sean-strickland

Niepokonany Sean Strickland (MMA 13-0) zastąpi kontuzjowanego Tora Troenga w walce z Robertem McDanielem (MMA 21-7) na UFC 171, które odbędzie się za niecałe dwa tygodnie w Dallas.

Tor Troeng musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji barku. W miejsce Szweda wskoczył niedoszły rywal Tomasza Drwala z gali PROMMAC – Sean Strickland. „Tarzan” jest byłym mistrzem organizacji King of the Cage. 23-latek z Riverside walczy od marca 2008 roku. W swojej karierze stoczył 13 pojedynków, wszystkie wygrał, z czego siedmiokrotnie przez nokaut. W ostatnim roku Amerykanin walczył trzykrotnie: znokautował Billa Albrechta i Matta Laglera oraz wypunktował Yusukę Sakashitę.

Robert McDaniel będzie starał się odbić po porażce, którą w sierpniu 2013 zafundował mu Brad Tavares. Wcześniej uczestnik TUF 17 wygrał 7 pojedynków z rzędu. W UFC z Gilbertem Smithem, a także z sześcioma innymi zawodnikami poza największą organizacją MMA na świecie.

UFC 171 odbędzie się 15 marca w American Airlines Center, w Dallas. Walką wieczoru gali będzie starcie pomiędzy Johnym Hendricksem a Robbiem Lawlerem. Pełna rozpiska gali tutaj.

Źródło: MMAJunkie.com

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.