Typowanie redakcji przed UFC on FOX: Evans vs Davis. Standardowo zachęcamy do podawania swoich prognoz w komentarzach. Przypominamy też, że transmisja z głównej karty gali rozpoczyna się o 2:00 w Orange Sport, wcześniej od około 22:30 pojedynki można oglądać na ufc.tv.

Rashad Evans vs. Phil Davis

Venom
Rashad Evans przez decyzję. Spodziewam się, że Evans jest na tyle dobrym zapaśnikiem, że będzie w stanie utrzymywać walkę w górze przez większą cześć trwania walki. W stójce były mistrz UFC ma znaczną przewagę techniczną, chociaż pokonanie zasięgu Davis sprawi mu trochę kłopotów. Phil to na tyle zdolny sportowiec, że pewnie za rok lub dwa łatwo pokonałby Rashada, ale teraz postawię, że doświadczenie będzie górę po walce na pełnym dystansie.

TJ
Ostatnim razem kiedy Rashad mierzył się z dobrej klasy zapaśnikiem był nim, w ich pierwszym pojedynku, Tito Ortiz. Z jednej strony głupie byłoby zakładanie, że Evans nie poprawił od tamtego czasu zapasów, z drugiej strony Davis to zapaśnik o kilka klas lepszy od ówczesnego Ortiza. Nawet jeśli Davis, jak z Nogueirą, będzie miał problemy ze sprowadzaniem to jest na tyle dobry defensywnie, zwłaszcza na tle często pasywnego Evansa, że nie powinien paść na deski. Davis przez decyzję.

Chael Sonnen vs. Michael Bisping

Venom
Chael Sonnen przez decyzję. Anglik ani nie ma umiejętności grapplingowych, żeby poddać Sonnena, ani mocnego ciosu, żeby go znokautować. Chael będzie go szachował swoimi zapasami, pewnie nawet przeważał w stójce, a gdy nadarzy się okazja będzie obalał. Nie spodziewam się, żeby Bisping leżał na plecach tak bezradnie jak Stann czy Marquardt, bo Hrabia ma niezłą defensywną gardę i szybko ucieka z niej do góry, ale nie bardzo widzę, żeby mógł zagrozić w tej płaszczyźnie samozwańczemu mistrzowi UFC.

TJ
Nie wydaje mi się, żeby Bisping mógł cokolwiek przeciwstawić Sonnenowi. Anglik jest dobry w parterze, ale głównie defensywnie a Sonnen ma problemy z rywalami, którzy są w stanie go poddać z pleców. Gangster z Oregonu pozamiata matę Anglikiem przez 3 rundy. Sonnen przez decyzję.

Demian Maia vs. Chris Weidman

Venom
Chris Weidman przez decyzję. Jeśli agresywne ścinanie wagi nie da się Weidmana za bardzo we znaki, to powinien nieznacznie wypunktować Brazylijczyka. Maia to świetny parterowiec, ale ostatnio coraz rzadziej poddaje swoich rywali. Amerykanin pokazał też już dwa lata temu na ADCC, że sam jest bardzo zdolnym grapplerem. Spodziewam się, że będzie oblał rywala, skutecznie broniąc się przed próbami poddań w drodze do decyzji.

TJ
W poprzednich dwóch walkach postawiłem na zapaśników i tutaj podtrzymam tą passę. Maia będzie pewnie, szok, lepszy w stójce ale Weidman będzie mógł go obalać i jest na tyle dobrym grapplerem, żeby nie dać sobie zrobić krzywdy w parterze. Weidman przez decyzję.

Evan Dunham vs. Nik Lentz

Venom
Evan Dunham przez decyzję. Jeśli sędziowie znowu nie sprawią nam jakiegoś psikusa, Dunham powinien pewnie wygrać na punkty. Zawodnik Xtreme Couture jest wszechstronniejszy i groźniejszy w każdej płaszczyźnie, nie zdziwię się jak skończy Lentza, chociaż bardziej możliwe wydaje mi się, że walka potrwa pełne trzy rundy.

