Jorge Masvidal znokautował Bena Askrena latajacym kolanem w zaledwie 5 sekund! Amerykanin ustanowił nowy najszybszy nokaut w historii UFC!

„Gamebred” od razu po rozpoczęciu walki ruszył w stronę swojego przeciwnika. Ben Askren zanurkował po nogi Masvidala, który w tym momencie wystrzelił latającym kolanem, idealnie trafiając w głowę Bena. Jorge trafił jeszcze kilkoma ciosami w parterze, dopiero po których sędzia ringowy zdążył zareagować i przerwać pojedynek.

6 KOMENTARZE

  1. Tyle lat pierdolenia. UFC go wyjaśniło jak całą polską ekipę "prospektów". Cudem przetrwał Lawlera a Masvidal wylączyl zasilanie "w pierwszym pierdolnięciu". Dzięki Horhe  :*Dzień dobry- do widzenia.

  2. Ślicznie Jorge pojechał, tak się wyjaśnia każdego nudnego przytulacza.Teraz z Edwardsem wyjaśnić i Gamebred może iść po pas.Askren dla mnie był zawsze mocno przereklamowany, pompował rekord na ogórkach, a w UFC to inna bajka, już Lawler powinien go tak załatwić na zimno.

  3. Kolano na łeb za próbę wejścia w parter… Czy można zobaczyć coś piękniejszego…

  4. Piękne zwycięstwo Masvidala! Dostał to na co zasłużył! Arogancja, pyszałkowatość i generalnie bycie bucem zawsze powinno się tak kończyć. To nie była zemsta, to KARA!!!! 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.