rouseyvsmcmann

Dziś w nocy po raz ostatni na żywo w Orange Sport gala UFC. Walki ruszają na internetowym streamie o 1:00 w nocy, po czym od 2:00 karta wstępna i od 4:00 karta główna na Orange Sport.

Ronda Rousey vs. Sara McMann

Mateusz
Starcie dwóch Olimpijek zapowiada się naprawdę interesująco, jednak jestem bardzo daleki od twierdzenia, że Sara McMann to żeńska wersja Chrisa Weidmana, która odbierze pas i zasiądzie na tronie. Co to, to nie. Sara jest niesamowicie silna i zapewne będzie pod tym względem dominowała swoją rywalkę szczególnie na początku pojedynku. Mimo świetnych zapasów pozostałe aspekty jej gry składającej się na całe MMA pozostawiają wiele do życzenia. Nie sądzę, żeby Sara przeleżała Rondę, która przecież radzi sobie zapaśniczo całkiem nieźle, a technicznie w parterze stoi znacznie wyżej. Po pierwszym, solidnym wysiłku kwestią czasu wydaje się błąd techniczny Sary, dzięki któremu Ronda wykręci jakieś poddanie. Stawiałbym nawet na duszenie. Ronda Rousey przez poddanie, runda 4.

Tomasz Ch.
Sara to godna rywalka dla Rondy, jednak uważam, że obecnie panująca mistrzyni zatrzyma pas. McMann ma prawie tyle samo prestiżowych medali w zawodach związanych z zapasami, co Ronda w judo. Obie mają również medal olimpijski. Dodatkowo jednak Sara również w grapplingu odnosiła sukcesu. Czym jednak są te sukcesy przy żelaznej konsekwencji Rondy, która każdą rywalkę odklepuje balachą. Pretendentka już pokazała, że często zostawia rękę w pozycjach wręcz wymarzonych dla mistrzyni. Szansę dla Sary widzę w decyzji sędziowskiej. Ma dobrą kondycję i równie „kobiecą” stójkę co Ronda, więc jest szansa na pięć rund, skoro nawet Miesha Tate zdołała dotrwać do trzeciej. Jednak tak jak wspomniałem, najprawdopodobniejszym scenariuszem jest nadal poddanie balachą by Ronda.

Tomasz M.
Zapasy McMann wydają mi się tylko wodą na młyn Rousey. Czego by nie mówić o stójce judoczki, jest ona zdecydowanie na wyższym poziomie od McMann, więc zapaśniczka może jedynie wybrać płaszczyznę, w której chce przegrać walkę. Myślę, że instynkt weźmie górę i McMann ucieknie się w końcu do obaleń, co doprowadzi do jakiegoś sweepa i kolejnej balachy w kolekcji Rousey. Rousey, poddanie, 3. runda.

Redaktorzy typujący Rousey: Mateusz, Dominik, Tomasz N., Piotrek, Kuba, Wojsław, Tomasz Ch., Karol
Redaktorzy typujący McMann:

Daniel Cormier vs. Patrick Cummins

Piotrek
Mimo że Cummins wypadł całkiem nieźle promując tę walkę, to w samej klatce nie wróże mu sukcesu. Cormier jest praktycznie lepszym zawodnikiem w każdej płaszczyźnie walki – nawet jeżeli chodzi o zapasy to wydaje mi się, że zawodnik AKA lepiej dostosował ten aspekt do MMA. Stawiam, że w najlepszym wypadku Cummins wytrzyma walkę do końca i przegra przez decyzję. Scenariusz, który wydaje mi się jednak bardziej prawdopodobny to Cormier KO/TKO druga runda.

Tomasz N.
Co można powiedzieć o tej walce? Zestawienie jednego z najlepszych zawodników wagi ciężkiej na świecie z mało obytym w MMA, ale doświadczonym zapaśnikiem. Czego się spodziewać? Sam nie wiem. Widać, że nawet machina promocyjna UFC ma problem, żeby zainteresować fanów tą walką, i wyciąga historię o tym, jak to Cummins doprowadził Cormiera na treningu do płaczu i że jest to prawdziwa historia Rocky’ego Balboa w MMA. Faktem jest, że panowie walczyli już kiedyś z sobą i w prawdziwej zapaśniczej walce lepszy był Cormier. W MMA, gdzie ma dużo więcej doświadczenia, pewności siebie i prawdopodobnie umiejętności będą tylko dopełnieniem.