TJ
Jednowymiarowy styl Lentza to za mało, żeby wygrać z Dunhamem, chyba, że z pomocą przyjdą znów sędziowie. Lentz może zdobywać obalenia ale Dunham ze swoim umiejętnościami grapplingowymi powinien wychodzić z tych opresji i może nawet poddać Minnesotańczyka. Dunham, poddanie, 2 runda.

Jon Olav Einemo vs. Mike Russow

Venom
Mike Russow przez TKO, runda 2. Russow może nie jest talentem na miarę walki o pas, ale to kompetentny ciężki, z dobrymi zapasami i niezłą odpornością na ciosy. Einemo będzie dla niego zagrożeniem tylko w pierwszej rundzie, później zawiedzie go kondycja i wtedy miejscowy policjant skończy go ciosami.

TJ
Norweg w swoim debiucie był strasznie nieostrożny i dawał się trafiać zbyt dużo. Russow to solidna firma jak na tą wagę i ma mocne uderzenie. Jeśli Einemo pójdzie na wymiany to znów skończy na deskach. Russow, TKO, 2 runda.

George Roop vs. Cub Swanson

Venom
George Roop przez decyzję. Roop wypadł bardzo dobrze w starciu z Hiokim i jeśli teraz będzie podobnie dysponowany nie widzę jak mógłby przegrać tę walkę. Swanson pewnie wda się z nim wymiany, a przy takiej dysproporcji zasięgu jest w tej płaszczyźnie z góry skazany na porażkę.

TJ
Przed walką z Hiokim powiedziałbym, że Swanson łatwo powinien poddać Roopa. Obecnie weteran TUFa zrobił nie lada postępy w parterze a stójkowiczem groźnym był już wcześniej. Roop przez decyzję.

Charles Oliveira vs. Eric Wisely

Venom
Charles Oliveira przez poddanie, runda 1. Wisely to solidny fighter, ale Oliveira zarówno w stójce jak i na ziemi ma po prostu więcej ofensywnych narzędzi. Do Bronx albo wygra po ciosach, albo podda Amerykanina.

TJ
Wisely to nie Cerrone czy Jim Miller a takich zawodników do Bronx odprawia bez problemów. Oliveira, poddanie, 2 runda.

Shane Roller vs. Michael Johnson

Venom
Shane Roller przez poddanie, runda 1. Mimo, że Sass jest jednowymiarowym grapplerem i tak z dziecinną łatwością poddał Johnsona. Roller to dodatkowo bardzo dobry zapaśnik, więc przewiduję powtórkę z rozrywki.

TJ
Roller to za silny zapaśnik dla Johnsona. Pierwsza runda może być wyrównana ale potem Johnson tradycyjnie opadnie z sił i odda inicjatywę. Roller, poddanie, 3 runda.

Joey Beltran vs. Lavar Johnson

Venom
Joey Beltran przez TKO, runda 2. Beltran ma na tyle dobrą szczękę, że powinien przetrwać początkowy napór Johnsona. A kiedy ten drugi się wystrzela, Mexecutioner sam zafunduje mu (T)KO.

TJ
Jeśli Beltran i jego szczęka przetrzymają napór Johnsona w pierwszej rundzie potem powinno być z górki. Beltran, TKO, 3 runda.

Dustin Jacoby vs. Chris Camozzi

Venom
Chris Camozzi przez decyzję. Jacoby nie zrobił na mnie dobrego wrażenia w debiucie w UFC. Camozzi nigdy nie będzie zawodnikiem czołówki, ale to dość solidny zawodnik, dlatego postawię na niego.

TJ
Camozzi ma braki w zapasach a to był powód porażki w UFC Jacoby’ego ale nadal jawi mi się jako wszechstronniejszy zawodnik. Camozzi przez decyzję.

