Typowanie redakcji przed UFC 140: Jones vs Machida. Przypominamy też, że transmisja z gali na facebooku rozpoczyna się około 23:45, główna karta o 3:00 w Orange Sport.

W związku z przerwą w działaniu typera jeden z naszych użytkowników postanowił pobawić się w Świętego Mikołaja. Wśród osób, które poprawnie wytypują wyniki walk z karty głównej UFC 140 (lub będą najbliżej jeśli nikomu się to nie uda) zostaną wylosowane dwie, które będą mogły wybrać sobie t-shirt ze strony unpocoloco.pl.

Typujcie w komentarzach.

Jon Jones vs. Lyoto Machida

Venom
Jon Jones przez decyzję. Tak jak mówiłem w szczęce nie spodziewam się niezwykle emocjonującego pojedynku. Jones zapewne spróbuje powtórzyć taktykę Shoguna z pierwszej walki z Lyoto i będzie starał się okopywać jego nogi. Jeśli taktyka okaże się skuteczna, w dalszych rundach pewnie będzie dążył do obaleń i obijania Brazylijczyka z góry. W ten sposób mistrz zapewni sobie wygraną na punkty.

Royler
Jeżeli udałoby się Machidzie wykorzystać swoja genialną pracę nóg i narzucenie stylu walki to może dać równą walkę Jonesowi lub nawet opuścić oktagon z pasem. Jakie są na to szanse? Jak dla mnie małe patrząc na zasięg Bonesa i jego umiejętności w stójce. Spodziewam się nokautu technicznego ze strony mistrza, także – Jones TKO 4 runda.

TJ
Myślę, że to bardziej wyrównana walka niż wielu się spodziewa. Machida broni obalenia przynajmniej tak dobrze jak Rampage a w ofensywie powinien być, mimo wszystko, bardziej skuteczny od poprzedniego rywala Jonesa. Mam też nadal trochę wątpliwości co do kondycji mistrza i jego zdolności przyjmowania ciosów choć mimo tego Jones powinien kontrolować walkę swoim zasięgiem a styl Machidy nie sprzyja korzystnemu dla niego sędziowaniu. Jones przez decyzję.

Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira

Venom
Frank Mir przez decyzję. Jak zawsze w przypadku Mira, jeden celny cios może go kompletnie wyłączyć, a Nogueira mimo sporych problemów ze zdrowie cały czas dysponuje solidnym ciosem. Patrząc jednak na formę sportową obu zawodników, trudno nie postawić na ponowne zwycięstwo Amerykanina, który dzięki przewadze szybkości i siły powinien wygrać przez decyzję.

Royler
Jak dla mnie będzie to powtórka z ostatniej walki. Stójka Mira jak i parter są po prostu lepsze niż Noga, w którego druga młodość po prostu nie wierzę. Zostaje oczywiście okienko dla Rodrigo, czyli szczęka Mira, która może odmówić posłuszeństwa po pierwszym lepszym ciosie. Mir TKO druga runda.

TJ
To pewnie będzie powtórka z pierwszej walki. Pojedynek z Schaubem to był łabędzi śpiew dużego Noga. Mir jest za dobrym strikerem, żeby nie uporać się z ciosami prostymi Brazylijczyka. Mir, TKO, 1 runda.

Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira

Venom
Antonio Rogerio Nogueira przez decyzję. Pamiętając jak dobrze w pierwszej rundzie Nogueira radził sobie z Davisem, a jak słabo Tito wypada po pierwszych pięciu minutach walki, nie wydaję mi się, żeby mniejszy z bliźniaków miał jakiekolwiek kłopoty w tej walce. Jeśli Brazylijczyk nie zastopuje Ortiza w trzeciej rundzie, to pewnie wygra na kartach sędziowskich.

Royler
Od nagrania szklanej szczęki mój typ na ta walkę przechyla się na korzyść Lil’Noga. Cały czas mam w pamięci jego fatalna walkę z Brilzem, jednak Tito Ortiz to wypalona gwiazda której udało się na chwilę zaświecić w walce z Baderem. Nie sądzę, żeby udało się to ponownie. Nogueira przez DEC.

TJ
Ortiz nie zaskoczy Nogueiry swoim parterem ani uderzeniami. Podejrzewam, że spróbuje kilku nieudanych obaleń w pierwszej rundzie i tradycyjnie skończy mu się paliwo a Nog wygra drugie i trzecie starcie. Nogueira przez decyzję.

Brian Ebersole vs. Claude Patrick

Venom
Brian Ebersole przez decyzję. W ostatnich walkach Patrick zaprezentował się jako mało efektowny zapaśnik walczący z górnej pozycji. Taka strategia raczej nie powiedzie się w starciu z Ebersole, który nieźle broni obaleń oraz dysponuje znakomitymi warunkami fizycznymi. Typuję zwycięstwo weterana po wyrównanym pojedynku.

Royler
Arsenał Ebersola jest na tyle duży żeby znaleźć sposób na pokonanie Patricka. Ebersole TKO/SUB druga runda.

TJ
Dwóch dobrych paretrowców z górnej pozycji. Różnicą powinna być lepsza stójka Ebersole’a i silniejsze ground-and-pound. Ebersole przez decyzję.

Mark Hominick vs. Chan Sung Jung

Venom
Mark Hominick przez TKO, runda 2. Co prawda Jung mocno uporządkował swój styl walki od porażki z Roopem, ale Hominick to tak dobry uderzacz, że i tak powinien znaleźć lukę w jego obronie. Oczywiście scenariusz, w którym to Zombie zachodzi Kanadyjczykowi za plecy i go poddaje też nie jest niemożliwy.

Royler
Hominick to jeden z najlepszych bokserów w mma i to moim zdaniem zupełnie wystarczy żeby pokonać Koreańczyka. Hominick KO 2 runda.

TJ
Słabiej poukładana stójka zgubi w tej walce Koreańskiego Zombie. Hominick jest znacznie bardziej technicznym uderzaczem i jakoś nie jestem przekonany, że Jung będzie wytrwale dążył do obalenia jak w walce z Garcią. Hominick przez decyzję.

Igor Pokrajac vs. Krzysztof Soszyński

Venom
Krzysztof Soszyński przez decyzję. Krzysiek powinien być nieznacznie lepszy od Chorwata w każdej płaszczyźnie. Będzie prowadził walkę w stójce, a jeśli będzie trzema położy Pokrajaca na plecy i w ten sposób zapewni sobie przychylność sędziów.

Royler
Pokrajac to nie jest poziom zawodników UFC. Soszyński TKO 3 runda.

TJ
Wygrana nad Toddem Brownem wiosny nie czyni. Soszyński nigdy nie wzbije się na wyżyny dywizji ale jest na tyle dobry, by pokonywać fighterów z niższych sfer UFC jak Pokrajac. Soszyński przez decyzję.

Jared Hamman vs. Constantinos Philippou

Venom
Jared Hamman przez TKO, runda 2. Hamman to solidna firma i twardy zawodnik, a Philippou w UFC zupełnie mnie przekonuje. Kalifornijczyk zafunduje mu powtórkę z tego co zrobił Dollawayowi.

Royler
Hamman przez Decyzję.

TJ
Walka Philippou z Riverą, choć wygrana, zupełnie nie przekonała mnie do talentów Cypryjczyka. Hamman to sprawny uderzacz i powinien poradzić sobie lepiej niż starzejący się „Konkwistador”. Hamman, TKO, 2 runda.

John Makdessi vs. Dennis Hallman

Venom
John Makdessi przez KO, runda 2. Zejście do wagi lekkiej Hallmana chyba nie było najlepszym pomysłem. Makdessi może mieć z nim na początku trochę problemów, ale gdy Amerykanin się zmęczy rozbije go paletą swoich kopnięć i ciosów.

Royler
Liczę, że Makdessi okaże się tak dobry jak na to wskazywały jego poprzednie walki i uda mu się rozprawić z Hallmanem. Makdessi TKO 2 runda.

TJ
Trochę mnie dziwi to, że Hallman utrzymał się tym razem w UFC tak długo. Makdessi jest bardzo kreatywnym strikerem i jeśli wybroni obalenia to powinien wypunktować entuzjastę slipów. Makdessi przez decyzję.

Yves Jabouin vs. Walel Watson

Venom
Yves Jabouin przez KO, runda 1. Watson chyba nie jest zawodnikiem klasy UFC i tak dobry uderzacz jak Jabouin szybko nas o tym przekona.

Royler
Walel Watson przez DEC.

TJ
Jabouin pokazał ogromne postępy w obronie obaleń, historycznie jego achillesowej pięcie, w ostatnim pojedynku. Skoro potrafił zatrzymać sprowadzenia Lovelanda to powinien również zatrzymać Watsona i wygrać w stójce. Jabouin, TKO, 2 runda.

Mark Bocek vs. Nik Lentz

Venom
Mark Bocek przez decyzję. Bocek to na tyle dobry grappler by nie dać się zależeć Lentzowi. Kanadyjczyk zgarnie wygraną po wyrównanym pojedynku.

Royler
Myślę, że Lentz utrzyma swoje pasmo wygranych i uda mu się pokonać solidnego Boceka. Lentz DEC.

TJ
Lentz to dobry grappler, ale niezasłużenie wygrał z Griffinem, a Bocek jest o klasę lepszy w parterze. Bocek przez decyzję.

Rich Attonito vs. Jake Hecht

Venom
Rich Attonito przez decyzję. Attonito nieoczekiwanie długo utrzymał się po TUFie i w starciu z Hechtem jego przewaga doświadczenia w UFC powinna być decydująca.

Royler
Rich Attonito Decyzja

TJ
Choć to zdanie zabrzmi nieco groteskowo to Hecht, choć sam wywodzi isę z zapasów, nie walczył zbyt wiele z zapaśnikami pokroju Attonito. Weteran TUFa nie jest jakimś asem ale potrafi walczyć i powinien odprawić debiutanta. Attonito przez decyzję.

