W 9. odcinku audycji „30-27” rozmawiam z Piotrem Michalakiem i Cezarym Wojciechowskim o walce wieczoru gali UFC 202: McGregor vs Diaz 2.
Goście: Cezary Wojciechowski, Piotr Michalak
Prowadzący: Dominik Durniat

Link MP3

18 KOMENTARZE

 1. Nowe zasady wchodzą w życie dopiero od 2017 roku więc nie miały one wpływu na rozdawanie 10-8 w tej walce.

  Dobrze oceniona walka przez uczestników.

 2. Nowe zasady wchodzą w życie dopiero od 2017 roku więc nie miały one wpływu na rozdawanie 10-8 w tej walce.

  Michalak prawie to powiedział, ale go zagluszyli

 3. Zastanawiałem się podczas walki gdzie podział się boks Nata?? Jego trener od boksu mówił w przecież w wywiadzie, że Nate będzie szybszy i skuteczniejszy po pełnym obozie treningowym. Trochę się wyjaśniło jak Nate powiedział, że miał kontuzja żebra i kolana i nie sparował przez ostatnie 2,5 tygodnia przed walką. Powiedział też w wywiadzie, że miał kilka strategii na Conora, ale kontuzje to uniemożliwiły. Sędzie walki ostatnio przyznał też, że widać było, że Nate ochraniał swoją lewą stronę tułowia. Tak czy inaczej doszły kopnięcia w prawą nogę tak więc nie było tej motoryki plus mocne ciosy Conora, który dobrze się technicznie przygotował do stójki z Natem. Szacunek dla niego, bo odrobił lekcje. Super walka. Mam nadzieję, że ugadają się na trzecią.

 4. Zastanawiałem się podczas walki gdzie podział się boks Nata?? Jego trener od boksu mówił w przecież w wywiadzie, że Nate będzie szybszy i skuteczniejszy po pełnym obozie treningowym. Trochę się wyjaśniło jak Nate powiedział, że miał kontuzja żebra i kolana i nie sparował przez ostatnie 2,5 tygodnia przed walką. Powiedział też w wywiadzie, że miał kilka strategii na Conora, ale kontuzje to uniemożliwiły. Sędzie walki ostatnio przyznał też, że widać było, że Nate ochraniał swoją lewą stronę tułowia. Tak czy inaczej doszły kopnięcia w prawą nogę tak więc nie było tej motoryki plus mocne ciosy Conora, który dobrze się technicznie przygotował do stójki z Natem. Szacunek dla niego, bo odrobił lekcje. Super walka. Mam nadzieję, że ugadają się na trzecią.

  Nawet mądry jesteś.  Zajrzyj do mojej Sygny i przywitaj się

 5. Spoko podcast, dobrze że nie pierdolił nikt głupot.

  Nie rozumiem tylko czemu Boromir pośpieszał swoich rozmówców pod koniec jakby miał jakiś limitowany czas antenowy 😛

 6. Spoko podcast, dobrze że nie pierdolił nikt głupot.

  Nie rozumiem tylko czemu Boromir pośpieszał swoich rozmówców pod koniec jakby miał jakiś limitowany czas antenowy 😛

  Może hummus robił się zimny 😉

  Dobry podcast, ale był wałek i każdy to powie, Diaz 46-34

 7. Nawet mądry jesteś.  Zajrzyj do mojej Sygny i przywitaj się

  Jak sekta jesteś Łuki. Jakąś nazwę trzeba wymyślić.

 8. @Dominik Durniat Witaj. Jak już zostałeś wywołany to zapytam, kiedy gorąca linia z Aśka i Karola? Jest jeszcze szansa na podcast z jurasem i kowalikiem?

  Z Aśką i Karolą postaram się nagrać, jak tylko znajdziemy termin. Niestety, nie udało się zgrać ostatnio. Co do "Dobry, Zły i Brzydki", to jest nieco bardziej skomplikowana sprawa, ale cały czas próbujemy się zgadać.

 9. Może Manto za mało płaci. Zrób ziomuś jakiś raban u sponsora. Sypnie kapustą, Ty sypniesz kapustom, rozmówcom i od razu się temat ruszy.

  Bo siedzieć i pierdzieć w stołek,to i my umiemy :)))

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.