ufc-germanyBilety na pierwszą galę UFC w Hamburgu dostępne są w sprzedaży od godziny 10:00 czasu polskiego, można je nabyć za pośrednictwem strony Eventim.de.

Największa organizacja świata trzeci roki z rzędu odwiedza Niemcy. Po galach w Berlinie w 2014 i 2015 roku, czas na pierwszą imprezę UFC w Hamburgu, który znany jest z przywiązania fanów do boksu. UFC pojawiło się w Niemczech również w 2009 i 2010 roku, kiedy to zorganizowało gale kolejno w Kolonii i Oberhausen.

James Elliott, Dyrektor Naczelny i Wiceprezydent UFC na obszarze EMEA, tak skomentował ów fakt:

Wydarzenia w Niemczech wspierają działalność na wielu frontach. Dodatkowo mamy tam niesamowicie zafascynowanych sportem i dobrze poinformowanych fanów, a także fantastyczną sieć wspierających nas partnerów, takich jak Ran Fighting, Monster czy EA. Najbliższa gala będzie fantastyczna i wierzę, że bilety sprzedadzą się bardzo szybko, więc fani powinni zakupić je jak najszybciej, aby uniknąć rozczarowania.

Menedżer Barclaycard Arena, Steve Schwenkglenks, stwierdził natomiast, że:

Mieszane sztuki walki stają się coraz bardziej popularne w Niemczech. Kombinacja różnych dyscyplin jest bardzo ekscytująca i rozrywkowa dla fanów każdego sportu. Jesteśmy podekscytowani i dumni, że możemy powitać UFC po raz pierwszy w Hamburgu już 3 września. Barclaycard Arena widziała już wiele wydarzeń sportowych. Teraz jesteśmy szczęśliwi, że możemy gościć UFC Fight Night.

Na początku tygodnia niemieccy zawodnicy, Nick Hein (MMA 13-2-1; reprezentujący Kolonię), Jarjis Danho (6-1-1 reprezentujący Nuremberg) oraz nowy nabytek organizacji Jessin Ayari (MMA 15-3) pojawili się w Hamburgu w oczekiwaniu na ogłoszenie karty walk wrześniowej gali.

Bilety na UFC Fight Night Hamburg w sprzedaży dostępne są w następujących cenach: P1 = €150, P2 = €105, P3 = €85, P4 = €55, P5 = €40.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

10 KOMENTARZE

 1. matelunio

  wiecie moze po iel beda najtansze bilety w gornych sektorach?

  Bilety na UFC Fight Night Hamburg w sprzedaży dostępne są w następujących cenach: P1 = €150, P2 = €105, P3 = €85, P4 = €55, P5 = €40.
  Więc te górne pewnie po 40

 2. ale wlasnie te gorne sektory nie sa jeszcze otwarte a chyba te co obecnie sa do kupienia sa za 40 euro to mozliwe ze te wyzsze beda jeszcze tansze?

 3. Madman

  A jest jakaś zorganizowana akcja Cohones, zebysmy siedzieli obok siebie?

  Bo bym się z Wami wybrał

  obczaj temat UFC Hamburg w dziale Forum MMA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.