Tak jak zapowiadał jeden z bohaterów gali, Darren Till, Echo Arena w Liverpoolu będzie pękać w szwach podczas gali UFC Fight Night 130. Jak poinformował dziennikarz Chamatkar Sandhu na swoim profilu na Twitterze, wszystkie bilety zostały wyprzedane w godzinę.

Główną atrakcją tego wydarzenia będzie pojedynek młodego Darrena Tilla z byłym pretendentem do zdobycia tytułu kategorii półśredniej UFC, Stephenem Thompsonem. Wonderboy będzie zdecydowanie największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze Anglika.

Tak na ten moment wygląda rozpiska tej gali:

 • Stephen Thompson vs. Darren Till
 • Neil Magny vs. Gunnar Nelson
 • Dan Kelly vs. Tom Breese
 • Elias Theodorou vs. Trevor Smith
 • Brad Scott vs. Salim Touahri
 • Cláudio Silva vs. Nordine Taleb
 • Arnold Allen vs. Mads Burnell
 • Davey Grant vs. Manny Bermudez

16 KOMENTARZE

 1. Liverpool pasujemy. Zbroimy się na Moscow 😉

  Till jak widać kapitalnym koniem pociągowym. Oby teraz potwierdził jeszcze dobrą dyspozycje w klatce.

 2. Goście wykupują masowo bilety, potem odsprzedają po wyższych cenach. Dlatego np. Arctic Monkeys wprowadziło różnego rodzaju kontrole.

 3. Nie należy zapominać, że mały procencik w tym ma ta mistrzyni CW, która ma duże wsparcie Evertonu i kibiców tego klubu. Nawet UFC na oficjalnym insta i Everton jej gratulowali.

 4. Koniki kupiły.

  No i? U nas i koniki tylu biletów w takim czasie nie kupują na gale KSW gdzie dają wszystko co mają a tutaj UFC nawet nie musiało się specjalnie wysilać z rozpiską…

 5. Jak poinformował dziennikarz Chamatkar Sandhu na swoim profilu na Twitterze, wszystkie bilety zostały wyprzedane w godzinę.

  Czyli rekord? Aaaa… To nie ta organizacja. :beczka:

 6. Proponuje zajrzec naprzyklad na viagogo.co.uk i bilety sa nadal do nabycia 🙂 wiec nie wiem z kad autor postu ma takie newsy ten dziennikarz tez moglby bardziej sie przylozyc do swojej pracy a nie pisac bzdury i wszyscy łykaja jak male pelikany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.