(zdjęcie: (c) sherdog)

Z powrotem z czterosobowowym składzie typujemy pojedynki UFC 91.

Defthomas

Randy Couture vs. Brock Lesnar

Wierze w dobry jak zawsze game plan dziadka i w jego niesamowite serce do walki. Liczę na to że Couture znajdzie jakiś sposób na zniwelowanie niesamowitej przewagi fizycznej jaką posiada Lesnar a wg mnie jest to jedyna przewaga jaką będzie miał Brock w tej walce.

Joe Stevenson vs. Kenny Florian

Machida wagi lekkiej po ładnym zwycięstwie nad Rogerem Huertą na pewno nabrał pewności siebie co będzie można zobaczyć w walce z Joe Stevensonem. Niestety dla Joe, Kenny jest na fali wznoszącej.i liczę że podtrzyma tą passę i w przyszłym roku będzie walczyć z BJ Pennem o pas mistrza LW.

Gabriel Gonzaga vs. Josh Hendricks

Gonzaga jeśli chce jeszcze liczyć się w wadze ciężkiej musi wygrać tą walkę. Nie żebym przewidywał jakieś kłopoty ale Josh mimo że będzie to jegho debiut w UFC to na koncie ma już prawie 20 walk a do tego starcia trenował z samym Randym Couturem więc…Mimo wszystko stawiam na Gabe`a który mam nadzieje, że kiedyś jeszcze dostanie szansę walki o pas mistrza.

Demian Maia vs. Nate Quarry

Wg tego co mówia spece za wielkią wodą, Maia to dzisiaj jeden z najlepszych parterowców w MMA. Nie wierzę że sztywny jak betonowy słup Quarry obroni się przed sprowadzeniem walki na ziemie a kiedy w końcu się tam znajdzie, Demian zrobi z nim dokładnie to samo co zrobił swoim przeciwnikom w swoich 3 ostatnich walkach.

Dustin Hazelett vs. Tamdan McCrory

Dustin pokazał się z bardzo dobrej strony w ostatniej swojej  wlace z Joshem Burkmanem a to nie zawsze jest łatwe w walce z tym zawodnikiem (Swick anybody?). Z drugiej strony stoi dziwak Tamdan McCroy, który wchodzi do octagonu świeżo po zwycięstwie nad innym dziwakiem MMA Lukiem Cumo :). Stawiam w tej walce na Dustina.

Jeremy Stephens vs. Rafael dos Anjos

Stawiam na Jeremy Stephensa glównie na przewagę siły i wielkości oraz za doświadczenie w octagonie. O Rafaelu cięzko mi coś powiedzieć ponieważ nie widziałem żadnej z jego walk.

Alvin Robinson vs. Mark Bocek

Jorge Gurgel vs. Aaron Riley

Matt Brown vs. Ryan Thomas

Tidzej

Randy Couture vs. Brock Lesnar

Dokładnie tą walkę rozpracowaliśmy z Yoshihiro w Pod Lupą. W skrócie – uważam, że tak inteligentny fighter jak Couture obnaży jego braki w doświadczeniu. Nie zdziwiłbym się gdyby Couture poddał Lesnara w późniejszych rundach ale zasadniczo stawiam na Couture’a przez decyzję.

Joe Stevenson vs. Kenny Florian

Florian jest w tym momencie już chyba zbyt wszechstronnym zawodnikiem na Stevensona. Joe Daddy ma lepsze zapasy ale na tym kończą się jego przewagi. Jego ulubiona broń, gilotyna, nie podziała przeciw zawodnikowi, który nie będzie wchodził w nogi. Florian będzie chciał utrzymać tą walkę w stójce, Joe pewnie obali go kilka razy i może skradnie rundę ale Kenny potrafi się umiejętnie bronić będąc na swoich plecach. Florian przez decyzję.

Gabriel Gonzaga vs. Josh Hendricks

Ostatnio kiedy zawodnik z Top 10 walczył z debiutantem w wadze ciężkiej Werdum podziwiał oświetlenie oktagonu. Nie przypominam sobie jednak, żeby Hendricks pojawił się w wideo blogu Dany jak dos Santos, więc ta walka będzie bardziej przypomniała starcie Gonzagi z McCullym. Napao powinien zmieść swojego przeciwnika i poddać go w szybkim tempie. Gonzaga, poddanie, 1 runda.

