UFC175

W ten weekend czekają na nas dwie gale UFC. Tradycyjnie sobota to duże pay-per-view z dwoma walkami o pas. UFC 175 stratuje o 1:00 na Fight Pass a główna karta zacznie się o 4:00. Z kolei w nocy z niedzieli na poniedziałek finał 19. sezonu TUF-a, który rozpocznie się na Fight Pass o 0:00. Poniżej znajdziecie prognozy naszej redakcji.

 

Chris Weidman vs. Lyoto Machida

Wojsław
Chris Weidman przez poddanie, runda 4. Machida jako pretendent powinien zawiesić dość świeżemu mistrzowi poprzeczkę bardzo wysoko. Kluczem do wygranej Weidmana jest jednak jego wyjątkowo wszechstronność. W drugiej walce z Silvą Amerykanin pokazała ogromny progres w swoim uderzaniu, dodając do boksu, bardzo skuteczne kopnięcia. Spodziewam się, że Machida będzie tradycyjnie mało aktywny, co otworzy drogę mistrzowi do punktowania ciosami, a z kolei celne uderzenia powinny być dla niego okazją do wchodzenia w klincz gdzie jest bardzo efektywny lub do przenoszenia się walki na ziemię. Dodatkowo trochę już zapomniano jak solidnym arsenałem ataków w parterze dysponuje zawodnik duetu Serra-Longo. Postawię, że właśnie jedno z jego firmowych duszeń pozwoli mu, może nie tak dramatycznie jak zrobił to Jones, zadusić Brazylijczyka.

Tomasz M.
Weidman zaczyna swoje życie po Andersonie od możliwie najbardziej wymagającego rywala w dywizji. Chwaląc Amerykanina za dwukrotnie rozbicie Silvy w stójce pamiętajmy, że Machida to inny zawodnik w tej płaszczyźnie. Nie koniecznie lepszy czy gorszy, po prostu inny, który inaczej buduje swoje ataki i uniki. Pomimo zmiany kategorii Brazylijczyk też nie stracił wiele na swojej szybkości. Myślę, że ta walka sprowadzi się do zapasów Weidmana i, jeśli uda mu się obalać „Smoka”, walki z pleców Machidy. O ile jestem wielkim fanem Amerykanina to na przestrzeni pięciu rund wydaje mi się, że należy lekko faworyzować Machidę pamiętając szczególnie, że w swoich trzyrundowych walkach Weidman zawsze głęboko oddychał pod koniec. Machida przez decyzję.

Dominik
Weidman znalazł dwukrotnie sposób na „Pająka”, ale był już to zupełnie inny Anderson niż ten sprzed kilku lat. Z tego też powodu uważam, że zwyciężyła przede wszystkim różnica wieku i motywacja Amerykanina. W nadchodzącej walce „All-American” będzie miał chyba trudniejsze zadanie, ponieważ Machida zszedł do kategorii średniej z jasnym celem i od początku startów w tej wadze nie zawiódł ani razu, choć zdarzały mu się niezbyt porywające występy. Choć chciałbym, aby wygrał Weidman, gdyż wtedy mógłbym zobaczyć, jak „Jacare” skręca go w precel lub nokautuje, to wydaje mi się, że mistrz opadnie z sił w ostatnich rundach i – jeśli tylko sędziowie będą punktowali celne uderzenia, a nie chodzenie do przodu – Brazylijczyk wygra przez decyzję. Lyoto Machida, decyzja.

Redaktorzy typujący Weidmana: Piotrek, Wojsław, Franek, Tomasz Ch., Kuba, Marcin

Redaktorzy typujący Machidę: Tomasz M., Dominik

Ronda Rousey vs. Alexis Davis

Tomasz Ch.

Na Mieshę Tate kurs był mniejszy. To dobitnie świadczy jak wielkim underdogiem jest Davis. Żaden inny zawodnik/mistrz w UFC nie odstaje tak potężnie od pretendentów kursami jak właśnie Ronda. Nawet skazywany na porażkę Alex Caceres w starciu z Urijahem Faberem ma „tylko” 7.15 u bukmacherów w porównaniu do prawie 9.00 Alexis. To też świadczy o tym jak słaba jest kondycja dywizji żeńskiej. Pretendentki wygrywają jedną walkę niejednogłośną decyzją, po czym dostają Rondę, która je poddaje jedną i tą samą techniką. Bardziej jednowymiarowego mistrza również próżno szukać. Przewagą Alexis nad poprzednimi rywalkami Rousey jest to, że przynajmniej ma ładny bilans trzech zwycięstw z rzędu. Jest też zwinną grapplerką, więc może tutaj nieco powalczyć z Rondą. W stójce walczy agresywnie i nie unika wymian bokserskich. Niewykluczone, że będzie miała sukcesy na nogach. Czy jednak ma szansę? Uważam, że nie. Ronda to chaos w stójce, trochę rzutów z judo i balacha – ale ta balacha spokojnie wystarczy, by zatrzymać pas u siebie na kolejne lata.

Kuba

Mało prawdopodobne, by Davis zdołała w jakiś bardziej realny sposób zagrozić Rousey. W branżowych typowaniach pojawia się pytanie, czy Ronda będzie w stanie poddać i tę rywalkę – ja skłaniałbym się ku innemu zapytaniu: czy Rousey będzie w stanie poddać Davies swoją firmową balachą? I od razu odpowiadam twierdząco – myślę, że tak. Przy całym szacunku dla Kandadyjki, Ronda Rousey jest od niej lepsza o klasę, i to w każdej płaszczyźnie. Myślę, że zobaczymi standardową walkę “Rowdy”, która rozpocznie pojedynek agresywnie i tak samo go zakończy. Do tej pory żadna z walk Amerykanki nie wyszła poza trzecią rundę i myślę, że ten bilans po walce z Davis nie ulegnie zmianie. Rousey, poddanie, runda 3.

Redaktorzy typujący Rousey: Piotrek, Tomasz M., Dominik, Wojsław, Franek, Tomasz Ch., Kuba, Marcin

Redaktorzy typujący Davis:

Matt Mitrione vs. Stefan Struve

Tomasz Ch.
Stefan Struve wraca po ponad roku nieobecności. Matt Mitrione z kolei jest na gazie po znokautowaniu Shawna Jordana. Ciężkoręki Matt na siedem pojedynków aż sześć wygrał przez nokauty. Jest to zawodnik kompletnie unikający parteru czy zapasów. Najlepiej czuje się w stójce i koniec. Zresztą jak zauważył użytkownik Szady, Matt ani razu podczas zawodowej kariery nie wykonał ani jednego obalenia. Tutaj więc większy przekrój technik ma Stefan, który ma solidny parter oraz potrafi w samej stójce porządnie – jak na wagę ciężką – boksować. W samej stójce lekką przewagę daję Mattowi. W walce całościowo Stefanowi. Wierzę jednak, że w tych 15 minutach starcia, Matt odnajdzie drogę do naruszonej już przez Marka Hunta szczęki Struve.