107 KOMENTARZE

 1. Davis

  Sonnen
  Weidman

  Dunham
  Russow
  Roop
  Oliveira
  Johnson
  Beltran
  Camozzi

 2. Wie ktoś na którą godzinę jest zaplanowane samo wyjście do ringu Badra Hariego?

 3. Wie ktoś na którą godzinę jest zaplanowane samo wyjście do ringu Badra Hariego?

 4. Rashad KO
  Bisping Sub
  Maia Sub
  Dunham Dec
  Einemo Sub
  Roop TKO
  Oliveira Sub
  Roller KO
  Jacoby Dec

 5. kto bedzie miał streema do tych walk?? bardzo był bym wdzieczny

 6. Jakie zgodne typy,tylko ME inaczej;)

  Dla UFC lepiej jakby wygrał Rashad, Davis nie ma argumentów, może wygrać jedynie zapasami, ale oby tak nie było.
  A Bisping i tak wygra…nie wiem jak, ale musi 😉 choć to i tak wygląda jak na ustawione i Sonnen ma to wygrać…
  No ale wierzę, może jak idiota w sport w pro-wrestlingu, ale wierzę…że Anglik jest w stanie to wygrać.
  A i zasłużył na to, nie ucieka, bo ma kontuzje, walczy z tym kogo mu dadzą, niech mu się poszczęści, bo dzięki jego „TAK” mieliśmy i TUF’a i teraz walkę tak czy siak z Chaelem.

  Bardzo duży plus, że gala tak wczesnie:)

 7. Rashad TKO
  Sonnen dec/sub
  Einemo sub (albo będzie tłukł Russowa po schabach kolanami, jak jego kumpel Reem Laughing)

  • Rashad Evans
  • Chael Sonnen
  • Chris Weidman
  •  
  • Evan Dunham
  • Jon Olav Einemo
  • George Roop
  • Charles Oliveira
  • Shane Roller
  • Joey Beltran
  • Chris Camozzi
 8. podajcie mi więcej stronek do stremów z tych walk,bardzo bym prosił:) bardzo dziekuje

 9. Rashad Evans vs. Phil Davis – Davis nie występował przez długi okres czasu, lecz oprócz spędzania czasu na rehabiliacji, wykorzystał przerwę do dalszej poprawy swojej umiejętności. Stawiam jednak na Rashada, ze względu na doświadczenie, wyższe umiejętności w stójce i dobre zapasy, które niekoniecznie muszą być dużo gorsze od młodszego rywala. Typ: Evans przez decyzję.

  Chael Sonnen vs. Michael Bisping – wbrew opinii wielu kibiców, lubię Anglika. Bisping nigdy nie pokazał świetnych umiejętności w walce z lepszymi od siebie rywalami i będzie tak samo z Sonnenem, który wykorzysta swoją zapaśniczą przewagę. Typ: Chael przez decyzję.

  Demian Maia vs. Chris Weidman – w swoich dotychczasowych walkach, Weidman pokazał świetne umiejętności grapplingowe. Pomimo progresu Brazylijczyka w stójce, przewiduję wbrew przeczuciom, że Amerykanin nie popsuje sobie dziś nieskazitelnego bilasnu. Typ: Weidman przez decyzję.

  Evan Dunham vs. Nik Lentz – czytanie o tym, jak sędziowie mogą mieć negatywny wpływ na walkę Dunhama w przypadku, kiedy miało to miejsce tylko raz, jest naprawdę nudne i niedorzeczne. Evan jest lepszym fighterem i nie będzie miał problemów z przechyleniem szali zwycięstwa na swoją korzyść. Typ: Dunham przez decyzję.

  Einemo vs. Mike Russow – Norweg pokazał w walce z Hermanem, że potrafi walczyć efektownie. Russow nie pójdzie na tak szaloną wymianę, jak jego poprzednik, konsekwentnie rozbijając rywala i kończąc dzieło , najpóźniej w 3 rundzie pojedynku. Typ: Russow przez TKO, 3 runda.

