Foto Tracy Lee / CombatLifestyle.com

Typowanie redakcji przed UFC 135: Jones vs Rampage. Standardowo zachęcamy do podawania swoich prognoz w komentarzach.

Jon Jones vs. Quinton Jackson

Venom
Jon Jones przez decyzję. Biorąc pod uwagę wyjątkową siłę uderzenia Rampage’a i jak się wydaje solidne przygotowanie do tej walki nie skreślałbym go całkowicie. Niestety Jones swoim zestawem umiejętności wyjątkowo mu nie pasuje. Mistrz może wygrać ten pojedynek trzymając się tylko dystansu, okopując starszego kolegę niskimi kopnięciami, punktując prostymi ciosami korpus i głowę. Dodatkowo mimo solidnej obrony przed obaleniami Quintona, Jones jest na tyle kreatywny w tej materii, że powinien kilka razy położyć go na plecach. Jackson wytrwa do ostatniej syreny, ale przegra walkę.

Tjo
Jones poradzi sobie z Jacksonem, tak samo jak z Ruą, Baderem czy Matyushenką. Rampage to tylko kolejny orzech do zgryzienia, choć chyba najtwardszy w jego dotychczasowej karierze. Będzie trochę kłopotów, ale młodszy, świeższy, szybszy i górujący zasięgiem Jones przez większość czasu będzie punktować z dystansu, by wreszcie zakończyć walkę ciosami w trzeciej odsłonie. Jon Jones przez TKO, runda 3.

TJ
Myślę, że zmotywowany, dobrze przygotowany do walk Rampage to ciężki przeciwnik dla Jonesa ale również wiem, że takiego Rampage’a w sobotę w klatcę nie zobaczymy. Nie dalej niż miesąc temu przecież przetasował swój sztab zwalniając Lance’a Gibsona ale trzymając blisko siebie swoich yes-manów. Historycznie zawwsze było niesamowicie ciężko zatrzymać Jacksona ale myślę, że spuchnie i Jones dokona tej sztuki. Jones, TKO, 4 runda.

Matt Hughes vs. Josh Koscheck

Venom
Josh Koscheck przez TKO, runda 1. Nawet biorąc pod uwagę, krótkie przygotowania Koschecka nie bardzo widzę jak Hughes mógłby mu zagrozić. Pudel nie da się sprowadzić na ziemię, a w górze to będzie walka do jednej bramki. Koscheck wyśle byłego mistrza UFC na zasłużoną emeryturę.

Tjo
Sądzę, że na obecną chwilę Hughes nie posiada żadnej broni na rywala. Koscheck jest lepszym fighterem. Zacznie bardzo dynamicznie i będzie w stanie bez problemów zastopować Matta uderzeniami już w pierwszej rundzie. Josh Koscheck przez TKO, runda 1.

TJ
Na tym etapie kariery nie wiem co Hughes ma przeciwstawić Koscheckowi. Nie będzie dawał rady obalać a jego uderzenia zawsze były notorycznie lekkie. Koscheck utrzyma walkę w stójce i skończy tam byłego mistrza. Koscheck, TKO, 1 runda.

Travis Browne vs. Rob Broughton

Venom
Travis Browne przez TKO, runda 1. Co prawda Broughton to dość wytrzymały na ciosy zawodnik, ale jeszcze niedawno toczył wyrównane pojedynki z takimi asami jak James Thompson, Neil Wain czy Jessie Gibbs. Browne przy wszystkich swoich brakach to jednak zawodnik z dwóch lig wyżej, dlatego spodziewam się, że odprawi Anglika szybko.

Tjo
Hapa jest bardziej przekrojowym zawodnikiem niż Broughton. Poza tym dysponuje przyzwoitym cardio i bardzo solidnym uderzeniem. Nie widzę innej możliwości, jak nokaut na Angliku pod koniec pierwszej rundy. Travis Browne przez KO, runda 1.

TJ
Ciekawe czy Broughtonowi znowu zajmie ponad 10 minut obrona obalenia. Pewnie nie bo Browne powinien go skończyć uderzeniami. Browne, TKO, 2 runda.