Franek
Nigdy nie byłem pod wrażeniem umiejętności Matta Mitrione i pomimo wielu słabych punktów Struve’a, wydaje mi się, że jego przewaga wzrostu i umiejętności parterowe wystarczą, by znaleźć sposób na mało bystrego rywala. Utrzymywanie dystansu w stójce i proste, ale skuteczne dojścia do technik na ziemi pozwolą mu wygrać decyzją, lub poddać Matta przed czasem. Struve przez poddanie, 2 runda.

Redaktorzy typujący Mitrione: Tomasz M., Dominik, Tomasz Ch., Kuba, Marcin
Redaktorzy typujący Struve’a: Piotrek, Wojsław, Franek

Uriah Hall vs. Thiago Santos

Piotrek
Hall ma wszystkie narzędzia do tego by pokonać Santosa – pytanie tylko czy znowu zakorkuje się w klatce i będzie zamulał całą walkę? Santos z drugiej strony ma dużo do udowodnienia jeżeli chce być brany na serio w tej dywizji. Myślę, że już po pierwszej rundzie zobaczymy w którą stronę potoczy się walka, stawiam na Halla ale nie zdziwię się jak Thiago przejmie inicjatywę i upokorzy amerykanina. Uriah TKO 2 runda.

Marcin
Do tej pory, kiedy walczył Uriah Hall mogliśmy być pewni, że walka może zakończyć się w dwojaki sposób. Jeden z nich to decyzja na niekorzyść Halla po dramatycznie nudnej walce, drugi sposób to jego wygrana przez akcję, która nadaje się do wszystkich highlightów. W ostatniej walce wręcz musiał pokonać schorowanego emeryta, Lebena więc wrażania na mnie nie zrobił. Oczywiście Hall to duży talent, ale chyba ma problem z nastawieniem psychicznym i stresem, kiedy wchodzi do klatki. Z drugiej strony Thiago Santos, który w ostatniej walce zdemolował Ronnego Markesa. Santos wygląda na bardzo silnego zawodnika i tu będzie miał pewnie przewagę, choć nie wydaje mi się żeby walka często trafiała do klinczu. Brazylijczyk jest zawodnikiem eksplozywnym, który atakuje od początku, biorąc pod uwagę to, że Hall ma problemy ze złapaniem rytmu stawiam na wygraną Santosa przed czasem. Santos ko/tko 2 runda.

Redaktorzy typujący Halla: Piotrek, Tomasz M., Dominik, Wojsław, Franek, Tomasz Ch., Kuba
Redaktorzy typujący Santosa: Marcin

Marcus Brimage vs. Russell Doane

Wojsław
Russel Doane przez poddanie, runda 1. Hawajczyk jest dość chimeryczny , ale dwie ostatnie walki wygrywał w świetnym stylu, co stawia go w moim przekonaniu w roli faworyta. Jeśli uda mu się położyć Brimage’a na plecach, znajdzie drogę do zakończenia walki przed czasem albo uderzeniami albo przez poddanie.

Kuba
Doane ostatnio jest w gazie, toteż jest moim faworytem w tym starciu. Nie oznacza to oczywiście, że walkę z Brimege’m na pewno wygra – wszak różnie to z tymi jego walkami bywało – lecz skłaniam się ku tej możliwości. Wydaje mi się, że Doane będzie dążyć do parteru, gdzie prędzej czy później zakończy walkę na swoją korzyść.

Redaktorzy typujący Brimage’a: Franek
Redaktorzy typujący Doane’a: Piotrek, Tomasz M., Dominik, Wojsław, Tomasz Ch., Kuba, Marcin

Alex Caceres vs. Urijah Faber

Kuba
„Bruce Leeroy” czy też Williams z „wejścia smoka” – jak go sobie nazywam – niezbyt dobrze wypada w zestawieniu z Faberem. Praktycznie nie widzę szans, by zagroził on w którejkolwiek płaszczyźnie staremu wyjadaczowi jakim jest Faber. Trudno tutaj nawet silić się na głębsze analizy… Faber, poddanie, runda 1.

Tomasz M.
Poza walką Rousey to największy mismatch na gali. I słusznie. Caceres jest dobry w dynamicznych kulankach i przetoczeniach ale staje na przeciwko mistrza zabawy w te klocki. Myślę, że Bruce Leeroy zostanie całkowicie zneutralizowany przez rywala, który jest od niego lepszy w każdej płaszczyźnie. Faber, poddanie, 1. runda.

Redaktorzy typujący Caceresa:
Redaktorzy typujący Fabera: Piotrek, Tomasz M., Dominik, Wojsław, Franek, Tomasz Ch., Kuba, Marcin

Ildemar Alcantara vs. Kenny Robertson

Dominik
Ildemar Alcantara nie jest znakomitym zawodnikiem, ale jego wszechstronność wystarczy, aby pokonać Roberstsona na pełnym dystansie. Dodatkowo, na niekorzyść Amerykanina działa to, że od początku kariery w UFC przeplata zwycięstwa porażkami i teraz przyszedł właśnie czas na przegraną. Nie będzie to porywające starcie, które wygra bardziej doświadczony i większy zawodnik. Ildemar Alacantara, decyzja.

Kuba
Jeżeli Robertson walczy w UFC według klucza – przegrana, wygrana, przegrana – to teraz zapewne opuści opatentowany oktagon na tarczy. Choć bardzo możliwe, że i tak to zrobi – nawet jeśli ta przeplatanka jest wynikiem przypadku – bo Alcantara jest zarówno bardziej wszechstronny, jak i lepiej przystosowany fizycznie. Ponad wszystko jestem jednak przekonany, że walka – niezależnie nawet od werdyktu – potrwa pełny wymiar czasu i o wyniku zadecydują sędziowie. Alcantara, decyzja.

Redaktorzy typujący Alcantarę: Piotrek, Tomasz M., Dominik, Franek, Marcin
Redaktorzy typujący Robertsona: Wojsław, Tomasz Ch.

 

Chris Camozzi vs. Bruno Santos

Piotrek
Walka z Jotką pokazała spore braki w umiejętnościach Santosa. Camozzi nie jest wirtuozem mma ale jest zwyczajnie lepszy od Brazylijczyka w każdej płaszczyźnie. Jak dla mnie łatwa wygrana Camozziego przez deczyję.

Tomasz Ch.
Nie daję większych szans Bruno Santosowi w starciu z Chrisem Camozzim. Choć Chris wraca do oktagonu po dwóch porażkach, to jednak były to porażki z mocnymi rywalami. Santos nie jest nawet blisko poziomu, który reprezentowali Souza czy Larkin. Sam Bruno dosyć słabo się zaprezentował w walce z naszym rodakiem Krzysztofem Jotko i jeśli znacząco nie podwyższył swoich umiejętności, to raczej nie ma czego szukać z przekrojowym Camozzim.

