jon jones anthony johnson

Chociaż Anthony Johnson (MMA 22-6) zapowiedział, że chce wrócić do UFC i zmierzyć się w wadze ciężkiej z Francisem Ngannou (MMA 14-3), wygląda na to, że ponownie zaczął myśleć o powrocie do kategorii półciężkiej. W najnowszej rozmowie z Brendanem Schaubem, przedstawił swój plan na zbijanie wagi.

Na razie planuję zrzucić kolejne 10 funtów i zejść do 235. Chcę sprawdzić jak zareaguje moje ciało i jak będę się czuł. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, najpewniej będę mógł zejść do 205 funtów.

W kategorii półciężkiej Johnson chciałby natomiast doprowadzić do pojedynku z mistrzem, Jonem Jonesem (25-1-1NC).

Jeśli uda się zejść do 205 funtów, to walka z Jonesem jest tym czego chcę. Jon również był wcześniej zainteresowany pojedynkiem ze mną. Gdy się widzimy nie ma między nami złej krwi. Mieliśmy jednak się bić, ale ostatecznie zamiast niego zmierzyłem się z Danielem Cormierem, a to nie było tak motywujące starcie. Walczyłem z DC, ale to nie było to, nie czułem tej samej motywacji do walki.

Jon Jones i Anthony Johnson mieli walczyć z sobą w roku 2015. Ostatecznie jednak nigdy do tego pojedynku nie doszło. Jon Jones popadł bowiem w konflikt z prawem, a UFC odwołało starcie z Johnsonem i pozbawiło Jonesa tytułu.

10 KOMENTARZE

 1. Przecież Antek to teraz megazord w chuj, waży z ponad 120 kg, zawsze miał problemy z robieniem wagi i tak w skrócie, to – :najmancoty:

 2. Przecież Antek to teraz megazord w chuj, waży z ponad 120 kg, zawsze miał problemy z robieniem wagi i tak w skrócie, to – :najmancoty:

  Ostro działa w tym temacie

 3. Antoni :najmancoty:  przy tak długiej przerwie to nawet gdybyś dostał Jonesa, to od momentu wyprowadzenia luja w kierunku kokainowego łba do czasu kiedy doleci to miną ze dwie minuty. Dynamikę zgubiłeś wchuuuj, to pewne przy takiej masie. Obstawiam, że nie wróci

 4. "Mieliśmy jednak się bić, ale ostatecznie zamiast niego zmierzyłem się z Danielem Cormierem, a to nie było tak motywujące starcie. Walczyłem z DC, ale to nie było to, nie czułem tej samej motywacji do walki."

  Czyli w myśleniu Antka oznacza to. "Tak naprawdę nawet nie chciałem zbytnio się przygotowywać do DC , zlekceważyłem go. Gdybym chciał to bym go pokonał."

 5. Sugerowane ze moglby pokonac DC jakby chcial jest bardzo slabym zagraniem. Zabieranie calego szacunku do DC jako zawodnika MMA. No i Johnson sam siebie oklamuje ze nie przygotowac sie dobrze do walki o pas UFC. Jasne, nie chcial paska ktory oznacza duzo wieksza kase z walk.

  Pierdolenie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.