John Cholish vs. Mitch Clarke

Venom
John Cholish przez poddanie, runda 1. Najciekawszy z debiutantów na karcie szybko podda rywala w pierwszej rundzie.

Royler
Ciekawe starcie debiutantów w UFC. Postawię na Cholisha przez poddanie 2 runda.

TJ
Cholish to utalentowany grappler, który wie jak to jest walczyć, i wygrywać, na dużych galach. Do Kanadyjczyka, który otrzaskał się na galach w miastach i miasteczkach Alberty przekonać się nie mogę. Cholish, poddanie, 1 runda.

388 KOMENTARZE

 1. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 2. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 3. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 4. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 5. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 6. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 7. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 8. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 9. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 10. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 11. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 12. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 13. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 14. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 15. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 16. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 17. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 18. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 19. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 20. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 21. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 22. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 23. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 24. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 25. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 26. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 27. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 28. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 29. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 30. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 31. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 32. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 33. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 34. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 35. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 36. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 37. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 38. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 39. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 40. Jones – TKO 3 r

  Mir – TKO 2 r.

  Li Nog – decyzja

  Ebersole – decyzja

  I ryzyk fizyk:  Korean zombie – poddanie 2 r

  Edit Żeby nie było pytań – ja nie święty mikołaj 

   

  Edit. Te 5 pojedynków typujemy do konkursu tylko – tak? 
  Ulubieni: Jones, Mir, Werdum, Aldo, Nick Diaz

 41. Machida dec,

  BigNog TKO 2 rnd,

  Tito TKO 3 rnd,

  Ebersole dec,

  Chan Sung Jung dec,

  Krzyś TKO 2 rnd,

  Hamman dec,

  Watson dec,

  Bocek dec,

  Makdessi TKO 2 rnd,

  Attonito dec,

  Cholish sub 1 rnd.

   

 42. Jones – TKO 4 runda
  Mir – TKO 1runda
  Nogueira – decyzja
  Ebersole – decyzja
  Hominick – TKO 3 runda.

 43. Jon Jones     TKO  2

  Frank Mir    TKO 2

  Nogueira     Decyzja jednogłośna

  Hominick    Decyzja jednogłośna

  Ebersole    Decyzja jednogłośna

 44. jones – dec
  mir – tko
  ortiz – dec
  ebersole – sub
  hominick – tko

 45. Jon Jones TKO 4 runda
  Frank Mir przez decyzję
  Tito Ortiz SUB 3 runda
  Brian Ebersole SUB 2 runda
  Mark Hominick KO 2 runda
  Krzysztof Soszyński przez decyzję
  Dennis Hamman przez decyzję
  John Makdessi KO 2 runda
  Yves Jabouin KO 1 runda
  Mark Bocek przez decyzję.
  Rich Attonito przez Decyzja
  John Cholish przez poddanie, runda 1

 46. Jones – 2R KO/TKO
  Mir – 1R KO/TKO
  Lil Nog – 3R DEC
  Ebersole – 3R SUB
  Hominick – 1R KO/TKO

  +

  Polish Experiment – 2R SUB/KO/TKO 🙂

 47. MACHIDA – 4rd TKO leg injury !!! 🙂
  MIR – 2rd sub. RNC
  Ortiz – 1rd KO
  KRZYSIEK – 3rd KO

 48. Jones – tko r 4
  MIR – decission
  ORTIZ – decission
  EBERSOLE – submission r 2
  Hominick – tko r 3
  Soszynski – decission
  Hamman – decission
  Makdessi – tko r 3
  Jabouin – KO r 2
  Attonito -dec
  Cholish – submission r1
  Bocek – decission

 49. Jon Jones – TKO 3 runda

  Frank Mir – TKO 3 runda

  Antonio Rogerio Nogueira – Decyzja

  Mark Hominick – TKO 2 runda

  Brian Ebersole – Decyzja

 50. jones – dec
  mir – tko
  ortiz – dec
  ebersole – sub
  hominick – tko

 51. Jon Jones przez TKO 3R
  Frank Mir przez TKO 3R
  Nogueira przez Decyzje
  Hominick przez TKO 2R
  Ebersole przez Decyzje

 52. Machida KO 1 runda
  Frank Mir TKO 3 runda
  Noguiera młodszy przez dec.
  Hominick Tko 2 runda
  Ebesole Decyzja

 53. Jon Jones- Decyzja

  Frank Mir- Poddanie 2 runda

  Antonio Rogerio Nogueira- TKO 1 runda

  Brian Ebersole- TKO 2 runda

  Mark Homonick- Decyzja

 54. Jones – TKO 1runda
  Mir – TKO 1runda
  Nogueira – decyzja
  Ebersole – decyzja
  Hominick – TKO 3 runda.

 55. Jones – Ko/Tko 4 runda
  Mir – Ko/Tko 2 runda
  Nogueira – Decyzja
  Ebersole – Decyzja
  Hominick – Ko/Tko 3 runda
  Soszyński – Ko/Tko 2 runda

 56. Jon Jones przez decyzję
  Frank Mir TKO runda 2
  Antonio Rogerio Nogueira przez decyzję
  Mark Hominick przez TKO, runda 2
  Krzysztof Soszyński przez decyzję
  Jared Hamman przez TKO, runda 2
  John Makdessi przez KO, runda 2
  Yves Jabouin przez KO, runda 2
  Mark Bocek przez decyzję
  Rich Attonito przez decyzję
  John Cholish przez poddanie, runda 1

 57. Jones – 2R KO/TKO
  Mir – 2R KO/TKO
  Lil Nog – DEC
  Ebersole – DEC
  Hominick – 2R KO/TKO

  +

  Soszyński – DEC

 58. To jest to co bym chciał : (ale czy tak bedzie?:)
  Machida

  BigNog

  Tito

  I oczywiście Krzysiu 🙂

 59. Jon Jones vs. Lyoto Machida KO 2 runda
  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira Decyzja
  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira Decyzja
  Brian Ebersole vs. Claude Patrick Decyzja
  Mark Hominick vs. Chan Sung Jung KO 2 runda

 60. Lyoto Machida- 4 KO/TKO

  Frank Mir- 2 KO/TKO
  Antonio Rogerio Nogueira- 3 KO/TKO
  Brian Ebersole- Poddanie
  Mark Hominick- 2R KO/TKO

 61. Jones – Decyzja
  Mir – KO / TKO 2 runda
  Antonio Rogerio Nogueira – Decyzja
  Ebersole – Decyzja
  Hominick – KO / TKO 3 runda
  Soszyński – KO / TKO 3 runda

  • Jon Jones Cry
  • Frank Mir
  • Antonio Rogerio Nogueira
  • Brian Ebersole
  • Mark Hominick
  1. Jones TKO 3 runda.
  2. Nogueira TKO 1 runda
  3. Nogueira DEC
  4. Hominick TKO 2 runda
  5. Ebersole SUB 1 RUNDA
  6. Soszyński DEC

  Kiedy bedzie mozna sie spodziewac typera?

 62. Machida – KO 1R oby, (jak wygra jutro dam na tacę 😀 )
  Frank Mir – TKO 3R
  Nogueira – decyzja
  Hominick – TKO 2R
  Ebersole – decyzja

 63. JONES TKO RUNDA 4
  MIR TKO RUNDA 3
  NOGUEIRA DECYZJA
  EBERSOLE DECYZJA
  HOMINICK TKO RUNDA 2
  SOSZYŃSKI PODDANIE RUNDA 2/3

 64. 1. Machida 2nd TKO
  2. BigNog Decyzja
  3. LilNog Decyzja
  4. Ebersole 2nd Sub.
  5. Zombie 3rd Sub.

  6. Soszyński 2nd TKO

 65. Widzę, że nikt nie wierzy w Lyoto. Ja się wyłamię, pieniędzy bym nie postawił, ale…

  * Machida
  * Mir
  * Ortiz
  * Ebersole
  * Hominick

  Będzie śmiesznie jak trafię wszystkie walki, jednak będę żałował, że nie postawiłem kasy u buka.

 66. Jon Jones TKO 5 runda
  Frank Mir DEC
  Nogueira KO 1 runda
  Claude Patrick DEC
  Chan Sung Jung SUB 1 runda

 67. Jones- decyzja
  Mir- TKO 1runda
  Rogerio Nogueira- decyzja
  Patrick- decyzja
  chan sung jung- poddanie- 2 runda

 68. Jon Jones- TKO 3 runda

  Frank Mir- KO 1 runda

  Tito Ortiz -TKO 2 runda

  Brian Ebersole- TKO 2 runda

  Mark Homonick- Decyzja

 69. Lyoto Machida
  Antonio Rodrigo Nogueira
  Antonio Rogerio Nogueira
  Brian Ebersole
  Mark Hominick

 70. I tak nie wygram ale :
  Machida TKO/ko 4 runda
  Nogueirea tko/ko 3 runda
  Nogueira sub 2 runda
  Ebersole decyzja
  Hominick decyzja

 71. Lyoto Machida KO 2 runda
  Antonio Rodrigo Nogueira sub. 3 runda
  Tito Ortiz TKO 1Rudnda
  Chan Sung Jung TKO 1 Runda
  Brian Ebersole Split

 72. Jon Jones: KO/TKO: 3 runda
  Frank Mir: KO/TKO: 2 runda
  Antonio Rogerio Nogueira: SUBMISSION: 2 runda
  Brian Ebersole: DECISION
  Chan Sung Jung: SUBMISSION: 2 runda

 73. Lyoto Machida

  Frank Mir
  Antonio Rogerio Nogueira
  Claude Patrick
  Chan Sung Jung

  Igor Pokrajac
  Constantinos Philippou
  Dennis Hallman
  Walel Watson

  Mark Bocek
  Rich Attonito
  John Cholish

 74. Jon Jones TKO 2 runda
  minotauro poddanie 3rd
  nogeira tko 2rd
  Mark Hominick KO 2 runda
  Krzysztof Soszyński tko 3
  Mark Bocek przez decyzję.

