Ponieważ w naszym ostatnim typowaniu (KSW) brała udział tylko trójka postanowiłem nie uwzględniać tego w rezultatach. Od początku roku stawce przewodzi Venom (56/82 poprawnie wytypowanych walk, 68%), na drugie miejsce wraca Tidżej (54/82, 66%), trzeci jest Yoshihiro (53/82, 65%), czwarty Garret (50/82, 61%). Defthomas, wracający do typowania po raz pierwszy od Pro Fight 3, jest piąty (22/40, 55%). R.O.B. w swoim pierwszym występie popełnił falstart i UFC 97 zakończył z bilansem, który zamyka stawkę (5/12, 42%). Mała uwaga na koniec, w związku na zmianę w ostatniej chwili nie typujemy walki Lason vs. Pyle. Garret i Venom, którzy wysłali mi typy razem z tym pojednykiem postawili na Larsona.

Venom

Rashad Evans vs. Lyoto Machida
Lyoto Machida przez decyzję. Jestem bardzo ciekaw czy Greg Jackson przygotuje jakąś niespodziankę i znajdzie sposób na pokonanie Machidy, o którym nikt jeszcze nie pomyślał. Brazylijczyk w perfekcyjny sposób potrafił obrzydzić walkę wszystkim swoim poprzednim przeciwnikom znakomita obroną zarówno przed atakami w stójce jak i obaleniami. Rashad to mocny zawodnik i dzięki sporej sile, zawsze ma szansę zakończyć walkę nokautem, ale nie liczyłbym na to. Podobnie jeżeli chodzi o zapasy, Evans mimo, swojego uniwersyteckiego zaplecza, nie jest jakimś dominatorem w tym aspekcie, a sam Lyoto sprawy mu nie ułatwi. Nie zrozumcie mnie źle Rashad to jeden z najlepszych zawodników na świecie i w tej chwili stawiałbym na niego w pojedynku z każdym innym półciężkim, ale nie Machidą.

Matt Serra vs. Matt Hughes
Matt Hughes przez decyzję. Nie dość, że obaj zbliżają się już do kresu swoich karier, to nie walczyli od roku, więc pojedynek jest dość sporą niewiadomą. Jednak patrząc na przebieg kariery, to Hughes jest jednym z najbardziej dominujących zawodników w historii UFC i MMA w ogóle. Szansę Serry upatrywałbym w jednym celnym ciosie, jak z St. Pierre’em, ale Hughes powinien być na to przygotowany i raczej zamieni walkę w pojedynek zapaśniczy, gdzie przez trzy rundy zrobi wystarczająco dużo by wygrać.

Drew MacFedries vs. Xavier Foupa-Pokam
Xavier Foupa-Pokam przez KO, runda 1. Problemem Francuza w debiucie w UFC przeciwko Kangowi były jego beznadziejne zapasy i fatalne. Wątpię, żeby coś z tego poprawił w niewiele ponad miesiąc od ostatniej walki. Na jego szczęście walka powinna zakończyć się szybko i raczej MacFedries nie będzie przenosił jej do parteru. Nokaut będzie wisiał w powietrzu od pierwszych sekund, postawię na bardziej wszechstronnego w stójce Pokama.

Dan Miller vs. Chael Sonnen
Dan Miller przez poddanie, runda 2. Starszy z braci Millerów miał sporo szczęścia, że Okami doznał kontuzji. Sonnen podobnie jak Japończyk to świetny zapaśnik, ale w odróżnieniu od niego bardzo łatwo złapać go w poddanie. Miller powinien być lepszy i agresywniejszy w stójce, a nawet jak da się obalić to wcześniej czy później odklepie zawodnika Team Quest.