  George Roop vs. Cub Swanson – wygląda na to, że panowie Redaktorzy zaczęli doceniać Kanadyjczyka. Roop ma gorszy bilans, niż umiejętności i dziś udowodni to, efektownie kończąc swojego rywala. Typ: Roop przez decyzję

  Charles Oliveira vs. Eric Wisely – rywal na odbudowanie dla Charles'a. Czas odnieść zwycięstwo, którego później nikt mu nie odbierze ze względu na nielegalne kolano. Typ: Oliveira przez TKO , 1 runda.

  Shane Roller vs. Michael Johnson – jeśli Roller nie odniesie łatwego zwycięstwa, to nie widzę już jego miejsca w UFC. Typ: Roller przez poddanie, 1 runda.

  Joey Beltran vs. Lawar Johnson – przy każdej walce Beltrana mam wątpliwości, jakim rozstrzygnięciem zakończy się jego pojedynek. Jednakże, Lawar nie jest zawodnikiem, który powinien mu zagrozić i dziś Beltran odniesie zwycięstwo. Typ: Beltran przez decyzję.

  Dustin Jacoby vs. Chris Camozzi – Camozzi zwolni dzisiaj Jacoby'ego. Typ: Camozzi przez decyzję.

   

 10. Start o 2:00, nie o 4.

  „He’ll be back. (…) we haven’t seen the last of BJ Penn in the Octagon. I’m sure of it, even if he isn’t.”

 11. Evans przez TKO 1 – Davis to nie ten poziom, a Evans pokaże się z tak dobrej strony że wielu zacznie upatrywać go jako tego który pokona JJ.
  Sonnen przez poddanie w 2 rundzie – spodziewam się podobnego scenariusza co w walce ze Stannem..

 12. Davis niestety powinien wygrać – poddanie, lub decyzja, Rashad w ciągu prawie 2 lat walczył tylko 2 razy – w tym ze słabym Ortizem.
  Nie widzę żadnych szans dla Bispinga, Sonnen zawsze walczył ze znacznie lepszymi zawodnikami i jeśli przegrywał, to z mistrzami bjj, a Bisping nie jest geniuszem z pleców. Maia sądzę, że wygra przez duszenie.
  Resztą się mało przejmuję 😉

 13. Davis– decyzja,

  Bisping– TKO 2 runda,

  Maia– decyzja.

   

  To o której w koncu MC?Smile

 14. te gale na FOXie nie wypuszczają COUNTDOWNów?

  Chyba nie ma większego sensu na promowanie gali transmitowanej w ogólnodostępnej telewizji oglądanej przez miliony widzów.

 15. Skąd to niedomówienie z godziną? Jeśli o drugiej, to dla mnie lepiej i przepraszam Was za ewentualne wprowadzenie w błąd.

 16. Jeśli gala jest o 2:00 to pewnie że lepiejSmile Nie trzeba kimać przed gala.

 17. OS na początku błędnie reklamował galę na godzinę 4:00, tak samo było w programie (z tego co podesłałeś na wp nadal źle), ale niedawno poprawili się w telewizji i na swojej stronie. Na 100% główna jest o 2:00.

  „He’ll be back. (…) we haven’t seen the last of BJ Penn in the Octagon. I’m sure of it, even if he isn’t.”

 18. Fajnie ze troszke wczesniej sie zacznie. Szkoda tylko ze 3 walki obejmie transmisja

 19. Davis dec
  Sonnen sub
  Maia sub

  Podobno Badr Hari kończy z k1 i przechodzi do zawodowego boksu. Powodzenia

 20. No to idealnie, że o 2 dokładnie jak pisał Malina nie będzie trzeba kimac przed.

 21. Szkoda tylko ze 3 walki obejmie transmisja

   

  Może (pewnie?) puszczą jeszcze jakieś po

 22. Ja dzisiaj gram tak:

  Z karty głównej tylko na Sonnen’a, bo, jak sobie przypomnę przedostatnią walkę Bisping’a z Riverą to nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia.