Redaktorzy typujący Camozziego: Piotrek, Tomasz M., Dominik, Wojsław, Franek, Tomasz Ch., Marcin
Redaktorzy typujący Santosa:

Rob Font vs. George Roop

Kuba
Był czas, że niezwykle rzadko stawiałem na debiutantów w UFC, nawet mających tak ładny rekord jak Font. Odkąd jednak polityka światowego giganta rozwadnia tę organizację, czyniąc ją coraz mniej elitarną, coraz śmielej odchodzę od tej zasady – choć w walce Roop vs. Font postawię przeciw debiutującemu zawodnikowi. Font mimo mocnego ciosu ma spore braki w stójce – która to płaszczyzna jest jego najmocniejszą bronią – i jestem przekonany, że Roop, mimo iż wirtuozem nie jest, zdoła zawalczyć mądrze i koniec końców wygra na punkty. Roop, decyzja.

Marcin
Z walk Robbiego Fonta można wywnioskować, że posiada bardzo ograniczony wachlarz akcji stójkowych. Przede wszystkim będąc w defensywie, kiedy przeciwnik napiera i zajmuje środek klatki Font jest zagubiony, nie potrafi walczyć z kontry. Roop musi natomiast uważać na akcje ofensywne Fonta, jeśli ma troszkę miejsca, rozpędza się i uderza serią cepów, którą kończy często ciosem podbródkowym. Sztab doświadczonego Roppa na pewno to wychwycił i naszykował odpowiedzi na te szaleńcze ataki, nie będzie to trudne, ponieważ dzisiejszy debiutant odsłania się podczas swoich szarż. Biorąc pod uwagę powyższe oraz to, że mimo dużych braków stójka to najmocniejsza płaszczyzna Fonta, stawiam na Roopa przez decyzję.

Redaktorzy typujący Fonta: Tomasz Ch.
Redaktorzy typujący Roopa: Piotrek, Tomasz M., Dominik, Wojsław, Franek, Marcin

Guilherme Vasconcelos vs. Luke Zachrich

Wojsław
Guilherme Vasconcelos przez poddanie, runda 1.
 Vasconcelos to dość jednowymiarowy grappler, ale w tej płaszczyźnie jego przewaga na Zachricha jest na tyle duża, że znajdzie na ziemi miejsce i okazję na zapięcie kończącego walkę poddania. 

Franek
Nie jestem pod wrażeniem obu tych zawodników, Vasconcelos wydaje się być nieco bardziej zdecydowany i pewny siebie, Zachrich dysponuje nieco lepszym obiciem. Bazując na chaotycznym stylu walki Vasconcelosa, widzę realną szansę na to, że zmęczy się w początkowej fazie walki, a następnie przegra na punkty z bardziej doświadczonym rywalem. Zachrich przed decyzję.

Redaktorzy typujący Vasconcelosa: Piotrek, Tomasz M., Dominik, Wojsław, Tomasz Ch., Marcin
Redaktorzy typujący Zachricha: Franek

Kevin Casey vs. William Bush

Kuba
„Czy Bush lubi hop-kolę” – pytano swego czasu w reklamie wspomnianego napoju. Czy Bush przetrwa pierwszą rundę? – zapytam dzisiaj. Casey dostał się do UFC – jak i szereg innych zawodników – wyłącznie dlatego, że ta organizacja produkuje coraz bardziej absurdalną ilość gal, a więc potrzebuje coraz bardziej absurdalną ilość zawodników. Myślę, że w omawianym pojedynku decydująca będzie otwierająca runda – jeśli „Bubba” nie da się złapać, w dalszej części pojedynku powinien zacząć odrabiać straty i wygrać na kartach sędziowskich. Bush, decyzja.

Tomasz M.
Na przełomie 2009 i 2010 Casey nie był wystarczająco dobrym fighterem na ówczesne Strikeforce, w 2013 roku nie był wystarczająco dobrym fighterem na ówczesne UFC. Trzy wygrane od tego czasu nad kelnerami na prowincji nie zmieniają mojego poglądu. Czarny pas BJJ ma dość groźne poddania ale „Bubba” Bush powinien utrzymać walkę w stójce gdzie jest mocniejszy i z powodu lepszej kondycji zdominować rywala w późniejszych rundach. Bush, TKO, 3. runda.

Redaktorzy typujący Casey’a: Piotrek, Franek, Tomasz Ch.
Redaktorzy typujący Busha: Tomasz M., Wojsław, Marcin, Dominik

Frankie Edgar vs. B.J. Penn

Tomasz Ch.
Mało kto wierzy w B.J. Penna i słusznie zresztą. 35-latek już w walce z Rorym MacDonaldem głosił, że jest w życiowej formie, a jak się zaprezentował to widzieliśmy. Frankie Edgar w przeciwieństwie do Hawajczyka jest w ciągłej akcji. Ostatnia dobra wygrana z Charlesem Oliveirą czy nawet wcześniejsze porażki z mistrzami lekkiej i piórkowej to były pojedynki toczone na najwyższym poziomie. Jeśli Penn przegrał z Edgarem z roku 2010, to przegra również z tym z roku 2014. Frankie nie stał w miejscu, natomiast istnieje poważne podejrzenie, że B.J. po przejściu na emeryturę zatrzymał się, a teraz po prostu znowu rusza do akcji. Prawie dwa lata absencji w tym wieku to naprawdę sporo. Mimo całej sympatii nie mogę typować na byłego mistrza dwóch kategorii wagowych.

Piotrek
Ciężko ocenić aktualną formę BJ Penna, wielkich powrotów miał już parę i najczęściej nic z tego nie wychodziło. Edgar wraca po sporej przerwie ale w jego przypadku nie mam znaków zapytania jeżeli chodzi o przygotowanie lub obawę o regres umiejętności. Penn jest zawszę niebezpieczny i ma twardy łeb także nie sądzę, żeby Edgarowi udało się zakończyć walkę przed czasem ale czy Hawajczyk w roku 2014 jest w stanie jeszcze czymś zaskoczyć? Nie sądzę. Edgar przez decyzję.

Redaktorzy typujący Edgara: Piotrek, Wojsław, Franek, Tomasz Ch., Tomasz M., Marcin
Redaktorzy typujący Penna: Dominik

Corey Anderson vs. Matt Van Buren

Dominik
Matt Van Buren nie pokazał w Bellatorze nic, a resztę walk stoczył na małych galach w Stanach. Anderson natomiast ma przynajmniej mocne uderzenie, choć trudno powiedzieć o nim coś więcej, ponieważ walczył do tej pory sześć minut. Corey Anderson, TKO, runda 1.