Demian Maia vs. Nate Quarry

Stójka Maii jest na etapie niemowlęcym ale praca z Wandem na pewno mu nie zaszkodzi. Quarry bije ciężko i na pewno ma dużą szansę w tej walce. Tym niemniej Maia ma solidną szczękę, która powinna mu zapewnić wystarczająco dużo czasu na sprowadzenie Quarry’ego na ziemie a tam będzie praktycznie po walce. Maia, poddanie, 2 runda.

Dustin Hazelett vs. Tamdan McCrory

Do dziś pamiętem jak Rogan reklamował stójkę McCrory’ego w walce z Gono. Pamiętam też, że McCrory tą walkę przegrał. Hazelett nie dysponuję takim arsenałem jak Japończyk ale jest kompetentny w stójce do tego stopnia, żeby dać sobie radę z McCrorym. Parter to zupełnie inna bajka, jeżeli McLovin’ potrafił w taki sposób poddać Burkmana nie mam wątpliwości, że zmusi też McCrory’ego do odklepania. Hazelett, poddanie, 3 runda.

Jeremy Stephens vs. Rafael dos Anjos

Dos Anjos jakoś mnie do siebie nie przekonuję. BJJ ma bardzo dobre ale, jak wiele Brazylijczyków, ma problemy ze sprowadzeniem walki do parteru. Jeżeli mu się to uda to pewnie wygra ale śmiem wątpić. Stephens utrzyma tą walkę w stójce i tam będzie punktował dos Anjosa, a że nie wierzę w kartę bez TKO to Stephens, TKO, 3 runda.

Alvin Robinson vs. Mark Bocek

Obydwaj w dotychczasowej karierze w UFC nie radzą sobie za dobrze. Robinson miał problemy z dobrymi grapplerami (którzy chcą wygrać przez poddanie, nie jak Gurgel), Bocek miał problemy z dobrymi zapaśnikami. Ktoś będzie musiał się przełamać w tej walce i sądzę, że będzie to Kanadyjczyk. To weteran ADCC i jako taki powinien znaleźć odpowiedź na Robinsona i złapać go w jakąś technikę. Bocek, poddanie, 3 runda.

Jorge Gurgel vs. Aaron Riley

Czy jest ktoś kto wierzy w (kolejne) zapewnienia Gurgela, że będzie walczył w inteligentny sposób? Ja nie. Riley wciągnie Gurgela w wymianę ciosów i w tej płaszczyźnie pokona Gurgela. Jeśli Gurgel zacznie myśleć i przejdzie do parteru to wygra ale jak tylko Riley trafi go pierwszy raz w tej walce Gurgel wejdzie w „brawling mode”. Riley przez decyzję.

Matt Brown vs. Ryan Thomas

Matt Brown jest dla mnie okropnie przereklamowanym zawodnikiem. Dał dobrą walkę z Kimem, ale ją przegrał i każdy kto uważa inaczej powinien zgłosić się do okulisty. Mimo to, to co Brown potrafi powinno wystarczyć na Ryana Thomasa, który po prostu nie jest na poziomie UFC, co pokazała przegrana z Saundersem. Brown, TKO, 3 runda.

