UFC 209 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gal przez fanów MMA. Już 4 marca w Las Vegas zawalczą tacy zawodnicy jak Tyron Woodley, Stephen Thompson, Khabib Nurmagomedov, Tony Ferguson, Alistair Overeem czy legenda sportów uderzanych, Mark Hunt. Zobaczcie dłuższą zapowiedź tego wydarzenia stworzoną przez UFC.

22 KOMENTARZE

 1. Ło kurwa ale sie jaram :irish::tysonhappy::robbie:

  Hell yeah. Jest na co czekać. Takie gale przypominają jak kocham ten sport.

 2. Hell yeah. Jest na co czekać. Takie gale przypominają jak kocham ten sport.

  Dokładnie tak !:applause:

 3. kolejna gala, która ani nie grzeje, ani nie ziębi.

  Nie bluźnij. Tym razem na papierze jest mocno, dla kogoś kto lubi i zna się na mma.

 4. Ta gala musi nam wynagrodzić poprzednią. Mam nadzieję, że Stefan wyciągnie odpowiednie wnioski i załatwi tą płaczliwą pizdeczkę. Khabib v Tony liczę na dobre starcie, obojętnie kto wygra ma być ostra napierdalanka. A tak poza tym to WAR Ali, WAR Vanatta.

 5. Ja pierdole krótka zapowiedź a lekkie ciarki już były… A do gali jeszcze tyle czasu. Walkę Woodleya z Thompsonem już 5 razy oglądałem i pewnie jeszcze raz lukne przed galą… Widzę że znowu Sage robi za worek dla Woodleya:lol: @baju Woodley to już całkowicie opuścił ATT?

 6. Ja pierdole krótka zapowiedź a lekkie ciarki już były… A do gali jeszcze tyle czasu. Walkę Woodleya z Thompsonem już 5 razy oglądałem i pewnie jeszcze raz lukne przed galą… Widzę że znowu Sage robi za worek dla Woodleya:lol: @baju Woodley to już całkowicie opuścił ATT?

  Nie, czy czas pracuje z Dinem Thomasem, który jest tam trenerem. On ogólnie dużo podróżuje, IMO to dobra sprawa.

 7. Ta karta główna wynagradza w pełni ubogą kartę UFC 208.

  6 dzień tygodnia, ja zajarany jak pochodnia #UFC209 :crazy::crazy:

 8. To będzie mega gala i na pewno jej nie odpuszczę. Co do ME i Co-ME to w walce Nurmy z El Cucuy'em obojetne mi kto wygra bo jednemu i drugiemu kibicuje, a  walce Woodleya z Thompsonem obojętne mi kto wygra bo oboje działają mi na nerwy 😆 Będę te walki oglądał dla piekna tego sportu bez podpalania sie kibicując któremuś z zawodników

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.