Przebojowy Johnny Walker odniósł kolejne efektowne zwycięstwo w oktagonie UFC! Podczas dzisiejszej gali UFC 235 w kilkadziesiąt sekund znokautował Mishę Cirkunova za pomocą latającego kolana i ciosów w parterze.

26-letni Brazylijczyk ma na swoim koncie już trzy wygrane walki w organizacji, wszystkie zakończone przez nokaut w pierwszej rundzie. W swoich poprzednich występach odprawiał przed czasem Khalila Rountree oraz Justina Ledeta.

Po walce doszło jeszcze do pechowej sytuacji. W trakcie celebracji po zwycięstwie Walker nabawił się urazu ręki.

28 KOMENTARZE

 1. Jony Walker musi popracować nad techniką cieszenia się bo naprawdę chłop się kiedyś uszkodzi poważnie

 2. Jak obstawiacie kto teraz dla Dżenego Łejkelera? Biorąc pod uwagę fakt, że Thiago chyba jest następny w kolejce po TS.

 3. Jak obstawiacie kto teraz dla Dżenego Łejkelera? Biorąc pod uwagę fakt, że Thiago chyba jest następny w kolejce po TS.

  Janek lub Volkan, mówię poważnie.

 4. Jak obstawiacie kto teraz dla Dżenego Łejkelera? Biorąc pod uwagę fakt, że Thiago chyba jest następny w kolejce po TS.

  Gus.

  A poza tym co smiechlem z kontuzji 😆

 5. Może i wariacik, ale Jones robi go na miękko. Fajnie się to ogląda, a potem przychodzi Bones i niszczy wszystkie marzenia przeciwników.

 6. Może i wariacik, ale Jones robi go na miękko. Fajnie się to ogląda, a potem przychodzi Bones i niszczy wszystkie marzenia przeciwników.

  Dlatego też go nie biorę na serio 😆

 7. Siedzę w tym intercity i dobrze mi z tym. Fajny wariat!

  Może i wariacik, ale Jones robi go na miękko. Fajnie się to ogląda, a potem przychodzi Bones i niszczy wszystkie marzenia przeciwników.

  No tak, tylko wg mnie zawodnik tego typu ma o dużo większe szanse na cud z JJ niż metodyczny  czytaj przewidywalny w chuj Błachowicz czy Gustafson.

  Chyba nikt na forum już nie wierzy, ze znajdzie się w końcu kij na JJ ryj, byli tacy co i wierzyli w pączka, później bardzo płakali po gali, ci sami krzyczeli też, że w ciężkiej pewien emeryt co go późniaj Mobambe wyajśnił.

  :tellmemore:

 8. No jest kozakiem głównie z uwagi na swoją nieprzewidywalność w stójce. Jestem natomiast ciekaw jak to będzie wyglądać, gdy ktoś wywrze na nim presję i nie da mu tej przestrzeni, którą znakomicie wykorzystuje albo po prostu pójdzie po obalenie bo jeszcze przed UFC jego defensywa zapaśnicza nie stała na wysokim poziomie.

 9. No jest kozakiem głównie z uwagi na swoją nieprzewidywalność w stójce. Jestem natomiast ciekaw jak to będzie wyglądać, gdy ktoś wywrze na nim presję i nie da mu tej przestrzeni, którą znakomicie wykorzystuje albo po prostu pójdzie po obalenie bo jeszcze przed UFC jego defensywa zapaśnicza nie stała na wysokim poziomie.

  To trochę jak z Volkanem. Zabijał w parę sekund dotykiem, ale jeśli ten etap przejdziesz, to masz Go jak na widelcu.

  To samo Mike Perry i kilku innych.

  Co ciekawe, dopuki grają swoją grę, to mają sukcesy, ale pierwsza porażka powoduje, że z własnej woli pozbywają się najlepszego atutu i próbują walczyć inaczej.

  Większe szanse ma taki Volkan czy Walker jak ruszy na takiego JJ na pełnej kurwie, niż spróbują oszczędzać siły i tym samym podpisują na siebie wyrok.

 10. Dobry kozak z niego, ale wciąż za mało o nim wiem. Zobaczyłbym go w jakiejś dłuższej walce z jakimś zapasiorem. Tak sobie myślę, że teraz dobry byłby Latifi jako przeciwnik

 11. Dobry kozak z niego, ale wciąż za mało o nim wiem. Zobaczyłbym go w jakiejś dłuższej walce z jakimś zapasiorem. Tak sobie myślę, że teraz dobry byłby Latifi jako przeciwnik

  Idealny by był. Jak z Nim by wygrał, to już tylko Gus, albo Santos i może walczyć o pas.

  Ta Szwedopodrabiańca kolana na łeb by wchodziły jak w masło :muttley:

 12. To trochę jak z Volkanem. Zabijał w parę sekund dotykiem, ale jeśli ten etap przejdziesz, to masz Go jak na widelcu.

  To samo Mike Perry i kilku innych.

  Co ciekawe, dopuki grają swoją grę, to mają sukcesy, ale pierwsza porażka powoduje, że z własnej woli pozbywają się najlepszego atutu i próbują walczyć inaczej.

  Większe szanse ma taki Volkan czy Walker jak ruszy na takiego JJ na pełnej kurwie, niż spróbują oszczędzać siły i tym samym podpisują na siebie wyrok.

  Volkan Vs Walker/Smith Vs Walker, Walker Vs Reyes czemu nie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.