Venom

Randy Couture vs. Brock Lesnar

Randy Couture przez TKO, runda 4. Typując wynik tej walki trzeba sobie odpowiedzieć na dwa pytania, jak bardzo roczna przerwa i wiek wpłyną na formę Couture’a oraz jak bardzo Brock mógł poprawić swoje umiejętności od pojedynku z Mirem. Jeśli Natural wyjdzie do pojedynku w takiej formie jak z Gonzagą, a Brock z takim zestawem umiejętności jak z Mirem to nie ma właściwie wątpliwości kto wygra walkę. Być może nawet Couture przegra dwie pierwsze rundy, da się kilka razy obalić i Brock trochę go naruszy z góry, ale każda mijająca minuta będzie działała na korzyść mistrza. Jeśli przetrzyma początkowy atak Lesnara, potem powinno już być tylko łatwiej, jestem pewien, że w drugiej lub trzeciej rundzie możemy już zobaczyć Couture’a na górze. Połączenie brudnego boksu i obaleń z klinczu to zabójcza mieszanka w wykonaniu Naturala i nawet tak silny i dobry zapaśnik jak Lesnar musi temu ulec, szczególnie że w college’u nikt nie bił Brocka po twarzy, a on sam nigdy nie był zbyt wszechstronnym zapaśnikiem, bazował głównie na agresywnym wejściu w nogi i swoich nieprzeciętnych warunkach fizycznych.  A jak już Couture będzie miał przeciwnika na ziemi, zobaczymy kolejne firmowe zagranie, czyli uderzenia z półgardy i tu widzę zakończenie walki. Oczywiście wszystko może wyglądać inaczej, zmęczony wiekiem i procesami mistrz może być zupełnie bez formy, Brock może trafić jednym prostym i ustawić sobie pojedynek jak z Herringiem, może być też świetnie przygotowany wydolnościowo i zdominować całe pięć rund, jednak pojedynki Coutrure’a z Sylvią i Gonzagą nauczyły mnie, żeby nigdy nie typować przeciwko Randy’emu.

Joe Stevenson vs. Kenny Florian

Kenny Florian przez decyzję. Dana ogłosił na konferencji prasowej, że jest to eliminator do walki o pas w wadze lekkiej, chociaż mam pewne podejrzenia, że jeśli to Daddy okaże się zwycięzcą, będzie musiał jeszcze powalczyć z Sherkiem zanim dostanie szansę. Co do samej walki, Florian zrobił w ostatnich latach niesamowity postęp, z zawodnika, którego jedynym atutem były świetne umiejętności w parterze zmienił się w kompletnego zawodnika MMA. Pod okiem Marka DellaGrotte stał się jednym z najlepiej wyszkolonych technicznie zawodników w stójce, od pojedynku z Sherkiem bardzo poprawił zapasy, dodając to tego świetne wykorzystanie łokci, na prawdę nie widzę płaszczyzny w której Stevenson mógłby go pokonać. Jedyną szansą Joe jest wyciągnięcie z kapelusza kolejnej gilotyny, chociaż Florian powinien być na to przygotowany. Zapowiada się bardzo dobra techniczna walka i raczej dość pewne zwycięstwo Kenny’ego.

Gabriel Gonzaga vs. Josh Hendricks

Gonzaga przez TKO, runda 1. W przypadku Gonzagi nigdy nie wiadomo co się wydarzy, może dać przeraźliwie nudną walkę jak z Jordanem i skończyć ją jednym ciosem, może znokautować przeciwnika jednym kopnięciem jak z CroCopem, zakończyć poddaniem w kilkadziesiąt sekund jak z Marrero czy McCullym ale może też się zupełnie poddać jak z Werdumem. Jak wszystko potoczy się bez niespodzianek, Gabe powinien obalić Hendricksa jednym ze swoich piekielnie mocnych low-kicków i zakończyć walkę. Nawet jak podopiecznemu Couture’a uda się obalić przeciwnika (w końcu jest utytułowanym w college’u zapaśnikiem), to mistrz Mundialu BJJ nie powinien mieć problemów z poddaniem go z pleców.

Demian Maia vs. Nate Quarry

Demian Maia przez poddanie, runda 3. Jak do znudzenia powtarzają amerykańscy komentatorzy: „klasyczne zestawienie uderzacza ze specjalistą od poddań”. Kluczem do zwycięstwa jak zwykle w takich przypadkach będą umiejętności zapaśnicze. Quarry ma bardzo dobrą obronę przed obaleniami, po za tym jest zawsze świetnie przygotowany kondycyjnie, z czym Maia miał problemy szczególnie z Hermanem. Wydaje się, że treningi z Alejarrą powinny wyeliminować ten problem i Brazylijczykowi po kilku nieudanych próbach w końcu uda się sprowadzić walkę do parteru i ją tam zakończyć. Jeśli jednak znowu starczy mu paliwa tylko na półtorej rundy, to Quarry bardzo szybko to wykorzysta i wygra walkę efektownym nokautem.

