Jessica Andrade Weili Zhang ufc
Jessica Andrade

42 sekundy wystarczyły, by Weili Zhang (MMA 20-1) wywalczyła pas mistrzowski wagi słomkowej kobiet pokonując Jessicę Andrade (MMA 20-7). Brazylijka liczy jednak, że w przyszłości będzie miała okazję spotkać się ponownie ze swoją pogromczynią i postawi jej  wówczas bardziej wymagające warunki.

Jestem dumna z tego co zrobiła. Przebyłam kawał świata i walczyłam z nią w zupełnie innej strefie czasowej. Ona dobrze mnie trafiła. Nigdy wcześniej nie zostałam znokautowana, a ona tego dokonała. Kto wie, może pewnego dnia spotkam się z nią znowu i stoczymy prawdziwą walkę.

W rozmowie dla serwisu Combate, Andrade zdradziła również, że już po pierwszym ciosie od Chinki była na granicy nokautu.

Poczułam jej ciosy, a potem były łokcie. Cały czas byłam na granicy utraty świadomości. Nie mogłabym za wiele zrobić. Nie mogłam pokazać tego co umiem. To jest jednak częścią naszej pracy. Raz się wygrywa, a raz przegrywa.

17 KOMENTARZE

 1. Najpierw trzeba odbyć parę walk i się ustawić w kolejce. W tej walce nie umniejszając Zhang wygranej, Jessica nie była sobą mam takie wrażenie.

 2. Może sobą nie była, ale dała się zbić w nie cała minutę. Przecież nie zdesantowali jej a gale prosto z samolotu. W Chinach była tydzień wcześniej wiec jakieś strefy czasowe do mnie nie przemawiają, jedynie to ze tam usada nie działa mogło coś zmienić ale moim zdaniem Jessica swoim stylem walki bardzo pasowała Zhang

 3. Nie mogłam pokazać tego co umiem.

  Przecież i tak wszyscy wiedzą. Wystarczy obejrzeć kilka poprzednich walk by wiedzieć, że Adrade walczy tak samo w każdej walce i od lat się nie rozwija

 4. Zła strefa czasowa, trafiła mnie i nie mogłam nic pokazać. Kurwa co za pierdolenie, widać że ten styl wiatraków Don Kichota idzie w parze z intelektem. Współczuje trenerom bo w czasie walki Andrade każdą sytuację chce rozwiąząć, spamując wszystkie przyciski na padzie.

 5. Najpierw trzeba odbyć parę walk i się ustawić w kolejce. W tej walce nie umniejszając Zhang wygranej, Jessica nie była sobą mam takie wrażenie.

  Nikt nie był, klimat, żarcie i jet-lagi zabiły wszystkich.

 6. Zła strefa czasowa, trafiła mnie i nie mogłam nic pokazać. Kurwa co za pierdolenie, widać że ten styl wiatraków Don Kichota idzie w parze z intelektem. Współczuje trenerom bo w czasie walki Andrade każdą sytuację chce rozwiąząć, spamując wszystkie przyciski na padzie.

  Andrade juz nie raz walczyła w innych strefach czasowych niz brazylijska (Anglia, Japonia) to powinna wiedzieć co to jetlag, jak oglądałem to widziałem, że coś nie tak przed wejściem, bo Andrade trochę blada, a jej żona/mąż to już jak ściana (chyba, że tapetę nałożyła).

  a. nie bierze się walk kurwa w Chinach gdzie żółtki sa poza kontrolą

  b. nie leci sie na drugi koniec świata na jedną z ważniejszych walk w karierze, dając sobie tydzień na aklimatyzację (lekcja odrobiona przez Jano Błachowicza), w czasach USADY

  c. nie bierze się walki co 3 miesiące, jak się ma problemy ze ścinaniem

  Efekt: Andrade najgorszą mistrzynię tej dywizji w hisotrii, ktoś naprawdę będzie musiał się postarać, żeby to przebić. Andrade zadał 4 czy 5 ciosów, tyle co Esparza, ale Karla była mistrzynią prawie 2 rundy, Andrade 50 sekund…

 7. dając sobie tydzień na aklimatyzację

  byla tam od polowy sierpnia albo i wczesniej a nie zaden tydzien przed walka

 8. byla tam od polowy sierpnia albo i wczesniej a nie zaden tydzien przed walka

  Jano był miesiąc w Stanach a i tak mówił , że wciąż miał problem ze ścinaniem wagi. Po chuj była jej ta walka w Chinach?

 9. byla tam od polowy sierpnia albo i wczesniej

  dając sobie tydzień na aklimatyzację

  Aklimatyzacja w Chinach to coś jak… inhalacje w piecu koksowniczym lub zimowe ferie w Krakowie:wink:

  …gryziesz, czym oddychasz…:lol:

 10. Niepotrzebny "hejt" chyba. "Prawdziwa walka" to rozumiem, że chodzi o dłuższy występ, bo tu niewiele było walki. Poza tym jakoś specjalnie się nie tłumaczy (oprócz tej strefy czasowej), a wręcz komplementuje Chinkę.

  No i najważniejsze, że nie chce NATYCHMIASTOWEGO rewanżu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.