Druga konferencja prasowa przed galą UFC 196 toczyła się w dużo spokojniejszym tempie i nic nie zapowiadało awantury jakiej byliśmy świadkami po jej zakończeniu.

Podczas spotkania twarzą w twarz, Nate Diaz użył swojej standardowej pozy. Pokazując jakim zasięgiem dysponuje jednocześnie przystawił pięść do twarzy Conora McGregora. Reakcją Irlandczyka było zbicie ręki Diaza swoją pięścią co widać wyraźnie na poniższym filmie.

Po chwili na scenę błyskawicznie wskoczyli zawodnicy z obozu Diaza oraz liczna ochrona i policja która szybko uspokoiła sytuację. Po tym incydencie, kilka osób sugerowało, że ręką Diaza w wyniku uderzenia została uszkodzona:

https://twitter.com/ZProphet_MMA/status/705550263998947328

Na szczęście według Ariela Helwaniego, wszystko jest w porządku i Diaz może przystąpić do walki w sobotę

Nie wiemy jeszcze czy UFC lub komisja sportowa wyciągnie konsekwencję wobec McGregora. Tak było w przypadku zadymy na konferencji prasowej przed walką Jones vs Cormier. Obaj zawodnicy zostali wtedy ukarani dość wysokimi grzywnami finansowymi za bójkę do jakiej doszło podczas spotkania twarzą w twarz. Podobny ruch sugerowali oglądający wczorajszą konferencję zawodnicy UFC mówiąc, że McGregor powinien zostać ukarany finansowo za to uderzenie:

Co ciekawe, dos Anjos swego czasu również w podobny sposób zbił rękę Diaza podczas ważenie przed ich walką:

A tutaj cała sytuacja z perspektywy szefa UFC

Całą konferencję prasową można obejrzeć tutaj

6 KOMENTARZE

  1. Rudy nie wytrzymał, a chyba sam nie pamięta jak się zachowywał na face-offach ze swoimi byłymi przeciwnikami, tak samo jak teraz Nate do niego… eh nie mogę już patrzeć na ten jego rudy ryj… jeszcze jak zaczyna gadkę o tym ze zbije Lawlera… to może poźniej Rockhold? 😀

  2. Jasne, rękę mu w trzech miejscach kurwa połamał…. Nie popieram tego zachowania, bo widać, że to było przemyślane, powinien od razu jebnąć mu w tę rękę od razu jak mu Nate przystawił ją do twarzy, ale porównywanie tego do bójki Bonesa z Cormierem to jakieś żarty.

  3. Haha nie dość że kondon wziął zawodnika bez obozu to jeszcze chce go osłabić przed walką. Postawa godna mistrza hahahaha co za pajac

  4. Ha ha, jest show – to lubię! Obaj zawodnicy dają ciekawe walki, więc zapowiada się smakowita uczta!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.