Wojsław
Corey Anderson przez decyzję. Anderson jest jeszcze mocno zielony, ale jest na tyle dobrym sportowcem, że po kilku miesiącach spędzonych w mocnym teamie, jego postępy powinny być ogromne. Z drugiej strony Van Buren w nawet nadmuchanym do granic możliwości rosterze UFC nie jest raczej zawodnikiem, który nadaje się do występów w największej organizacji na świecie.

Redaktorzy typujący Anderson: Piotrek, Wojsław, Dominik, Franek, Tomasz Ch., Tomasz M., Marcin
Redaktorzy typujący Van Burena:

Eddie Gordon vs. Dhiego Lima

Wojsław
Dhiego Lima przez decyzję. Młodszy z braci nie jest tak utalentowany jak aktualny mistrz Bellatora, ale to dobry uderzacz i generalnie dość wszechstronny zawodnik. Mimo przewagi warunków fizycznych, nie powinien mieć problem z rozprawieniem się z Gordonem na pełnym dystansie.

Marcin
Lima jest zawodnikiem dużo ruchliwszym, przez co trudnym do trafienia. Będzie na pewno lepiej przygotowany fizycznie ze względu na to, że Gordon zbija więcej kilogramów, co odbiję się na jego dyspozycji. Na dodatek, Gorodon ma duże problemy z kondycją, co Lima powinien wykorzystywać od drugiej rundy i bez problemu punktować słaniającego się na nogach rywala. Lima przez decyzję.

Redaktorzy typujący Gordona: Piotrek, Tomasz M.
Redaktorzy typujący Limę: Wojsław, Franek, Tomasz Ch., Marcin, Dominik

Guto Inocente vs. Derrick Lewis

Wojsław
Guto Inocente przez decyzję. Wygrana Lewisa mnie nie zdziwi, bo Brazylijczyk nie walczył dwa lata i wraca po kilku poważnych kontuzjach kolana. Dodatkowo Amerykanin chociaż nie imponuje techniką i sprawnością, to dysponuje niesamowicie mocnym ciosem. Mimo to postawię na Inocente, który zdrowy jest naprawdę świetnym kickbokserem. Jeśli uda mu się przetrwać początkowy napór rywala, im dłużej walka będzie trwała, jego przewaga będzie rosła.

Franek
Derick Lewis wydaje się być delikatnym faworytem. Obstawiam, że uda mu się powtórzyć to, co robi najlepiej, czyli nokautowanie przeciwnika. Forma Inocente jest dla mnie wielką niewiadomą, mój typ idzie więc na przyzwoitego Lewisa przez TKO.

Redaktorzy typujący Inocente: Piotrek, Dominik, Wojsław
Redaktorzy typujący Lewisa: Tomasz Ch., Tomasz M., Marcin

 

Dustin Ortiz vs. Justin Scoggins

Kuba
Ortiz będzie pierwszym prawdziwym testem dla Scogginsa, po którym okaże się, czy jego piękny rekord (9-0) to powód do prawdziwej ekscytacji, czy jedynie efekt sprawnego menadżera. Wydaje się, że „Czołg” powinien ów test zaliczyć, choć jak zawsze dopiero klatka będzie ostateczną weryfikacją. Scoggins, decyzja.

Tomasz M.
Ortiz to bez wątpienia najbardziej wymagający rywal w karierze Scogginsa ale wierzę w talent 22-latka z ATT i wierzę, że w każdym aspekcie walki jest minimalnie lepszy od Ortiza. Bezpieczniej byłoby Scogginsowi rozegrać walkę w stójce bo ma mocny cios jak na kategorie muszą a Ortiz jest groźnym i nie kalkulującym grapplerem. Postawię na zwycięstwo „Czołgu” po wyrównanej i emocjonującej walce. Scoggins przez decyzję.

Redaktorzy typujący Ortiza: Piotrek
Redaktorzy typujący Scogginsa: Wojsław, Franek, Tomasz Ch., Tomasz M., Marcin, Dominik

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

222 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 9. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 10. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 11. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 12. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 13. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 14. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 15. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 16. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 17. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 18. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 19. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 20. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 21. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 22. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 23. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 26. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 27. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 28. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 29. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 30. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 31. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 32. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 33. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 34. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 35. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 36. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 37. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 38. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 39. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 40. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 41. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 42. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 43. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 44. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 45. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 46. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 47. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 48. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 49. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 50. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 51. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 52. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 53. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 54. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 55. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 56. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 57. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 58. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 59. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

 60. Zamiast się wykłócać, kto i co zrobił pierwszy (czy kto stoi tam, gdzie stało ZOMO), może lepiej podyskutować o najbliższej gali? 🙂

  Jest wśród czytających ktoś, kto postawił na Chaela Sonnena? Kurs 2.50 kuszący. Ja się do samego końca zastanawiałem, jednak ciągle mnie coś odciągało od tego pomysłu, a to jak Rashad wyglądał dobrze na ważeniu postawiło kropkę nad i.

 61. Ja stawiałem na Evansa, będzie górował nad Sonnenem warunkami fizycznymi, jednak to nie jest waga naszego ulubieńca, można porównać walkę JJ vs Evans i JJ vs Sonnen. Moim zdaniem Evans ma w tej walce 75% szanse na zwycięstwo.

 62. Postawiłem na wygraną Lawlera przez cokolwiek, bo wtedy nie było jeszcze kursu wygranej przez KO, gdyby był obstawiłbym go, ponieważ i moim zdaniem the Ruthless może wygrać tylko przez KO.

 63. Jeżeli to ma być początek takiej bet-miesiączki to fajna inicjatywa. Nawet z rysowaniem strzałek ala treneiro Gmoch : D No i fajnie że coraz więcej ludzi bierze się do roboty wespół, ja czasami nie dowierzam w ludzi ale tutaj zostałem nie raz zadziwony:-)

 64. Z tej gali zagrałem 3 kupny: Bagautinov – wygrana, Cerrone – wygrana, MacDonald – wygrana przez decyzję, także gala na małym plusie. Paradoksalnie, tego ostatniego kuponu byłem najbardziej pewny.

  Nie zawiodła mnie intuicja – "Kowboj" powrócił i to w świetnym stylu. Był ogień. 🙂 Mam nadzieję, że porzuci zamiary zejścia do niższej kategorii, bo w wadze lekkiej może jeszcze trochę namieszać.

  @Pietagoras

  Gratuluję trafionego Lawlera. 🙂 Kurs 4.00 – kosmos.

 65. ja gralem bagutinova na singlu

  cerone + woodley ( Szady dzieki bo mialem stawiac na dunhama)

  gsp + evans

  175 do przodu

  nie weszlo tylko rory + minakov + jaskosn z belatora

 66. Harris obstawiony mam nadzieje za Rani wygra z finem 😛

  a co do Strusa to chyba sie zgodze i postawie ta dniowke :-)kurs na matta za slaby zeby grac

 67. mysle, ze Strus zostanie zameczony na glebie

  Jest takie prawdopodobieństwo, dlatego odradzam wchodzenie w to "grubo".

  Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

 68. Moje kupony, które mam aktualnie w grze (wszystkie za tą samą standardową stawkę):

  Nate Diaz, kurs 2.37

  Tom Niinimaki, 2.15

  Maximo Blanco 1.58 + Abu Azaitar 1.57 = AKO 2.48

  Walter Harris, 2.75

  Piotr Strus, 2.50

  Cześć, dobra robota panowie, ale ogólnie znacznie bardziej podobało mi się jakbyście wrzucali typy razem ze wszystkimi w dziale zakłady bukmacherskie, jak to Szady robił wcześniej, bo niestety z kursów, które tu Szady podałeś można zagrać tak na prawdę tylko Harrisa po lepszym, reszta już gorsze. Ja jestem dopiero początkujący jeśli chodzi o mma i się nie wychylam, ale z czasem też będę próbował coś grać samodzielnie, ale na razie próbuję to co tutaj na forum wyłapie 🙂

  Nie twierdzę, że ta inicjatywa jest zła, ale wolałbym nawet krótkie opisy kilka zdań, bądź nawet bez, w dziale o zakładach, a później na przykład tak jak tu lub poprzednio przed galą, dłuższy opis, no ale pewnie traci to klimat wyczekiwania na artykuł jak byście te kilka zdań napisali wcześniej 🙂

  Pozdrawiam i powodzenia:-)

 69. Chciałem grać Raniego, ale znów masa wątpliwości po tym wpisie. Rozmyśliłem się już i chyba nie zagram ani jednego ani drugiego. Ewentualnie puszczę Maximo Blanco na singlu na tą galę, bo Maynard też się wydaje troche niepewny. Szkoda,że nie opisywaliście tej walki. Dobra robota.

 70. No, cykl jak się patrzy : ) Szady, jestem pod wrażeniem. Właściwie to jesteś żółtodziub ; ) ale profesjonalne podejście do sprawy masz bez dwóch zdań. Aż mi wstyd i chylę czoła bo mógłbyś być moją kopią, a ja jestem twoim obserwatorem:-) Do wszystkiego trzeba mieć dystans, ty go masz, masz oprócz tego jeszczę chęć zabawy, tego nie mają "zawodowcy". Tomasza Chmurę też pochwalę, ale to już jak chwalić Wołoszańskiego:-)

  🙂

 71. eee… średnio mnie te analizy przekonują…
  Dlatego postawię wg mojego przeczucia (jak to często bywa) ;D

  P.S Będzie możliwość postawienia na Grabowskiego gdzieś?

 72. @Hubi

  Starcie Diaz – Maynard w mojej ocenie jest bardzo wyrównane, dlatego przy podziale szans 50/50, kurs 2.37 wydał mi się bardziej atrakcyjny do zaryzykowania. W aktualnym 2.17 jest jeszcze "value", ale nie jest to aż taka okazja, by to proponować ludziom by obstawiali. Ja w poprzedniej, tej i kolejnych analizach polecałem i mam zamiar polecać te kursy, z których, po pierwsze – sam korzystam, a po drugie – mam spore przekonanie, że "wejdą". Tutaj te dwa warunki nie są spełnione.

  Może nie wszyscy wiedzą, ale Diaz z Maynardem spotykali się w klatce już dwukrotnie. Pierwsze ich starcie miało miejsce w półfinałach The Ultimate Fightera 5 w 2007 roku. Wtedy Maynard dominował, jednak władował się pechowo w poddanie i musiał klepać. Druga walka z 2010 roku była strasznie wyrównana i wynik tak na prawdę mógł pójść w dwie strony. Co warte odnotowania, bój toczył się w stójce. Grey prawdopodobnie bał się powtórki scenariusza z poprzedniej walki i nie odwoływał się do swoich zapasów. Czy teraz będzie podobnie? Mam taką nadzieję, bo Nate od tamtego czasu poprawił się boksersko, z kolei jego rywal sprawia wrażenie wypalonego i zmęczonego kontuzjami. Nawet jak Maynard pójdzie po obalenie to jest szansa, że znowu się właduje w poddanie. Ale jak już wielokrotnie pisałem: walka walce nierówna. Mimo, że wiemy sporo o obu fighterach, to scenariusz akurat tego starcia bardzo ciężko przewidzieć.

  Z innej strony patrząc – obaj w swoich ostatnich walkach zaprezentowali się tragicznie i cholera wie, co im teraz siedzi w głowie i z jakim nastawieniem wyjdą do tej walki. Chciałbym zaobaczyć Diaza w dyspozycji z walki z Cerrone – deklasującego rywala w stójce, w przerwach między rundami pokazującego "fucka" w stronę przeciwnika. 🙂

  @Maryjan

  [​IMG]

  🙂

 73. Wydaje mi się, że Gray jest zdecydowanym faworytem. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

 74. Gdybym miał stawiać kasę na TUF 18, to zastanawiałbym się na Rakoczy po 3.00 :D.

  Ja mam Rakoczy w singlu. Pena dalej pozostaje faworytem, ale kurs 3.00 jest godny uwagi.

  Z nowych nabytków TUFa mam też kupon Holdsworth + Duke.

  Oboje mają duży potencjał. Holdsworth na codzień trenuje w Team Alpha Male. Trenuje z czołówką dywizji lekkich, co widać. Zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Znalazł się w finale zasłużenie i jestem przekonany, że w przyszłości dołączy do grupy kolegów z teamu oscylujących w granicach walki o pas.

  Grant jest zawodnikiem, którego nie można lekceważyć. Walczy agresywnie, ma dziką stójce, jest też dobry i w parterze. Mocno zdominował Louis'a Fisette. Sęk w tym, że Holdsworth to nie Fisette, wydaje się być lepszy we wszystkich płaszczyznach od Granta.

  Drugim typem jest Jessamyn Duke. Ostatni sezon zapamiętam dzięki jej walce z Raquel Pennington.( notabene jej walka jest też godna pomysłu obstawienia 😉 ) Zarówno Duke, jak i Morgan to zawodniczki, które preferują stójkę, więc tam rozegra się głównie walka.

  Duke ma charakter do walki i umiejętności. Posiada też spory zasób ciosów i często używa nóg ( częstotliwość prawie jak Condit ) Wie jak używać kolan i łokci, umie się też odnaleźć w klinczu.

