Według informacji Winnipeg Free Press, potwierdzonych później przez Dave’a Meltzera z Wrestling Observer, UFC postanowiło skreślić z terminarza galę UFC 145 zaplanowaną na 24 marca w Bell Centre w Montrealu.

Według słów Toma Wrighta, dyrektora UFC na Kanadę, „chodziło o niemożliwość zbudowania karty na mistrzowskim poziomie.” Póki co zakontraktowane zostało 8 walk ale żadna na poziomie oczekiwanym od walki wieczoru lub drugiej walki od góry na karcie.

Pierwotnie UFC chciało by na gali zawalczył Georges St-Pierre, jeszcze przed kontuzją Kanadyjczyka, która wykluczyła go z walki z Conditem na UFC 137 w październiku. Następnie planowano zestawić walkę Jona Jonesa z Rashadem Evansem, jeśli pokonałby Phila Davisa, lub z Danem Hendersonem.

Dana White i Tom Wright zapowiedzieli, że UFC znów zawita do Montrealu w drugiej połowie roku. W największym mieście Quebecu UFC było już czterokrotnie, przy okazji UFC 83, 97, 113 i 124.

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

4 KOMENTARZE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.