Dustin Hazelett vs. Tamdan McCrory

Hazelett przez poddanie, runda 2. Dwóch zawodników, którzy jakby mieli tak „dobre geny” jak Lesnar spokojnie mogliby występować w wadze ciężkiej, niestety natura im tego poskąpiła, więc walczą w półśredniej. Hazelett ostatnio poprawił umiejętności kickbokserskie i powinien mieć przewagę zarówno w stójce jak i w parterze. Jednak McCrory szczególnie swoim zasięgiem możemy mu przysporzyć trochę kłopotów, wtedy Hazelett sprowadzi walkę na ziemię i tam będzie chciał pokazać, że zasługuje na niedawno uzyskany czarny pas BJJ.

Jeremy Stephens vs. Rafael dos Anjos

Jeremy Stephens przez TKO runda 2. Dos Anjos to bardzo solidny zawodnik wywodzący się z BJJ, jednak dostał bardzo trudnego przeciwnika na debiut w UFC. Stephens to bardzo silny zapaśnik z mocny uderzeniem w stójce, jeśli nie da się złapać na jakieś poddanie powinien zdecydowanie pokonać Brazylijczyka.

Alvin Robinson vs. Mark Bocek

Mark Bocek przez decyzję. Pojedynek dwóch solidnych grapplerów, Bocek jako weteran ADCC powinien mieć przewagę w technice, Robinson jest jednak od niego sporo silniejszy więc powinien ją zniwelować na tyle, żeby nie dać się poddać. Zapowiada się bardzo ciekawa walka w parterze, w której stawiam na zawodnika ATT.

Jorge Gurgel vs. Aaron Riley

Aaron Riley przez decyzję. Dobór przeciwników i to, że Gurgel jeszcze jest w UFC budzi moje zdumienie, jego sytuacja pokazuje jak dobrze można być traktowanym jeśli się jest jednym z trenerów Richa Franklina. Tym razem Jorge zmierzy się z Aaronem Rileyem, solidnym weteranem, który lubi wymiany w stójce, jeśli Gurgel po raz kolejny zapomni o swoim BJJ i wda się w bójkę przegra, jeśli jednak zdecyduje się na walkę w parterze być może ma szansę wygrać, chociaż to pierwsze jest bardziej prawdopodobne.

Matt Brown vs. Ryan Thomas

Matt Brown przez TKO, runda 2. Brown zaprezentował się bardzo dobrze w pojedynku z faworyzowanym Koreańczykiem Kimem, teraz będzie chciał wrócić na zwycięskie tory w starciu z zapaśnikiem Thomasem, który od pierwszych sekund walki będzie chciał przenieść walkę do parteru. Nawet jeżeli mu się to uda, Brown to bardzo twardy przeciwnik nie powinien dać się zdominować, a jak walka powróci do stójki wykorzysta okazję i zakończy walkę.

Yoshihiro

Randy Couture vs. Brock Lesnar

Dziadek Couture (decyzja bądź TKO)

Joe Stevenson vs. Kenny Florian

Florian – decyzja

Gabriel Gonzaga vs. Josh Hendricks

Napao przed czasem (KO/Sub)

Demian Maia vs. Nate Quarry

Hmmm…Maia by submission

Dustin Hazelett vs. Tamdan McCrory

Hazelett – poddanie

Jeremy Stephens vs. Rafael dos Anjos

Stephens

Alvin Robinson vs. Mark Bocek

Bocek by submission

Jorge Gurgel vs. Aaron Riley

Riley przez decyzję

Matt Brown vs. Ryan Thomas

Brown – decyzja

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

49 KOMENTARZE

 1. Brock i tak strasznie schudł , popatrzcie na niego jak wygladał w Wreslingu , teraz troche sflaczał

 2. Jak wy mnie smieszycie tymi swoimi komentarzami ze Brock schudl i pewnie przez brak brania koksu.Ludzie w udawanym wrestlingu chlop wazyl okolo 300lbs a w UFC musi robic wage, a dokladniej mowiaczbijac, wiec nic dziwnego ze jest troche mniejszy.