  Morgan będzie łatwiejszym wyzwaniem dla Duke niż Pennington. Jest delikatniejszej budowy, ciosy też nie będą urywały głowy, jak w ostatniej walce. Słabością Morgan jest to, że stójka opiera się głównie na technikach bokserskich. Styl walki ma też mniej ofensywny od Jessamyn, więc zarówno kontrola oktagonu, jak i punktacja walki powinna być po stronie Duke. Co do parteru, Jessamyn wydaje się też kulać lepiej. Dla mnie ta walka się skończy z wynikiem Jessamyn Duke przez jednogłośną decyzję ( bądź poddanie ). 😉

 75. @up, no nie wiem. Byłbym w stanie postawić pieniądze na cyborgową przeciwko niektórym z fighterów z męskiej dywizji. 😉 … a na Carmouche też się przejechałem :/

 76. Oj tam, walki kobiet to świetny sposób na zarobek. 🙂 Wystarczy stawiać przeciwko faworytkom. Eye, Andrade, Nunes i Davis elegancko wygrały, a kursy były smakowite. 🙂

 77. Moje typy zamieszczone powyżej (Holdsworth, Pennington, Duke) weszły. 😉 Co do Rakoczy, poległa, ale kurs za małą kwotę był godny uwagi 😉

 78. Heh, często tak mam, że kupony, których jestem najmniej pewny dosyć łatwo wchodzą. Tym razem tak było z Natem Diazem. Tak jak pisałem – w tej walce mogło się zdarzyć wszystko. Jak ktoś przewidział TKO w pierwszej rundzie to gratuluję. 🙂

  Rozważam obstawienie Luiza Cado Simona z najbliższego KSW. Kurs 3.45 jest wzięty z kosmosu. Mam wrażenie, ze niektórzy mylą Cado z Benem Lagmanem. Brazylijczyk pokazał się z dobrej strony w swojej pierwszej walce w Polsce, także w innych walkach, w których go widziałem prezentował się co najmniej przyzwoicie. Może być sporym zagrożeniem w stójce. Potrafi punktować ciosami prostymi (w najbliższym starciu to nie powinno być trudne ze względu na sporą przewagę zasięgu), ale też nie boi się wchodzić w częste wymiany; bije mocno i raz po raz rzuca obszernymi cepami. W szale bitewnym zdarza mu się zapominać o obronie, ale ma dość wytrzymałą szczękę, a Moks nie ma nokautującego ciosu. Dla mnie jest takim "uboższym krewnym" Diego Sancheza – uwielbia browl i w każdą walkę wkłada 100% serca.

  Przegrał z Rafaelem Carvalho (bilans MMA: 8 zwycięstw, 1 porażka), jednak nie pokazał się wtedy źle. Całą walkę wygrywał, trafiał celniej i mocniej oponenta, który często ratował się wymęczającym klinczem. Niestety pod koniec drugiego starcia popełnił kilka błędów, które zaważyły na końcowym wyniku. Parter Simona też nie jest na złym poziomie i gość też potrafi zaskakiwać różnymi sztuczkami. Zdarzało się, że po tym jak dawał się obalić szybko szedł po skrętówkę.

  Simon ma dopiero 20 lat, zawodowo walczy od ponad dwóch i cały czas się rozwija. Uważam go za utalentowanego fightera. W najbliższej walce kluczowe będzie submission defence Brazylijczyka. Jeśli nie da się nabrać na żadną skrętówkę czy nie wpadnie w gilotynę, to może być różnie. Moks oczywiście jest faworytem, ale grania tego po kursie 1.28 odradzam, bo tam nie ma żadnego value.

  PS. Myślę też nad Olim Thompsonem.

  Abu Azaitar to chyba największy pewniak gali. Szkoda, że Blanco zepsuł mi kupon z nim, bo udało mi się wyhaczyć ładny kurs 1.57.

 79. Barry vs Palelei największa zagadka gali jak dla mnie na pewno będzie nokaut tylko pytanie w którą strone.Postawiłem na Barrego sugerując się większym obyciem na galach UFC.Bethe będzie betem gali i liczę na jej wygraną.

 80. Tym razem coś średnie te typy. Ta gaka obfituje w całą masę potencjalnych value, ale ten typ z walką w HW to akurat taki strzał w kolano. Soa to ogór, nawet zeta nie postawię na tego leszcza po jego pierwszej walce w UFC :D.

  Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3)
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0)
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6)
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2)

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D.

 81. Co tu dużo pisać propsy za artykuł, analiza wnikliwa, podejście jak najbardziej profesjonalne. Słowa uznania za profesjonalizm w podejściu do tematu kieruje głównie w stronę Szadego, do Ciebie Tomaszu Ch. oczywiście też, ale jak to maryjan trafnie ujął " Wołoszański', to "Wołoszański", taka praca Panie. 😉

  Co do samych typów,to o Bethy Correia smaruję na forum pozytywy od dwóch dni. Zgadzam się z opinią w stu procentach. Za samą argumentację powinien świadczyć fakt, że postawiłem na nią 40 GBP w singlu.

  Na walkę Barry vs Palelei nie stawiam. To może pójść w obie strony, co przy w miarę stonowanym kursie nie przedstawia się atrakcyjnie bukmachersko.

 82. Tomaszu, ja wiem, że to nie Twoja wina. Po prostu Szady był szybszy i podprowadził atrakcyjniejszy kurs. Na Palalei miałem stawiać do czasu, kiedy natknąłem się na bardziej atrakcyjną ofertę ( Correia ). Postanowiłem wtedy anulować wątpliwe typy ( Hunt, Palelei ) i włożyć wszystko w moim zdaniem lepsze value. A że się odgryziesz na następnej gali, nie wątpię. 😉

 83. Przepraszam, ze tak późno, ale byłem "unplugged" i kto wie, czy za chwilę mnie nie odłączą. Moje kupony (wszystko standardowa stawka – oprócz Cado, którego puściłem za połowę "standardu"):

  Correira 2.85
  Te Huna 1.88
  Hester 2.26
  Big Foot 1,72
  Mizugaki + Scoggins 1.92
  Strus 2.50
  Azaitar 1.45
  Thompson + Azaitar 2.03
  Cado Simon 3.45

 84. Orestos, pisałem już na forum wcześniej, że mam Oliego na kuponie i trochę tego żałuję, ale niech się dzieje co chce – nie będę robić kontrkuponu. 🙂

 85. @Zychal

  Oczywiście, że nie mam zakazu. 🙂 Nie udzielam się tylko w temacie bukmacherskim, bo nie podobało mi się w jaki sposób prowadzący go się do mnie odnosił i w sumie tyle w tej kwestii.

 86. Ja nie jestem drażliwy – po prostu nie pcham się tam, gdzie mnie nie chcą. 🙂 I skończmy ten pudelkowy temat. 😉

  Nie było możliwości się ustosunkować do analizy Tomka, ale w sumie w zupełności się z nią zgadzam. Dodam tylko, że warto sobie przypomnieć (albo obejrzeć pierwszy raz, jeśli ktoś jeszcze nie widział) walkę Barry'ego z Cheickiem Kongo. Polecam!

 87. Hahaha, aż muszę zobaczyć ten pojedynek grubasów-ogórasów. Ale mi trafiło się więcej value, a poza tym były lepsze :-).