Na pewno ciekawe będzie zobaczyć, jak Daniel Cormier poradzi sobie w wadze półciężkiej. Daniel to naturalny półciężki, który całą swoja profesjonalną karierę spędził w wadze ciężkiej, gdzie brutalnie obijał dużo większych od siebie zawodników. Dodatkowo DC dość szybko był rzucony na głęboką wodę i poradził sobie lepiej niż świetnie. Wygrane z wielkmi zawodnikami jak Silva czy Barnnett na pewno pokazały z jak dobrym i utalentowanym zawodnikiem mamy do czynienia. Ciekawi mnie jednak, czy Cormier w półciężkiej dalej będzie w stanie korzystać z przewagi szybkości tak, jak to robił w wyższej wadze. Czy nie straci tej przewagi, dzięki której zawsze był ułamki sekund szybszy od swoich przeciwników. Cumminas na pewno ma szansę. Jak każdy zawodnik wchodzący do oktagonu może przy pewnych okolicznosciach pokonać każdego. Ale jeśli chodzi o typowanie walki, to zdecydowanym faworytem będzie świetnie przygotowany Cormier

Karol
Stawiam na Cormiera, który zadebiutuje poniżej 93 kg. Choć pozostaje pewien niedosyt, po wypadnięciu Evansa, i takie zbudowane naprędce starcie zapowiada się bardzo ciekawie. Absolutnie nie traktowałbym Cumminsa w charakterze „ogóra”, to bardzo mocny zapaśnik. Myślę, że początkowo może sprawić problemy Cormierowi, jednak z upływem czasu zawodnik AKA wplecie między wyborne zapasy łokcie oraz uderzenia i zniszczy rywala w parterze. Ciekawe co z dynamiką i cardio? W całej „przekrojówce” po prostu on jest lepszym zawodnikiem. Daniel Cormier przez TKO, runda 2.

Redaktorzy typujący Cormiera: Mateusz, Dominik, Tomasz N., Piotrek, Kuba, Wojsław, Tomasz M., Tomasz Ch., Karol
Redaktorzy typujący Cumminsa:

Rory MacDonald vs. Demian Maia

Kuba
Maia na pewno będzie miał przewagę w parterze, jeśli pojedynek trafi na ziemię – jednak, czy trafi? I czy, nawet jeśli tak się stanie, Brazylijczyk zdoła wykorzystać szansę i podda Kanadyjczyka? Być może. Ja nie jestem co do tego przekonany. MacDonald, mimo niespodziewanej porażki z Lawlerem, jest ciągle jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników i myślę, że w tej walce udowodni to wszystkim niedowiarkom. Bo o ile parter byłby domeną Mai, tak wszystko inne będzie dawało przewagę MacDonaldowi. Postawię bezpiecznie, że o werdykcie zadecydują punktowi, jednak nie będę zdziwiony, gdy Rory uderzeniami zakończy walkę nieco wcześniej. MacDonald przez decyzję.

Dominik
Rory MacDonald jest bez wątpienia słabszym grapplerem od swojego rywala. Nie jest to jednak powód do zgryzoty, ponieważ ogromna większość zawodników UFC jest w tej samej grupie. Reszta płaszczyzn, czy też elementów pojedynku, będzie natomiast po stronie „Aresa”. Właśnie dużo lepszą stójką i obroną przed sprowadzeniami MacDonald powinien wygrać tę walkę. Ponadto, zawodnik z Kanady będzie chciał odbić się po nieoczekiwanej porażce z Lawlerem, co powinno dać mu dodatkowy napęd. Myślę, że tym razem zobaczymy takiego MacDonalda jak w starciu z BJ Pennem, a z tak dysponowanym reprezentantem Tristar Gym Maia sobie nie poradzi, mimo światowej klasy jiu jitsu. Rory MacDonald, TKO, runda 3. 

Redaktorzy typujący MacDonalda: Dominik, Tomasz N., Piotrek, Kuba, Tomasz M., Tomasz Ch., Karol
Redaktorzy typujący Maię: Mateusz, Wojsław

Mike Pyle vs. T.J. Waldburger

Wojsław
Mike Pyle przez decyzję. Walburger to błyskotliwy grappler, którego znakomicie ogląda się walczącego w parterze. Trudno mu będzie jednak rozwinąć skrzydła z tak doświadczonym rywalem jak Pyle. „Quicksand” powinien być przygotowany na jego ataki i starać się utrzymywać walkę w górze. W tej płaszczyźnie 38-latek będzie dyktował warunki w Octagonie, a biorąc pod uwagę nie najmocniejszą szczękę rywala, nie zdziwię się, jeśli zobaczymy w tej walce nokaut. Decyzja jest chyba jednak bardziej prawdopodobna.

