Anthony Smith, który podczas gali UFC 235 przegrał na przestrzeni pięciu rund z Jonem Jonesem w walce o pas mistrzowski wagi półciężkiej, jest przekonany, że w przyszłości ponownie spotka się z nim w oktagonie UFC.

Wrócę tu i spotkam się ponownie z Jonem Jonesem. Tego jestem pewny. Jestem tego pewny ponieważ w tej całej piep**onej kategorii wagowej nie ma nikogo, kto mógłbym mnie przed tym powstrzymać. Nikt nie powstrzyma mnie przed ponownym starciem z Jonesem.

Smith powiedział o tym podczas spotkania z mediami po walce i dodał, że nadal uważa, iż Jon jest zawodnikiem, którego można pokonać.

To człowiek, którego można pokonać. Nie czuję, żeby był o wiele lepszy od tego jak o nim wcześniej myślałem. Nie będę mówił, że jest naprawdę dobry, jak zrobił to Quinton Jackson po tym jak przegrał z Jonem. Nie odbieram oczywiście niczego Jonowi, bo wykonał dziś fenomenalną robotę i zrobił to co powinien, ale nadal nie czuję, że jest to zawodnik, którego nie da się pokonać.

4 KOMENTARZE

  1. O ja pierdole hahahahahahahahhahahahha no kurwa tekst tego roku 😀 Nie dość , że placek w chuj to jeszcze totalny łeb… Nie ma nikogo w tej kategorii no skąd. Taki Santos robi go 10 na 10 walk i podejrzewam, że Janek też jak i reszta mniejszych placków.

  2. On liczył, że wygra przez zasiedzenie w dobrej wierze. 10 lat i jest "W"

  3. Pewnie, że jest do pokonania. Wystarczy przyjąć DQ jak ktoś, kto chce tego pasa.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.