Foto Tracy Lee / CombatLifestyle.com (galeria)

Typowanie redakcji przed UFC on FOX: Velasquez vs Dos Santos. Standardowo zachęcamy do podawania swoich prognoz w komentarzach. Przypominamy też, że transmisja z gali na facebooku rozpoczyna się o 22:45, walka wieczoru o 3:00 w Orange Sport.

Zachęcamy też przeczytania Pod Lupą, gdzie Yoshihiro analizuję walkę wieczoru oraz artykułu Tidzeja Ciężka Sprawa.

Cain Velasquez vs. Junior Dos Santos

Venom
Cain Velasquez przez decyzję. Mam przeczucie, że z powodu kontuzji ramienia i ponad rocznej przerwy Velasqueza, pojedynek dwóch najlepszych ciężkich na świecie będzie dużo bardziej wyrównany niż większość ekspertów się spodziewa. Nie sądzę, żeby Amerykanin chciał się wdawać w długie wymiany bokserskie z Dos Santosem, gdyż grozi to przyjmowaniem szybkich celnych ciosów Brazylijczyka. Cain zamieni pojedynek w katorżniczą walkę zapaśniczą, ale spodziewam się, że Junior będzie potrafił powracać do pozycji stojącej i w ten sposób pierwsze rundy mogą być bardzo bliskie. Velasquez udowodni swoją przewagę w końcowych rundach, dzięki swojej osławionej kondycji zapewni sobie zwycięstwo na punkty.

Tjo
Pojedynek na który bardzo długo czekałem. Dwóch tak znakomitych, kompletnych fighterów to gwarancja bardzo emocjonującej walki na szczycie wagi ciężkiej. Sądzę, że więcej argumentów jest po stronie Velasqueza. Zawodnik AKA wyeliminuje boks Dos Santosa doskonałymi zapasami. Kluczową rolę odegra również cardio. Meksykanin będzie nieustannie sprowadzał walkę do parteru i zasypywał Brazylijczyka uderzeniami z góry. Cain wygra przez decyzję lub w czwartej rundzie zdemoluje wyczerpanego Cigano. Cain Velasquez przez TKO, runda 4.

TJ
Owszem, Cain powraca po poważnej kontuzji ale wydaje mi się, że Cigano nie sprosta jego zapasom. Dos Santos nie walczył z tak wybitnym zapaśnikiem nigdy i choć uważam, że jego obrona jest dobra to nie wystarczy na Velasqueza. Velasquez, TKO, 3 runda.

Ben Henderson vs. Clay Guida

Venom
Benson Henderson przez decyzję. Wydaję mi się, że Henderson ma nieznaczną przewagę nad Guidą w każdym aspekcie sztuki MMA. Lepiej uderza, szczególnie w dystansie, jego zapasy są lepsze technicznie, a na ziemi oprócz niesamowitych umiejętności obronnych, sam dysponuje zabójczą gilotyną. Po szybkiej i efektownej walce Bendo zapewni sobie walkę o pas.

Tjo
Osobiście bardzo ciężko mi wytypować zwycięzcę tej walki. Wynik może iść w obie strony. Henderson z walki na walkę robi coraz lepsze wrażenie Wydaje mi się, że pojedynek będzie dość wyrównany, ale górą będzie doświadczenie Guidy, który umiejętnie wyciągnie minimalną decyzję. Clay Guida przez niejednogłośną decyzję.

TJ
Nie widzę argumentów dla Guidy w tym zestawieniu, chyba, że Clay znowu przykryje kocem swojego rywala. Myślę jednak, że Bendo będzie w stanie bronić obalenia i obije Guidę w stójce. Henderson przez decyzję.

Pablo Garza vs. Dustin Poirer

Venom
Dustin Poirier przez TKO, runda 2. Jeśli nie wpakuje się w jakieś głupie poddanie albo nie nadzieje na latające kolano Garzy, powinien spokojnie rozbić rywala w stójce i nawet pokusić się o wygraną przed czasem.

