Nie przyznano bonusu „walki wieczoru”, natomiast Dana White przyznał aż cztery „występu wieczoru” i te powędrowały do: Amandy Nunes, Caina Velasqueza, Joego Lauzona oraz Gegarda Mousasiego.

Amanda Nunes dodatkową wypłatę zawdzięcza zdemolowaniu Mieshy Tate. Brazylijka najpierw naruszyła Mieshę w stójce, a później wpięła się za plecy i poddała miażdżeniem szczęki. Cain Velasquez w świetnym stylu powrócił po fatalnej porażce jaką zaliczył z Fabricio Werdumem i jego występ przeciwko Travisowi Browne’owi zyskał uznanie wśród włodarzy UFC. Szybką demolkę na rywalu zrobił też Joe Lauzon. W mniej niż półtorej minuty, rozprawił się z Diegiem Sanchezem i był to najszybszy nokaut na tej gali. Ostatni nagrodzony to Gegard Mousasi. Holender brutalnie rozprawił się z Thiago Santosem. Wszyscy wzbogacili się o dodatkowe $50.000

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

13 KOMENTARZE

 1. Czego się dowiedzieliśmy po 200:- Lesnar zapaśniczo i siłowo, poza Cainem jest w stanie zdominować każdego- Meisha, to ciągle ta sama Meisha, ta która przegrywała z Holm i została zmieciona przez Zingano. Defensywna stójka tragedia.- cholera Pająk bez redukcji jest wielki i ma zasięg. Szkoda, że już mu się nie chce 🙁 i będzie prazychodził tylko po sałatę- Aldo wrócił do swojej strefy komfortu, walczy z mniejszymi i ich dominuje- Cain wrócił, dalej uważam że to przekrojowo najlepszy HW w historii UFCGala w sumie, bez sensacji, miejscami nudnawa. Ciekawe jak wypadnie 202, wtedy zobaczymy jakie są trendy wśród amerykańskich Januszy.

 2. Cloud

  Nie przyznano bonusu "walki wieczoru"

  Dokładnie tak jak pisałem po pierwszych trzech walkach, albo bonus tego wieczoru zgarnął "wszyscy", albo nikt.

 3. Gaara

  to pierdolenie o lgbt totalnie zbedne, wszedzie sie juz wpieprza

  Luke

  Mało się nie zrzygałem jak Anik na koniec zaczął pierdolić o tym całym LGBTQWERTY.

  Kiedy wybory w Stanach? Trump zrobi porządki :bleed:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.