Tomasz Ch.
Pyle przyciśnięty przez atakującego rywala czasami gubi się, co już udowodnił w swoich walkach. Jednak sam potrafi wykrzesać z siebie nokautujące uderzenie oraz świetny parter, w którym poddał już szesnastu zawodników. Co prawda ostatnio przegrał sromotnie z Mattem Brownem, ale i tak jest to nadal zawodnik, na którego można stawiać. Właściwie to zawsze przegrywał z czołówką, a Waldburger taką czołówką nie jest.

Redaktorzy typujący Pyle’a: Mateusz, Tomasz N., Piotrek, Kuba, Wojsław, Dominik, Tomasz M., Tomasz Ch., Karol
Redaktorzy typujący Waldburgera:

Stephen Thompson vs. Robert Whittaker

Mateusz
Whittaker jest zawodnikiem młodszym, bardziej doświadczonym i – jak na moje oko – bardziej poukładanym w stójce od swego rywala. Nie jest może wirtuozem parteru, ale wie jak się ruszać w tej płaszczyźnie, dlatego nie widzę szczególnie wyróżniającej się szansy dla Thompsona. Po tej walce spodziewać można się bardzo różnego zakończenia, jednak najpewniejszym wydaje mi się zwycięstwo Whittakera przez TKO w rundzie 2.

Piotrek
Whittaker to dobry bokser i… niestety to tyle. Thompson jest przekrojowo lepszym zawodnikiem i jeżeli nie zdecyduje się na czystą wymianę ciosów w stójce, to powinien poradzić sobie z rywalem. Thompson przez decyzję.

Redaktorzy typujący Thompsona: Piotrek
Redaktorzy typujący Whittakera: Mateusz, Dominik, Tomasz N., Kuba, Wojsław, Tomasz M., Tomasz Ch., Karol

Alexis Davis vs. Jessica Eye

Tomasz M.
Abstrahując od dziwacznych okoliczności, w których Eye wkracza do tej walki sądzę, że mistrzyni Bellatora będzie miała jeszcze jedno zmartwienie po jej zakończeniu. Davis moim zdaniem jest zarówno lepszą bokserką, jak i lepszą grapplerką i powinna sobie poradzić w tej konfrontacji. Davis przez decyzję.

Tomasz N.
„Kanadyjski Aligator” idzie w swoich ostatnich walkach jak burza. Świetna forma Davis zaowocowała 4 zwycięstwami z rzędu,a to z kolei wysokim miejscem w rankingach UFC i szansą na walkę o pas. Bardzo dobre zapasy, świetny klincz i przenoszenie walki do parteru, a dodatkowo stójka, która z walki na walkę wydaje się coraz lepsza, sprawiają że to właśnie na Davis postawię swoje pieniądze. Eye jest dobrą fighterką, ale w walce z Davisem mam wrażenie że zabraknie jej po prostu siły i prędzej czy później zostanie zdominowana przez silniejszą przeciwniczkę. Davis przez decyzję.

Redaktorzy typujący Davis: Mateusz, Tomasz N., Piotrek, Kuba, Wojsław, Dominik, Tomasz M., Karol
Redaktorzy typujący Eye: Tomasz Ch.

Raphael Assuncao vs. Pedro Munhoz

Tomasz M.
„Pedrinho” Munhoz to wspaniały talent, pytanie tylko, czy rzucony na bardzo głęboką wodę, jaką jest walka z Assuncao, nie pogubi się. Munhoz najwięcej szkód potrafi wyrządzić w klinczu co średnio pasuje pod takiego rywala jak Assuncao. Bardziej doświadczony Brazylijczyk jest lepszym bokserem na dystansie i powinien być w stanie obalać debiutanta, kiedy ten będzie próbował skracać dystans. To powinna być recepta na wygraną na punkty. Assuncao przez decyzję.

