie znokautować? Byłby dla mnie miły w klatce i bawił się ze mną? Nieważne co się dzieje, on i tak chciałby mnie znokautować. Teraz on mówi, że chciał mnie znokautować, bo gadałem głupoty.

  Sorry, ale Masvidal chciał cię skrzywdzić i zawiedziony był, że nie mógł cię krzywdzić przez 14 minut. Zaznaczył, że ci się upiekło i się wykaraskałeś z porządnego wpierdolu w 5 sekund. Specjalnie poszedłeś w dyńką w to kolano, bo nie chciałeś sikać krwią, przyznaj się.

 5. Dobrze mowi. To jest sport, sportowa rywalizacja i praca, a nie kurwa wiejska zabawa w remizie i bojka o jakas wytapetowana blachare. Jak ktos bierze na serio promocje walki i nie rozumie jak sie ja buduje, to swiadczy ze w bani lekko pobrzmiewa echo bo miedzy uszami raczej pusto

 6. Ależ tutaj piekło w odbytych maja niektórzy. Ben i jego gadka działa widzę na większość;)

  Argument o piekących odbytach okraszony uśmieszkami, jak zawsze najskuteczniejszym argumentem na wszystko:

  Ale mają co niektórzy piekło w odbytach, że pudel poszedł spać w 5 sekund 😉

 7. Argument o piekących odbytach okraszony uśmieszkami, jak zawsze najskuteczniejszym argumentem na wszystko:

  Ale mają co niektórzy piekło w odbytach, że pudel poszedł spać w 5 sekund 😉

  Nie wiem czy z tymi 5 sekundami do mnie pijesz, ale Ben ani mnie ziebi ani grzeje:) pozdrawiam mordeczko

 8. Ależ tutaj piekło w odbytych maja niektórzy. Ben i jego gadka działa widzę na większość;)

  Ciekawe co w odbytach mają ci co kibicowali Askrenowi:DC:

 9. Wy to chyba w ogole nie kumacie co on mowi. Typ nie wymiguje sie po porazce, udziela wywiadu a Wy jakby rozczarowani tym, ze nie placze dalej go cisniecie. Daleki jestem od bycia fanem Askrena ale to co czytam w tematach po tej walce to jakas pomylka:???:

 10. Ciekawe co w odbytach mają ci co kibicowali Askrenowi:DC:

  Nie ciekawi mnie co kto miał w odbycie, ale na koniec na pewno było im co najmniej smutno:)

 11. Nie ciekawi mnie co kto miał w odbycie, ale na koniec na pewno było im co najmniej smutno:)

  Niby nie ciekawi ale pierwszy zaczales gadać o męskich odbytach:deniro:

 12. Jedni wolą przeczytać artykuł w całości i spróbować zrozumieć – inni wolą przeczytać sam tytuł i zbłaźnić się komentarzem.

  Co kto lubi.

  :fjedzia:

 13. Niby nie ciekawi ale pierwszy zaczales gadać o męskich odbytach:deniro:

  :watchingyou:Trafna uwaga. Jednak słowem uzupełnienia, nie interesuje mnie co im tam doskwiera.

 14. Nie wiem czy z tymi 5 sekundami do mnie pijesz, ale Ben ani mnie ziebi ani grzeje:) pozdrawiam mordeczko

  Podejrzewam, że ci co się z nim nie zgadzają, też nie żywią do niego wielkich emocji, a już na pewno nie na poziomie pieczenie odbytu 😉 również pozdrawiam mordziaty, mordziaty

 15. Niektórych jak widać przerasta przeczytanie ze zrozumieniem kilku linijek tekstu. A szkoda, bo Ben to inteligentny gość i powyższą wypowiedzią to udowadnia.