Tjo
Jedynym zagrożeniem dla Poirera jest sytuacja, w której niepotrzebnie wpakuje się w jakieś poddanie. Jeśli wszystko pójdzie bez tego typu niefortunnych wpadek The Diamond zakończy walkę uderzeniami w parterze pod koniec drugiej rundy. Dustin Poirier przez TKO, runda 2.

TJ
„Diament” z Luizjany jest zbyt oszlifowanym zawodnikiem dla Garzy. Poirier powinien obić go w stójce i być może zatrzymać. Poirier, TKO, 2 runda.

Cub Swanson vs. Ricardo Lamas

Venom
Ricardo Lamas przez decyzję. Swanson to solidny piórkowe, ale jego chroniczne problemy ze złamaniami dłoni mocno zastopowały jego karierę. Lamas to na tyle sprawny uderzacz i wprawiony zapaśnik, żeby wygrać na punkty.

Tjo
Ricardo Lamas to silny fighter i lepszy zapaśnik od Swansona. Myślę, że spokojnie sprowadzeniami wypunktuje zawodnika z Kalifornii lub uśpi go ciosami. Jednak bardziej skłaniałbym się ku decyzji. Ricardo Lamas przez jednogłośną decyzję.

TJ
Swanson nie ma obaleń ani siły ciosu by zagrozić Lamasowi. Jego szansa polega na tym, że rywal może się zmęczyć ale do tej chwili mocno bijący Lamas powinien wygrać przynajmniej 2 rundy. Lamas przez decyzję.

Clay Harvison vs. DaMarques Johnsont

Venom
DaMarques Johnson przez TKO, runda 1. Harvison jest jednym tych TUFowców, który nie utrzyma się długo w UFC, Johnson boleśnie pozbawi go pracy.

Tjo
Postawię na doświadczenie i lepszy parter Johnsona, który sprowadzi walkę do tej płaszczyzny i szybko podda Harvisona, już w pierwszej rundzie. DaMarques Johnson przez poddanie, runda 1.

TJ
Harvison nie zrobił nic, żeby zasłużyć na miejsce w UFC. Johnson, poddanie, 1 runda.

Norifumi Yamamoto vs. Darren Uyenoyama

Venom
Norifumi Yamamoto przez decyzję. Kid podobno trenuje do tej walki w USA, dlatego można mieć nadzieje, że wreszcie wygra w Octagonie. Uyenoyama to solidny zawodnik, ale trudno mu będzie zagrozić lepszemu zapaśniczo i boksersko Japończykowi.

Tjo
Yamamoto od początku ruszy do ataku w stójce, narzuci mocne tempo. Będzie celnie punktował, a Uyenoyama nie dotrwa do końca drugiej odsłony. Kompletnie rozbity będzie musiał uznać wyższość rywala, być może nawet zobaczymy jakieś efektowne KO. Norifumi Yamamoto przez (T)KO, runda 2.

TJ
Z Japończykami nigdy nie wiadomo ale Kid powinien być w stanie bronić obalenia Uyenoyamy i skrzywdzić go w stójce. Yamamoto przez decyzję.

Robert Peralta vs. Mackens Semerzier

Venom
Mackens Semerzier przez decyzję. Co prawda Peralta pokonał Takayę, ale przeciwko Lullo już nie zrobił na mnie takiego wrażenia. Semerzier powinien radzić sobie z nim w stójce, a w parterze mieć znaczą przewagę.

Tjo
Peralta to bardzo solidny i ułożony zawodnik. Ma na równym poziomie stójkę, zapasy i potrafi przyspieszyć. Postawię na wygraną zawodnika Team Xplode MMA. Robert Peralta przez TKO, runda 2.

TJ
Peralta robi duże postępy ale nadal ma spore luki w obronie, które Semerzier powinien wykorzystać. Semerzier przez decyzję.

Alex Caceres vs. Cole Escovedo

Venom
Cole Escovedo przez poddanie, runda 1. Escovedo będzie tym, który wreszcie pozbawi pracy Caceresa, zapewne zrobi to swoim firmowym trójkątem.