  "Fajne zestawienia do typowania to:

  185 lbs: Dylan Andrews (17-4) vs. Clint Hester (8-3) OK, choć jak widzę na farcie
  135 lbs: Julie Kedzie (16-12) vs. Bethe Correia (6-0) OK
  205 lbs: Mauricio Rua (21-8) vs. James Te Huna (16-6) – LIPA, kiczowaty bet.
  185 lbs: Caio Magalhaes (6-1) vs. Nick Ring (13-2) – OK

  I oczywiście Jotko za 2,75 :D. – OK "

 88. Graty za Correire, też chciałem postawić ją i Hestera – ale już kasy nie miałem na buku :C
  Wyszedłem na -1zł, bo kierwa połączyłem Shoguna z under 1,5 w Bader/Perosh. Za to hajs zgarnąłem na over 1,5 Hunt/Silva.

 89. Ajajaj! Aż mnie skręcało, jak Palelei, Hester i Correia na których postawiłem w lidze wchodzą po zajebistych kursach, a ja nie mam z tego ani grosza :/ ale postanowienie to postanowienie. Do końca roku odpuszczam bukmachera.

 90. To był piękny weekend. Z 9 kuponów nie weszły tylko 2, z czego jeden był za połowę stawki.

  Jestem z siebie dumny, że udało mi się tak dobrze rozpracować walkę Correira – Kedzie. Nawet split-decision przewidziałem. 🙂

  Piotrek Strus, którego polecałem w poprzedniej analizie Betsafe też wszedł po bardzo ładnym kursie. 🙂

 91. Dzięki Szady za polecenie Strusa. Pewnie postawiłbym na Horwitcha, co do Correia, to za nią propsów ode mnie nie dostaniesz, bo obaj sami ją wyhaczyliśmy bez pomocy innych. :-). Pozdro

 92. Pietagoras, mam już jeden typ na najbliższą galę UFC na zawodnika, który na tapology jest underdogiem i mam nadzieję, że dla bukmacherów też taki będzie. Ciekawe, czy tym razem też się tak zdarzy, że będę miał już napisaną analizę i czekał na publikację, a Ty mnie uprzedzisz na forum. 🙂

 93. rozumiem, ze Court McGee broni sie sam, na niego kurs rowniez byl wysoki w pewnym momencie, a za chwile zaczal dyrastycznie spadac… 🙂

  zgadzam sie z analiza Greena. w walce Faber – MacDonald jestem tak rozdarty, ze nie wiem kogo mialbym obstawic, obu lubie. ciekaw jestem tego Makovsky'ego.

  na Castillo nikt nie liczy? :>

 94. Green zagrany co to reszy to stawialem na johnsons i fabera w dublu i na moje oko ma spora sznse na wejscie.

  dobra robota:P

 95. Podoba mi się analiza Fabera z Macdonaldem chyba jeden z nielicznych na forum zagrałem Maydaya bo zawsze jestem za młodymi wilkami i jestem przekonany ,że to jest jego czas choć porażka z Urijahem nie jest żadną ujmą.Co do Makovskiego to może być różnie jest Underdogiem przez duże U ale mam go chyba na jednym kuponie i taśmie spierdoli to płaczu nie będzie ale wole żeby zaskoczył i sprawił mała niespodziankę.Jeśli chodzi o walke o pas to wynik może iść w każdą ze stron ostatnio był split i czuje ,że teraz będzie podobnie chyba ,że któryś zaskoczy i będzie przed czasem.Postawiłem na Mysze ale Benevidez jak najbardziej nadaje się na mistrza.Najbardziej jestem pewien Greena i wyczuwam KO.

  Po raz kolejny świetna robota Panowie.

 96. @baju

  Oczywiście mam kupon z McGee. 🙂 Zdążyłem wyhaczyć jak było 2.02.

  Court jest faworytem, ale Laflare'a nie można lekceważyć. To wyborny zapaśnik, który bardzo fajnie się pokazał w ostatniej walce. Obstawiam przeciwko nie mu ze względu na to, że wziął walkę w zastępstwie kilka tygodni temu, a McGee miał pełny obóż przygotowawczy + to, że w niższej kategorii dobrze się prezentuje i ma całkiem dobre tdd.

 97. szady co tam jeszcze zagrales?, ukrywasz kupony:D:-)?

  Kiras@

  SZady zawsze ,,pokazywal" i jak pamiec mnie nie myli to zle na tyym nie wychodzil 🙂

 98. Szademu się pewnie udziela reguła mojego koleszki który nie pokazuje kuponów bo myśli ,że pokazywanie przynosi pecha i kupon mu wleci jak nikomu nie pokaże 🙂 oczywiście głupie żarty pucuj sie Szady co tam puściłeś 😀

  @Zychal dobrze o tym wiem 😀 robie sobie takie podśmiechujki małe

 99. Dobrze wiecie, że ja się nigdy nie boję ujawniać swoich kuponów przed galą. 🙂

  Każdy za tą samą stawkę:
  Benavidez 2.07
  Mendes przez KO/TKO/DQ 1.85
  McGee 2.02
  Bowling 1.94
  Ozkilic + Jorgensen AKO 1.91
  Green 2.27

  Rozważam dołożenie trochę pieniążków na McGee i Greena. Na spokojnie to przemyślę do jutra wieczora.

 100. Pozwolę sobie skopiować co postawiłem:

  Johnson • 1,794
  Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25
  McDonald • 2,35
  Lauzon/Danzig under 2,5 • 1,92
  Johnson + Mendes + Lauzon + Barboza + Healy • 6,78
  McKenzie • 3,0
  Healy + Mendes • 1,98

 101. Mendes/Lentz under 2,5 • 2,25

  Podoba mi się. Teraz jest już mniej. Ja zagrałem na Mendes by KO/TKO i mam na to cały pojedynek. 😉 Ale w sumie ten Twój typ bardziej atrakcyjny się wydaje.

 102. z całym szacunkiem do Dominika ale jego argumentacja typowania walki Weidman-Machida to jedno z najżałośniejszych jakie czytałem.

 103. Marcin nie jest wpisany w rubryce „redaktorzy typujący” 😛

 104. Planowałem napisać "Pod lupą" do tego pojedynku, ale niestety zabrakło mi w tygodniu czasu. Stawiam na Weidmana, zgodnie z logiką, ale mam jakieś takie przeczucia odnośnie Machidy. Nie mogę się doczekać walki.

 105. Wydaje mi sie, że widziałem lekki strach Machidy jak spojrzał Weidmanowi głęboko w oczy, a u Weidmana taka pewnosc siebie, hmm. 

  Moje typy:

  Weidman tko, Ronda sub, Struve sub, Hall dec, Faber tko lub sub.

 106. #TeamWeidman
  „I will fight any man, God ever made. Period.” – Chael Sonnen

 107. Wydaje mi sie, że widziałem lekki strach Machidy jak spojrzał Weidmanowi głęboko w oczy, a u Weidmana taka pewnosc siebie, hmm.