 75. Machida – ko
  MIR – deesision
  lil nog– decission
  EBERSOLE – submission r 2
  Hominick – tko r 3
  Soszynski – tko
  Hamman – decission
  Makdessi – tko r 3
  Jabouin – KO r 2
  Attonito -dec
  Cholish – submission r1
  Bocek – decission

 76. Lyoto Machida KO 2 runda
  Antonio Rodrigo Nogueira KO 1 runda
  Tito Ortiz Poddanie 2 runda
  Brian Ebersole 3 runda KO

  Mark Hominick poddanie 3 runda

 77. Jon Jones TKO 5 runda
  Frank Mir DEC
  Nogueira KO 1 runda
  Claude Patrick DEC
  Chan Sung Jung SUB 1 runda

 78. rozumiem, ze zasady jak w typerze, 10 + 1 + 1 ?

   

  Jon Jones pok. Lyoto Machide – Poddanie 3R

  Frank Mir pok. Antonio Rodrigo Nogueire – Decyzja

  Tito Ortiz pok. Antonio Rogerio Nogueire – Decyzja

  Claude Patrick pok. Briana Ebersola – Poddanie 2R

  Mark Hominick pok. Chan Sung Junga – TKO 2R

   

 79. Jones TKO
  Mir TKO
  Ortiz dec (nie zdziwiłbym się gdyby był tu remis, ale kto stawia na remis w MMA …)
  Ebersole sub
  Hominick dec
  Soszynski dec/sub
  Hamman
  Hallman

 80. Jones TKO 4 runda
  Mir KO 1 runda
  Noqueira decyzja
  Ebersole decyzja
  Hominick KO 2 runda

 81. Jones, Minotauro Nogueira, Minotoro Nogueira, Ebersole,Homnick,Soszyński 🙂

 82. Jones KO 4 runda
  Nogueira DEC
  Ortiz DEC
  Ebersole DEC
  Korean Zombie SUB 2 runda

 83. Jon jones – TKO
  Frank Mir – decyzja
  Ortiz – decyzja
  Ebersole – TKO
  Hominick – decyzja
  Soszynski – KO/TKO
  Philippou – KO/TKO
  Makdessi – decyzja
  Jabouin – TKO
  Lentz – decyzja
  Attonito – decyzja
  Cholish – decyzja

 84. lyoto machida ko 1 runda
  rodrigo nogueira poddanie 2 runda
  rogerio nogueira ko 1 runda
  mark homnick dec
  brian ebersole tko 1 runda

 85. Jon Jones – TKO 2 r
  Mir – decyzja
  Lit Nog – decyzja
  Ebersole – decyzja
  Hominick – TKO r 2

 86. Szybkie typy na kartę główną do konkursu:

  Jones, dec

  Mir , dec

  Ortiz, dec

  Ebersole, TKO 2 runda

  Hominick, TKO, 2 runda

  Dłuższe omówienie typów:
  Jon Jones vs. Lyoto Machida – zasięg Jones'a to jedyny znaczący, ale zarazem wystarczający atut na Brazylijczyka. Typ: Jones przez decyzję.

  Frank Mir vs. Antonio Minotauro Nogueira – przebudzenie Brazylijczyka nastąpiło tylko na jeden moment, który dokonał się podczas magicznej gali w Brazylii. Mir jest w lepszej formie, nie jest nękany kontuzjami i nie jest ślepy na jedno oko. Typ: Mir przez decyzję.    

  Tito Ortiz vs. Antonio Minotoro Nogueira – to Davis jest przereklamowany, a nie Minotoro tak dobry. Typ: Ortiz przez decyzję.  

  Mark Hominick vs. Chan Sung Jung –  Kanadyjczyk zgasi światło Jungowi, lecz zupełnie inną kończyną , niż jego rodak Roop. Typ: Hominick by TKO, 2 runda    

  Brian Ebersole vs. Claude Patrick – Claude ma tylko dobry rekord, a Ebersole doświadczenie i lepsze umiejętności. Typ: Ebersole by TKO, 2 runda 

  Krzysztof Soszyński vs. Igor Pokrajac – pomimo progresu umiejętności, Pokrajac nigdy nie dorówna swojemu słynnemu rodakowi. Krzysiu , w swoim stylu, powinien wypunktować rywala w stójce. Typ: Soszyński przez decyzję

  Jared Hamman vs. Constantinos Philippou – pojedynek zawodników, którzy walczą "w kratkę". Jeśli Hamman wejdzie do pojedynku z Philippou tak samo, jak do drugiej z rundy z Dollaway'em, to nie powinien mieć problemów z pokonaniem swojego rywala. Typ: Hamman przez decyzję.

  Dennis Halmann vs. John Makdessi – problemy z wagą po zejściu z WW nie pomogą utrzymać się Hallmanowi w organizacji po tej walce. Typ: Makdessi przez decyzję

  Yves Jabouin vs Walel Watson – Jabouin zwykł przegrywać z fighterami znacznie lepszymi od siebie, jak Garza czy Hominick. Watson się do nich nie zalicza. Typ: Jabouin przez decyzję.

  Nik Lentz vs. Mark Bocek – po tej walce, Lentz podtrzyma swój status niepokonanego w tej organizacji. Niestety, Bockowi , aby zagrozić swojemu przeciwnikowi, wystarczy paliwa tylko na jedną rundę. Typ: Lentz przez decyzję

  Rich Attonito vs. Jake Hecht – Rich nie jest przeciwnikiem najwyższych lotów, ale jest zbyt trudnym rywalem jak na debiut Hecht'a w UFC. Typ: Attonito przez decyzję

  John Colish vs Mitch Clarke – nie lubię obstawiać walk debiutantów, lecz sądzę, że Colish jest w stanie zadać Clarkowi pierwszą porażkę w karierze. Typ: Colish przez decyzję
  Typ: Attonito przez decyzję

   

    

 87. Jones – decyzja
  Mir – decyzja
  Ortiz – KO/TKO – 1 runda
  Ebersole – KO/TKO – 3 runda
  Chang Sung Jung – sub – 2 runda

 88. Jon Jones

  Frank Mir
  Antonio Rogerio Nogueira
  Mark Hominick
  Brian Ebersole

  Krzysztof Soszynski

 89. Jones- TKO 4r
  Mir-decyzja
  Rogerio Nogueira- decyzja
  Ebersole TKO 2r
  Hominick- decyzja
  Soszyński- decyzja
  Hamman- TKO 2r
  Makdessi- TKO 2r
  Jabouin- TKO 3r
  Bocek- sub 2r
  Attonito- decyzja
  Clarke- TKO 2r

 90. Machida   SUB  4 rd
  Mir   TKO  2 rd
  Nougeira  DEC
  Ebersole  DEC
  Hominick  TKO 1 rd

 91. Jon jones- 2r sub
  minotauro- 3r ko
  Antonio Rogerio Nogueira- decyzja
  Mark Hominick- decyzja
  Brian Ebersole – 1r tko

  Krzysztof Soszynski 1r kimurka:)sub

 92. Jon Jones- Tko 4r
  Rogerio Nogueira- decyzja
  Antonio Minotoro Nogueira – tko 2r
  Hominick- decyzja
  Claude Patrick- Tko 1r
  Krzysztof Soszyński – poddanie 2r

 93. Claude Patrick decyzja
  Mark Hominick decyzja
  Antônio Rogério Nogueira decyzja
  Frank Mir decyzja
  Jon Jones decyzja

 94. Jon Jones- Poddanie 4 rd

  Frank Mir- TKO 2 rd

  Antonio Rogerio Nogueira- Poddanie 1 rd

  Brian Ebersole- TKO 2 runda

  Mark Homonick- KO 2 rd

 95. Jones (TKO 3 runda)
  Mir (TKO 2 runda)
  Antonio Rogerio Nogueira (Decyzja)
  Brian Ebersole (TKO 2 runda)
  Mark Hominick (TKO 1 runda)
  Krzysztof Soszyński (Decyzja)
  Jared Hamman (TKO 2 runda)
  John Makdessi (TKO 3 runda)
  Yves Jabouin (TKO 1 runda)
  Nik Lentz (Decyzja)
  Rich Attonito (Decyzja)
  John Cholish (Poddanie 1 runda)

 96. Jones DEC
  Big Nog DEC
  Ortiz DEC
  Ebersole SUB 2r
  Hominick KO 2r
  KRZYSZTOF SUB 1r

 97. Jones – Ko/Tko 3 runda
  Nogueira – Sub 2 runda
  Ortiz – Ko 2 runda
  Ebersole – Decyzja
  Hominick – Ko/Tko 3 runda
  Soszyński – Decyzja

 98. Jon Jones tko 3r
  Frank Mir (260 lbs) tko2r
  Antonio Rogerio Nogueira decyzja
  Brian Ebersole decyzja
  Mark Hominick tko2r

 99. 205 lbs.: Jon Jones (14-1) vs. Lyoto Machida (17-2)-decyzja

  Główna karta:

  Frank Mir (15-5) vs. Antonio Rodrigo Nogueira (33-6-1)-TKO 3r

  Tito Ortiz (16-9-1) vs. Antonio Rogerio Nogueira (19-5)-decyzja

  Mark Hominick (20-9) vs. Chan Sung Jung (11-3)-TKO 2r

  Brian Ebersole (48-14-1) vs. Claude Patrick (14-1)-decyzja

 100. Jon Jones vs. Lyoto Machida -> Jones KO/TKO 2 RD

  Frank Mir vs. Big Nog -> Frank Mir KO/TKO 2 RD

  Tito Ortiz vs. Lil Nog -> Lil Nog DEC

  Brian Ebersole vs. Claude Patrick -> Ebersole DEC

  Chan Sung Jung vs. Mark Hominick -> Hominick KO/TKO 1 RD

 101. Jon Jones przez TKO 2R
  Frank Mir decyzja
  Nogueira decyzja
  Hominick decyzja
  Ebersole decyzja

 102. Jones TKO 4 runda
  Mir TKO 2 runda
  Ortiz przez decyzję
  Hominick TKO 2 runda
  Ebersole przez decyzję

 103. Jon Jones Decyzja po 5 rundach

  Frank Mir 2 runda TKO/KO

  Ortiz decyzja po 3 rundach

  Ebersole 1 runda poddanie

  Hominick 3 runda TKO/KO

 104. Machida

  Big Nog

  Lil Nog

  Hominick

  Ebersole

  Soszyński

  Hamman

  Jabouin

  Makdessi

  Bocek

  Attonito

  Cholish

 105. Machida tko 4r
  Nougeira (260 lbs) tko2r
  Antonio Rogerio Nogueira decyzja
  Brian Ebersole decyzja
  Mark Hominick tko2r