Karol
Assuncao to bardzo solidny, przekrojowy zawodnik z równo rozwiniętą każdą płaszczyzną walki. Do tego dochodzi ogromny bagaż doświadczeń. Brazylijczyk będzie bez trudu sprowadzał rywal i w parterze nabijał oczka uderzeniami z góry. W stójce też nie powinien mieć większych problemów. Raphael Assuncao przez jednogłośną decyzję.

Redaktorzy typujący Assuncao: Mateusz, Tomasz N., Piotrek, Kuba, Wojsław, Dominik, Tomasz M., Tomasz Ch., Karol
Redaktorzy typujący Munhoza:

Cody Gibson vs. Aljamain Sterling

Kuba
Gibson ma mocne zapasy, jednak ciągle brakuje mu doświadczenia – co Sterling może skrzętnie wykorzystać na ziemi. Myślę, że Gibson przeniesie walkę do parteru, jednak prędzej czy później popełni błąd, co przypłaci przegraniem pojedynku. Sterling, poddanie, runda 1.

Tomasz Ch.
Aljamain powrócił do MMA po ponad roku nieobecności i szybko odprawił Joela Robertsa przez duszenie zza pleców. Na niekorzyść Cody’ego przemawia to, że wziął walkę z niewielkim wyprzedzeniem, zastępując Lucasa Martinsa. Z tego też powodu postawię na wszechstronnego Sterlinga.

Redaktorzy typujący Gibsona:
Redaktorzy typujący Sterlinga: Mateusz, Tomasz N., Piotrek, Kuba, Wojsław, Dominik, Tomasz M., Tomasz Ch., Karol

Zach Makovsky vs. Josh Sampo

Wojsław
Zack Makovsky przez decyzję. To powinno być wyrównane zapaśniczo-grapplingowe starcie. Sampo to naprawdę klasowy muszy, który potrafi zaskoczyć poddaniem w parterze, ale Makovsky również nie odstaje w tej płaszczyźnie. W takiej formie jak przeciwko Jorgensenowi „Fun Sive” powinien uzyskać przewagę bokserską i to ona zdecyduje o jego wygranej w pełnym wymiarze czasu.

Dominik
Makovsky i Sampo to bardzo podobni zawodnicy. Wynik tej walki może pójść zatem w obie strony, choć nie wydaje mi się, żeby samo starcie porwało. Spodziewam się raczej klinczowo-zapaśniczego pojedynku, w którym lepszy parterowiec – Sampo – będzie przeważał na ziemi, czym zyska sobie przychylność sędziów. Josh Sampo, decyzja.

Redaktorzy typujący Makovsky’ego: Mateusz, Piotrek, Wojsław, Tomasz M., Karol
Redaktorzy typujący Sampa: Tomasz N., Dominik, Kuba, Tomasz Ch.

Erik Koch vs. Rafaello Oliveira

Mateusz
Typowe zestawienie na linii przegrany-przegrany, po którym jeden z zawodników tylko pogorszy swą sytuację i będzie zagrożony zwolnieniem z kontraktu. Zapewne doda to obu panom sporo więcej determinacji. Koch dysponuje nieco lepszymi warunkami fizycznymi, jest również młodszy i jako ten po dwóch porażkach powinien dać z siebie absolutne maksimum. Myślę, że tak się własnie stanie, a Oliveirą, który nie błyszczał szczególnie umiejętnościami, w oktagonie nie będzie miał wiele do powiedzenia. Koch przez poddanie, runda 2.

Tomasz N.
Erik Koch, który jeszcze nie tak dawno piął się po szczeblach dywizji i był blisko walki o pas mistrza, dziś jest w dość skomplikowanej sytuacji, mając dwie porażki z rzędu na koncie. Mimo że przegrane z Lamasem i Poirierem nikomu ujmy nie przynoszą, Erik jest w sytuacji, w której po prostu musi teraz wygrać. Jego przeciwnikiem będzie 32 letni Oliveira, który sam nie jest w najlepszej sytuacji. Porażka z Kochem prawdopodobnie będzie oznaczać, że nie zobaczymy go już w UFC. W ostatniej swojej walce „Traktor” został brutalnie ścięty low kickami Edsona Barberozy. Wcześniej również nie pokazał nic wielkiego i w walce z utalentowanym 25-latkiem z Roufusport, który poza świetną stójką ma również bardzo niebezpieczny parter, raczej jest skazany na pożarcie. Koch przez nokaut

Redaktorzy typujący Kocha: Mateusz, Tomasz N., Piotrek, Kuba, Wojsław, Dominik, Tomasz M., Tomasz Ch., Karol
Redaktorzy typujący Oliveirę:

Ernest Chavez vs. Yosdenis Cedeno

Piotrek
Cedeno góruje and Chavezem pod względem szybkości, siły, umiejętności w stójce i zapasów. Nie jest to zawodnik pierwszej młodości, ale powinien wygrać tę walkę bez większych problemów. Cedeno KO pierwsza runda.

