Medialne przepychanki między zawodnikami są nieodłączną częścią świata sportów walki. Jedną z postaci lubiących prowokować i wypowiadać swoje opinie jest również menadżer wielu gwiazd UFC, Ali Abdelaziz.

Tym razem Abdelaziz postanowił zakpić sobie z Conora McGregora. Wszystko zaczęło się jednak od wpisu Jorge Masvidala, który jest potencjalnym rywalem mistrza, Kamaru Usmana. Po tym jak Jorge Masvidal napisał na Twitterze, że chętnie zawalczy ponownie z Nate’em Diazem, Abdelaziz, który zajmuje się karierą Kamaru Usmana stwierdził:

Wygląda na to, że pierwszy pretendent chce walczyć teraz z Nate’em Diazem. To dla niego dobrze. Hej, Conor, chcesz walki o pas?  Spróbuj się z Usmanem. Pierwsze dwie rundy obiecuje bez obaleń, tylko z plaskaczami.

Warto przypomnieć, że Kamaru Usman nie pozostawił w jednym z ostatnich wywiadów żadnych wątpliwości co do swojego następnego rywala w klatce UFC, którym ma być Jorge Masvidalem.

Co ciekawe, Dana White, szef UFC, który jest również za tym starciem, nie wyklucza możliwości zestawienia McGregora z Masvidalem.

Zobacz również: Obrona pasa „BMF”. Masvidal kontra McGregor na „Fight Island”? Prezydent UFC nie wyklucza

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.