 3. Lesnar wygra walczy w moje imieniny musi mi zrobić prezent, a co do tego komentarza, o tym że Coture 1 dwie rundy będzie obalany a lesnar w końcu padnie, nie był bym taki pewny, znam lesnara najlepiej ze wszystkich, pamiętam jego początki, i wiem jak bardzo będzie chciał wygrać, doceniam i szanuje randyego, ale jego czasy mineły, tak jak to było z Chuckiem liddlem. Wierze w Brocka jestem zawsze za nim, jak walczy i tym razem będe najmocniej trzymał kciuki, za to żeby wygrał. A co to tego że schudł, to rafixxx, dobrze gada, oglądałem go jak walczył w NCAA, i 2000, wyglądał nieżle, a jeszcze wtdy nic nie brał.
  a więc brock, chciałbym żebyś zrobił prezent swojemu najlepszemu fanu.
  Powodzenia brock.

 4. jeśli randy wytrzyma kondycyjnie bedzie miał duże szanse
  ale wiadomo utrzymanie tekiej mocy na pewno bedzie bardzo osłabiać mistrza

 5. Kurcze sam nie wiem kogo bym chciał ujrzeć w roli zwyciescy,oczywiście bardziej lubię Randego ale ciekawiej by było dla mma(przynajmniej dla mnie) jakby wygrał Lesner i ujrzeć następnie jego walkę z BigNogim(wątpiem by Mir z nim wygrał)

 6. Wygra ten, któremu bardziej zależy, nie sądzę, żeby Lesnar oddał walke o pas mistrza, mimo tego Couture podda monstrum

 7. Chciałbym żeby wygrał Couture ale nie chce mi się za bardzo w to wierzyć. Stawiam na lesnara

 8. moje typy w 3 ”głownych” walkach to couture bo mimo ze nie lubie tak dziadka jak i brocka(lesnara bardziej hehehe)mysle ze dobry gameplan bedzie gorował nad siła i warunkami fizycznymi,kolejna to napao…tak musi wygrac zeby sie liczyc i mysle ze pokona opponenta,hmmm i mimo wszystko nie skreslałbym swiezo upieczonego czarnego pasa bjj stevensona…heheh standardowo…joe przez gilotynke:)

 9. na mma tv,joesondo-na tej stronie znajdziesz…logujesz sie tam instalujesz tvu playera lub sopcasta,szukasz kanału mma tv i jest

 10. Ja stawiam zdecydowanie na dziadka randiego 😛 moze sie przelicze, ale skoro brock nie potrafil skonczyc herringa przez 3 rundy (a g&p ma) to bedzie lapal becki od coutura w czwartej i piatej. Randy – tko 5 runda/dec . Ludzie sie podniecaja wielka lapa lesnara a fedor ma niewiele ponad 180 cm i zrobil herringowi z d#*& jesien sredniowiecza czy co tam :] pozdrawiam wszystkich polakuff

 11. Wszystkie komentarze zgodnie, że Randy był, że pokonał, że miał. W czasie teraźniejszym pozostaje jedynie doświadczenie, a jednak zdecydowanie za nim. O Lesnarze, sytuacja jest trochę inna, że wielki, że silny, że szybki, tak jakby trochę w czasie przyszłym. Być może jednak Lesnar ? Mimo tego, że wcześniej obstawiałem dziadka, czas na nowszy model kiedyś musi nadejść. Coraz częściej nachodzą mnie myśli, że Anabolik jednak zmiecie dziadzia lucky punch-em, oby nie, bo przerypie zakład, a tego nie lubie.

 12. Ide dziś ze znajomymi zmówić paciorek za Couture’a.Oby wygrał tą walkę 😉
  Oczywiście Randy jest już jedna nogą na emeryturze,i nowszy model sie przyda,ale czy to bedzie Lesnar?Nie sądze…

 13. A ja czekam z nerwami na tą walkę jak zawsze, we wszystkich jego walkach.
  brock lesnar UFC CHAMPION.
  Bo tak powiedział White Tiger.
  Powodzenia, Idolu

 14. White Tiger widzę że masz niezłego (pozytywnego) hopla na punkcie Lesnara ale
  GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO RAAAAAAAAAAANNNNNNNNNNNNNNNDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 🙂

