Organizacja jak zwykle nagrodziła najlepszych zawodników danego wydarzenia bonusami w wysokości 50 tysięcy dolarów. Tym razem UFC nie wybrało najlepszej walki wieczoru, za to aż 4 zawodników otrzymało dodatkowe pieniądze za świetne występy podczas gali w Londynie.

Szczęśliwymi wybrańcami zostali Jimi Manuwa, Marlon Vera, Marc Diakiese oraz Gunnar Nelson. Pierwsza trójka nokautowała swoich rywali, kiedy to Islandczyk po naruszeniu Joubana ciosem poddał go duszeniem gilotynowym.

8 KOMENTARZE

  1. Bardzo dobra decyzja. Każdy z tych panów zasługiwał na bonus bardziej niż ich przeciwnicy. UFC powinno częściej nagradzać właśnie pojedynczych zawodników, a nie "walkę".

  2. UFC powinno częściej nagradzać właśnie pojedynczych zawodników, a nie "walkę".

    Są walki, w których bonus należy się obu uczestnikom np Choi vs Swanson

  3. Na bogato pojechali. Każdy co zasługiwał to dostał bonus. Bardzo dobrze, że nie dawali bonusa za walkę wieczoru, bo byłaby to kasa na wyrost.

  4. Myślałem że Daniel dostanie bonus, za cierpliwość wieczoru. Prawdziwy, silny charakter, stał wciśnięty w siatkę łącznie z 10 minut i nawet mu powieka nie drgnęła, nie szarpał się, trwał,wytrzymał. Szacunek.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.