 106. Jones, KO/TKO – 3 runda
  Mir , dec
  Ortiz, KO/TKO – 2 runda
  Ebersole, dec
  Hominick, TKO, 2 runda

 107. 1. Jones TKO 3rd
  2. Mir DEC
  3. Ortiz TKO 1rd
  4. Ebersole DEC
  5. Hominick DEC

 108. Lyoto Machida => KO/TKO 3 runda
  Frank Mir => KO/TKO 2 runda
  Antonio Rogerio Nogueira => Decyzja
  Claude Patrick => Decyzja
  Mark Hominick => Decyzja

 109. 1. Lyoto Machida
  2. Antonio Rodrigo Nogueira
  3. Antonio Rogerio Nogueira
  4. Brian Ebersole
  5. Chan Sun Jung

 110. Machida- KO 5 rd.
  Big Nog- KO 2 rd.
  LI Nog- DEC
  Ebersole – TKO
  Chan Sung Jung – DEC
  Krzysiek- KO/TKO 1 rd.

 111. Jon Jones vs Lyoto Machida.- Lyoto Machida
  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira- Frank Mir
  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira- Tito Ortiz
  Brian Ebersole vs. Claude Patrick- Brian Ebersole
  Mark Hominick vs. Chan Sung Jung- Mark Hominick

 112. Jon Jones TKO 3 RD
  Frank Mir TKO 2 RD
  Antonio Rogerio Nogueira DEC
  Brian Ebersole SUB 2 RD
  Mark Hominick TKO 2 RD

 113. Jones TKO 2 runda
  Mir KO 2 runda
  Antonio Rogerio Nogueira Decyzja
  Brian Ebersole TKO 3 runda
  Mark Hominick TKO 1 runda
  Krzysztof Soszyński Decyzja
  Jared Hamman TKO 2 runda
  John Makdessi poddANIE 3 runda
  Yves Jabouin TKO 1 runda
  Nik Lentz Decyzja
  Rich Attonito Decyzja
  John Cholish (Poddanie 1 runda)

 114. Jon Jones
  Antonio Rodrigo Nogueira
  Antonio Rogerio Nogueira
  Mark Hominick
  Brian Ebersole

 115. Jon Jones
  Frank Mir
  Antonio Rogerio Nogueira
  Brian Ebersole
  Mark Hominick

 116. Jon Jones tko 3 r.
  Frank Mir tko 2 r.
  Antonio Rogerio Nogueira Dec.
  Brian Ebersole Dec.
  Mark Hominick tko 2 r.
  Krzysztof Soszyński tko 2 r.

 117. Jon Jones – decyzja
  Frank Mir – TKO 2 runda
  Tito Ortiz – decyzja
  Ebersole – decyzja
  Hominick – decyzja

 118. Jon Jones vs. Lyoto Machida – Jones TKO 4rd

  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira – Mir DEC

  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira – Nog SUB 2rd

  Brian Ebersole vs. Claude Patrick – Ebersole DEC

  Mark Hominick vs. Chan Sung Jung – Hominick TKO 3rd

 119. Jon Jones vs. Lyoto Machida ____Jon Jones

  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira_______Antonio Rodrigo Nogueira
  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira _____Antonio Rogerio Nogueira
  Mark Hnicomik vs. Chan Sung Jung________Mark Hnicomik
  Brian Ebersole vs. Claude Patrick____ Claude Patrick

 120. 1. Jon Jones tko 3 runda
  2. Frank Mir decyzja jednoglosna
  3. Antonio Rogerio Nogueira decyzja jednoglosna
  4. Brian Ebersole decyzja jednoglosna
  5. Mark Hominick ko 2 runda
  6. Krzysiek Soszynski decyzja jednoglosna
  7. Jared Hamman decyzja jednoglosna
  8. Yves Jabouin tko 1 runda
  9. Nik Lentz Decyzja jednoglosna
  10. Rich Attonito Decyzja jednoglosna
  11. John Cholish poddanie 2 runda

 121. Jon Jones   3r – TKO

  Frank Mir  2r – TKO   (Tak mówi rozum. Serce krzyczy WAR NOG!!)

  Nogueira   decyzja

  Ebersole   decyzja

  Mark Hominick  decyzja

  Krzysztof Soszyński  decyzja
  „Nigdy się nie poddawaj”

 122. Machida

  Big Nog

  Lil Nog

  Ebersole

  Homick

  Krzyś

  Hamman

  Makdessi

  Watson

  Lentz

  Attonito

  Clarke

 123. Jon Jones vs Lyoto Machida – Lyoto Machida skróci dystans i zafunduje KO Jonesowi. Jednocześnie będzie nieosiągalny dla Jonesa.

  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira – Antonio Rodrigo Nogueira trafi Mira i położy go spać (nie wykluczam też, że Mir wymęczy decyzję).

  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira – Tito Ortiz wygra przez decyzję, lub trafi Rogerio i następnie zamroczonego podda na ziemi – jak Badera.

  Brian Ebersole vs. Claude Patrick – Brian Ebersole wygra przez ciosy w parterze. Dodam, że mimo początkowego sceptycyzmu całej redakcji, to od początku mój typ na mistrza UFC.

  Mark Hominick vs. Chan Sung Jung – Mark Hominick, słynący z kondycji, po nadaniu morderczego tempa, wygra w okolicach 2-3 rundy. Ewentualnie decyzją.

  Dodatkowo:

  Krzysztof Soszyński wygra przez poddanie.

  Jednocześnie proszę, bez względu na wynik powyższego typowania (moje typy mają tendencję zwyżkową, ale nadal oscylują w okolicach 60%), o nie branie mnie pod uwagę w losowaniu nagród.

 124. Jon Jones win tko 4 rd
  frank mir 1 rd tko
  antonio rogerio win 3 rd tko
  ebersole win decyzja
  hominick decyzja
  krzysztof soszynski 2 rd tko
  hamman decyzja
  jabouin tko 1 rd
  lentz decyzja
  'attonito decyzja
  chollis decyzja

 125. Jon Jones
  Frank Mir
  Antonio Rogerio Nogueira
  Brian Ebersole
  Chan Sung Jung

 126. Jon Jones
  Frank Mir
  Antonio Rogerio Nogueira
  Brian Ebersole
  Mark Hominick

 127. Jones przez TKO 2R
  Frank Mir przez decyzja
  Nogueira przez TKO 3R
  Hominick przez TKO 1R
  Ebersole przez decyzja

 128. Jon Jones
  Antonio Rodrigo Nogueira
  Antonio Rogerio Nogueira
  Mark Hominick
  Claude Patrick

 129. Machida KO/TKO 2r
  Mir TKO 1r
  Nogueira DEC
  Ebersole 2r TKO/KO
  Homnick 2r TKO/KO
  Soszyński DEC

 130. Jones KO/TKO 4r
  Mir KO/TKO 1r
  Nogueira decyzja
  Hominick KO/TKO 2r
  Ebersole decyzja

 131. Lyoto Machida KO
  Frank Mir TKO
  Rogerio Nogueira Dec
  Brian Ebersole KO
  Chang Sung Jug Sub
  Krzysztof Soszyński TKO

 132. Jones – tko/ko 2
  Mir – tko/ko 2
  Ortiz – decyzja
  Chang Sung Jung – poddanie 2/3
  Ebersole – decyzja

 133. Jones – decyzja

  Frank Mir – decyzja

  Antonio Rogerio Nogueira – decyzja

  Mark Hominic – KO 2 runda

  Krzysztof Soszyński – decyzja

 134. Jones TKO
  Mir TKO
  Nogueira poddanie
  Ebersole TKO
  Hominick decyzja
  Soszynski decyzja
  Hamman TKO
  Hallman poddanie
  Jabuin TKO
  Bocek poddanie
  Antonito TKO
  Cholish poddanie

 135. Jon Jones – SUB 3rd
  Frank Mir – TKO 2rd
  Antonio Rogerio Nogueira – DEC
  Brian Ebersole – SUB 2rd
  Mark Hominick – KO 1rd

  To tyle z karty głównej a dodatkowo obstawię resztę walk…

  Krzysztof Soszyński
  Jared Hamman
  John Makdessi
  Yves Jabouin
  Nik Lentz
  Rich Attonito
  John Cholish

 136. Machida jest zmotywowany ale nie daje mu szans. Jones to fenomen i bedzie mial lepszy rekord niz Fedor

 137. Sporo userów założy konto specjalnie dla koszulki, ciekawe to zajwisko…

  Jon Jones
  Frank Mir
  'Little Nog' Rogerio
  Brian Ebersole
  Mark Hominnick

  Krzysztof Soszyński
  Constantinos Philippou
  John Makdessi
  Yves Jabouin

  Mark Bocek

 138. Jon Jones – tko 3rd
  Frank Mir (15-5) – tko 1rd
  Antonio Rogerio Nogueira (19-5) – tko 1rd
  Mark Hominick (20-9) – decyzja
  Claude Patrick (14-1) – decyzja

 139. Jones poddanie 3 runda
  Mir decyzja
  Tito Ortiz TKO 1 runda
  Brian Ebersole TKO 2 runda
  Mark Hominick TKO 2 runda
  Krzysztof Soszyński TKO 3 runda
  Jared Hamman poddanie 3 runda
  John Makdessi decyzja
  Yves Jabouin decyzja
  Nik Lentz TKO 2 runda
  Rich Attonito Decyzja
  John Cholish poddanie 1 runda

 140. Jon Jones przez decyzję
  Mir KO 1 eunda
  Nogueira przez decyzję.
  Brian Ebersole przez decyzję
  Hominick KO 2 runda

 141. Machida – tko 4ta runda
  Big Nog – 1 runda KO
  Mały Nog – decyzja
  Ebersole – 2runda poddanie
  Hominick – decyzja
  Soszyński – 3runda kimura
  Hamman – decyzja
  Makdessi – KO
  Jabouin – decyzja
  Bocek – decyzja
  Attonito – decyzja
  Cholish – poddanie

  Soszyńskiego nie będzie można zobaczyć ani na FB ani w Orange? Tylko streamy zostają? Ktoś się orientuje?