Tjo
Cole Escovedo obali Caceresa, wymęczy go uderzeniami z góry i bez problemu wyciągnie poddanie na parę sekund przed gongiem kończącym pierwszą rundę. Nie widzę innego scenariusza. Cole Escovedo przez poddanie, runda 1.

TJ
Podobnie jak dla Harvisona, dla Caceresa nie ma miejsca w oktagonie UFC. Escovedo, poddanie, 2 runda.

Paul Bradley vs. Mike Pierce

Venom
Mike Pierce przez TKO, runda 2. Samymi zapasami Bradley nie zagrozi Pierce’owi, a jeśli ten będzie wystarczająco agresywny w stójce powinien wygrać przed czasem.

Tjo
Podobnie walczący fighterzy. Zarówno Bradley, jak i Pierce stawiają na zapasy. Dla Gentlemana będzie to dopiero druga walka w UFC. Tymczasem Pierce ma za sobą już ich sześć i solidny rekord 4-2 w największej organizacji MMA, w tym przegraną po decyzji z Fitchem. Jak dla mnie zawodnik z Oregonu jest zdecydowanym faworytem. Wypunktuje lub rozbije Bradleya. Mike Pierce przez jednogłośną decyzję.

TJ
Bradley jest niezwykle jednowymiarowym zapaśnikiem. Pierce też ma dobre zapasy ale doprawia to umiejętnościami w stójce. Myślę, że utrzyma tam walkę i spokojnie wypunktuje rywala. Pierce przez decyzję.

Matt Lucas vs. Aaron Rosa

Venom
Aaron Rosa przez TKO, runda 1. Obaj nie są zawodnikami poziomu UFC, strzelam, że Rosa wygra, ale wynik równie dobrze pójść w drugą stronę.

Tjo
Dla Lucasa będzie to zwycięski debiut w UFC. Wykorzysta swój największy atut, czyli wrestling. Będzie klinczował i nabijał kolejne oczka obaleniami, dając przy tym sędziom wystarczające argumenty ku jednogłośnej decyzji. Jednakże nie jest wykluczone, że w trzeciej rundzie dobije w parterze zmęczonego Rosę. Matt Lucas przez TKO, runda 3.

TJ
Wieczór zamknie się być może jedną z najlepszych walk wagi ciężkiej w historii. Tu z kolei jest szansa na jedną z najsłabszych. Rosa jest nieco bardziej wszechstronny więc postawię na niego. Rosa, TKO, 2 runda.

211 KOMENTARZE

 1. stójka Santosa vs zapasy Caina. Jeśli Cain nie złapie jakiejś bomby w stójce (co jest możliwe bo obrone ma dziurawą) to wygra bo nie sądze aby Santos bronił każdą próbe obalenia takiej wysokiej klasy zapaśnika. Szkoda że panowie nie są specjalistami od bjj przydałoby się jakieś poddanie. Tjo czy Dos Sanots jest kompletnym zawodnikiem ? dobra stójka + obrona przed obaleniami w parterze raczej szału nie zrobi zresztą niedawny rywal Grabowskiego już go poddał kiedyś.

 2. Tar-Ellendil jeśli nie oglądasz jeszcze walki Henderson – Guida to chyba z całym szacunkiem coś Ci spadło na głowę. OGLĄDAJ TĄ rzeźnię! Będzie taka walka, że ciul wie czy nie przebije main eventu pod względem jakości walki, chociaż będzie miała bardzo ciężko.

