Medialne przepychanki między zawodnikami są nieodłączną częścią świata sportów walki. Jedną z postaci lubiących prowokować i wypowiadać swoje opinie jest również menadżer wielu gwiazd UFC, Ali Abdelaziz.

Tym razem Abdelaziz postanowił zakpić sobie z Conora McGregora. Wszystko zaczęło się jednak od wpisu Jorge Masvidala, który jest potencjalnym rywalem mistrza, Kamaru Usmana. Po tym jak Jorge Masvidal napisał na Twitterze, że chętnie zawalczy ponownie z Nate’em Diazem, Abdelaziz, który zajmuje się karierą Kamaru Usmana stwierdził:

Wygląda na to, że pierwszy pretendent chce walczyć teraz z Nate’em Diazem. To dla niego dobrze. Hej, Conor, chcesz walki o pas?  Spróbuj się z Usmanem. Pierwsze dwie rundy obiecuje bez obaleń, tylko z plaskaczami.

https://twitter.com/AliAbdelaziz00/status/1264360309612933120

Warto przypomnieć, że Kamaru Usman nie pozostawił w jednym z ostatnich wywiadów żadnych wątpliwości co do swojego następnego rywala w klatce UFC, którym ma być Jorge Masvidalem.

Co ciekawe, Dana White, szef UFC, który jest również za tym starciem, nie wyklucza możliwości zestawienia McGregora z Masvidalem.

Zobacz również: Obrona pasa „BMF”. Masvidal kontra McGregor na „Fight Island”? Prezydent UFC nie wyklucza

23 KOMENTARZE

 1. Wszystko wszystkim ale jakim prawem się ta kurwa egipska w ogóle odzywa. Nie jest zawodnikiem, nie on nadstawia gębę i zdrowie w oktagonie.

 2. condor bedzie palil glupa i nie odpowie:robertmakeup:

  Przecież on nigdy nie odpowiada. Zawsze tak jest, rzuci baita, wywoła gównoburzę, a potem ma w dupie wszystkie żale i odpowiedzi.

  :conorsalute:

 3. Przecież on nigdy nie odpowiada. Zawsze tak jest, rzuci baita, wywoła gównoburzę, a potem ma w dupie wszystkie żale i odpowiedzi.

  :conorsalute:

  nigdy? odpowiada od czasu do czasu, ale tu nie odpowie

 4. Szkoda ze ten smiec Alichujaziz nie wjeżdża na Masvidala. Tam by mu te wyzwiska nie uszły na sucho i na pape by był walony szybko szczur jeden.

 5. Szkoda ze ten smiec Alichujaziz nie wjeżdża na Masvidala. Tam by mu te wyzwiska nie uszły na sucho i na pape by był walony szybko szczur jeden.

  A Ty myslisz ze jak Rudzielec gdzies by dorwal tego szczura to by go na pizde nie walil? Toc nie trzeba byc Massem zeby mu najebac za to co wygaduje i pisze na twitterach.

 6. A Ty myslisz ze jak Rudzielec gdzies by dorwal tego szczura to by go na pizde nie walil? Toc nie trzeba byc Massem zeby mu najebac za to co wygaduje i pisze na twitterach.

 7. Jakby rzeczywiście Usman nie mógł obalać w pierwszych dwóch rundach to wcale bym rudego nie skreślał. Ale wiadomo, że to tylko pierdolenie i rudy by został w parterze zmielony :fjedzia:

 8. A Ty myslisz ze jak Rudzielec gdzies by dorwal tego szczura to by go na pizde nie walil? Toc nie trzeba byc Massem zeby mu najebac za to co wygaduje i pisze na twitterach.

  Mysle ze tak by było jak piszesz, ale sam wiesz ze Masvidal nie bawi się w wymianę słów tylko wali w japę odrazu. :latajacaslomkaptysiowa:

 9. Mysle ze tak by było jak piszesz, ale sam wiesz ze Masvidal nie bawi się w wymianę słów tylko wali w japę odrazu. :latajacaslomkaptysiowa:

  Prawdziwy gangster:cool::lol:

 10. Mysle ze tak by było jak piszesz, ale sam wiesz ze Masvidal nie bawi się w wymianę słów tylko wali w japę odrazu. :latajacaslomkaptysiowa:

  Trzeba zacząć od tego, że w ulicznej walce to Ali by Conora najebał :roberteyeblinking:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.