 142. Stosunkiem glosow 87 – 32 prowadzi Jones ;D a tak na marginesie to jakies biedne te koszulki 😛

 143. Oretos–>> hmmm doświadczenie wojskowe nie czasem Brian Stann ?:P

  A wracając do tematu moje typy:

  Jon Jones
  Frank Mir
  Tito Ortiz
  Brian Ebersole
  Mark Hominick

 144. Moje typy do konkursu 😛

  Jon Jones vs. Lyoto Machida => Lyoto Machida przez TKO 3. runda

  Frank Mir vs. Antonio Minotauro Nogueira => Frank Mir przez decyzję

  Tito Ortiz vs. Antonio Minotoro Nogueira => Minotoro Nogueira przez decyzję

  Hominick vs. Chan Sung Jung => Mark Hominick przez TKO 3. runda

  Brian Ebersole vs. Claude Patrick => Brian Ebersole przez decyzję

  Krzysztof Soszyński vs. Igor Pokrajac => Krzysztof Soszyński przez TKO/SUB 2. runda

  Jared Hamman vs. Constantinos Philippou => Hamman przez decyzję

  Dennis Halmann vs. John Makdessi => Makdessi przez decyzję

  Yves Jabouin vs Walel Watson => Jabouin przez decyzję

  Nik Lentz vs. Mark Bocek => Lentz przez decyzję

  Rich Attonito vs. Jake Hecht => Attonito przez decyzję

  John Colish vs Mitch Clarke => Colish przez decyzję

 145. +Jon Jones

  +Mir

  +Nogueira

  +Ebersole

  +Hominick

  +Krzyś

  +Haman

  +Hallman

  +Yaboulin

  +Bocek

  +attonito

  +Clarke

 146. Jones – Machida –> Jones przez TKO 2 runda
  Mir – Nogueira –> Mir przez TKO 2 runda
  Ortiz – Nogueira –> Nogueira przez poddanie, 3 runda
  Ebersole – Patrick –> Patrick przez TKO, 3 runda
  Hominick – Sung Jung —> Sung Yung przez poddanie, 2 runda
  Pokrajac – Soszyński —> Soszyński decyzja
  Hammann – Phillipou —> Hamman przez TKO, 1 runda
  Makadessi – Hallmann —> Makadessi przez decyzję
  Jabouin – Walel Watson –> Jabouin przez decyzję
  Bocek – Lentz —> Lentz TKO 3 runda
  Attonito – Hecht —> Hecht przez decyzję
  Cholish – Clarke —> Cholish poddanie 1 runda

 147. Jon Jones vs. Lyoto Machida =>  TKO 4. runda

  Frank Mir vs. Antonio Minotauro Nogueira => TKO 3.runda

  Tito Ortiz vs. Antonio Minotoro Nogueira => decyzja jednogłośna

  Marc Hominick vs. Chan Sung Jung => TKO 2. runda

  Brian Ebersole vs. Claude Patrick => decyzja jednogłośna

  Krzysztof Soszyński vs. Igor Pokrajac => decyzja jednogłośna

  Jared Hamman vs. Constantinos Philippou => TKO 2. runda

  Dennis Halmann vs. John Makdessi => TKO 3. runda

  Yves Jabouin vs Walel Watson => TKO 1. runda

  Nik Lentz vs. Mark Bocek => poddanie, 2. runda

  Rich Attonito vs. Jake Hecht => decyzja jednogłośna

  John Cholish vs Mitch Clarke => poddanie, 1. runda

 148. Jon Jones
  Antonio Rodrigo Nogueira
  Antonio Rogerio Nogueira
  Ebersole
  Hominick
  Soszyński
  Hamman
  John Makdessi
  Yves Jabouin
  Mark Bocek
  Rich Attonito
  John Cholis

 149. Pojedynek o pas UFC w wadze półciężkiej
  205 lbs.: Jon Jones (205 lbs) vs. Lyoto Machida (204 lbs)—-LYOTO MACHIDA

  Główna karta:

  265 lbs.: Frank Mir (260 lbs) vs. Antonio Rodrigo Nogueira (239 lbs)—ANTONIO RODRIGO NOGUEIRA
  205 lbs.: Tito Ortiz (206 lbs) vs. Antonio Rogerio Nogueira (204,5 lbs)—-ANTONIO ROGEIRO NOGUEIRA
  170 lbs.: Brian Ebersole (170,5 lbs) vs. Claude Patrick (171 lbs)—BRIAN EBERSOLE
  145 lbs.: Mark Hominick (145 lbs) vs. Chan Sung Jung (145,5 lbs)—MARK CHOMINIck

  Po ostatnich wyczynach brazylijczykow stawiam na nich na tej gali.

 150.  Jon Jones vs. Lyoto Machida – Jones 

  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira – Mir

  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira – Nogueira

  Mark Hominick vs. Chan Sung Jung – Hominick

  Brian Ebersole vs. Claude Patrick – Ebersole

 151. Jon Jones przez TKO (Punches) 4R
  Frank Mir przez TKO (Punches) 2R
  Tito Ortiz przez Submission (Guillotine Choke) 1R
  Brian Ebersole przez TKO (Elbows) 2R
  Mark Hominick przez Decision (Unanimous)

 152. Jones – Machida –> Jones przez TKO 3 runda
  Mir – Nogueira –> Mir przez TKO 1 runda
  Ortiz – Nogueira –> Nogueira przez poddanie, 3 runda
  Ebersole – Patrick –> Patrick przez TKO, 1 runda
  Hominick – Sung Jung —> Sung Yung przez poddanie, 2 runda
  Pokrajac – Soszyński —> Soszyński decyzja
  Hammann – Phillipou —> Hamman przez TKO, 2 runda
  Makadessi – Hallmann —> Makadessi przez decyzję
  Jabouin – Walel Watson –> Jabouin przez decyzję
  Bocek – Lentz —> Lentz TKO 3 runda
  Attonito – Hecht —> Hecht przez decyzję
  Cholish – Clarke —> Cholish poddanie 1 runda

 153. 205 lbs.: Jon Jones (14-1) vs. Lyoto Machida (17-2)- Jones tko 3r.

  Frank Mir (15-5) vs. Antonio Rodrigo Nogueira (33-6-1)- Mir TKO 3r.

  Tito Ortiz (16-9-1) vs. Antonio Rogerio Nogueira (19-5)- Ortiz tko 2r.

  Mark Hominick (20-9) vs. Chan Sung Jung (11-3)- Chan Sung Jung decyzja

  Brian Ebersole (48-14-1) vs. Claude Patrick (14-1)- Ebersole decyzja

 154. 205 lbs.: Jon Jones (14-1) vs. Lyoto Machida (17-2)-Jones
  265 lbs.: Frank Mir (15-5) vs. Antonio Rodrigo Nogueira (33-6-1)-Mir
  205 lbs.: Tito Ortiz (16-9-1) vs. Antonio Rogerio Nogueira (19-5)-Nogueira
  145 lbs.: Mark Hominick (20-9) vs. Chan Sung Jung (11-3)-Hominick
  170 lbs.: Brian Ebersole (48-14-1) vs. Claude Patrick (14-1)-Ebersole

  Walki w ION TV

  205 lbs.: Krzysztof Soszynski (26-11-1) vs. Igor Pokrajac (23-8)-Soszynski
  185 lbs.: Jared Hamman (13-3) vs. Constantinos Philippou (8-2)-Hamman
  155 lbs.: Dennis Hallman (50-14-2) vs. John Makdessi (9-0)-Makdessi
  135 lbs.: Yves Jabouin (16-7) vs. Walel Watson (9-2)-Watson

  Pozostałe:

  155 lbs.: Nik Lentz (21-3-2) vs. Mark Bocek (9-4)-Bocek
  170 lbs.: Rich Attonito (10-4) vs. Jake Hecht (10-2)-Attonito
  155 lbs.: John Cholish (7-1) vs. Mitch Clarke (9-0)-Cholish

 155. Jon Jones
  Frank Mir
  Antonio Rogerio Nogueira
  Mark Hominick
  Brian Ebersole

 156. Lyoto Machida Poddanie 2 runda
  Frank Mir TKO 1 runda
  Antonio Rogerio Nogueira poddanie 3 runda
  Claude Patrick KO 3 runda
  Mark Hominick KO 2 runda
  Krzysztof Soszyński Poddanie 3 runda
  Jared Hamman TKO 2 runda
  John Makdessi Decyzja
  Yves Jabouin KO 1 runda
  Mark Bocek vs. Nik Lentz
  Rich Attonito Decyzja
  John Cholish Decyzja

 157. jones vs machida jones TKO 1 runda
  Nogiera vs MIR – MIR TKO 1 RUNDA
  ORTIZ vs NOGIERA ORTIZ TKO 1 RUNDA
  Soszyniak vs Pokrajać – Szoszyniak 1 runda KO
  EBERSONEL vs PATRIK – EBERSOLEM 1 RUNDA TKO

 158. Lyoto Machida- KO 1Runda

  Antônio Rodrigo Nogueira 3Runda poddanie
  Antônio Rogério Nogueira dec.
  Brian Ebersole dec.
  Mark Hominick dec.

