MMAWeekly informuje że UFC podpisało umowę z niepokonanym zawodnikiem wagi lekkiej, Patem „Awesomely Awesome” Audinwoodem (9-0-1).  „Niesamowity” Pat zadebiutuje na gali UFC 119 gdzie zmierzy się z mocnym weteranem Aaronem Riley`em (29-12-1) a jego kontrakt opiewa na standardowe 4 walki w UFC.  Audinwood na co dzień trenuje razem z Jonem Jonesem w klubie Bombsquad i jeszcze niedawno był związany kontraktem z organizacją M-1 Global.

Wiadomość o przejściu Pat do UFC może być dla Rosjan lekkim zaskoczeniem ponieważ jeszcze niedawno jeden z szef ów M-1 , Evgeni Kogan  w wywiadzie twierdził że  Audinwood jest jednym z najbardziej perspektywistycznych fighterów walczących dla M-1.  Menadżer zawodnika Gary Marino wyjaśnił jednak szybko czemu jego fighter wybrał ofertę UFC:

Świetnie jest być częścią UFC. UFC jest numerem 1 na świecie. Pat miał właściwie 4 kontrakty na stole od różnych organizacji. Ale związaliśmy się z UFC ponieważ to jest miejsce gdzie każdy chce walczyć. To jest marzenie każdego by walczyć w UFC. To jest jak Superbowl MMA. Kiedy zobaczyliśmy imię Joe Silvy na telefonie to był to piękny moment

Przy okazji:

Uczestnik TUF 10, James McSweeney (4-5 MMA) schodzi do wagi półciężkiej w której zadebiutuje na UFC 120 w walce z Tomem Blackledge (10-6).

Na gali UFC Fight Night 22 w Austin dojdzie do walki Efraina Escudero (13-1) z Johnem Gundersonem (23-7-1)

5 KOMENTARZE

  1. Shoocker, bo rozpoczniesz dyskusję która będzie się ciągnąć przez 50 stron. 😛

  2. ktoś tam chyba bardzo McSweeneya lubi w UFC, bo już dawno by poleciał.

    🙂

  3. Ja mam nadzieje, ze McSweeney po tej walce poleci, bo nie wiem co on w UFC w ogole robi. Podobnie zreszta jak Pokrajac.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.