11 KOMENTARZE

  1. Zajebisty koleś, oby jeszcze kogoś poskładał na koniec kariery.

  2. Ja już od dłuższego czasu uważam, ze Mirko powinien spróbować powalczyć kategorie niżej, fizycznie na HW Mirko jest mały Gonzaga, Kongo, Dos Santos, MIr wszyscy fizycznie odstawali od Cro Copa z wszystkimi przegrał. Teraz wniósł na wagę 227 funtów czyli 103 kg, myślę, że te 10 kg nie powinno stanowić problemów, a warto by było spróbować, chociaż by właśnie dla takiej perełki jak Cro cop Vs. Lidell.

  3. widać było, że w poprzednich kilku walkach zalewał się tłuszczykiem trochę żeby lepiej wyglądać, na brzuchu szczególnie; na ostatniej wadze kiepsko wyglądał..

  4. Nie pokaże się z dobrej strony bo mu się nie chce. Ciężko to zrozumieć? On przychodzi tylko po wypłatę, zejście do LHW nic mu nie da.

  5. Jeśli odstawisz sentymenty na bok, to nic nie zostaje. Sportowa taka walka nic by nie znaczyła.

  6. w takim wypadku Crocop powinien dostawać tylko debiutantów, gości z małym stażem w UFC albo ze słabym bilansem walk bo sportowo taka walka nic by nie znaczyła.
    Dwie walki w kontrakcie Big Nog i dziadek Couture a potem emerytura.

  7. jak tylko zobaczylem walki mira to wiedzialem ze jest burakiem a przed walka o pas z lesnarem gdie widzialem filmiki z wypowiedziami jego to jest burak do potegi ętej mam nadzieje ze lesnar da mu jeszcze raz wpie**** 🙂 i cro cop da mu pozadne baty nastepnym razem 🙂 tylko na to czekam

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.