Sean Sherk vs. Frankie Edgar
Sean Sherk przez decyzję. Jeśli Sherk zastosuje tą samą strategię co Gray Maynard nie powinien mieć problemów z Edgarem. Frankie to bardzo dobry lekki, ale swoją budową pasuje raczej do wagi piórkowej i tylko dlatego, że w UFC nie ma tej dywizji, walczy wyżej. Mam jedynie pewne obawy, że Sherk za wszelką cenę będzie chciał wymieniać ciosy w stójce, gdzie ma całkiem niezłe umiejętności, ale bardzo ograniczony zasięg. Jeśli walka okaże się starciem bokserskim, wtedy nie zdziwię się jeśli to Edgar okaże się zwycięzcą.

Pat Barry vs. Tim Hague
Pat Barry przez TKO, runda 1. Skoro zranić Tima Hague low-kickami potrafił niejaki Miodrag Petkovic (ten sam którego Damian Grabowski rozjechał w Austrii), to Barry pewnie urwie mu nogę.

Philippe Nover vs. Kyle Bradley
Philippe Nover przez poddanie, runda 2. Nover miał być nowym Andersonem Silvą i Georges’em St. Pierre’em, potem nie sprostał zapasom Efraina Escudero, ale to nadal ciekawy talent i UFC słusznie daje mu łatwiejszą na początek kariery w organizacji. Jeśli tylko Bradley sprawi mu problemy w stójce, powinien przenieść ją do parteru i tam zakończyć.

Krzysztof Soszyński vs Andre Gusmao
Andre Gusmao przez decyzję. Wygląda na to, że znowu stawiam przeciw Polakowi. Trenujący z Renzo Gusmao na pewno nie da się złapać w kimurę i w ogóle ciężko będzie go poddać czy obalić. W stójce Gusmao jest lepszy technicznie, bije mocniej i powinien być lepiej przygotowany niż biorący walkę z krótkim wyprzedzeniem Krzysztof.

Yoshiyuki Yoshida vs. Brandon Wolff
Yoshiyuki Yoshida przez poddanie, runda 1. Jeśli tylko trenujący obecnie u Grega Jacksona Yoshida poradził sobie z traumą po brutalnym nokaucie, który zafundował mu Koscheck, to przejedzie to Wolffie.

George Roop vs Dave Kaplan
George Roop przez decyzję. Kogo obchodzi ten pojedynek.

TJ

Rashad Evans vs. Lyoto Machida
Szukanie błędów w walkach Machidy jest jak szukanie igły w stogu siana. Może i da się je odnaleźć ale wymaga to oglądania walk Machidy dosłownie klatka po klatce. Wskazywano na podejrzane kardio i jakieś małe ułomności w klinczu, nawet gdyby okazało się, że to poważne dziury w zestawie umiejętności Lyoto to Rashad nie koniecznie jest zawodnikiem, który akurat te dwie furtki wykorzysta. O wiele bardziej niepokojący jest dla mnie fakt, że Evans od czasów walki z Jasonem Lambertem w 2006 r. nie wygrał pierwszej rundy (także z Seanem Salmonem). Rozgrzewa się w oktagonie notorycznie wolno i kiedy walczył w swojej pierwszej 5-rundówce z Griffinem przez pierwsze 10 minut zrobił bardzo mało. Nie wydaje się, żeby obóz Evansa miał odejść od swojej strategii ale jeśli Lyoto, który dla odmiany w życiu nie przegrał ani jednej rundy, odjedzie z punktami walka będzie w zasadzie przegrana. W późniejszych rundach Evans będzie musiał albo zmienić styl albo być bardziej agresywnym, co jest tylko wodą na młyn Brazylijczyka. Machida, TKO, 5 runda.

Matt Serra vs. Matt Hughes
Jeżeli chodzi o „grudge-match” to kroi nam się największy w UFC od czasów walki Clementiego z Guillardem. Obaj panowie nie wypadali rewelacyjnie w ostatnich walkach, ale walczyli z elitą wagi półśredniej. Serra, pomimo że był mistrzem, poza nieprawdopodobnym zwycięstwem nad GSP niewiele osiągnął walcząc w limicie 77 kilo. Nie sądze nawet żeby miał wybitną stójkę, choć siły ciosu odmówić mu nie można. Hughes cały czas jest fenomenalnym zapaśnikiem, dostał lanie od Alvesa, ale udało mu się sprowadzić Brazylijczyka do parteru. Nie spodziewam się rewelacyjnej walki, choć może wzajemna nienawiść obu fighterów sprowokuje bardziej dynamiczne zawody. Hughes przez decyzję.