 16. Podejrzewam, że ci co się z nim nie zgadzają, też nie żywią do niego wielkich emocji, a już na pewno nie na poziomie pieczenie odbytu 😉 również pozdrawiam mordziaty, mordziaty

  Jak to w sieci bywa, ciężko wyczytać emocje, ale używanie bluzgow w stosunku do kogokolwiek może zdradzać, ze bluzgający ma coś więcej do przekazania niż tylko konstruktywna krytyka. Hejterzy zawsze byli, są i będą i tego nie neguje. Kwestią jest zasadność przypierdzielenia się do czegoś na sile, żeby coś tylko coś powiedzieć.

 17. Wy to chyba w ogole nie kumacie co on mowi. Typ nie wymiguje sie po porazce, udziela wywiadu a Wy jakby rozczarowani tym, ze nie placze dalej go cisniecie. Daleki jestem od bycia fanem Askrena ale to co czytam w tematach po tej walce to jakas pomylka:???:

  Niby GupiRyj, a gada rozsądniej od większości z Was.

 18. Niektórych jak widać przerasta przeczytanie ze zrozumieniem kilku linijek tekstu. A szkoda, bo Ben to inteligentny gość i powyższą wypowiedzią to udowadnia.

  Gdyby był chociaż w połowie tak inteligentny za jakiego go tutaj mają to wiedzialby ze po takim upokorzeniu i osmieszeniu najlepiej jest milczeć.

 19. ? O czym Ty mówisz?

  1) nie zwyzywał go od najgorszych

  3) Jeśli Masvidal mówi, że uzależnia swoje podejście do walki od czyichś delikatnych podkrętek to tak – to jest bez sensu

  Obojętne jest czy Jorge jedynie zgrywa prawilniaka gangusa, ulicznego zabijakę, czy mentalnie nim jest naprawdę (i gdyby nie miał możliwości walki na sportowych zasadach byłby prawdziwym gangsterem). Dla takiego gościa wystarczy aby kogoś znielubić i chcieć męczyć go przez 15 minut – np. coś takiego:

  Jeśli tak reaguje Jorge na podstawie powyższego i innych temu podobnych – przez to chce jedynie pokazać/pokazuje jak reaguje gangster (którego odgrywa lub rzeczywiście mentalnie nim jest) i dla Ciebie jest to bez sensu? Przecież sens w tym taki, że robi się wokół tego wielki szum co przedkłada się na :Duke3d: Dlatego dla Jorge jest to sensowne. Dla nas, z punktu widzenia sportowego – żadnego sensu to nie ma oczywiście.

 20. Ciekawe co w odbytach mają ci co kibicowali Askrenowi:DC:

  Oo powiedział ten co chciałby pójść do łóżka z Andrade bo mu wrażeń brakuje. Dobrze wiemy że chciałbyś żeby Dżesiczka ubrała strap ona i wyruchała cię pożądnie w dupala twardzielu xD Ona ma tak męski vibe że pewnie nie tylko o straponach myślisz kryptogejuchu xD Rzucaj dalej tymi homofobicznymi tekstami lol

 21. Oo powiedział ten co chciałby pójść do łóżka z Andrade bo mu wrażeń brakuje. Dobrze wiemy że chciałbyś żeby Dżesiczka ubrała strap ona i wyruchała cię pożądnie w dupala twardzielu xD Ona ma tak męski vibe że pewnie nie tylko o straponach myślisz kryptogejuchu xD Rzucaj dalej tymi homofobicznymi tekstami lol

  Dizel co to za prowokacje i obelgi z Twojej strony? Nie poznaję Cię, przeca jak ja się odpaliłem to sam mi mówiłeś, że jestem przewrażliwiony. A tu takie mocne słowa…

 22. Ale mają co niektórzy piekło w odbytach, że pudel poszedł spać w 5 sekund 😉

  No ja żałuję, bo bardzo interesujące jest zestawienie poziomów niepokonanego mistrza Azji z topem UFC.

  I pod tym względem wciąż mam niedosyt.

