„McGregora i Diaza czekają gigantyczne kary finansowe oraz być może pozew” – zdradził Dana White w rozmowie z portalem TMZ.

Według wiceprezesa do spraw wizerunku UFC Dave`a Shollera, McGregor i Diaz nie zostaną ukarani i zawieszeni przez organizację UFC. Muszą się jednak liczyć z tym, że do akcji wkroczy Komisja Sportowa Stanu Nevada która sankcjonuję sobotnią walkę. Te informację zdradził Dana White podczas wywiadu dla TMZ:

Obaj zostaną dotkliwe ukarani. Chodzi mi o to, że każdy musi zrozumieć, że jesteśmy nadzorowani przez NSAC. Gwarantuję ci, że na obu zawodników zostaną nałożone ogromne kary finansowe i prawdopodobnie czeka ich również przesłuchanie przed komisją po walce. Mogą zostać zawieszeni, mogą zostać skierowani do prac społecznych. To na pewno nie będzie nic miłego.

White dodał również, że ktoś z obecnych na sali osób został ranny podczas awantury i planuje wnieść cywilny pozew przeciwko zawodnikom. Zaprzeczył też jakoby cała awantura została zaplanowana wcześniej:

To wszystko było w 100 procentach prawdziwe. Jeśli masz zamiar wymyślić coś takiego jak rzucanie puszek i butelek w miejscu publicznym to jest to prawdopodobnie jedna z najgłupszych rzeczy jakie możesz wymyślić. To będzie ich obu kosztować bardzo dużo pieniędzy, przysporzy im też wielu problemów i kłopotów. Mają teraz naprawdę duży problem.

32 KOMENTARZE

 1. Rycho

  Kare moze i dostana ale Łysy kurwa juz liczy w głowie ile PPV sprzeda sie

  nie wiem jak sie sprzedaje PPV ale bilety na UFC 202 sa ponoc jeszcze dostepne, moze ludzie boja sie ze zarobia butelka 😉
  info na 2 dni przed galą :
  ""More than 2,700 tickets still haven't been sold with three days to go before McGregor fights Nate Diaz in a rematch at the T-Mobile Arena in Las Vegas. That means roughly 14 percent of the arena hasn't been sold. The majority of those tickets are the premium, high-priced seats in the lower bowl, closest to the octagon.""

 2. Bilety są jeszcze dostępne np ale 1 odcinek Embeeded ma rekordową ilość wyświetleń w serii więc mimo wszystko może paść rekord ppv

 3. Bilety są jeszcze dostępne np ale 1 odcinek Embeeded ma rekordową ilość wyświetleń w serii więc mimo wszystko może paść rekord ppv

 4. Jeżeli skończy się faktycznie tylko na finansowych karach, to pewnie i jeden i drugi na to wyłożą lachę totalnie. #jebanimilionerzy

 5. Jak coś Dana mówi, że będzie, to znaczy, że będzie dokładnie odwrotnie – "UFC nie będzie sprzedane", "GSP nie wraca" i tak dalej i tak dalej.

 6. Ten koleś ktory został ranny wygrał życie. Pewnie frutu przytuli sporo.

 7. Fresh

  nie wiem jak sie sprzedaje PPV ale bilety na UFC 202 sa ponoc jeszcze dostepne, moze ludzie boja sie ze zarobia butelka 😉
  info na 2 dni przed galą :
  ""More than 2,700 tickets still haven't been sold with three days to go before McGregor fights Nate Diaz in a rematch at the T-Mobile Arena in Las Vegas. That means roughly 14 percent of the arena hasn't been sold. The majority of those tickets are the premium, high-priced seats in the lower bowl, closest to the octagon.""

  Bilety są ponoć w hooj drogie.

 8. Danka co Ty pieprzysz, według ' połowy świata i jakieś części cohones ' to było ustawione, jakie kary :joer: . Aaaa wiem o co chodzi, zapewne ustawili i kary też będą ustawione, no tak, przecież to oczywiste…

 9. Conor nie był tego świadom widać to w embeded najnowszym.Diaz wciąga go w swoją grę. Przecież na konfie zachowal się dokładnie tak na koniec jak Diaz chciał, świadczy o tym chociażby snap Nicka w ktorym pyta chłopaczka młodego czy dostał butelką którą rzucił Conor po czym sam mówi do kamery 'Conor dlaczego rzucasz butelkami w dzieci?' Jeżeli choć cien tych emocji przełoży sie na walkę Conora to zgarnie dobry wpie#dol.

 10. Conor nie był tego świadom widać to w embeded najnowszym.

  Diaz wciąga go w swoją grę. Przecież na konfie zachowal się dokładnie tak na koniec jak Diaz chciał, świadczy o tym chociażby snap Nicka w ktorym pyta chłopaczka młodego czy dostał butelką którą rzucił Conor po czym sam mówi do kamery 'Conor dlaczego rzucasz butelkami w dzieci?' Jeżeli choć cien tych emocji przełoży sie na walkę Conora to zgarnie dobry wpie#dol.

 11. Koles co dostal z butli tez podstawiony a w nagrode dostal bilet na gale tylko.ma potwierdzic ze dostal w leb z butli. Jones i DC tez mieli dostac rekordowe kary i jak sie skonczylo bo nie pamietam? Nate jak cos to pozyczy kase od brata:crazy:

 12. POZEW … hm gdybyśmy mieszkali w USA to za to co piszemy Czipsożercy to mielibyśmy miliardy na minusie z powodu pozwów od zawodników Polskiej sceny MMA

 13. defthomas

  , mogą zostać skierowani do prac społecznych.

  Ha, akurat McGregor by się nadawał do rozmów z młodzieżą. I mówca z niego dobry, i to chyba taki typ, że nie tylko by nie odbębnił, on by to musiał zrobić NAJLEPIEJ.

 14. Komisja ma przesłuchiwać Nata? Życze powodzenia
  I dont give a fuck you assholes, that pussy conor hit a fucking kid with a fucking something, fuck that, hes a fucking nigga i could bitch slap him and all of you, Stockton 209 motherfuckers, fuck that nigga

  Swoją drogą gdyby w Stanach była matura usta i z jakiegoś powodu Diaz zostałby do niej dopuszczony to byłoby to naprawdę epickie wystąpienie.

 15. Jedna z najbardziej żałosnych akcji jakie od dawna widziałem w MMA, a ludzie się jeszcze tym jarają, że niby wielkie emocje… Jonesa nie umiałeś Dana ukarać za jego serię kretyńskich akcji, a ukarzesz McGregora i Diaza, już ja to widzę.

 16. Łysemu takie akcje odpowiadają,a to,że trochę pogada…Przed kamerami musi. Na pewno rzuci im coś dodatkowo.

 17. maras

  Jak coś Dana mówi, że będzie, to znaczy, że będzie dokładnie odwrotnie – "UFC nie będzie sprzedane", "GSP nie wraca" i tak dalej i tak dalej.

  Trudno mieć pretensje do prezesa, że zaprzeczał sprzedaży przed podpisaniem umowy. Byłoby to bardzo nieprofesjonalne gdyby to potwierdził.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.