Drew MacFedries vs. Xavier Foupa-Pokam
McFedries wchodzi do każdej walki miotając bomby na lewo i prawo i paliwo kończy się po 2 minutach. Profesor X, choć kardio ma podobne, dysponuje tysiąckrotnie lepszą stójką i wykorzysta to do skontrowania szalonego Amerykanina. Foupa-Pokam, KO, 1 runda.

Dan Miller vs. Chael Sonnen
Być poddanym przez Filho i Maię to jedna sprawa. Dan Miller, choć jest dobrym grapplerem, nie ma BJJ na poziomie tamtej dwójki. Z drugiej strony jest o wiele bardziej zbilansowanym fighterem i nie będzie stojącym celem dla uderzeń Sonnena w stójce. Pierwotnie Miller miał walczyć z Okamim ale zmiana przeciwnika wyjdzie mu zdecydowanie na korzyść. Miller, poddanie, 3 runda.

Sean Sherk vs. Frankie Edgar
To niemal kalka match-upu Edgara z Maynardem. Fighter z New Jersey zmierzy się z znacznie silniejszym i większym zapaśnikiem i choć są pewne obawy czy Sherk nie będzie chciał stać z Edgarem to myślę, że obawy są nieuzasadnione. Sherk ma naprawdę solidną stójkę i tam też spokojnie poradzi sobie z przeciwnikiem, jeśli będzie chciał tam walczyć. Sherk przez decyzję.

Pat Barry vs. Tim Hague
Naprawdę chce zobaczyć odtworzenie tańca Technowikinga w wydaniu Barry’ego. Szybkie zwycięstwo zwiększy na to szansę i jest to bardzo prawdopodobny rezultat. Hague to wysoki ciężki, który podobnie jak Evensen zostanie ścięty low-kickami znacznie lepszego strikera jakim jest Barry. Barry, TKO, 1 runda.

Philippe Nover vs. Kyle Bradley
Escudero pokazał Noverowi miejsce w szeregu ale Efrain to moim zdaniem jeden z najlepszych zwycięzców TUFa, zwłaszcza w ostatnich sezonach. Bradley to znacznie mniejsze wyzwanie i znacznie mniejsza presja bo to już nie finał reality show tylko undercard. Nover znowu nabierze wszystkich, że jest kolejnym Andersonem Silvą. Nover, TKO, 1 runda.

Krzysztof Soszyński vs Andre Gusmao
Przejechałem się typując Stanna przeciw Soszyńskiemu ale postawie na swoim i znowu nie postawie na kanadyjskiego Polaka. Gusmao będzie potrafił się obronić przed kimurą i mocno przeciętnymi obaleniami Soszyńskiego. W stójce walka powinna być bardziej wyrównana ale nadal z małym wskazaniem na bardziej wszechstronnego Brazylijczyka. Gusmao, TKO, 2 runda.

Yoshiyuki Yoshida vs. Brandon Wolff
To będzie szybki powrót Yoshidy po ciężkim nokaucie jaki otrzymał od Koschecka. Wolff nie jest fighterem na poziomie UFC i w typowym hawajskim stylu ma duże niedociągnięcia w parterze. Yoshida, poddanie, 1 runda.

George Roop vs Dave Kaplan
Gerald Harris dostał depresji kiedy usłyszał, że tych dwóch uczestników TUFa dostaje kolejne walki w UFC. Dave Kaplan to chyba już dno i tona mułu jeśli chodzi o gotowość na UFC. Nie żeby Roop był znacznie lepszy ale jego przewaga zasięgu powinna wystarczyć, żeby wypunktować Kaplana. Roop przez decyzję.