  Z undercard’u: ROOP, OLIVEIRA, CAMOZZI. Powodzenia.

 23. Pierwsza, od dawna, gala przy której nie mam większych oczekiwań, tylko po prostu chcę zobaczyć dobre walki.

  Jedynie Sonnen, za względu na ewentualną walkę z Pająkiem jest mi jakoś szczególnie bliski. Do tego naprawdę lubię jego występy publiczne. Mam nadzieję, że Hrabia nie zaserwuje tu jakiejś niespodzianki.

  Choć nie wiem dlaczego przeczucie mówi mi, że Anglik podda Sonnena. Oby nie.

  Moje typy:

  Rashad Evans (determinacja, podejście do walki, no i chyba jest teraz w szczycie formy)
  Chael Sonnen (oby!)
  Demian Maia (jego stójka ostatnio zrobiła na mnie dobre wrażenie, jego bjj jest najwyższych lotów)

  Evan Dunham (solidny zawodnik, który, mam nadzieję, wyciągnął wnioski z niedawnych porażek)
  Jon Olav Einemo (zapowiedział, że będzie walczył ostrożnie, a umiejętnościami przewyższa rywala)

  Jeżeli chodzi o reszta walk, to stawiam raczej na faworytów i nie oczekuję niespodzianek.

 24. Rashad Evans DEC
  Chael Sonnen DEC
  Chris Weidmann DEC

  Evan Dunham SUB3
  Jon Olav Einemo TKO1
  George Roop DEC
  Charles Oliveira SUB1
  Shane Roller SUB1
  Lavar Johnson TKO1
  Chris Camozzi DEC
   

 25. Phil Davis – sub
  Chael Sonnen – TKO
  Demian Maia – dec
  Evan Dunham – dec
  Jon Olav Einemo – KO
  George Roop – TKO
  Eric Wisely – sub
  Michael Johnson – dec
  Joey Beltran – dec
  Chris Camozzi – dec

 26. Jak te beztalencie Bisping wygra to chyba zaczne myslec o powaznych treningach MMA 😉

 27. panowie eksperci a gdzie poprawka ze Weidman bierze walkę na 11 dni przed !!!!!

 28. Davis vs Evans – bardzo ciężka walka do typowania. Zarówno jeden jak i drugi mają mnóstwo sposobów na wygranie tego pojedynku. Evans na papierze powinien mieć przewagę w stójce a Davis w klinczu i parterze. Zaryzykuję i mimo tego, że Rashad jest sporym faworytem postawię na to, że Phill w okolicach 3 czy 4 rundy uśpi go jakimś duszeniem (może anakondą albo gilotyną).

  Bisping vs Sonnen – gdyby Michael miał większą siłę ciosu to ze swoimi umiejętnościami powstawania do stójki mogło by być ciekawie. Sonnen gdy tylko poczuje, że nie idzie mu w stójce to od razu przeniesie walkę do parteru. Bezpiecznie byłoby postawić Sonnena przez decyzję ale ja stawiam, że odprawi on Bispinga jakimś duszeniem w 3 rundzie udowadniając, że po walce z Andersonem podszkolił swoją najsłabszą płaszczyznę.

  Wiedman vs Maia – tak jak pisałem w temacie z ważenia, to nie Sonnen i nie Silva tylko Wiedman będzie przyszłym mistrzem tej kategorii. Stawiam, że albo wygra przez TKO z Maią albo z największym spokojem po 3 rundach wpierdolu, wygra przez jednogłośną decyzję typu 30:26. 

  Lentz vs Dunham – Dunham oczywiście jest faworytem ale czy aż takim jak się wszystkim wydaje to już nie byłbym taki pewny. Na każdym forum czytam, że Nick nie ma absolutnie żadnych szans. Choć też stawiam na Evana i jego wygraną przez decyzję to nie zdziwię się jednak jakoś bardzo jak Nick wygra przez decyzję czy nawet przez poddanie. Lentz to wg mnie bardzo niewygodny przeciwnik i może sprawić sporo kłopotów wciąż jednak nieoszlifowanemu Dunhamowi.

