UFC 295

Na dzień przed galą UFC 295 w Nowym Jorku zawodnicy spotkali się po raz ostatni przed walką na ceremonii ważenia. Po finalnym spojrzeniu w oczy twarzą w twarz, następny raz zobaczą się w oktagonie UFC przy wypełnionej hali widowiskowej Madison Square Garden.

Jednym z najbardziej ekscytujących zestawień tego roku w UFC jest dzisiejsza walka wieczoru – Jiri Prochazka vs Alex Pereira. Dwóch prawdziwych twardzieli, ucieleśniających mentalność wojownika i filozofię honorowego pojedynku. Zderzą się samuraj z Czech oraz plemienny wódz z brazylijskiej dżungli. Alex Pereira nie zapomniał o swojej kreacji i malowaniu wojennemu na ceremonię ważenia. Jiri zaś niezmiennie reprezentuje samurajski styl uczesania.

O tymczasowy pas mistrzowski wagi ciężkiej zmierzą się Sergei Pavlovich i Tom Aspinall. Panowie zastąpili walkę Jona Jonesa oraz Stipe Miocica, która wyleciała z UFC 295 z powodu kontuzji Jonesa. W starciu Pavlovich vs Aspinall większe szanse wydaje się mieć Rosjanin – jest on w pełni przygotowany, ponieważ trenował przed galą jako potencjalny rezerwowy do walki Jonesa z Miocicem. Aspinall przyleciał do Nowego Jorku z niedużym wyprzedzeniem, ale mimo to wierzy w swoje szanse na zdobycie pasa.

Dwie pięciorundowe walki o pas, waga ciężka i półciężka – a więc perełki każdej federacji sztuk walki. Gala rozpocznie się dzisiaj o północy, a karta główna wystartuje o godzinie 4:00 polskiego czasu. Na wyniki na żywo zapraszamy na łamy naszego portalu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.