Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni UFC wagi słomkowej, 18 sierpnia skończy 33 lata. Polska zawodniczka od jakiegoś czasu powtarza, że chce ponownie wrócić do oktagonu i jeszcze raz zawalczyć o mistrzowski pas.

Aktualnie Joanna przebywa jednak na urlopie i zaskoczyła swoich fanów tajemniczym wpisem na Instagramie, w którym pod zdjęciem dodał kilka hashtagów, a w jednym z nich wspomniała o emeryturze w wieku 33 lat.

Inne miejsce, te same wibracje. 33 i emerytura. Życie jest piękne. Ciężka praca popłaca. Wakacje.

Joanna Jędrzejczyk (MMA 16-3) przegrała swoje ostatnie starcie mistrzowskie z Weili Zhang (MMA 21-1). Tuż po walce pojawiły się głosy mówiąc o zakończeniu kariery Polki, ale sama zawodniczka szybko rozwiała wątpliwości i zapowiedziała powrót do oktagonu.

Chęć dalszego walczenie potwierdziła również w niedawnym wywiadzie dla programu „Dzień dobry TVN”, w którym powiedziała też o chęci rewanżu z Chinką i walce o pas.

Marzy mi się rewanż z Zhang. Powiem to wprost, ja już nic nikomu nie muszę udowadniać. Nie muszę udowadniać tego, że będę kolejną pretendentką do tytułu mistrzowskiego. Nie muszę tego udowadniać prezydentowi UFC, matchmakerom i ludziom. Po samej walce jak leżałam w łóżku i nie widziałam na oczy, Dana White do mnie zadzwonił i powiedział: „Dziewczyno co ty zrobiłaś? Za 30 lat, a nawet po tym jak odejdziesz z tego świata, ludzie będą mówić o tej walce. Weź sobie ile chcesz czasu, pół roku, rok, dwa. Wracasz i walczysz o tytuł mistrzowski.

Zobacz również: Jędrzejczyk vs Zhang walką półrocza według ESPN

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.