  Einemo vs Russow – dla mnie bardzo trudna walka do wytypowania. Spodziewam się, że Einemo przy którymś ze swoich szalonych ataków nadzieje się na bombę od szkieła i polegnie, chociaż poddanie czy nawet decyzja z jego strony wg mnie jak najbardziej wchodzi w grę. Stawiam jednak, że Russow przez 15 minut znajdzie drogę do brody Einemo i pozbawi Norwega przytomności.

 29. Rashad Evans vs. Phil Davis

  Chael Sonnen vs. Michael Bisping

  Demian Maia vs. Chris Weidman

  Evan Dunham vs. Nik Lentz

  Jon Olav Einemo vs. Mike Russow

  George Roop vs. Cub Swanson

  Charles Oliveira vs. Eric Wisely

  Shane Roller vs. Michael Johnson

  Joey Beltran vs. Lavar Johnson

  Dustin Jacoby vs. Chris Camozzi

 30. nie wiem skąd to przekonanie ze za rok czy dwa Davis łatwo pokonał by Reshada.Tym bardziej ze jest on jednym z najlepszych w lhw a Phil nie jest talentem na miare Jonsa

 31. transmisja głownej karty o 2? bo w programie orange sport jest że o 4

 32. Phil Davis – DEC
  Chael Sonnen – DEC
  Chris Weidman – DEC
  Evan Dunham – TKO 2 RD
  Mike Russow – TKO 2 RD
  George Roop – DEC
  Charles Oliveira – SUB 1 RD
  Shane Roller – SUB 2 RD
  Joey Beltran – TKO 2 RD
  Chris Camozzi – DEC

 33. Markhunto, typujesz Daivsa przez poddanie w 3/4 rundzie, a walki wieczoru na Fox są 3 rundowe.

  PS kogo? co? galęWink

 34. Evans – KO
  Sonnen – wiadomo, mistrz
  Maia – armbar
  Russov – dec
  Beltran – KO

 35. „George Roop vs. Cub Swanson – wygląda na to, że panowie Redaktorzy zaczęli doceniać Kanadyjczyka. Roop ma gorszy bilans, niż umiejętności i dziś udowodni to, efektownie kończąc swojego rywala. Typ: Roop przez decyzję”

  Efektownie skończy rywala decyzją? Ciekawie…

 36. Nie ma szans żeby walka Sugara z barczystym Amerykaninem trwała pięć rund.
  Założe się o piwo! 😀
  Typuje, że pierwsza runda będzie nudna bo obaj Panowie będą się badać, w końcówce pierwszej rundy będą próby obaleń przez Davisa a w drugiej rundzie Evans nas zaskoczy i skończy walkę przez KO/TKO.
  Ja po prostu liczę na taki scenariusz i emocjonujący ME! Rashad musi wygrać!!!!
  Co do Walki Sonnena z Hrabia to stawiam na tego drugiego.
  Bardzo, ale to bardzo chce zobaczyć Bispinga ze Spiderem i mam nadzieję, że Brytyjczyk zaskoczy nas pozytywnie!
  Warrr Bisping!!! Tak powtarzam jestem jego fanem!!!
  Nie typuje tej walki bo jest ona jedną wielką niewiadomą jak dla mnie.
  Napiszę również o trzeciej interesującej mnie walce pomiędzy Maia i Weidmanem – chociaż ten drugi jest niepokonany to nie sądzę żeby był większym problemem dla Demiana i walka skończy się w drugiej rundzie przez poddanie.

