cristine_stanciu

UFC Europe poinformowało dziś, że Maryna Moroz zmierzy się z debiutującą w organizacji Cristiną Stanciu.

Maryna wdarła się szturmem do UFC. W debiucie bardzo szybko poddała mocno faworyzowaną Joanne Calderwood. Co ciekawe tuż po walce wskoczyła na siatkę i zaczęła wyzywać do walki naszą mistrzynię Joannę Jędrzejczyk. Organizacji bardzo spodobała się charyzma Maryny i obiecano jej, że jeśli zwycięży kolejną walkę, to dostanie szansę na walkę o pas. Na nieszczęście dla Ukrainki, kolejne starcie miała z Valerie Letourneau z którą przegrała przez decyzję. W konsekwencji tej porażki to Valerie dostała Joannę.

Cristina Stanciu to nowy nabytek UFC. Rumunka ma pięć wygranych walk i żadnej porażki. Trzykrotnie poddawała swe rywalki, raz udało jej się znokautować i raz doszła do decyzji. Całe swoje życie zawodowe spędziła w organizacji Romanian Xtreme Fighting. Jednak nie walczyła z nikim szczególnym i największe wyzwanie dopiero przed nią.

Starcie Maryny z Cristiną dodane zostało do karty walk gali UFC w Zagrzebiu.

10 KOMENTARZE

 1. Rumunka pewnie wyjdzie to tego:

  albo tego:

  😆

  Sandu był Królem Albanii zanim Popek się nauczył sikać na stojąco:)

 2. Sandu był Królem Albanii zanim Popek się nauczył sikać na stojąco:)

  Dokładnie, a co by nie było za duże OT to Cristina dobra sucz nawet.

 3. Po cholerę Oni kontraktują nowe zawodniczki, skoro nawet aktualnemu rosterowi nie potrafią zapewnić regularnych walk.

 4. Rumunka pewnie wyjdzie to tego:

  albo tego:

  😆

  zoom widzę, że po pijaku lubimy słuchać podobnego kalibru muzyki 🙂

 5. Rumuni już szykują się na wizytę w Zagrzebiu. Musimy być czujni i mieć oczy dookoła głowy. Może busów nam nie opierdolą :boystop:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.