Tomasz M.
Uważam, że Cedeno jest lepszy w każdej płaszczyźnie od Chaveza. Kubańczyk jest jednak przede wszystkim dobrym uderzaczem, który ma szybkie dłonie i potrafi się dogodnie ustawiać. W tej płaszczyźnie powinien rozstrzygnąć to starcie. Cedeno, TKO, 2. runda.

Redaktorzy typujący Chaveza: Tomasz N.,
Redaktorzy typujący Cedena: Mateusz, Kuba, Piotrek, Wojsław, Dominik, Tomasz M., Tomasz Ch., Karol

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

114 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 6. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 7. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 8. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 9. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 10. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 11. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 12. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 13. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 14. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 15. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 16. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 17. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 18. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 19. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 20. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 21. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 22. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 23. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 24. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 25. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 26. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 27. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 28. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 29. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 30. Pyza poddanie Balacha runda 1

  Cormier przez brutalną pacyfikacje runda 1

 31. Cormier ta brutalna pacyfikacje mial robic w kazdych swoich walkach ostatnio, a wychodzily z tego najbardziej bezpieczne decyzje jakie widzialem w UFC. hold your horses. 🙂

 32. nie wiem kto ci akurat naopowiadał bajek apropo tych pacyfikacji podczas poprzednich walk Cormiera, napewno nie byłem to ja 😉 w tym jednak wypadku nie widzę innego scenariusza jak Cormiera który robi z Cumminsa mizerie.  Jeśli Daniel nie załątwi tego w pierwszej rundzie będe mocno zdziwiony. Jest to najłatwiejszy przeciwnik od ostatnich kilku walk Cormiera. Za dużo się baju nasłuchałeś propagandy UFC skoro twierdzisz że Cummins ma jakiekolwiek szanse w tym starciu 😛

  „Nie róbmy z KSW przytułku, w którym każdy może przenocować i zjeść ciepłą zupę, a kiedy tylko znajdzie sto złotych na ulicy spędza noc na mieście, by ostatecznie po przehulaniu mamony wrócić w swój kąt pod znajomą kołdrę.” – Bijan

 33. wyyjebane mam na propagande, po prostu za duzo ostatnich domyslnych 'pacyfikacji' konczy sie dziwna decyzja czy innym nudnym shitem. ogorkujcie Cumminsa, ja poczekam na walke z tym. no i nie mow, ze w przypadku ostatnich walk Cormiera wszyscy nie napierdalali spamem typu, ze Mir padnie w 1 rundzie, a Nelson zostanie rozpierdolony w pyl. heheszki.

  I’m fanboy, bejjjjbi! JonBonesJones, Cain, Reem, Honda, Bendo, Weidman & Manchester United.

 34. Gibson ma mocne zapasy, jednak ciągle brakuje mu doświadczenia – co Sterling może skrzętnie wykorzystać na ziemi. Myślę, że Gibson przeniesie walkę do parteru

  gdzie ty widziałes te jego zapasy !!!! wytłumacz to , kompletna bzdura i brak wiedzy

 35. Cummings jest numero uno prospect a to jego pierwsza walka w UFC-nikt na dobrą sprawę nie zna jego mocnych i słabych stron.Chłop po prostu nie jest przetestowany na takim poziomie i równie dobrze może przegrać w żenującym stylu jak i nadziać Cormiera na pal. Szacun dla tych, którzy chcą gdybać.

 36. Bardzo jestem ciekaw jak zaprezentuje sie Maia, mimo iz chcialbym aby to on wygral, postawie na Rorego. Co do main eventu i co-maint eventu to: Cormier KO/TKO 2 runda, Ronda poddanie 3 runda.

 37. "Davis moim zdaniem jest zarówno lepszą bokserką, jak i lepszą grapplerką i powinna sobie poradzić w tej konfrontacji. Eye przez decyzję."

