Mistrz kategorii ciężkiej WBA oraz IBF, Anthony Joshua, chętnie wystąpiłby w MMA, jednakże Anglik nie bardzo wierzy w swoje szanse w oktagonie.

Walka Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Jr. spowodowała, iż wielu bokserów oraz zawodników MMA zaczęło interesować się innymi dyscyplinami. Pogromca Wladimira Klitschko zapytany o walkę w formule MMA przez Sky Sports stwierdził, iż chętnie wystąpiłby w klatce MMA, jednakże nie daje on sobie większych szans.

Lubię rywalizację, zrobiłbym to. Pewnie bym przegrał. Miałbym jeden warunek – nie mogą stosować poddań. Niech kopią, używają łokci, gryzą, cokolwiek! Byle nie mogli mnie poddawać.

Nie dam rady sam nikogo poddać. Nauczenie się tych rzeczy zajmuje sporo czasu, a ja go po prostu na to nie mam. Jeśli chodzi o czystą agresję oraz walkę, to zdecydowanie potrafię więc to mógłbym zrobić. Zobacz na bokserów, którzy poszli do MMA – zostali zdominowani w parterze. James Toney, Roy Jones, oni byli niesamowitymi bokserami, jednakże nie mogli rywalizować w klatce przez braki w parterze.

2 KOMENTARZE

  1. Przeglądam stronę główną a tam wszyscy chcą próbować sił w MMA albo w boksie. Co się narobiło?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.