  Obstawiam Cain przez TKO w 3 rundzie

 3. Cain decyzja (gdy przeczytałem analizę Yoshiego zmieniłem zdanie), Hendo decyzja.

 4. CAIN VELASQUEZ – Junior Dos Santos
  BEN HENDERSON – Clay Guida
  DUSTIN POIRER – Pablo Garza
  RICARDO LAMAS – Cub Swanson
  DAMARQUES JOHNSONT – Clay Harvison
  NORIFUMI YAMAMOTO – Darren Uyenoyama
  MACKNES SEMERZIER – Robert Peralta
  COLE ESCOVEDO – Alex Caceres
  MIKE PIERCE – Paul Bradley
  AARON ROSA – Matt Lucas

 5. typowanie dawid24 to by było chyba największe zaskoczenie z możliwych,
  osobiście licze na JDS przez TKO 3 runda

 6. Cain Velasquez vs. JDS – odkąd ogłoszono ten pojedynek, minęło już "kilka" długich miesięcy. W tym czasie moje typowanie na tą walkę ulegało ewaluacji. Brazylijczyk w tej walce nie będzie dążył do nokautu i będzie starał spokojnie punktować rywala, jak w pojedynku z Carwinem. Spodziewam się , że świetne cardio mistrza oraz baza zapaśnicza okażą się kluczem do wygrania rozgrywającej się przez 25 minut bitwy w stójce, gdyż Junior nie jest zawodnikiem, którego Cain utrzyma w parterze przez dłuższy okres czasu. Typ: Cain Velasquez przez decyzję.

  Clay Guida vs. Ben Henderson – kolejny wyrównany match-up na tej gali wyłoni nam pretendenta do pasa kategorii LW. Henderson przegra pierwszą rundę, lecz w kolejnych przeciwstawi się gameplanowi przygotowanemu przez GJ, wykorzystując kontrolę z góry i przewagę w parterze. Typ: Henderson przez decyzję.

  Dustin Poirier vs. Pablo Garza – Poirier nie będzie dążył do parteru z Garzą, którego znamy ze świetnego poddania podczas UFC 129 i przez 15 minut będzie punktował rywala. Typ: Dustin Poirier przez decyzję.

  Cub Swanson vs. Ricardo Lamas – Lamas to bardzo dobry striker, który powinien zakończyć pojedynek przed czasem. Typ: Lamas przez KO/TKO, 2 runda.

  Clay Harvison vs. DaMarques Johnson – Harvison, prócz gilotyny nie posiada specjalnych umiejętności i nie widzę żadnych argumentów, którymi mógłby zagrozić swojemu rywalowi.  Typ: Johnson przez KO/TKO, 2 runda.

  Kid Yamamoto vs. Darren Uyenoyama – ostatnio pewien Japończyk sprawił mi psikusa, lecz nie spodziewam się krótkiej walki dla Yamamoto. Darren jest jednak debiutantem i myślę, że nie podoła swojemu pierwszemu wyzwaniu w najlepszej organizacji na świecie. Typ: Yamamoto przez decyzję. 

  Robert Peralta vs. Mackens Semerzier – chwilę to trwało, zanim Mackens poddał Caceresa. Następny przeciwnik jest rywalem o wyższej klasie i nie sądze, żeby Semerzier przeskoczył tą poprzeczkę. Typ: Peralta przez decyzję. 

  Alex Caceres vs. Cole Escovedo – Caceres tradycyjnie zacznie, małpując , lecz Escovedo powinien go szybciej poddać, niż poprzedni rywal. Typ: Cole Escovedo przez poddanie, 1 runda. 

  Paul Bradley vs. Mike Pierce – Pierce wykorzysta swoje doświadczenie w octagonie i nie da się zrewanzować Bradleyowi, dla którego będzie to ostatnia walka w UFC. Typ: Pierce przez decyzję. 

  Matt Lucas vs. Aaron Rosa – Aaron Rosa może być kolejnym szybko znokautowany rywalem przez Lucasa. Typ: Lucas by KO, 1 runda.

 7. mam pytanie nie wiecie czy wyszły następne czesci Primetime Show?.Widzialem tylko 1 a dalszych nie mogę znaleść

 8. Czyli jak to jest bo juz z różnymi opiniami się spotkałem. Karta walk jest od 22.45 na facebook a ME o 3 na Orange Sport czy cała gala na Orange Sport od 3… bo gdzieś pisało że poprzednie walki są od 22.45 na FB.

 9. Tjo czy Dos Sanots jest kompletnym zawodnikiem ? dobra stójka + obrona przed obaleniami w parterze raczej szału nie zrobi zresztą niedawny rywal Grabowskiego już go poddał kiedyś.

