Alexander Gustafsson nie kryje, iż nie jest zadowolony z tego, że Daniel Cormier zawalczy ze Stipe Miocicem. W rozmowie z serwisem ESPN, Szwed powiedział, że w tej sytuacji liczy na starcie o pas tymczasowy.

Możliwość walki z Cormierem o prawdziwy pas oddaliła się. Uważam jednak, że swoją ostatnią walką zasłużyłem na tę szansę. W sytuacji, w której D.C. idzie do kategorii ciężkiej, następnym krokiem dla mnie powinno być starcie o pas tymczasowy. Powiedziałem UFC jak na to patrzę i zobaczymy co się wydarzy. Jednego jestem pewien, w mojej sytuacji, nie ważne z kim będę walczył, musi to być starcie o tymczasowy pas.

Gustafsson dodał również, że nie ma pewności, czy Cormier jeszcze kiedyś powróci do kategorii półciężkiej.

To że D.C idzie do wagi ciężkiej jest dla niego dobre, jest też dobre dla samego UFC, ale nie dla mnie. Dla pierwszego pretendenta jest to nieuczciwe. Nikt też nie wie co zamierza zrobić Daniel po walce z Miocicem. Może równie dobrze zawiesić rękawice na kołku i odejść.

 

15 KOMENTARZE

  1. Jezu jak on pierdoli. Nawet jeśli dostanie walkę o pas, to co mu po tej biżuterii? Przegrał z DC całkiem niedawno więc na jego miejscu powinien być cicho i walczyć a nie płakać o pas.

  2. Z tego Gustafssona zrobił się strasznie przykry typ ale chyba wiem co kombinuje. 3 największe zagrożenia tymczasowo wyeliminowane ( JJ -zawieszony, Rumble – emeryturka, DC – superfight wagę wyżej) więc Alex poci się na twiterze bo wie, że jak wrócą oni to jego szansa na pasek (nawet tymczasowy) pójdzie w pizdu. Nie kibicuje.

  3. Ze swoją częstotliwością walk Gustafsson bardziej zasługuje na miano "tymczasowego zawodnika", niż potencjalnego "tymczasowego mistrza".

  4. Co mu tak odpierdoliło? Strasznie się zrobił roszczeniowy, podpatrzył zachowanie u Szwedów o nieco ciemniejszej karnacji? 😀

  5. Kiedyś mu kibicowałem ale od ostatniego roku z kazdym wpisem stracił w moich oczach, wiadome ze chcialby miec jakikolwiek pas UFC zeby zapisac sobie w rekordzie ale kurwa zeby korzystac na nieobecnosci prawdziwej czołówki to troche słabo wygląda… Zaczekaj az Cormier przegra z Stiopicem i potem wroci DC do LHW i wytarza cie o matę…NIestety jestes za slaby zeby wygrac z Jonesem, DC i Johnsonem , jestes prawdziwym #4 i powiniene brac kazda walke nie ustalac sobie przeciwnikow … Wg co to kurwa za czasy kazdy fighter narzeka i chce byc matchmakerem, trzeba było kurwa sie ksztalcic w tym kierunku a nie zostawac fighterem skoro po wejsciu na pewien poziom chce sie wybierac przeciwnikow i jeszcze pasy se kurwa i tytuly nadawac…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.