Oficjalne ważenie przed UFC Fight Night 120: Pettis vs. Poirier, które odbędzie się już jutro w Norfolk.

 • Anthony Pettis (155.5) vs. Dustin Poirier (156)
 • Matt Brown (171) vs. Diego Sanchez (170)
 • Junior Albini (265.5) vs. Andrei Arlovski (244)
 • Cezar Ferreira (185) vs. Nate Marquardt (185.5)
 • Raphael Assuncao (135.5) vs. Matthew Lopez (138.5)*
 • Clay Guida (155) vs. Joe Lauzon (155)
 • John Dodson (135.5) vs. Marlon Moraes (136)
 • Viviane Pereira (114.5) vs. Tatiana Suarez (115)
 • Sage Northcutt (155.5) vs. Michel Quinones (155)
 • Nina Ansaroff (115) vs. Angela Hill (115)
 • Court McGee (170) vs. Sean Strickland (169.5)
 • Jake Collier (205.5) vs. Marcel Fortuna (205.5)
 • Karl Roberson (184.5) vs. Darren Stewart (184)

*Lopez odda 20% gaży swojemu rywalowi

22 KOMENTARZE

 1. Gala bez ważenia dla publiczności i Q&A? Kolejny raz w tym roku by takie coś było.

  Obawiałem się że coś takiego mogloby byc w Gdańsku. ALe na szczęscie nie było. Do dzisiaj mam banana na ryju jak sobie przypomnę ze rozmawialem z Perrym i Sterlingiem ( i foty porobione kuhwa, plus plakaciki z podpisami). :bayan: Takie atrakcje po prostu muszą być…

 2. Obawiałem się że coś takiego mogloby byc w Gdańsku. ALe na szczęscie nie było. Do dzisiaj mam banana na ryju jak sobie przypomnę ze rozmawialem z Perrym i Sterlingiem ( i foty porobione kuhwa, plus plakaciki z podpisami). :bayan: Takie atrakcje po prostu muszą być…

  Skąd te foty? Ja jedyne co dorwałem to babcia Cerrone.

  Ps. Guida i Sanchez na karcie- rozpiska zwierzaków 😉

 3. Skąd te foty? Ja jedyne co dorwałem to babcia Cerrone.

  Ps. Guida i Sanchez na karcie- rozpiska zwierzaków 😉

  Byli po ważeniu dostępni w strefie dla kibiców (prawie przy wyjściu z ergo) od strony głównego wejścia na ważenie. Po ważeniu też Hardy wyszedł do fanów, ale on był właśnie tam gdzie było ważenie.

  Właśnie, @kamerling o to chodzi, że mega dziwne, że chyba(?) nie było ponownie takiej opcji jak ważenie i Q&A. Nawet jak przecież walczył Rockhold na tej ostatniej gali to też nie było oficjalek tylko media trening otwarty.

 4. Byli po ważeniu dostępni w strefie dla kibiców (prawie przy wyjściu z ergo) od strony głównego wejścia na ważenie. Po ważeniu też Hardy wyszedł do fanów, ale on był właśnie tam gdzie było ważenie.

  Właśnie, @kamerling o to chodzi, że mega dziwne, że chyba(?) nie było ponownie takiej opcji jak ważenie i Q&A. Nawet jak przecież walczył Rockhold na tej ostatniej gali to też nie było oficjalek tylko media trening otwarty.

  Kurwa widziałem tylko Hardego, ale z nim fotę miałem już w Krakowie 🙁 Powinno być to lepiej zorganizowane…

 5. Fajna gala. Stare nazwiska,ale będzie ciekawie.

  Ciekawe czy Poirier uśnie,jak Lauzon poradzi sobie z Guidą,czy Arlovski uśnie i czy ta kretynka Hill zostanie znokautowana.

  W sumie prawie wszystkie walki mnie ciekawią.

 6. Faktycznie słabo było to rozwiązane wtedy w ERGO. Ja wiedziałem tylko jedno , że nie ma co wychodzić zaraz po tym jak się skończyło ważenie. Wiele razy mówiłem kumplowi – 'czekaj ! nie wychodzimy jeszcze ' . I pozniej  jak ten kocioł ludzi trochę się zmniejszył – uslyszałem, że gddzieś tam będą zawodnicy. No i warto było pójść i ustawić się w kolejce do Perrego i Sterlinga. Przeżycie warte każdej złotówki móc sobie tak do nich podejść, przybić piątkę, zrobić fotę i parę zdań powiedzieć. Wiadomo, że nie rozmawiałem z nimi na temat fizyki kwantowej czy syutacji geopolitycznej, ale jakieś proste hasła tam rzucałem. Np. do Perrego powiedziałem 'nice winter hat on the stage ! ' Hah. I plus jest tez tego wszystkiego taki, że mega mnie to zmotywowało do nauki ang (niby jestem na B1, ale pewnie to takie A2) i od tamtego dnia nakurviam po ok. 2h anglika every faken day. :crazy::bayan:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.