 15. Lesnar wygra przez nokaut…nie widze zadnych realnych szans coutura ale zobaczymy…

 16. Miro Ty już chyba piszesz tylko żeby pisać,już wszyscy wiedza że kibicujesz Couture’owi 🙂

 17. Podniecił się jak by to walczył Polak o pas 🙂 hehe, ah ta dzieciniada 😉

 18. ale brock to tylko potrafi uderzac i obalać , nie umie wykończyć akcji w parterze – za ktorko chodzi na bjj – co z tego że ma dobre zapasy, tutaj trzeba bjj ( ewentualnie może na pkt wygrać) ale randy jest za dobry na to żeby przegrać

 19. słuchaj, mi to wisi czy wygra Couture czy wygra Brock, szanuje obydwoje, jednak wydaje mi sie ze wieksze szanse ma Lesnar

 20. tak wisi Ci ale wykłócasz się o każde słowo 😀
  prędzej Baroni wygra z Fedorem niż Lesnar z Randym

 21. Mam pytanie na czym opieracie to ze moze sie udac Randemu poddanie Brocka jesli w calej karierze mial dwa skonczenia technika graplerska.

 22. Marius ja mogę powiedzieć to samo o Lesnarze
  jak Brock może znokautować Randego jeśli znokautował jednego bardzo marnego przeciwnika
  jak Brock może wygrać z Randym na punkty jeśli jeszcze nikogo nie wypunktował
  a tę opinie opieram na tym że Lesnar bardzo mało trenował bjj 🙂

 23. dobra Miroshima, ale ile walk stoczył Lesnar a ile Couture???? weź to pod uwagę jeśli jesteś aż taki drobiazgowy

 24. Za chwilę wychodzę ze znajomymi na mam nadzieję udaną imprezkę i wiem doskonale co w moim umyśle będzie się działo przez ten cały czas – nie żeby chodziły mi po głowie jakieś zadymy z nieznajomymi kolesiami ale ciągle będe myślał czy Randy dał radę Brokowi – tego z całego serca mu życzę!!!!!! A jutro rano mimo kaca i zmeczenia sobotnią nocą wstaje i biegnę do komputera. To jeden z moich najlepszych momentów mojej egzystencji ;)( i nie chodzi mi tutaj o kaca)!!! Ale przynajmniej Wy mnie dobrze rozumiecie. W środowisku moich znajomych moja pasja jaką jest MMA to czyste szaleństwo.

  Couture – TKO 4 runda
  Florian – decyzja
  Gonzaga – TKO 2 runda
  Maia – poddanie 2 runda

 25. Stawiam wszystkie pieniądze, że walkę wygra Lesnard! Jestem fanem „Dziadka”, lecz w tej walce stoi na straconej pozycji. Zbyt dużą przewagę siły ma Lesnard, a uważam, że to wystarczy by Coutura pokonać!

 26. masa i sieła nie zawsze wystarczają jeśli ktos pamieta finałową walke TUFa 2 pomiedzy Rashadem Evansem a Bradem Imesem wie ocb. Chociaż imo Brad był dużo lepszy w tej walce;< (przegrał niejednogłośną decyzją)

 27. Wczesniej stawialem na Brocka jednak obejrzalem jego walke z Herringiem,przeczytalem wasze argumenty i doszedlem do wniosku ze za wczesnie na Lesnara,jego czas nadejdzie ale nie dzisiejszej nocy.:) Randy!!! Sorry chlopaki.(bylem z wami w opozycji „Brockowej”)

 28. ja tak samo obejrzałem walkę z herringiem i 2 pozostałe no i stwierdzam, że brock niewiele potrafi na dzień dzisiejszy

 29. kurde, faktycznie couture jest już stary i może nie dać sobie rady chociaż szczerze na niego liczę. faktycznie przydałby się ktoś nowy, młody i piękny 😛 ale jak powiedział kiedyś master St.Pierre mistrz powinien dawać przykład swoim zachowaniem nie tylko w walce ale i po/przed, oraz swoimi wypowiedziami itp. a Brock Świniak Lesnar jakoś nie koniecznie spełnia te warunki więc mam nadzieje że zbierze sromotne wpierdol i nigdy nie dojdzie do władzy. tyle 😛

 30. Cieszy mnie, ze sie nawrociles Rafixxx, witaj w klubie „dziadkowiczow” :):)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.