 38. Moje typy :

  Rousey

  Cormier

  McDonald

  Pyle

  Thompson

  Davis

  Assuncao

  Sterling

  Makovsky

  Koch

  Cedeno

   

 39.  Fajnie by było, gdyby Cummings sprawił niespodziankę, bo nie lubię Cormiera. Inna rzecz, że włamywaczy też nie lubię, a to co zaprezentował w swoich walkach póki co nie nastraja optymistycznie. Z drugiej strony może się Daniel poczuje zbyt pewnie i dostanie jakieś wyuczone na potrzeby tej walki przez Pata podwójne latające kolano czy coś. 

   Najciekawsze jest Rory vs Demian, gdzie Maia ma moim zdaniem nieco większe szanse na zwycięstwo niż wskazują kursy, ale z drugiej strony zmotywowany Rory może zawalczy tak jak sprzed walki z Elenbergerem. Zwycięzca pewnie będzie miał 2 walki do TSa.

   Poza tym walka Whittakera z Thomspsonem zapowiada się na świetną stójkową batalię. Wonderboy to magik w materii kopnięć, ale jego przedostatnia walka z dosyć średnim przeciwnikiem wykazała mocno jego braki kondycyjne i pchanie się do klinczu bez pomysłu, co może się brutalnie zemścić w walce z kimś, kto tak ochoczo uderza łokciami w stójce. FotN będzie.

 40. Sara McMann, Daniel Cormier, Rory MacDonald, Mike Pyle, Stephen Thompson.

 41. Gdzie są wszyscy obrońcy Cumminsa dający mu zwycięstwo za sam fakt bycia utalentowanym?:P

 42. Cummins tego nie wygra ale zostanie w ufc na dłużej i gdy będzie miał więcej czasu na trening, troche sie oszlifuje pod MMA będzie solidnym zawodnikiem

 43. Można jeszcze na kilka chwil otworzyć typera? Błagam bo nie miałem czasu obstawić, z powodu że musze wozić towar do centrum handlowego i dopiero wróciłem 🙂

 44. Sara McMann

  Daniel Cormier

  Rory MacDonald.Chce wielkiego powrotu canadian psycho WAR ARES !!!!!

  Mike Pyle

 45. Skoro walki ruszają o pierwszej w nocy, to zakładając, że jest tak jak zawsze – 4 godziny PRZED zamykamy typera…

  to kurwa o 21:00 to powinno nastąpić. A jeszcze tej godziny nie ma. Ręce opadają. Po raz kolejny to samo. Kto odpowiada za tego typera? Przecież to jak grochem o ścianę. 

 46. Dlatego powoli wracałem do domu 🙂 już od 2 godzin niema typera abym sobie obstawił 🙂

 47. Ja i Def odpowiadamy. Odblokowałem Wam Typer na 30 minut. Ten zapis o 4 godzinach tak naprawdę jest sprzed lat i nikt tego jeszcze nie zmienił, a system wdrażania gal nieco się zmienił, dlatego teraz nie jest dokładnie "4 godziny przed". Zajmę się tym.

 48. Dzisiaj Ronda Rousey PRZEGRA ! ! ! Zobaczycie ze tak bedzie…

  eee tam…. rzut przez biodro i balaszka.

 49. Może Sara sama sprowadzi i się wpakuje w balachę na życzenie. Kto to wie. A może będzie chciała się napierdalać z Rondą tylko w stójce…

 50. Ja tam będę kibicował Sarze, choć faktyczną szansę na wygraną ma dopiero przez decyzję.

  Tak swoją drogą, karta główna od 4, więc ME o +/- 6 będzie? Laughing

 51. Napisaliście, że o 1:00 będą walki na streamie, a wiadomo już na jakim? 🙂

 52. ja zawsze wchodze na http://www.wiziwig.tv , wybierasz tam kategorie Other -> filter: UFC/Fighting (czasem dzien trzeba zmienic z soboty na niedziele jak sie po polnocy zaczyna [prawie zawsze 😉 ] )

 53. Z tego co tam napisali mają puścić te 2 wstępne walki z Fight Pass oraz 4 kolejne wstępne. Mi zależy tylko na tych 2. Resztę ogarnę na Orange 🙂

 54. Taa… Na Fight Pass, który na razie nie jest dostępny w Polsce…

 55. Według betsafe pierwsza walka o 00.30 się zaczyna więc jak jest w końcu?

 56. Głowna karta jak na razie świetne walki. Cormier KO, Ronda poddanie i 130 zł w kieszeni 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.