Yoshihiro

Rashad Evans vs. Lyoto Machida (decyzja)

Matt Serra vs. Matt Hughes (decyzja)

Drew McFedries vs. Xavier Foupa-Pokam (TKO)

Dan Miller (poddanie) vs. Chael Sonnen

Sean Sherk (decyzja) vs. Frankie Edgar

Pat Barry (decyzja) vs. Tim Hague

Phillipe Nover vs. Kyle Bradley (decyzja)

Krzysztof Soszyński (poddanie) vs Andre Gusmao

Yoshiyuki Yoshida (TKO) vs. Brandon Wolff

George Roop (poddanie) vs Dave Kaplan

Garret

Rashad Evans vs.  Lyoto Machida
Lyoto Machida przez decyzje. Nawet Greg Jackson nie rozgryzie stylu Machidy. Jedyną szansą Evansa wydaje się być sprowadzenie i GnP, jednak z tymi obaleniami u „Sugara” różnie bywało. Walka dwóch counterpuncherów raczej nie będzie ciekawa, ale miejmy nadzieje że nas zaskoczą.

Matt Serra vs. Matt Hughes
Matt Serra przez decyzje. W stójce stawiam na Serre, który pokazał ze ma ciężkie łapy kładąc na deski GSP i Parisyana. Jeśli chodzi o parter… Z jednej strony Serra w swojej karierze poddał tylko 4 osoby, a z drugiej wszyscy wiedzą że jego parter jest „światowej klasy”. Hughes na pewno ma lepsze obalenia, ale Serra zapewnia że ćwiczył obrony przed obaleniami z ludźmi co ważą ponad 200 funtów. Jak będzie – Zobaczymy.

Drew McFedries  vs. Xavier Foupa-Pokam
Drew McFedries przez TKO, 2 runda. Jeśli Andrew przetrzyma pierwszą rundę, to w drugiej Xavier będzie już flakiem, którego łatwiej będzie skończyć. UFC jednak chyba da kolejną szansę Pokamowi, i nie wywalą go po dwóch przegranych z rzędu.

Dan Miller vs. Chael Sonnen
Dan Miller przez poddanie, 2 runda. Sonnen znów trafia na dobrego grapplera. I wątpię by tym razem wynik był inny.

Sean Sherk vs. Frankie Edgar
Sean Sherk przez decyzje. Edgar ma przegraną z Maynardem, który podobnie jak Sherk lubi „poleżeć” na przeciwniku. No chyba że Seanowi odwali, jak w walce z Pennem i Griffinem i postanowi poboksować, a Edgar jest dobrym strikerem, więc różnie to może być.

Pat Barry vs. Tim Hague
Pat Barry przez TKO, 1 runda. Miło będzie posłuchać tych ciężkich low kicków. Stawiam że już po trzech Hague upadnie.

Phillipe Nover vs. Kyle Bradley
Phillipe Nover przez poddanie, 1 runda.

Krzysztof Soszyński vs. Andre Gusmao
Krzysztof Soszyński przez decyzje. Gusmao większe szanse miał z Houstonem, który złapał kontuzje. Krzysio powinien tą walkę wygrać, jednak nie sądzę by skończył Capoeriste przed czasem. Co ciekawe całe bloodyelbow stawia na Gusmao.

Yoshiyuki Yoshida vs. Brandon Wolff
Yoshiyuki Yoshida przez TKO, 1 runda. Yoshida (notabene, kolejny Japończyk sponsorowany przez Manto) przygotowywał się do tej walki w campie Grega Jacksona. A wszyscy wiedza co ten człowiek potrafi zrobić z każdego zawodnika. Dla Brandona będzie to najprawdopodobniej ostatnia walka w UFC.