 37. pietrrokov gdyby bisping wygral to co ciekawego moze byc w walce ze spiderem… anderson by go zmiazdzyl w stojce bo tam mialaby miejce caly czas walka z kolei sonnen moze wygrac z silva heh

 38. Davis przez decyzje
  Sonnen przez tko w 3r.
  Maia przez decyzje
  Dunham przez decyzje
  Eneimo przez sub. w 2r.
  Roop przez decyzje
  Wisely przez tko w 2r.
  Roller przez sub. w 2 r.
  Beltran przez decyzje
  Jacoby przez tko w 1r.

 39. Evans tko 3 rd
  Sonnen Dec.
  Maia sub 3 rd.
  Dunham sub 3 rd.
  Russow Tko 2 rd.
  Swanson dec
  Oliveira sub 1 rd.
  Roller sub 2 rd.
  Lavar Johnson Tko 1 rd.
  Camozzi dec.

 40. chamakolej

  4:30 p.m. ET (3:30 p.m. CT local time) for the preliminary card

  4:30 ET = 22:30 u nas, ta gala zaczyna się wyjątkowo wcześniej

 41. jak odpalić prelimsy na UFC.TV ?  założyłem już tam konto

  czy ok.22:30 pojawi się jakiś konkretny link do klinkniecia tam zeby odpalić player? bo na razie nic takiego tam nie ma..

 42. @ Tens

  Dzięki za poprawkę ale na przyszłość, jeżeli oczywiście mogę Cię prosić już tego nie rób. Nie jesteśmy na lekcji w liceum i gdyby każdy miał każdego poprawiać to 3/4 postów byłoby niepotrzebnym spamem. Z tego co ja wiem to walka wieczoru jest 5-rundowa, tak przynajmniej wyczytałem na zagranicznych portalach. Głowy ściąć jednak nie dam…

  Edit: Miałem rację, jest 5 rundówka. Tu masz link:  http://www.mixedmartialarts.com/mma.cfm?go=stats.fightCard&eid=4e87f7c0-f19c-431f-86e1-0e2300cd01f2

 43. Główna karta, która oprócz main eventu składa się tylko z 2 pojedynków zaczyna się o 3:00. 

 44. a ja stawiam na Einemo 😛 a pozatym z ciekawszych to na Rashada i Maie no i Bispingowi daje 3% szansy w porywach do 4. Postawilbym cos ale kurs 1,17 na Bispinga nie motywuje mnie nawet do zrobienia przelewu. Dozobaczenia na czacie panowie 😀

 45. Na Bispinga jest kurs 4.0 a nie 1.17, nie wiem skąd ty wziąłeś te liczby.
  Michael cała Polska Ci kibicuje!!!! 😀

 46. mnih cała Polska to ja 🙂
  Przecież wiem, że większość nie lubi Bispinga.

 47. Rashad Evans vs. Phil Davis

  Chael Sonnen vs. Michael Bisping

  Demian Maia vs. Chris Weidman

  Evan Dunham vs. Nik Lentz

  Jon Olav Einemo vs. Mike Russow

  George Roop vs. Cub Swanson

  Charles Oliveira vs. Eric Wisely

  Shane Roller vs. Michael Johnson

  Joey Beltran vs. Lavar Johnson

  Dustin Jacoby vs. Chris Camozzi

 48. Tylko ta pycha może zapewnić Bispingowi wygraną.
  Tutaj nie jest pojedynek na spojrzenia, na doświadczenie czy na techniki poddania a jest to pojedynek, a nawet walka na to kto jest większym kozakiem.
  Kto ma lepsza psyche: Bisping czy Sonnen?
  Okaże się to już dzisiejszej nocy.
  Only on FOX!

 49. chodzilo mi o kurs na Chaela oczywiscie.

  A teoria, ze to walka charakterow jest slaba.. walka charakterow to byla w walce Hermana z Einemo gdzie biegali i nie wiedzieli ktory to w koncu ma upasc czy z walce Lebena z Akiyama… a tu? blagam.. kurs u bukow mowi sam za siebie, tu liczyc beda sie tylko obalenia Chaela i magiczna szansa Bispinga na trojkat.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.