 159. 205 lbs.: Jon Jones (14-1) vs. Lyoto Machida (17-2)-Jones
  265 lbs.: Frank Mir (15-5) vs. Antonio Rodrigo Nogueira (33-6-1)-Mir
  205 lbs.: Tito Ortiz (16-9-1) vs. Antonio Rogerio Nogueira (19-5)-Nogueira
  145 lbs.: Mark Hominick (20-9) vs. Chan Sung Jung (11-3)-Hominick
  170 lbs.: Brian Ebersole (48-14-1) vs. Claude Patrick (14-1)-Patrick

  Walki w ION TV

  205 lbs.: Krzysztof Soszynski (26-11-1) vs. Igor Pokrajac (23-8)-Soszynski
  185 lbs.: Jared Hamman (13-3) vs. Constantinos Philippou (8-2)-Hamman
  155 lbs.: Dennis Hallman (50-14-2) vs. John Makdessi (9-0)-Makdessi
  135 lbs.: Yves Jabouin (16-7) vs. Walel Watson (9-2)-Watson

  Pozostałe:

  155 lbs.: Nik Lentz (21-3-2) vs. Mark Bocek (9-4)-Lentz
  170 lbs.: Rich Attonito (10-4) vs. Jake Hecht (10-2)-Hecht
  155 lbs.: John Cholish (7-1) vs. Mitch Clarke (9-0)-Clarke

 160. Jonathan Jones
  Frank Mir
  Nogueira
  Hominick
  Ebersole
  Soszyński
  Jabouin
  Makdessi
  Hamman
  Cholish
  Attonito
  Bocek

 161. Jones dec
  Frank Mir dec.
  Nogueira poddanie 2 runda
  Hominick dec
  Ebersole tko 3 runda

 162. Jones dec.
  Mir dec.
  lilNog poddanie 2 runda
  Hominick dec
  Ebersole tko 3 runda

 163. JJ, Mir, Tito, Hominick, Ebersole, Krzychu, Bocek, Jabouin. Tylko te pojedynki mnie interesują.

 164. Jones – TKO
  Mir – Decyzja
  Ortiz – Decyzja
  Hominick – TKO
  Patrick – Poddanie

 165. Trudno typuję po sercu a nie po rozumie
  Lyoto Machida
  Antonio Rodrigo Nogueira
  Tito Ortiz – chcę zobaczyć jak Tito kopie grób
  Krzysztof Soszyński – boję się że to wcale nie takie oczywiste
  Resztę nie mam zdania ale jak trafię w Machide to wam wara opadnie.

 166. Jon Jones, 4 runda, tko

  Główna karta:

  Antonio Rodrigo Nogueira, 3 runda, tko
  Tito Ortiz, jednogłośna decyzja
  Brian Ebersole, 2 rudna, sub
  Mark Hominick, 2 runda, tko

  Walki w ION TV

  Krzysztof Soszynski, 1 runda, sub (kimura)
  Jared Hamman, jednogłośna decyzja
  John Makdessi, jednogłośna decyzja
  Yves Jabouin, 2 runda, tko

  Pozostałe:

  Nik Lentz jednogłośna decyzja
  Jake Hecht, 3 rudna, tko
  John Cholish, jednogłośna decyzja

 167. Jon Jones vs. Lyoto Machida KO 2 runda Machida
  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira Decyzja Antonio Rodrigo Nogueira
  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira Decyzja Antonio Rogerio Nogueira
  Brian Ebersole vs. Claude Patrick Decyzja Claude Patrick
  Mark Hominick vs. Chan Sung Jung KO 4 runda Hominick

 168. WYBIRAM__________

  Jon Jones
  Antonio Rodrigo Nogueira
  Antonio Nogueira
  Mark Hominick
  Brian Ebersole

 169. Jon Jones vs. Lyoto Machida 
   Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira 
   Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira 
   Brian Ebersole
  vs. Claude Patrick 
   Mark Hominick vs. Chan Sung Jung 

 170. Lyoto Machida

  Frank Mir
  Antonio Rogerio Nogueira
  Claude Patrick
  Chan Sung Jung

  Igor Pokrajac
  Constantinos Philippou
  Dennis Hallman
  Walel Watson

  Mark Bocek
  Rich Attonito
  John Cholish

 171. # Jonathan Jones
  # Frank Mir
  # Nogueira
  # Hominick
  # Ebersole
  # Soszyński

 172. Lyoto Machida
  Frank Mir
  Antonio Rogerio Nogueira
  Brian Ebesrole
  Chan Sung Jung

 173. Lyoto Machida przez decyzje
  Frank Mir przez KO
  Antonio Rogerio Nogueira przez KO
  Brian Ebesrole przez poddanie
  M. Hominick przez KO

  Krzysztof Soszyński przez KO

 174. Jon Jones – TKO runda 4
  Frank Mir – TKO runda 3
  Antonio Rogeira Nogueira – decyzja
  Claude Patrick – sub runda 2
  Mark Hominick – TKO runda 2

  WAR KRZYSZTOF!

 175. Jon Jones przez decyzje.
  Frank Mir przez TKO w 2 rundzie.
  Antonio Rogerio Nogueira przez TKO w drugiej rundzie.
  Mark Hominick przez decyzje.
  Brian Ebersole przez decyzje.

 176. Jon Jones VIA decyzje.
  Frank Mir VIA TKO.
  Antonio Rogerio Nogueira VIA TKO.
  Mark Hominick VIA decyzje.
  Brian Ebersole VIA decyzje.

  Jasiu RULEZ
  UnPocoLoco The Best

 177. Lyoto Machida ko 3 rd
  Antonio Rodrigo Nogueira sub 3 rd
  Antonio Rogerio Nogueira sub 2 rd
  Brian Ebersole dec
  Mark Hominick dec
  Krzysztof Soszyński tko 1 rd

 178. Machida
  Mir
  Ortiz
  Ebersole
  Hominick
  Soszyński
  Hamman
  Makdessi
  Jabouin
  Bocek
  Attonito
  Cholish

 179. Jones przez KO 1 runda
  Mir przez TKO 2 runda
  Antonio Rogerio Nogueira przez poddanie 3 runda
  Brian Ebersole przez TKO 2 Runda
  Chan Sung Jung przez decyzje

 180. Jon Jones vs. Lyoto Machida. Machida decyzja
  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira. Mir KO/TKO 2 runda
  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira. Lil Nog Decyzja
  Brian Ebersole vs. Claude Patrick. Ebersole Decyzja
  Mark Hominick vs. Chan Sung Jung. Hominick KO 2 runda

  Co to za konkurs?

 181. Jon Jones vs. Lyoto Machida.— Machida TKO 3r
  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira. —Mir TKO 3 r
  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira. — Ortiz Dec
  Brian Ebersole vs. Claude Patrick. —Ebersole TKO 2r
  Mark Hominick vs. Chan Sung Jung. Hominick Dec

 182. Jon Jones vs. Lyoto Machida JONES TKO 4 RUNDA
  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira MIR TKO 2 RUNDA
  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira ORTIZ DEC
  Brian Ebersole vs. Claude Patrick EBERSOLE DEC
  Mark Hominick vs. Chan Sung Jung HOMNICK TKO 3 RUNDA
  Krzysztof Soszynski vs. Igor Pokrajac SOSZYŃSKI DEC
  Jared Hamman vs. Constantinos Philippou HAMMAN DEC
  Dennis Hallman vs. John Makdessi HALLMAN SUB 1 RUNDA
  Yves Jabouin vs. Walel Watson JABOUIN TKO 2 RUNDA
  Nik Lentz vs. Mark Bocek LENTZ DEC
  Rich Attonito vs. Jake Hecht ATTONITO DEC
  John Cholish vs. Mitch Clarke CHOLISH SUB 1 RUNDA

 183. Jon Jones vs Lyoto Machida – Machida 3 runda KO/TKO
  Frank Mir vs Antonio Rodrigo Nogueira – Mir 2 runda KO/TKO
  Tito Ortiz vs Antonio Rogerio Nogueira – Nogueira przez jednogłośną decyzję
  Brian Ebersole vs Claude Patrick – Claude 3 runda przez poddanie
  Mark Hominick vs Chan Sung Jung – Hominick 3 runda KO/TKO

 184. Jon Jones vs. Lyoto Machida – kluczem bedzie umiejetnosc wykorzystania warunkow fizycznych przez Jonesa, jezeli zedcyduje sie skutecznie wylaczyc nogi Lyoto na drodze kopniec, a wyprowadzane kombinacje w ataku beda mialy wiecej niz 3 ciosy(taka szczepionka na prace nog karateki – dwa kroki w tyl i ucieczka do boku), to szykuje sie dluga noc dla Machidy. Przekornie postawie jednak na Brazylijczyka, mam przeczucie, ze Jones bedzie zbyt rozluzniony w pierwszej rundzie, co moze byc przyczyna klopotow. Machida, KO, 1 runda (+ bonus za fight of the night)

  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira.
  Albo Mir przez fatality, albo Nogueira przez submission – wybieram(rowniez przekornie) Nogueira, via kimura, 2 runda.

  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira.
  Ortiz zbyt pozno odnalazl pozytywna droge motywacji – terapia prowokatywna, jaka dotychczas prowadzil podczas treningow skutkuje pokladami rezygnacji, ktore Lil Nog bedzie eksplorowal od polowy pierwszej rundy. Nogueira, TKO, 3 runda. (+bonus KO of the night)

  Brian Ebersole vs. Claude Patrick.
  Jezeli Ebersole nie zapomnial wygolic kultowej strzaly na klacie, nie powinien miec problemow z p okonaniem Patricka. Zatem Ebersole, RNC, 2 rudna. (+ bonus sub of the night)

  Mark Hominick vs. Chan Sung Jung.
  Stojka Zombie jest za slaba na umiejetnosci Hominick’a. Hominick, KO, 1 runda.

  reszta nazwiskami:
  Igor Pokrajac vs. Krzysztof Soszyński – Krzysiek via dec.
  Jared Hamman vs. Constantinos Philippou – Hamman, Gilotyna, 2 runda.
  John Makdessi vs. Dennis Hallman – Makadessi via dec.
  Yves Jabouin vs. Walel Watson – Jabouin, KO, 1 runda.
  Mark Bocek vs. Nik Lentz – Bocek via sub.(trojkat nogami), 2 runda.
  Rich Attonito vs. Jake Hecht – Attonito via dec.
  John Cholish vs. Mitch Clarke – Cholish, via pozginanie przeciwnika jak kartke papieru(sub.), 1 runda. (+ ewentualny konkurent Ebersole do bonusu za sub. of the night :P)

  o!