George Roop vs. Dave Kaplan
Dave Kaplan przez decyzje. Nie oglądam TUF-a, więc o obu zawodnikach wiem tyle co o zwyczajach kojotów. Oglądałem parę walk, ale zasugeruję się zdaniem innych.

Defthomas

Rashad Evans vs. Lyoto Machida
Niestety to nie będzie rok smoka. Niedoceniany jak zawsze Evans i tym razem sprawi niespodziankę znajdując jakimś cudem dziurę w zbroi Machidy. Jak dotąd Rashad nie zawodził swojego stratega Jacksona, i liczę że tak też będzie tym razem. Na przekór wszystkim Evans!

Matt Serra vs. Matt Hughes
Doświadczenie, siła i historia za Mattem Hugsem, Cale serce jednak za Mattem Serrą. Hugses na pewno będzie dużo lepiej zmotywowany do tej walki niż do starć z GSP i Thiago i pewnie trenował jak za dawnych mistrzowskich lat ale coś czuje że niewyleczone do końca kontuzje kolan dadzą mu znać o sobie podczas walki i przez to nie będzie w stanie kontrolować Serry tak jakby tego chciał. A Joe Pesci UFC jeśli tylko przetrzyma pierwszy atak Hughsa to dalej będzie miał już z górki i skończy Matta w stójce.

Drew MacFedries vs. Xavier Foupa-Pokam
Ze względu na styl obu zawodników walka może spokojnie pójść w obie strony ale mam sentyment do Snake`a za fajny coaching w Tufie i postawie na jego kolegę Xaviera. Frenchi by KO

Dan Miller vs. Chael Sonnen
Dan Miller by sub

Sean Sherk vs. Frankie Edgar
Tradycyjnie jak zawsze stawiam na mała bestie w postaci Seana Sherka. Jeśli tylko nie będzie szalał z pokazowym boksem a skupi się na swoich prawdziwych atutach to powinien wygrać tą walkę. Jeśli zaś postanowi znowu udowodnić światu jak świetnym i niedoceniamym jest bokserem to może być szansa dla Edgara na pokazanie mu jak bardzo się myli.

Pat Barry vs. Tim Hague
Stawiam na Pata Barry`ego za wejście w stylu techno wikinga i za niesamowicie piekielne kopnięcia które zetną w huj olbrzyma z Kanady. Coś czuje że UFC chce zbudować Barryego, by wykorzystać go za jakiś czas i dlatego dają mu prezent w postaci takiego słabego przeciwnika.

Philippe Nover vs. Kyle Bradley
Kyle Bradley jak na razie nie ma szczęścia w UFC i coś czuje że w walce z następnym Andersonem Silvą jak nazywał Novera Dana White to się nie zmieni. Philippe dobrze wie że kluczem do jego porażki z Enfranem były zapasy i na bank ciężko nad nimi pracował. Niestety dla Kyle zapasy to jedyne chyba co posiada w swoim repertuale więc stawiam na Novera.

Krzysztof Soszyński vs Andre Gusmao
To czego nie zrobił z powodu kontuzji Drwal zrobi inny Polak czyli Krzysztof znokautuje Gusmao. Mimo że Andre to prawdziwy kozak z dobrym rekordem i dobrymi zawodnikami na rozkładzie, nie jestem w stanie sobie wyobrazić że stawiam przeciwko rodakowi.K-Sos by KO

Yoshiyuki Yoshida vs. Brandon Wolff
Yoshida już nawet zanim trafił do teamu Grega Jacksona miał zestaw narzędzi które powinny zapewnić mu zwycięstwo w walce z trochę niedocenianym chyba Wolffem. Trochę ryzykowny fight do obstawiania ponieważ dla Wolffa po trepanacji czaszki jaką zafundował mu ostatnio Ben Saunders jest to walka o utrzymanie się w UFC i na pewno zrobi wszystko żeby z niej skorzystać, Mimo tego stawiam na speca od judo czyli Yoshidę

George Roop vs Dave Kaplan
Dave Kaplan po tym co pokazał (lub zjadł jak kto woli) w TUFie nigdy nie dostanie mojego głosu. I tyle 🙂

R.O.B.

