Kolejna dobra wiadomość dla polskich fanów MMA oraz organizacji UFC od telewizji Polsat. W sobotę 20 kwietnia, podczas gali UFC w Petersburgu do oktagonu wejdzie trzech polskich reprezentantów – Krzysztof Jotko, Marcin Tybura oraz Michał Oleksiejczuk.

Telewizja Polsat po raz kolejny stanęła na wysokości zadania i zaproponowała swoim widzom transmisję całej karty sobotniej gali UFC w Petersburgu. Obecna umowa polskiej telewizji z amerykańską organizacją obejmuje transmisję kart głównych a wcześniejsze pojedynki z karty wstępnej transmitowane są w dodatkowo płatnej aplikacji UFC Fight Pass.

Gdy jednak w grę wchodzą walki polaków walczących na dolnej części karty, Polsat rozszerza umowę i transmituje je w dodatkowym paśmie swoim widzom. W tym wypadku, dzięki Polsatowi będziemy mogli obejrzeć więc całą galę w tym kartę wstępna na której znajdują się walki Marcina Tybury (MMA 17-4-0) z Shamilem Abdurakhimovem (MMA 19-4-0) oraz „Lorda” Michała Oleksiejczuka (MMA 13-2-0) z Gadzhimuradem Antigulovem (MMA 20-5-0).

Na karcie głównej zobaczymy walkę Krzysztofa Jotko (MMA 19-4-0) z Alenem Amedovskim (MMA 8-0-0) i będzie to pierwsze starcie tej części karty. Główną atrakcją wydarzenia w Rosji będzie starcie weteranów, Alistaira Overeema z Alexey`em Oleinikiem.

Transmisja UFC w Petersburgu na antenach Polsatu przedstawia się następująco:

od 16:00 – 22:00 – Polsat Sport Fight

od 16:00 – 19:00 – Polsat Sport News

od 20:00 – 22:00 – Polsat Sport

Kompletna rozpiska gali UFC w Petersburgu. Przypominamy też nasz cykl Polacy w UFC w którym prezentujemy postępy zawodników z Polski.

2 KOMENTARZE

  1. W końcu gala o normalnej porze, rzekłbym że nawet ciut za wcześnie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.