 185. Jones przez TKO/KO – 2rd
  Minotauro przez poddanie – 3rd
  Minotoro przez TKO -2rd
  Ebersole przez decyzję
  Hominick przez TKO/KO – 1rd
  Soszyński przez decyzję
  Hamman przez decyzję
  Makdessi przez TKO/KO – 2rd
  Jabouin przez decyzję
  Bocek przez decyzję
  Attonito przez TKO/KO – 1rd
  Cholish przez poddanie – 1rd

 186. Jones
  Jones KO/TKO
  Mir KO/TKO
  Ortiz (bo go lubię)
  Ebersole
  Hominick KO/TKO
  Soszyński albo kimura albo dec 🙂
  Hamman
  Makdesi
  Jabuin
  Bocek
  Hecht
  Cholish

 187. Jon Jones (decyzja)
  Mir (decyzja)
  Antonio Rogerio Nogueira (decyzja)
  Brian Ebersole (TKO)
  Mark Hominick (TKO)

 188. Jones dec , Mir TKO 3rd , Nogueira Dec, Ebersole sub 2rd , Hominick dec

 189. Jon Jones (3 runda TKO)
  Mir (Decyzja)
  Antonio Rogerio Nogueira (poddanie 2 runda)
  Claude Patrick (1 runda poddanie)
  Mark Hominick (tko 3 runda)

 190. Machida TKO 4rd
  Nogueira TKO 3rd
  Nogueira TKO 3rd
  Ebersole decyzja
  Chan Sung Jung decyzja
  Krzyś TKO 3rd
  Hamman decyzja
  Watson TKO 2rd
  Bocek decyzja
  Makdessi TKO 2 rd
  Attonito decyzja
  Cholish sub 2 rd

 191. Jones TKO, 4 rudna
  Nogueria, TKO, 1 runda
  Ortiz, TKO, 1 runda
  Patrick poddanie, 2 rudna
  Chan Sung Jung, poddanie, 1 runda

 192. Jones przez decyzję

  Mir, TKO, 1 runda

  Nogueira przez decyzję

  Ebersole przez decyzję

  Hominick przez decyzję

  Soszyński przez decyzję

  Hamman, TKO, 2 runda

  Makdessi przez decyzję

  Jabouin, TKO, 2 runda

  Bocek przez decyzję

  Attonito przez decyzję

  Cholish, poddanie, 1 runda

 193. Lyoto Machida => DEC

  Frank Mir=> DEC

  Antonio Minotoro Nogueira => TKO 2 runda

  Marc Hominick => TKO 2 runda

  Brian Ebersole => TKO 3 runda

 194. Jon Jones
  Frank Mir
  Antonio Rogerio Nogueira
  Mark Hominick
  Krzysztof Soszyński
  Jared Hamman
  John Makdessi
  Yves Jabouin
  Mark Bocek
  Rich Attonito
  John Cholish

 195. Jones vs Machida
  Jestem sercem za Machida ale wygra Jones
  Frank Mir vs Minotauro
  Trudno obstawic ale wydaje mi sie ze Franek aczkolwiek moze tu byc niespodzianka
  Tito vs Antonio Rogerio Nogueira
  Wygra Tito,brat minotaura jest przereklamowany
  Marc Hominick vs Korean Zombie
  trudno powiedziec,wydaje mi sie ze Zombie mu zalozy jakas dzwignie
  Brian vs Claude Patrick
  Wygra Brian

 196. Moje typy:
  Jon Jones by KO round 2.

  Frank Mir submission round 3.

  Tito Ortiz, decision.

  Cloude Patrick, submission round 1.

  Mark Hominick by KO round 1.

  Krzysztof Soszyński, decision.

  Moje spostrzeżenia:

  1. Tak jak pisałem wczoraj daje 13% szans na wygranie Machidy i mimo jego dobrej przezentacji na wczorajszym ważeniu po prostu nie wierzę zeby wygrał z tej klasy zawodnikiem jakim jest Bones – 13% szans, że walka skończy się przez wygraną by KO bo inaczej tego Dragon wygrać nie może.

  2. Na Mira postawiłem raczej z sympatii bo Noigueira (jestem tego pewien) ciężko się przygotowywał do walki i wydaje mi się, ze po tym co ostatnio pokazał będzie chciał wrócic do czołówki HW – mimo wszystko liczę na Mira i efektywne poddanie z jego strony.


  3. Sądzę, że Tito jest faworytem w tej walce i przygotował się do niej na 100% bo jest to jego chyba ostatnia szansa na pozostanie w UFC – w końcu jak długo można puszczać highlight jak dusi Badera??


  4. Ebersole jest najmniej przeze mnie lubianym zawodnikiem w UFC i jego przeciwnicy powinni dostawać premie za straty w psychice bo ja z taką włochatą małpą walczyć bym nie chciał (o parterze już nie wspomne) – to jest wielki test dla księcia i chyba najważniejsza walka w jego życiu – jak ją wygra to droga do kariery w UFC stoi dla niego otworem więc myślę, ze jest wystarczająco zmotywowany.

  5. Hominick w mojej opinii jest lepszym zawodnikiem i zdecydowanie bardziej doświadczonym od Korean Zombie więc mam nadzieję, że wyga tą walkę w wielkim stylu.

  6. Na Krzyśka głosuję bo po prostu nie wypada inaczej 🙂 Ale jest na tyle walecznym zawodnikiem, że według mnie jest faworytem w tej walce.

 197. Machida
  Nogueira
  Nogueira
  Hominick
  Ebersole
  Soszyński
  Hamman
  Makdessi
  Jabouin
  Bocek
  Attonito
  Cholish

 198. Walki na kanale „ION” zaczynają się o 18:00(6pm). PPV walki o 21:00(9pm). Jeszcze mam 2 godzinki i na żywo w 40″ HDTV będę oglądać. YAAAA!!!

  WYBIERAM___

  JONES
  NOG
  NOG
  HOMINICK
  EBERSOLE

 199. Jon Jones by dec
  Big Nog by sub
  Lil Nog by sub
  Hominick by tko
  Ebersole by dec

  Soszyński by sub

  Hamman by tko

 200. Błagam daj ktoś linka do streama na dzisiejszy UFC – 14 0 ;/

 201. Cholish
  Attonito
  Bocek
  Watson
  Makdessi
  Philippou
  Soszynski
  Chan Sung Jung
  Ebersole
  Ortiz
  Minotauro Nogueira
  Jones

 202. @GREAT*

  Ta strona w ogóle się nie wyczytuje,.. apeluje do was jak możecie dajcie linka do streama na UFC – 140

 203. Mitch Clarke – submission
  Attonito – dec
  Bocek – submission
  Jabouin – ko/tko
  Makdesi – ko/tko
  Philippou – dec
  Soszyński – ko/tko
  Chan Sung Jung – duszenie
  Patrick – dec
  Rogerio Nogueira – ko/tko
  Mir – ko/tko
  Jon Jones – ko/tko

 204. Jon Jones TKO 4 runda
  Frank Mir przez decyzję
  nogueira rogerio SUB 3 runda
  Brian Ebersole SUB 2 runda
  Mark Hominick KO 2 runda
  Krzysztof Soszyński przez decyzję
  Dennis Hamman przez decyzję
  John Makdessi KO 2 runda
  Yves Jabouin KO 1 runda
  Mark Bocek przez decyzję.
  Rich Attonito przez Decyzja
  John Cholish przez poddanie, runda 1

 205. Machida – TKO 1 r
  Nogueira – SUB 2 r
  Nogueira – dec
  Claude Patrick – dec
  Hominick – TKO 2 r.
  Soszyński – TKO 2 r.
  Hamman – TKO 2r.
  Hallman – dec

 206. Jon Jones
  Antonio Rodrigo Nogueira
  Antonio Rogerio Nogueira
  Mark Hominick
  Brian Ebersole

 207. Jon Jones TKO 1r
  Frank Mir TKO 2r
  Nogueira Dec
  Ebersole TKO 1r
  Hominick Dec

 208. Moje typy:

  Jon Jones TKO 2 runda
  Big Nog TKO 2 runda
  Lil Nog DEC
  Ebersole DEC
  Hominick TKO 1 runda

 209. Jon Jones TKO 2 runda
  Frank Mir TKO 1 runda
  Antonio Rogerio Nogueira Dec.
  Brian Ebersole poddanie 1 runda
  Mark Hominick TKO 2 runda
  Krzysztof Soszyński TKO 1 runda
  Jared Hamman TKO 2 runda
  Dennis Hallman decyzja
  Yves Jabouin TKO runda 1

 210. Wszystkie walki będzie można obejrzeć na facebooku? Z góry dziękuje za odp.

 211. Jon Jones vs. Lyoto Machida – Jon Jones
  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira -Frank Mir
  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira – Nogueira
  Brian Ebersole vs. Claude Patrick – Brian Ebersole
  Mark Hominick vs. Chan Sung Jung- Mark Hominick

 212. Walka wieczoru:

  Pojedynek o pas UFC w wadze półciężkiej
  205 lbs.: Jon Jones (14-1)

  Główna karta:

  265 lbs.: Frank Mir (15-5)
  205 lbs.: Tito Ortiz (16-9-1)
  145 lbs.: Mark Hominick (20-9)
  170 lbs.: Brian Ebersole (48-14-1)

 213. jakis konkurs jest ze nagle wszyscy typuja gale????