Rashad Evans vs Lyoto Machida (decyzja)

Matt Serra (poddanie, 3R) vs Matt Hughes

Drew McFedries vs Xavier Foupa-Pokam (KO, 1R)

Dan Miller vs Chael Sonnen (decyzja)

Sean Sherk (decyzja)
vs Frankie Edgar

Pat Barry (KO/TKO, 2R) vs Tim Hague

Phillipe Nover (poddanie, 2R) vs Kyle Bradley

Krzysztof Soszyński (poddanie, 2R) vs Andre Gusmao

Yoshiyuki Yoshida (TKO, 2R) vs Brandon Wolff

George Roop (decyzja) vs Dave Kaplan

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

67 KOMENTARZE

 1. no przyznam ze wiekszosc stawia ma machide i ja cicho tez mysle ze wygra choc bardzo lubie rashada dlatego tez nie przekreslam jego wygranej jest to pojedynek ktory bardzo mnie ciekawi trzymam kciuki za obu fighterow a jezeli chodzi o serre i hughesa to szczeze kibicuje hughesowi mam nadzieje ze wygra poza tym przemawia za nim wiele aspekto to legenda i mysle ze ta walka przejdzie do historii

 2. ja stawiam jak zwykle na tych których chciałbym żeby wygrali 😛
  Machida
  Serra
  Pokam
  Sonnen
  Sherk

  Pyle,Barry,Nover,Soszyński,Yoshida,Roop

 3. Rashad Evans vs. Lyoto Machida – strasznie ciężko wytypować mi zwycięzcę…..bedzie remis 😀 😛

  Matt Hughes

  Xavier Foupa-Pokam

  Dan Miller

  Sean Sherk

  Pat Barry

  Phillipe Nover

  Andre Gusmao

  Yoshiyuki Yoshida

  George Roop

 4. raczej machida przez decyzję, co prawda jest faworytem i niby większa presja, jednak to evans broni tytułu a oboje będę się obawiać o pierwszą porażkę w MMA więc typy redakcji są niepodważalne;p

 5. Rashad powinien sie zachowywac jak A.Silva w walce z Thalesem i czekac na Lyoto 🙂

 6. Według mnie to Reshad bedzie ganiał Lyota i wkońcu sie nadzieje na kontre i przegra ale mam nadzieje ze nie nastąpi to w 1 ani 2 rundzie,bo nie po to czekałem tyle na tą walkę 😀

 7. A ja stawiam na Rashada i Matta Serre. Machida troche na zbyt pewnego siebie wygląda i mam nadzieje, że ktoś go w końcu pokara. TKO w 3 lub 4 rundzie. No i oczywiscie kibicuje Krzysztofowi, bo przeciwnik jest jak najbardziej do pokonania.

 8. @ Pysio: chyba jest błąd. Zresztą licznik na mma-tv też chyba jest błędny. Yahoo wskazuje inny czas. Gala wg mma-tv i mmarocks.pl zaczyna się o 5 nad ranem, wg Yahoo o 4 nad ranem.

 9. ja wam mowie ze rashad to wygra,i wygra mocno.nie lubie machidy i nie chce zeby byl mistrzem.

 10. Defthomas-Dajesz czadu tak jak ja i myslisz sercem zamiast rozumem.
  Evans(sercem)By tko r3
  Serra(sercem)by tko r3
  Pokam-by ko r2
  Sonnen-By Decision
  Shrek-by decision
  Gusmao-by tko r3
  barry-by ko r 1
  Yoshida-by submission r 2
  Nover-by submission r 2

