Anthony Johnson już od dłuższego czasu wspomina o tym, że jedyną walką, która mogłaby sprawić, że wróciłby ze sportowej emerytury jest starcie w wadze ciężkiej z Jonem Jonesem.

Jedyną walką, która wyciągnęłaby mnie z emerytury to pojedynek z Jonem Jonesem w kategorii ciężkiej. Tylko wtedy wróciłbym z emerytury i zawalczyłbym z Jonem. To jedyny gość, z którym chciałbym się zmierzyć. Po walce z nim mógłbym oficjalnie przyznać, że zrobiłem swoją robotę – moja misja jest wypełniona. Nie wygrałem może tytułu, ale wtedy wiedziałbym, że walczyłem z najlepszymi.

Johnson w audycji Sammy and The Punk wyjaśnił też czemu do tego starcia powinno dojść.

Mieliśmy walczyć z Jonem cztery lata temu. Jeśli walka, do której miało dojść cztery lata temu jest nadal gorącym tematem, to wypłata za nią nie będzie opiewać na jakieś pół miliona dolarów. Starcie to będzie warte znacznie więcej. Nie podam teraz konkretnych liczb, ale powiem tak – to będzie więcej niż milion i do tego trzeba będzie doliczyć wpływy z pay-per-view.

Anthony dodał również, że jest pewny, iż może pokonać Jonesa.

Jestem przekonany, że mogę pokonać Jona. Wierzę, że mogę pokonać każdego. Jestem zawodnikiem i muszę wierzyć w swoje umiejętności.

8 KOMENTARZE

  1. Tak jak uwielbiam Cię Rumble Johnsonie to po walkach z DC nawet jak wygrasz z Bonsem to bez sensu.  Idź do HW ubij DC i wyzwij Bonsa,  rekord ppv wszechczasów :frankapprove:

  2. Najpierw eliminator z Francisem, a dopiero później Jones.

    O kurwa mać jakie to by było dobre zestawienie. Dwa najmocniejsze jebnięcia w historii MMA naprzeciw siebie :antonio:

  3. W kolejce do pasa HW mamy wiec dwoch polciezkich, Miocica co rok nie walczyl i Lesnara co wogole urwal sie z choinki. Po co ta dywizja skoro najblizszy wolny termin na walke o pas z rankingu wypada za dwa lata.

  4. Bez sensu ta walka by byla. Chyba tylko GSP po takiej emeryturze wygral ale to tez z Bispingiem. Nie sadze zeby Rumble byl w formie w ktorej Jones moglby sie czuc zagrozony

  5. Bez sensu ta walka by byla. Chyba tylko GSP po takiej emeryturze wygral ale to tez z Bispingiem. Nie sadze zeby Rumble byl w formie w ktorej Jones moglby sie czuc zagrozony

    Rumble do LHW by schodził pewnie jakies 6-8miesięcy

  6. Rumble był spoko zawodnik i w LHW równo prawie wszystkich po kolei wykańczał. Ale walki z Cormierem pokazały, że to nie jego poziom – przede wszystkim taktyczny i mentalny. Więc na Jonesa tym bardziej nic by nie miał. Nie interesuje mnie kompletnie jego powrót, dodatkowo na takiej masie jak teraz jest, bez ostrego bycia w treningu to nie liczyłbym na dobrą formę…No i USADA…Rumble tyle mięśnia na ryżu, to raczej nie zrobił:lol: Niech przerzuca dalej żelastwo, albo wróci, ale na poważnie na kilka walk, a nie odebrać wypłatę i zniknąć.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.