   

  Prelimsy (3 walki) leca na facebooku od 23.45, potem walki w ION a potem Main od 3:00, zrozumieli????
  „I’m the best ever. I’m the most brutal and vicious, the most ruthless champion there has ever been. No one can stop me.
  There is no one who can match me. My style is impetuous, my defense is impregnable, and I’m just ferocious.”

 214. Machida – TKO
  Nogueira – SUB
  Nogueira – dec
  Claude Patrick – dec
  Hominick – TKO
  Soszyński – TKO
  Hamman – TKO
  Hallman – dec

 215. To powalczmy o te koszulke 😉

  Jon Jones vs. Lyoto Machida sub 4rd
  Frank Mir vs. Antonio Rodrigo Nogueira dec
  Tito Ortiz vs. Antonio Rogerio Nogueira tko 2rd
  Mark Hominic vs. Chan Sung Jung dec
  Brian Ebersole vs. Claude Patrick dec
  Krzysztof Soszynski vs. Igor Pokrajac ko 1rd
  Jared Hamman vs. Constantinos Philippou tko 3rd
  Dennis Hallman vs. John Makdessi  ko 1rd
  Yves Jabouin vs. Walel Watson ko 2rd
  Nik Lentz  vs. Mark Bocek sub 3rd
  Rich Attonito vs. Jake Hecht ko 2rd

  John Cholish vs. Mitch Clarke dec

 216. Machida – TKO 4 runda
  Mir – TKO 1runda
  Nogueira – decyzja
  Ebersole – poddanie 2 runda
  Hominick – TKO 2 runda.

 217. Kod na „ION”? Nie mam pojęcia o czym gadasz. u mnie ION to podstawowy kanał DARMOWEJ telewizji hahahahh

 218. Colish, gdy próbował obalać w pierwszej rundzie, to widać było, że nie ma pomysłu na rozegranie walki w stójce. Ładne gnp ale musi poprawić znacznie umiejętności strikerskie, jeśli chciałby utrzymać się dłużej w organizacji.
  Clarke ? Ciosy w powietrze i tyle. Poza tym, nie pokazał nic. Od razu do zwolnienia…

 219. Jones – TKO 3r
  Mir – TKO 2r
  Nogueira – DEC
  Hominick – TKO 1r
  Ebersole – DEC

 220. Jak bym dostał taką koszulkę(jak na tamtej stronie) to chyba bym się płakał

 221. Jon Jones
  Antonio Rodrigo Nogueira
  Tito Ortiz
  Claude Patrick
  Mark Hominick

 222. moczopij
  big
  lil
  ebersole
  zombi
  krzyś

  wchodzę z buta wyłamuję zamek….

 223. maczida 4 runda tko
  mir 1 runda ko
  lil nog 2 runda sub
  ebersole dec
  hominick 2 runda tko

 224. jones tko 1 runda
  mir tko 2 runda
  tito decyzja
  ebersole tko2 runda
  homminik poddanie 2 runda

 225. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 226. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 227. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 228. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

 229. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 230. Nie postawię tym razem na Ruska, może i wariat z niego, ale za mały. Kasa poszła (w dużej ilości) jedynie na GSP :].

 231. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 232. I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

  bo to rzut monetą?

 233. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 234. BetSafe to jakiś wasz sponsor? Nie pytam ze złośliwości tylko z ciekawości, bo już któys raz widze rózne tematy z nim związane.

 235. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 236. Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  Wy wstydu nie macie czy jak? My nazwaliśmy? Wyrażenie "Czynnik X" w tego typu analizie (dokładnie tego typu) pojawiło się na MMARocks już w 2009 roku. http://www.mmarocks.pl/lyoto-machida/pod-lupa-evans-vs-machida/ – jeżeli już kopiuję kogoś to Jakuba Bijana. Czy Drogi Hubercie teraz mam iść do analiz Slipmycha i nazwać go kserobojem wyrażeń zakorzenionych w 40 edycjach "Pod Lupą"? Nie pomyliło się Wam coś?

 237. Ja zawsze typuję tak, że wciskam tam gdzie jest dużo PINIENDZY do wygrania i nie bardzo nawet pamiętam co obstawiłem. Potem rano wstaje i patrzę czy coś wygrałem. Zwykle nie wygrywam.

  Dżizas przecież ten Czynnik X, pochodzi od X-Factor, czyli coś eXtra. Ciężko tu mówić o zgapianiu

 238. Z tym czynnkiem X – true, ktoś tu nieuważnie spoglądał na stare odcinki z serii"pod lupą", której już dawno nie widzieliśmy…

 239. dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley?

  Tak jak omijam szerokim łukiem kolektury Lotto, tak nie mam zamiaru inwestować swoich pieniędzy w walkę, której wynik można typować na zasadzie "chybił-trafił". Kto ma szczęście i dobrze trafi, ten będzie szczęśliwy, bo kursy na obu zawodników są dosyć ciekawe.

  Co przemawia na korzyść Woodleya?
  – świetnie wyglądał na ważeniu,
  – jest młodszy i teoretycznie powinien mieć większy głód walki,
  – powinien być minimalnie szybszy i bardziej eksplozywny.

  Atuty "Kosa":
  – lepsza kondycja,
  – większe doświadczenie.

  Obaj są zapaśnikami i obaj walczą w podobnym stylu. Prawdopodobnie skończy się decyzją po nudnej walce. Współczuje sędziom punktowym, bo niuanse mogą mieć spory wpływ na końcowy werdykt.

 240. Dunham – Cerrone.

  w Cerrone wystarczy wejść niczym dzik w żołędzie, po czym zebrać krwawe żniwo

  I ja dokładnie tak uważam. Nie zgadzam się, że Guillard nie ma szklankej szczęki. Gdyby był odrobinę bardziej wytrzymały, to Cowboy leżałby nieprzytomny. Ktoś, kto tańczy po 1 ciosie od Joe Lauzona nie może mieć twardego łba. Ogólnie największym problemem Cerrone jest jego tragiczna obrona. Jeśli Dunham ruszy do ataku, bijąc w różnych płaszczyznach, to Cowboy się pogubi, poplącze i tyle z tego wyjdzie. Moim faworytem 60-40 jest Dunham. Obawiam się tego, czy sędziowie nie będą ślepi po raz kolejny (Dunham – Grant/dos Anjos), jednak uważam, że gra jest warta świeczki po takim kursie.

  A ja postawiłem na Kosa. Mam wrażenie, że Woodley jest przereklamowany przez ten knockout na Hieronie.

 241. @Puczi

  Zgadzam się, ze "Kowboj" ma dziurawą gardę, ale… Dunham w tej materii dużo gorszy nie jest, o czym świadczy między innymi jego walka z, nomen omen, Guillardem. Evan daje się trafiać, co w połączeniu ze ślamazarnym tempem, w którym zaczyna walki może mieć spory wpływ na przebieg pojedynku. Jak ja to widzę? Walka zaczyna się cios za cios, jednak to lepszy technicznie Cerrone częściej i czyściej trafia (mam nadzieję, ze nie zapomni o swoich highkickach, bo są na prawdę wyborne). To sprawia, że rozluźnia się i bez skrępowania walczy dalej, także przyspieszenie i zwiększenie presji przez Dunhama nie będzie mu straszne. Liczę, że Donaldowi uda się urwać dwie rundy. Najbardziej obawiam się, że Evan, wbrew temu co do tej pory robił, zacznie walkę "z przytupem" od samego początku, ale jestem dobrej wiary.

 242. Nie chce się gifów szukać to trzeba po gmoszemu analizy robić robić : D Jeszcze tyle prognoz przed galą nie czytałem, nigdy : ) nie wiem czy w końcu coś w ogólę dzisiaj zagram, bo już mam mętlik w głowie absolutny:-)

 243. midern – będzie typowanie redakcji jak zawsze

  maryjan – gify dojdą, przed tym typowaniem nie starczyło już czasu no i to nowy cykl u nas więc będzie się rozwijał:)

 244. maryjan to tak jak ja ,niby juz zagralem ale mam chec dorzucic rorego przez dec ,ale sie zastanawiam bo mam w grze juz kupon z rorym rampage + minakov + rory do wygrania 50 moze zagrac za 50 przez dec jak wygra przez cokolwiek to maly minus a jak przez dec to spory plus :Pa jak przegra to juz dupa:):-)

  te anazlizy beda tylko UFC czy tez innych gal?

 245. Już teraz wiem, dlaczego Szady siedziałeś cicho przez ostatnie dni. Propsy za wkład 🙂

  Dobry materiał panowie. Mam nadzieję, że będzie cykliczny. Dobrze by też było, jeśli udałoby się Wam wstawiać go trochę wcześniej, niż na kilka godzin przed galą, bo wiele ludzi, ( zaliczam się do nich i ja ) nie czeka do ostatniej chwili ze względu na częste wahania kursów, co mieli postawić – postawili i tekst ten traktują bardziej jako porównanie typowań własnych z typowaniami redakcji (bądź Szadego ) niż analityczną pomoc w obstawianiu. 😉

 246. @Zychal

  Głównie UFC. Myślę, że wobec KSW też nie będziemy obojętni. 🙂

  @Pietagoras

  Ja bym wolał "wypuszczać" analizy dopiero po tym jak Betsafe poda pełną ofertę kursów na całą galę. Mamy zamiar analizować nie tylko kursy na zwycięstwo konkretnego zawodnika, ale i zakłady specjalne typu: "Rundy powyżej/poniżej" czy metody zwycięstw, a te pojawiają się na kilka dni przed galą. Przyznaję, że sobota to trochę późno, ale nieraz może się nie udać szybciej. Projekt dopiero startuje, wszystko się może pozmieniać, także wszelkie sugestie mile widziane. 🙂

 247. @Tomasz Chmura

  Spokojnie. Faktycznie, zapomniałem,że Yoshi używał tego sformułowania. Dawno nie czytałem żadnego pod lupą i to mi sie bardziej kojarzyło z analizami Slipmycha. Najmocniej przepraszam, bez zbędnych nerwów 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.