Jon Jones

Jak poinformował Dave Meltzer, bilety na jubileuszową galę UFC 200 mimo braku Conora McGregora na karcie sprzedają się znakomicie.

Bilety na lipcową galę podczas której zobaczymy rewanżowe starcie Jonesa z Cormierem, zostały dopuszczone do sprzedaży w piątek. Impreza odbędzie się w nowo wybudowanej hali, T Mobile Arena która może pomieścić 20 tysięcy widzów. Z biletów które weszły wczoraj do sprzedaży, nie ma już żadnych poniżej 500 dolarów a większość jest powyżej 650 dolarów. W sumie w sprzedaży jest mniej niż 1500 miejsc.

17 KOMENTARZE

 1. Jakiego przewoźnika jest ten autobus, co w nim na zdjęciu Jones sobie siedzi, zamiast za kratami?

 2. Sprzedaż trwa dłużej niż kilkanaście minut? I to ma być błyskawiczna? Z Conorem po 10 minutach nic by nie zostało. Ewentualnie serwery by nie dały radę.

 3. Czegoś nie czaję. Jon sobie leci prywatnym samolotem, a Conor lata wśród cywilów (widzieliśmy fotkę zrobioną)? Zamiast dwóch aut kupiłby sobie samolot i loty do USA byłyby mniejszym problemem 😉

 4. Born2kill

  Czegoś nie czaję. Jon sobie leci prywatnym samolotem, a Conor lata wśród cywilów (widzieliśmy fotkę zrobioną)? Zamiast dwóch aut kupiłby sobie samolot i loty do USA byłyby mniejszym problemem 😉

  Nie stać go. Rachunki opłacone i mało mu zostało.

 5. Conor mógłby zniknąć z życia publicznego na następne 5 lat, a i tak 90% komentarzy na cohones byłoby autorstwa albo jego psychofanów, albo psychohejterów.
  Ostatni jego tweet chyba adekwatny do rzeczywistości jednak 🙂

 6. Solaris

  Trochę lipa, bo dzisiaj wygrywam 25 baniek, to bym się wybrał…

  To tak jak ja 😀

 7. Solaris

  Trochę lipa, bo dzisiaj wygrywam 25 baniek, to bym się wybrał…

  To na bilet 500$ chyba wysupłasz? Może nawet za 650.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.