 11. Main event – jak dla mnie najważniejsza i najciekawsza walka ostatniego czasu. Obaj aktualny szczyt LHW, obaj wspinali się od samego dołu, obaj często krytykowani / niedoceniani. W pełni podzielam zdanie Venoma, który powiedział, że gdyby naprzeciw Rashada stanął ktokolwiek inny niż Machida to postawiłby na niego. Odżegnać Sugara od możliwości zwycięstwa całkowicie nie można, niemniej jednak wydaje się mało prawdopodobne, aby Dragon sprawił niespodziankę. Mam gorącą nadziej, że to on zatriumfuje i w końcu zdobędzie upragniony pas. Moim skromnym zdaniem właśnie taką postawę powinien prezentować prawdziwy Champion, zero malowanych pazurów, zero dziar, zero debilnych gestów, zero pozerstwa, jeno tradycja, umiejętności i czysta wola walki – jako fajter i osobowość PERFEKT.
  Odnośnie samego starcia, Machida wie, że po prostu musi zdobyć ten pas, Rashad z kolei tanio nic nie odda i aby tego dokonać nie będzie prezentował próbek tylko pokaże, na co naprawdę go stać. Myślę, że tym razem będzie naciskał znacznie mocniej niż nas przyzwyczaił, obstawiam, że ostro będzie od trzeciej rundy, nie sądzę aby Lyoto szukał szczęścia w poddaniu Evansa, więc raczej TKO, całkiem możliwa także decyzja.
  Pozdrawiam

 12. no to lecim:

  Rashad (tko 4-5)
  Evans (decyzja)
  Matt (KO)
  Shean (decyzja)
  Drwal (sub)

 13. ja bym postawil machida (tko), hughes (decyzja), no i mimo wszystko soszynski (decyzja) 🙂

 14. Typy na szybko, trzeba się wyspać przed galą, a rano niestety walka z płytkami 🙁
  Machida
  Hughes
  Foupa-Pokam
  Miller
  Edgar
  Larson
  Barry
  Nover
  Gusmao(niestety)
  Yoshida
  Roop

 15. no wlasnie, sam bym obejrzal ale nie wiem jak i gdzie, jak ktos wie prosze o pomoc

 16. bedzie tak : maczida (lol) wygra zdecydowanie, nastepnie równie sprawnie obroni tytuł przez następny rok lub 2 zanim dojdzie do walki z silva aż sie zestarzeje jako legenda tego sportu……

 17. na tej gali licze na rashada ( wiem ze bedzie ciezko), matta i krzyska panowie do boju;)

 18. bedzie moze czat czy nikt nie oglada na żywo ? rogan podaje wniki na twiterze i arianny tez 🙂

 19. ufc.com/multicast/ widoki od kuchni, jakson lezy tak sobie od poł godziny 🙂

 20. Arrrgh.

  Machidaaaa….
  Sheeeeerk……
  Hugheeeeess.

  Nie moge sie doczekać

 21. hehe łysy go odwiedził klepna w poślad, i poszedł, machidzie sedzia przekminił zasady, śmiech z tymi back stagami 🙂

 22. niewiem czy to moj net czy justin ale wywalilo mi obraz i sie laduje od 5 min zpowrotem :/ kuuuu……..
  podobno tu tez mozna ogladac ale od paru minut tylko zapowiedzi w kolko leca:/

 23. w sumie zajebiste to jest 😀 mozna se ogladac co robia w locker roomach (: , btw krzysiek soszynski wygral znow 🙂

 24. kar , na tej stronce tez bedzie mozna ogladac post fight konferecje prasowa :D!

 25. no wczoraj załapałem sie na warzenie lyoto evans 🙂 dzis dlatego szukałem z poł godziny tego adresu na stronce ufc 😀 fajna opcja

 26. twitter.com/AriannyCeleste. tu macie wyniki, juz poszło całe undercard,
  stich właśnie bedzie chyba bandażował lyoto :]

 27. Ej nie podawajcie tutaj wyników undercardu – może jakąś walkę pokarzą w między czasie

 28. Zasugerowalem sie waszym typowaniem i zmienilem zwyciezce z Tim Hague na Pat Barry
  gdyby nie ta zmiana to bylo by idealnie 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.