6d672e41482859.57a84bcd70384

Wszystko wskazuje na to, że gala UFC 202 firmowana rewanżem Conora McGregora z Natem Diazem, w najgorszym wypadku będzie trzecią największą galą pod względem ilości sprzedanych PPV.

Wstępne raporty mówią, że sprzedaż PPV na galę UFC 202 wyniesie pomiędzy 1.2 a 1.5 miliona transmisji i razem z UFC 100 (1.6 miliona sprzedanych PPV) oraz UFC 196 znajdzie się w pierwszej trójce najchętniej kupowanych gal w historii UFC. Ostatnia gala z udziałem McGregora pokonała więc mocno promowaną ale rozbitą aferami jubileuszową galę UFC 200 która sprzedała się w wysokości 1.2 miliona PPV.

Tak dobry wynik nie pozostawia żadnych złudzeń co do tego kto jest dziś największa gwiazdą w świecie MMA. Co ciekawe dzięki temu, że coraz więcej osób kupuje PPV za pomocą internetu bezpośrednio na stronie UFC, Dana White już chwilę po gali miał dane sprzedażowe i informował, że może zostać pobity rekord ustawiony w 2009 roku na gali UFC 100.

Ostatnie gale z udziałem Conora McGregora sprzedawały się następująco:

UFC 189 vs Mendes: 825 000

UFC 194 vs Aldo: 1 200 000

UFC 196 vs Diaz: 1 500 000

37 KOMENTARZE

 1. Tak dobry wynik nie pozostawia żadnych złudzeń co do tego kto jest dziś największa gwiazdą w świecie MMA.

  Diaz Król!

 2. Wiecej takich danych i niedlugo bedziemy ogladac tylko Conora z Diazem… Nastepne PPV z nim niech dadza mozliwosc kupienia calej karty bez Conora albo z nim i sie okaze jaki jest odsetek Januszy wsrod fanow MMA/UFC 😎

  Like za grafike :OK:

 3. Można powiedzieć,  że conur jednak potrzebuje takiego przeciwnika, który mu pomoże w sprzedaży ppv bo jak widać z diazem zeszło dwa razy więcej subskrypcji niż z minikoksem

 4. Przeciez promocje rewanzu robil glownie Natan i to dzieki niemu mamytaki, a nie inny wynik tego zjebanego PPV, ktore i tak gowno powinno Nas obchodzic.

 5. :applause::bayan::OK: krol jest jeden! Mam nadzieje ze teraz dostanie jeszcze wieksze siano bo jest roznica miedzy irlandzkim krolem a reszta plebsu… A hejterow zeby dupsko pieklo jeszcze bardziej:fingers:

 6. @baju, nic Conorowi nie umniejszam i nawet będąc po drugiej stronie barykady zdaję sobie sprawę, że to on miał największy wpływ na oglądalność. Nie zmienia to jednak faktu, że i Nate dorzucił swoją cegiałkę do wyniku.

 7. @baju, nic Conorowi nie umniejszam i nawet będąc po drugiej stronie barykady zdaję sobie sprawę, że to on miał największy wpływ na oglądalność. Nie zmienia faktu jednak faktu, że do wyniku i Nate dorzucił swoją cegiałkę do wyniku.

  100%, zgoda.

 8. Kiedy w końcu te UFC pobije 2mln ppv??

  Conor potrzebuje drugiego mocnego ziomka do tańca, dziś to mógłby być na przykład GSP. Razem mogliby wykręcić taką liczbę, szczególnie gdyby Irlandczyk przypomniał sobie, że nie szanuje Kanadyjczyka i odpalił swoje medialne tyrady 🙂

  Ewentualnie jeszcze Jones mógł też spróbować gdyby w końcu pokazał swoją prawdziwą twarz w mediach i poszedł maksymalnie w stronę złego gościa.

 9. Conor nie walczy sam na gali, myślę że większość PPV była wykupiona by obejrzeć walki innych zawodników.

 10. Conor potrzebuje drugiego mocnego ziomka do tańca, dziś to mógłby być na przykład GSP. Razem mogliby wykręcić taką liczbę, szczególnie gdyby Irlandczyk przypomniał sobie, że nie szanuje Kanadyjczyka i odpalił swoje medialne tyrady 🙂

  Ewentualnie jeszcze Jones mógł też spróbować gdyby w końcu pokazał swoją prawdziwą twarz w mediach i poszedł maksymalnie w stronę złego gościa.

  Nie moge sobie wyobrazic Conora bluzgajacego GSP 😕

 11. Conor nie walczy sam na gali, myślę że większość PPV była wykupiona by obejrzeć walki innych zawodników.

  Tak, niezależne badania mówią wręcz, że wszystkie. Ze względu na Conora nie wykupił nikt, na Nejta brat, bo nie mógł wejść na halę.

 12. Ale Koszczek to chuj z urodzenia. Conor jednak w większości udaje.

  Możliwe ale dzieki niemu bed pil na zlotach za darmo, fajnie sobie to wymyślilem:)

 13. No fajnie. Rysunki są nieproporcjonalne. Przyznam że obejrzałbym nawet McTapper versus Nurmagomedov 😀

  EDIT: szkoda że UFC tego nie zrobi bo wiadomo: za mało siana z PPV ale pod względem sportowym to by byla zacna waleczka.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.