  Kompletny znaczy solidny (niekoniecznie wybitny) w każdej płaszczyźnie.

  Kiedyś znaczy prawie dokładnie 4 lata temu. Rzeczywiście, nie ma szans na to by Cygan poczynił postępy od tamtej pory.

 10. No bedzie ciekawy ME, ale bardziej ciekawi mnie wlaka overeem vs lesnar, ale skuszę się na typowanie jds vs velasquez

  obstawiam w tym starciu JDS.

  co prawda zapasy będą dominować, ale ile czasu mogą dominować zapasy? jds bedzie wstawał, a velasquez bedzie tracic siłę na obalenia, w dodatku jds będzie go w stójce trafiał przed każdym obaleniem minimum raz go trafi, to wszystko się odkłada. Velasquez nie walczył nigdy dłużej niż 3 rundy, JDS już 2 krotnie, no ciężko obstawiać, ale ja jednak jestem za JDS, który powinien zdominować caina w stojce.
  Poddania nie powinno być, velasquez nie trnował bjj, a jds nie ma takich umiejętności, obstawiam albo velasquez przez gnp
  albo jds w stójce lub przez gnp które może być po trafieniu w szczękę.

  wątpię aby była decyzja, ktoś padnie prędzej. I będzie to velasquez prawdopobonie !

  JDS TKO 2 runda
  jakiś sierp na szczękę po którym cain się zachwieje, będize chciał obalić nadzieje się na kolano które dobije velasqeza a potem jakiś agresywny atak w stójce po którym velasquez się przewróci a JDS go dobije!

  tak typuję, ale zawsze moja typowania ME są odwrotne! tak samo typowałem lesnar vs velasquez, stawiałem że lesnar go obali i zmiażdzy w parterze, tak samo obstawiałem ramapge vs jones że ramapge trafi i dokończy, no ale różnie bywa

 11. @garden
  Powiedz mi z kim JDS walczył dłużej niż 3 rundy, bo ciekawy jestem?

 12. Normalnie postawiłbym bez obaw na Caina, ale ta kontuzja, długa przerwa i te 249 funtów na wadze nasuwają mi pewne obawy. Obojętnie kto wygra następne walki w hw zapowiadają się bardzo ciekawie.

 13. Mnie się wydaje że walka może się szybko zakończyc ale na czyją korzyśc to nie mam pojęcia 😀

  Ale jeżeli musiałbym na kogoś postawic to postawił bym na Caina.

 14. Koledze chodziło o to, że JDS walczył w 3 rundowej walce juz 2 razy, przy czym Cain tylko raz. Faktem jest natomiast, że zapasów w tych walkach na pełnym dystansie u JDS było tyle co kot napłakał, a mimo to wyglądał na zmęczonego. Tutaj będzie zgoła inaczej. Cain go wymęczy, czy to pod klatką, czy na glebie i zobaczymy wreszcie co jest wart parter Juniora, bo to nadal wielka niewiadoma. Z tym, że Cain powinien unikać walki w stójce jak ognia też się nie zgodzę, ale to wszystko wyjdzie w praniu.

 15. @corey
  To i tak coś mu nie wyszło, bo napisał, że Cain na takim dystansie nigdy nie walczył, poza tym jest ewidentnie napisane "walczył dłużej niż 3 rundy", czyli zalicza się też 4 lub 5 runda.

 16. Rok temu kiedy Cain walczyl z Lesnarem, bylem przekonany, ze nie tylko zdobedzie pas ale i równiez bedzie mistrzem na miare Fedora. Niestety kontuzja i rok przerwy naruszyl moje przedwidywania. Ostatni rok zadzialal na korzysc JDS i uwazam, ze dzieki temu pokona Velasqueza. Natomiast jesli Cain obroni pas, to wydaje mi sie ze nikt go nie zatrzyma przez dlugi czas. Jesli po rocznej przerwie pokona Dos Santosa, to nie widze mozliwosci, zeby ktos mógl pokonac Caina bedacego w pelnym treningu od stycznia do grudnia. Czekam mocno równiez na Hendersona z Guida. Tutaj nie mam watpliwosci. Ben powinien zdobyc prawo walki o pas. Czekam na jego GnP:)

 17. Velasquez jest przeceniany. Obstawiam: Dos Santos TKO 2-3 runda.
  M10B11:
  Nawet jakby Velasquez wygrał, to zatrzyma go Overeem, a jak nie on, to Jones, jak wreszcie przejdzie do ciężkiej.

