Chociaż Cris Justino robi wszystko, żeby nie walczyć w najbliższym czasie z Amandą NunesConan Silveira, główny szkoleniowiec klubu American Top Team, w którym trenuje Nunes, uważa, że do starcia na pewno dojdzie.

Ludzie chcą zobaczyć tę walkę i myślę, że obie zawodniczki mają teraz szansę pozostawić swój ślad w historii tego sportu. To idealna walka, idealne zestawienie. Pojedynek dwóch mistrzyń to jest coś, co nie oglądamy każdego dnia. Moim zdanie nie tylko na 100%, ale nawet na 1000% dojdzie do tej walki.

W rozmowie z serwisem MMAJunkie, Silveira powiedział również, że Nunes swoimi umiejętnościami zniweluje siłę „Cyborg”.

Amanda będzie bardzo dobrze przygotowana. Nie będzie musiała robić wagi i prawdopodobnie będzie silna w tej kategorii.  Wierzę również, że siłę jaką posiada „Cyborg” uda się skompensować narzędziami, którymi dysponuje Amanda.

9 KOMENTARZE

 1. Cyborg mnie bardziej odpycha niż Amanda jeśli chodzi o aparycję, natomiast chyba nikt nie jest jednocześnie tak wkurwiający i tak nudny jak Nunes, więc w tej walce delikatnie za… Cyborgową :joe:

  Ale przede wszystkim to za double KO, wiadomo

 2. niestety zawodnicy mma oraz trenerzy są na bakier z matematyką, wcześniej Szewczenko mówiła, że na 200% będzie walczyła w muszej, teraz człek sędziwy i niezwykle doświadczony życiowo Silveira mówi o 1000%, co następne? milion procent?

 3. Tyle seksu na tych klipach,

  aż się ciasno robi w slipach

  popatrz. Oooo popatrz.

  Z jednej lesba atakuje,

  z drugiej strony baba z chujem

  popatrz. Oooo popatrz.

  Kiedy idą po ulicach,

  prącie majta się w spódnicach

  popatrz. Oooo popatrz.

  Głosu tembr jak bas w beemie,

  kiedy mówią to drży ziemia

  hej!

  (nana nana nanana)

 4. Wierzę również, że siłę jaką posiada "Cyborg" uda się skompensować narzędziami, którymi dysponuje Amanda.

  Przyda się jakaś pałka.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.