 23. Oo powiedział ten co chciałby pójść do łóżka z Andrade bo mu wrażeń brakuje. Dobrze wiemy że chciałbyś żeby Dżesiczka ubrała strap ona i wyruchała cię pożądnie w dupala twardzielu xD Ona ma tak męski vibe że pewnie nie tylko o straponach myślisz kryptogejuchu xD Rzucaj dalej tymi homofobicznymi tekstami lol

  :mjsmile:

 24. Gdyby był chociaż w połowie tak inteligentny za jakiego go tutaj mają to wiedzialby ze po takim upokorzeniu i osmieszeniu najlepiej jest milczeć.

  I ucieszyć takich zagorzałych hejterów jak ty?

  Śmiesz żartować

  :jarolaugh:

 25. I ucieszyć takich zagorzałych hejterów jak ty?

  Śmiesz żartować

  :jarolaugh:

  W sobotę wystarczająco mnie ucieszył,więcej nie trzeba:lesnarhappy:

 26. ? O czym Ty mówisz?

  1) nie zwyzywał go od najgorszych

  2) nie dziwi go, że dostał dodatkowe buły, nie ma pretensji

  3) Jeśli Masvidal mówi, że uzależnia swoje podejście do walki od czyichś delikatnych podkrętek to tak – to jest bez sensu

  4) choćby dlatego że Darren Till, który nic nie gadał też dostał kopa z rozbiegu (tyle że na torbę) w pierwszej akcji i też Masvidal chciał go dobijać jak był już sztywny.

  Czytałeś w ogóle czy po prostu się czepiasz dla zasady?

  Nie czytałem. Dla zasady

 27. Niby GupiRyj, a gada rozsądniej od większości z Was.

  Bo gupie ryje to nie zawsze gupie ludzie:roberteyeblinking:

 28. Tu sie zgodze z Benkiem , co za roznica czy ktos cos mowi czy nie , zawsze chcesz przeciwnika znokautować . Masvidal mimo ze lubilem (i nadal lubie) jego styl walki to takiej nienawisci juz nie rozumiem. Wiadome ze Benio chetnie walnal by browarka z nim po walce a przed popierdolil glupoty jak kazdy trashtalker bo po to jest mózg żeby go używać. Jorge jest tyle lat w sporcie a bierze do siebie wszystkie slowa oponentow. Ben i Mcgregor wiedza po co to jest , mistrz Chael im dał wzór- pokazał którą drogą isc

 29. Ciekawe co w odbytach mają ci co kibicowali Askrenowi:DC:

  Tak szczerze mówiąc to gówno bo mimo, że nie życzyłem mu wpierdolu a nawet trochę kibicowałem w starciu z makafakafą to nie mam 13 lat żeby aż tak się jarać żeby potem czuć pieczenie w wiadomym miejscu. No chyba, że mówimy o Błachowiczu albo innym Polaku poza krs1 to tak, czasem się jaram. Druga sprawa to taka, że jak na forum o mma sporo tutaj analnych fantazji. Nie wiem z czego to wynika, może z tego samego powodu, z którego Jorge tak często wspomina o swoim kroczu. Przecież to takie gangsterskie.

 30. Rewanż dawaj rewanż hahahah

  No w sumie należy mu się – do momentu kolana walka była wyrównana.

 31. Za reakcje po walce jestem fanem Getto Jezusa. Gość  na prawdę go nienawidzi i to pokazuje a nie te uściski i piąteczki a w przypadku rewanżu znowu pierdololo ::clintdis::

 32. Oo powiedział ten co chciałby pójść do łóżka z Andrade bo mu wrażeń brakuje. Dobrze wiemy że chciałbyś żeby Dżesiczka ubrała strap ona i wyruchała cię pożądnie w dupala twardzielu xD Ona ma tak męski vibe że pewnie nie tylko o straponach myślisz kryptogejuchu xD Rzucaj dalej tymi homofobicznymi tekstami lol

  :razz:ociesznymirek:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.