 18. Obawiam sie o Dos Santosa. Patrick Feire – tez od Nogueirow i tez znakomity striker walczac z Chandlerem w finale turnieju Bellatora walczyl zbyt zachowawczo bojac sie obalenia, jesli team nogueira nie wyniosl z tego wnioskow to moze dojsc do tego samego.

  Uwierze jednak w wersje w ktorej wyciagneli wnioski i JDS wyjdzie z obrona obalen na miare Cro Copa w Pride i rownie latwo pokona swojego przeciwnika. Lewe kopniecie zamienimy tylko na lewy hak 😀

  Ben zabije Guide – jak? a wiec.. 😀 Guida w swoich slawnych ostatnio podskokach ucieknie pod klatke przed napierajacym Bensonem, tam obity zostanie niczym Mark Bocek, po czym walka przeniesie sie do parteru gdzie z Guida na plecach bedzie obrywal tylko mocniej i mocniej.. pytanie to tylko sposob zakonczenia gilotyna/tko/decyzja? stawiam niestety na ostatnie.

 19. Cain Velasquez przez zniszczenie przeciwnika, nie widzę innej opcji dla dos Santosa jak jakiś bardzo mocny podbródkowy w pierwszej rundzie.

  Ja w przeciwieństwie do redakcji, jeżeli spodziewam się jakiegoś wyrównanego pojedynku to tylko w pierwszej rundzie, gdzie obaj będą siebie wyczuwać i jeszcze prawdziwa akcja nie zacznie się na dobre. Tak samo nie sądze by walka była toczona w stójce, Velasquez jest po prostu na to za mądry. Wejdzie kickbokserską kombinacją z której od razu przejdzie do obalenia i dos Santos skończy na plecach. Cain to nie Carwin, który polega tylko na siłowym double leg takedown albo przepchnięciu przeciwnika pod siatkę. Jego zapasy są zbyt finezyjne, żeby dos Santos był w stanie je zatrzymać. Bardzo szkoda mi Cygana bo uwielbiam go od samego początku jak trafił do UFC ale no nie widzę go w tej walce i liczę na łatwe pieniądze bo postawiłem na Velasqueza dwie stówki.

 20. Napisałem prośbę o transmisję na pl-sport do moderatorów.Może się uda.

 21. Zdziwicie się jak Junior podda Caina jakąś balaszką:D Gala jest na 100% na Orange Sport od 3?

 22. Junior!

  Jeśli ktoś mocno wierzy w JDS to radzę obstawiać, bo kurs 2,5  🙂

 23. Cain Velasquez

  Ben Henderson
  Dustin Poirer
  Ricardo Lamas
  DaMarques Johnson
  Norifumi Yamamoto
  Robert Peralta
  Alex Caceres
  Paul Bradley
  Matt Lucas

 24. Od 22.45 są prelims fight na facebooku a o 3 jest walka wieczoru… tak przynajmniej pisze na oficjalnym fb ufc gdzie transmitują walki… sprawdzie sobie sami jak nie wiecie 😀

 25. orange sport bedzie ale czy za darmo??? na fb to beda ale przedwalki pewnie

 26. @MMAczo
  A będą streamy na ME? Nie chodzi mi o fb, bo tam wiem, że nie będzie

 27. Poszukałęm troche ale żadnego streama nie znalazłem. Możesz spróbowac na stronie orange sport obejrzeć bo tam transmitują kanał OS ale nie wiem czy puszcza tam ME.

