Dobrze znany polskiej publiczności Abu Azaitar (13-1) w końcu będzie mógł pokazać swoje umiejętności w klatce największej organizacji MMA na świecie. Debiut niemieckiego „Gladiatora” ma przypaść na galę UFC w Hamburgu, gdzie przywitać go ma Vitor Miranda (12-6).

Zawodnik z Kolonii podpisał kontrakt z UFC już w lipcu ubiegłego roku. Miał wtedy walczyć na gali UFC Fight Night 125 w Rotterdamie, jednak z walki wykluczyła go kontuzja. Ostatni raz walczył w październiku 2016 roku, wygrywając na pełnym dystansie z Michaelem Arrantem (14-12).

„Lex Luthor” walczy dla UFC od 2014 roku. Aktualnie Brazylijczyk został przyparty do muru, przegrywając dwa na trzy ostatnie pojedynki. Ostatni raz podjął rękawice podczas gali UFC Fight Night 112, podczas której został wypunktowany przez Marvina Vettoriego (12-3).

25 KOMENTARZE

 1. Szkoda, za te akcje z rękawicami na KSW miałem nadzieję że nigdy go nie wezmą. Tak czy inaczej, mam nadzieje że szybko wyleci.

 2. Opuścił najlepszą organizację na świecie dla jakiegoś tam UFC. K&L zrobią mu z dupy windę z pod sceny prezentującej zawodników….

 3. Szkoda, za te akcje z rękawicami na KSW miałem nadzieję że nigdy go nie wezmą. Tak czy inaczej, mam nadzieje że szybko wyleci.

  Co to było z tymi rękawicami ?

 4. Co to było z tymi rękawicami ?

  Próbował zdaje sie przed walką ze Strusem oszukać i wyjść do walki w rozbitych i pozbawionych części wyściółki rękawicach. Finalnie go na tym przyłapali i kazali zmienić rękawice

 5. Ja pierdolę, to jest żal. Tragiczny angaż.

  UFC w Hamburgu najlepiej będzie oglądać z odtworzenia, by pominąć jego walkę.

  Islamista, oszust, ale najgorsze i najokrutniejsze to jest jego kurewskie przynudzanie przez całą walkę.

  Jest tak nudny, że przy jego walkach szybciej beton schnie na budowie

 6. Całkiem niedawno na swoim prywatnym FB Khabib Nurmagomedov wrzucał zdjęcia z braćmi Azaitarami po wspólnych sparingach w AKA.

  Trzech Azaitarów :

 7. Całkiem niedawno na swoim prywatnym FB Khabib Nurmagomedov wrzucał zdjęcia z braćmi Azaitarami po wspólnych sparingach w AKA.

  Trzech Azaitarów :

  Przez chwile myślałem, że ten ulaniec to Abu.

 8. Jebać salafitę, będę zawsze kibicować jego przeciwnikom, oby byli goście z mindsetem Hendo, czyli "nic się nie stanie, jak zakurwię kilka buł nieprzytomnemu gościowi". Aaa, no i oby zawsze sędziował Mario "He is still moving" Yamasaki.

 9. Próbował zdaje sie przed walką ze Strusem oszukać i wyjść do walki w rozbitych i pozbawionych części wyściółki rękawicach. Finalnie go na tym przyłapali i kazali zmienić rękawice

  No co za frajer.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.