  Od wielu lat już nauczyłem się, że steardowny nie mają kompletnie żadnego przełożenia na walkę. Ani 5 % ani 0,5 %. Dlatego wyszukiwanie strachu w oczach kogokolwiek to polowanie na czarownice 😀

  Dla mnie Weidman przez TKO lub decyzje.

 108. No, widzę, ze WordPress dalej powoduje problemy z dodwaniem newsów z poziomu Cohones. W typowaniu walki Hall-Santos, Marci postawił na Santosa, jednak nie jest potem wypisany w tym "Redaktorzy typujący Santosa".

  Z większościami typów się zgadzam.

  But hey, what daddy always tell you? Straighten up little soldier…

 109. akurat typowanie Dominika jak dla mnie ma sens, jakbym miał się do czegoś przypieprzyć to do słów Wojsława (oczywiście z całą sympatią do redaktora, bez hejtu Beer )


   "W drugiej walce z Silvą Amerykanin pokazała ogromny progres w swoim uderzaniu, dodając do boksu, bardzo skuteczne kopnięcia"

  Na 20 significant strikes, 17 w parterze, 2 w klinczu, 1 w dystansie. Nie wiem czy to można nazwać skutecznymi kopnięciami, próbował, ale na bardzo nieskiej skuteczności, praktycznie nic nie trafiał, ciosy wyprowadzał głównie będąc z góry w parterze.

   "Spodziewam się, że Machida będzie tradycyjnie mało aktywny, co otworzy drogę mistrzowi do punktowania ciosami" :O

  To chyba żadna tajemnica że w stójce Machida jest klasę szybszy od Weidmana, jeśli Weidman będzie punktować to sprowadzenia, klincz, ale żeby Weidman punktował w stójce ciosami O_O

 110. ale Ty z tymi statystykami caly czas wyjezdzasz. jakby same statystyki w MMA walczyly to byloby to naprawde przewidywalne. progres w stojce mozna zobaczyc czesto w 'luzu' zawodnika, innej postawie, odwadze do wymiany ktora Chris mial bez watpienia w 2 walce. kontrolowal walke i to bylo widac, zadal jeden cios w stojce (klincz to tez stojka jak dobrze pamietam) ktory ustawil praktycznie mu runde – mial dac wstac Andersonowi i bic sie z nim dalej?

 111.  Machida na staredownie z Shogunem był ubrany w garniak, a Rua bardziej na luzie. Wszyscy wiemy jak to się skończyło. Teraz Weidman był w garniaku, a Machida na luzie.

  Lyoto TKO, 4 runda.

 112. To jest pierwsza walka o pas w której nie mam faworyta, bo lubie obydwu faighterów i nie potrafie powiedzieć który z nich wygra. Na pewno jak walka będzie toczyła się w stójce to tam lepieszy jest Machida, natomiast jak w parterze to widzę przewagę Weidmana.

  Niech wygra lepszy ! i proszę bez kontuzji !

 113. Baju, a co złego w podaniu statystyk? Przecież nie mówię tutaj o wyniku walki, pojawił się argument że w drugiej walce Weidman miał "bardzo skuteczne kopnięcia". Przewaga o ile pamiętam wynikała z zapasów Chrisa, nie z kopnięć. Przez chwilę nie negowałem przewagi Weidmana, ale zaciekawiło mnie tylko dlaczego Wojsław uważa że w stójce Weidman będzie mocniejszy od Machidy. Luz Weidmana w 2 walce, odwaga do wymiany? 1 runda Chris był większość czas z góry, w 2 szybko się skończyło po kontuzji Andersona. Przecież nie pije do Weidmana że to jego wina, ale nie rozumiem budowania argumentu o dobrej stójce Weidmana, o tym jak dobre miał kopnięcia, w momencie gdy na całą walkę w stójce miał 1 celny cios (3 jeśli liczymy te w klinczu).

  Argument że Weidman wygra bo potrafi dobrze klinczować, rozumiem, co do jego "luzu w stójce" totalnie mnie to nie przekonuje, nie mówię że ma złą stójkę, po prostu powoływanie się na drugą walkę z Andersonem jest nietrafione.

  http://www.dailymotion.com/video/x190s94_anderson-silva-vs-chris-weidman-2-ufc-168-fhxhd-720p_people

 114. Weidman TKO 3 runda
  Rousey poddanie 2 runda
  Struve decyzja
  Uriah Hall decyzja
  Urijah Faber poddanie runda 1

 115. Moje typy Machida, Ronda, Mitrione, Hall, Brimage, Feber, Alcantara, Camozzi, Roop, Vasconcelos, Bush, Edgar, Inocente, Ortiz.

 116. Benoit, według Twoich statów sprawa będzie wyglądała tak (jeżeli obydwaj zawalczą "średnio"):

  Ciosy wyprowadzone na rundę:

  Machida – 24

  Weidman – 37,5

  Ciosy trafione na rundę:

  Machida – 13,2

  Weidman – 15,75

  Runda dla Weidmana. 

  WAR Chris!

 117. Weidman to wygra, jak dla mnie najdalej w trzeciej rundzie przez TKO. Laughing Z kolei Ronda dosyć przewidywalnie, balacha w pierwszej. 

 118. Weidman
  Ronda (Niestety. Tak jakoś fajnie Davis z oczu patrzy :D)
  Struve
  Hall
  Faber
  Bruno Santos, co mi tam. Walczył z Krzyśkiem to niech wygra żeby nie było że Jotko pokonał ogóra 😀

 119. @Hasz, nie przesadzaj Shy Ja pisze o tym że nie było wielu kopnięć w drugiej walce Andersona z Weidmanem więc nie można oceniać progresu, a żeby to udokumentować wrzuciłem obrazek ze statystyk i filmik z walki, a Wy mi się czepiacie że szastam statami. To jak miałem pokazać o co mi chodzi, narysować że Weidman Andersona zbytnio nie kopał? Laughing

 120. Krzysiu wjedzię w Machidę niczym nóż śniadaniowy w świeże masło. Nie widzę innej możliwości jak wygrana Weidmana w pierwszej rundzie przez okrutne zaduszenie!!!11

 121. Spoko Benoit, w sumie masz rację z tymi kopnięciami, było ich jak na lekarstwo. W każdym razie staty statami, przed walką są raczej mało użyteczne. 

   

  Wracając do walki, moim zdaniem Machida jak nie znokautuje Chrisa to walkę przegra. Weidman walczył już 2 razy w swojej karierze z najbardziej niewygodnym zawodnikiem na świecie, dlatego styl  Machidy nie powinien mu dostarczyć aż tak dużego problemu (obym nie musiał tego odszczekać ) . 

   

  Pewnie już gdzieś o to pytano, ale o której mniej więcej będzie main event? 

   

  @Bolt

  Spasiba balszoje.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.