 28. Według mnie Guida przeleży na przeciwniku trzy rundy i zapewni sobie walkę o pas.
  Co do ME to dla mnie to jedna wielka niewiadoma.
  Obstawiam na JDS który mam nadzieję, że wygra przez decyzje.

 29. messifc
  walka wieczoru jest na Orange Sport i zaczyna się o 3… walki poprzedzające walkę wieczoru, z Co-main event’em włącznie od 22.45 na facebooku.

 30. Prawdopodobnie jak zwykle Orange Sport prze internet zakoduje transmisję, więc przydał by się jednak jakiś stream walki wieczoru…

 31. Czemu twierdzicie ,ze walka wieczoru zaczyna sie o 3 😉 ?
  03:00SPORTY WALKI: UFC on FOX: Cain Velasquez vs. Junior dos Santos
  Walka o mistrzostwo UFC wagi ciężkiej. Gala MMA.
  06:10SPORTY WALKI: UFC Wired: sezon 2, odc. 9

  Raczej transmisja zaczyna sie o 3

 32. dzisiaj jeszcze gala boksu leci manny pacquiao vs Juan Manuel Marquez 3 też będzie ciekawie

 33. dobra u mnie juz ruszyło 😀 miłego i emocjonującego oglądania życze wszystkim

 34. Właśnie się zaczęło 🙂 teraz tylko mam nadzieje że będzie walka wieczoru dostępna gdzieś przez neta…

 35. Ktoś ostatnio dziwił się, czemu ludzie nie przychodzą na gale od początku. Ma idealny przykład, że nawet na UFC nie wszyscy zjawiają się na pierwszą walkę. Kilka pustych miejsc przy Octagonie z pewnością o tym świadczy.
  Edit; Swoją drogą, to nawet nasi redaktorzy nie oglądają gali od początku – jeszcze nie ma tematów "wyniki", więc to o czymś świadczy 

 36. mam pytanie, czy prelims juz się zaczeły?
  Czemu nie działa chat mma rocks?
  ma ktoś jakieś streamy na dzisiejszą nocke 😀 ?

 37. @dante107 szkoda jak byś coś znalazł to będę wdzięczny za podesłanie

 38. @up

  Już się zaczęły – przed nami 3 runda pojedynku Rosa vs. Lucas.

 39. Haha, 28-28 – mocne! Pewnie sędzia tak punktował, ponieważ Lucas dociskał rywala do klatki. Chyba Venom kiedyś tłumaczył, że niektórzy sędziowie mogą to punktować na plus dla zawodnika dociskającego…

 40. haha, gościu już zgonował po pierwszej rundzie i dali mu 2 rundy, no na bank ;dd

 41. Lucas robił przez całą walkę dokładnie to czego nie powinien przyklejał się i pozwalał się obijać rosie aż momentami przykro było patrzeć zastanawiałem się czy nie jest jakimś sadomaso A liczyłem na niego myślę że na tej walce powinni mu podziękować

 42. pierce
  escovedo
  semerzier
  johnson
  lamas
  poirier
  yamamoto
  henderson
  velasquez
  pacquiao

 43. tak teraz patrze, ze bez ME, a myslalem, ze calosc ;/

  'UFC on FOX undercard

  Watch LIVE UFC action on FOXSports.com for the first time ever. Clay Guida and Benson Henderson headline the preliminary fight card. Watch Cain Velasquez vs. Junior dos Santos live on FOX at 9 pm ET.'

 44. moze ktos napisac tytul utworu przy ktorym wychodzil Cole Escovedo bo jakos wypadl mi z glowy

 45. Kiedyś dawał ktoś streama na spike i tam były wszystkie tv amerykańskie, ma ktoś takiego?

 46. Przylaczam sie do akcji „Dawac streamy” juz teraz wypadaloby zaczac kolekcjonowac linki.
  Pomozcie panowie!

 47. nawet walka Caceresa trwała pełne 3 rundy :/ No ale chociaż się coś działo

 48. Miazdzy tym ze mimo genialnych pozycji nie potrafi wyciagnac poddania…

 49. Bruce Lee ten oryginalny też nie wyciagał poddań 😉 Pewnie dla niego to ujma 🙂

  No to Szanowni Panowie Redaktorzy pomyliliście się w stosunku do Alexa o całe 180 stopni 🙂 Czułem że go albo wypunktuje albo ubije… W przeciwieństwie do WAS uważam że dla takich ludzi jak Pan Bruce Lee jest właśnie oktagon UFC 🙂

 50. Jestem mile zaskoczony forma Cecaresa ogladałem go w Tufie i wyglądał na osiedlowego fightera a tu pokazał się z jak najlepszej strony ! Front kicki trafiały idealnie. Nie mówiąc co zrobił z Escovedo w parterze, mało brakowały aby go poddał. Totalna dominacja Alexa:P

 51. „JanieNo Gravatar (23:56:18) :
  moze ktos napisac tytul utworu przy ktorym wychodzil Cole Escovedo bo jakos wypadl mi z glowy

  httpv://youtube.com/watch?v=wyx6JDQCslE – lmfao

  Super warka Alexa 🙂 swietne kombinacje naprawde mogla sie podobac !

 52. @up

  Escovedo wchodził przy Cranberries – Zombie. To powyższe – to muza Caceresa… 

 53. Madzer ( nie wiem co mi sie upierdzielilo ale dokladnie tak jak mowisz myslalem o alexie i chyba dlatego jego muze zapodalem) pozdrawiam 🙂

 54. Dobrze ze przyszedlem zobaczyc czy juz walka sie skonczyla bo przynajmniej zobaczylem koncowke xD

 55. Gala jak narazie ciezka dla kogos kto stawial kase na chlopakow w undercardzie. Pewnie teraz Kid też utopi.

 56. Szkoda go. Zderzenie głowami było przypadkowe, ale wpłynęło na rezultat walki. Czy komisja zmieni wynik walki na NC czy raczej nie powinno do tego dojść?

 57. Na fox sports, to calkiem oczywiste – i dzieki za docenienie dowcipu

 58. Nie nie w żadnym wypadku [2]


  Tym poruszeniem ręki pokazał tylko sędziemu żeby nie przerywał, bo wszystko jest ok.

 59. Witam panowie mam takie pytanie czy nie orientuje sie ktos o jakiejs stronie nawet ze slaba jakoscia do ogladania walki wieczoru ponieważ w miejscu w którym jestem jest bardzo slaby internet … byl bym bardzo wdzięczny

 60. Podobał mi się Darren w tej walce.Pełna dominacja w parterze.Stawiałem jednak na Kida.

 61. OJ PANOWIE TYPERZY heheheheheh CACERES POZAMIATAL tak to jego miejsce octagon

 62. ma ktoś jakiś link do walki wieczoru bo nie wiem czy iść spać czy czekać

 63. No nie do konca, zapomnialem ze zaklad byl wiazany z Poirerem. On moze dac dupy bo Garza to tez solidny prospekt.

 64. @Yoza

  Czekaj,bo może ktoś wrzuci a jak nie to oglądniesz na pocieszenie Pacquiao 😀

 65. Wow, redakcja nie pomylila sie ze przeciwnik DeMarcusa nie zasluguje na bycie w octagonie.

 66. Zaczyna się dziać, ale dalej idę nakurwiać w BF. Mam nadzieje, że do 2giej zdązę na Clay vs. Benson

 67. chyba nie obejrzymy main eventu…nigdzie poza orange sport ktorego ku…nie mam

 68. Tutaj obstawiam na Swansona. Niech sie chlopak zrehabilituje bo juz zawsze bedzie znany tylko jako gwiazda highlightow Aldo.

 69. Polecam uspokoic sie z tym marudzeniem na temat Orange Sport bo nie sadze ze Stream pojawi sie przed walka glowna. Obecnie powtarzaja stare gale na Orange Sport.

 70. kto ma konto na bet at home to ta walka co jest teraz lamasa z swensonem mozna ja obstawiac do 1:45 czyli pewnie po zakonczeniu bedzie jeszcze monza crazy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.