Nate Diaz vs. Takanori Gomi

Venom
Nate Diaz przez decyzję. Jeszcze na początku tygodnia kusiło mnie żeby postawić na Gomiego, ale ostatecznie typuję Diaza jako zwycięzcę. Przebieg tego pojedynku jest łatwy do przewidzenia. Gomi będzie rzucał swoje cepy, a Diaz niezainteresowany walką w parterze, będzie odpowiadał bokserskimi na głowę i ciało. Nie wiem czy pojedynek będzie takim klasykiem jak walka starszego brata Nate’a z Japończykiem, ale spodziewam się raczej emocjonującego starcia.

Tjo
Jeżeli Diazowi uda się ominąć pięści Gomiego i sprowadzić walkę do parteru, wygra ten pojedynek. Wierzę, że Nate na ziemi jest zdolny poskładać Japończyka, nie da się znokautować i odklepie The Fireball Kida nawet z pleców. Nate Diaz przez poddanie, runda 2.

TJ
Brak mi już wiary w Gomiego. Japończyk będzie niebezpieczny przez 3 minuty ze swoimi overhandami ale wątpię, żeby skończył Diaza i młodszy z synów Stockton powinien nadrobić straconą rundę nad sapiącą byłą gwiazdą PRIDE. Diaz przez decyzję.

Ben Rothwell vs. Mark Hunt

Venom
Ben Rothwell przez poddanie, runda 1. Mam szczerą nadzieję, że Rothwell nie zaprezentuje się w walce z Huntem tak jak przeciwko Yvelowi. Może to trochę myślenie życzeniowe, ale mam nadzieję, że Ben szybko przeniesie walkę na ziemię i podda drugi z Nowozelandczyków walczących na UFC 135.

Tjo
Rozwiązanie wydaje się proste – Rothwell nie będzie walczył w stójce z Huntem, bo przegra. Szybko przeniesie walkę do parteru i podda Nowozelandczyka. Ben Rothwell przez poddanie, runda 1.  

TJ
Rothwell to chyba jednak zbyt utalentowany zawodnik by przegrać z Huntem, choć pewnie nie będzie to piękna walka. Rothwell, TKO, 3 runda.

Anthony Ferguson vs. Aaron Riley

Venom
Anthony Ferguson przez decyzję. Riley to twardy journeyman często wykorzystywany przez UFC do testowania młodych talentów. Tak jak zawsze postawi ciężkie warunki, ale Ferguson zda pierwszy egzamin w największej organizacji na świecie.

Tjo
Ferguson będzie nieustannie punktował obaleniami i nękał Rileya uderzeniami z góry. W trzeciej rundzie rozkręci się na całego i sędzia przerwie walkę. Tony Ferguson przez TKO, runda 3.

TJ
Myślę, że Ferguson wykorzysta swoje zapasy by trzymać Riley’a w parterze. Ferguson przez decyzję.

Nick Ring vs. Tim Boetsch

Venom
Tim Boetsch przez decyzję. Ze swoimi problemami z kolanami Ring nigdy nie będzie dobrym defensywnym zapaśnikiem. Ciężko powiedzieć jak Boetsch poradzi sobie w nowej kategorii, ale powinno mu starczyć paliwa na wygranie przynajmniej dwóch rund.

Tjo
Scenariusz podobny jak w walce wyżej, tyle że The Barbarian swoim g&p wywalczy solidną decyzję. Będzie przenosić walkę do parteru i zasypywać rywala uderzeniami. Tim Boetsch przez jednogłośną decyzję.

TJ
Braki w zapasach Ringa powinny odezwać się w tej walce. Boetsch nie stracił wiele z swojej siły schodząc kategorie niżej i na pewno da radę obalać Kanadyjczyka. Walka sprowadza się do tego, czy walka z pleców Ringa przezwycięży Gnp Boetscha. Na pierwszy rzut oka powiedziałbym, że nie. Boetsch przez decyzję.

Ricardo Romero vs. James Te Huna

Venom
James Te Huna przez TKO, runda 1. Romero to dla mnie spory zawód. Wydaje się, że jego głowa przyciąga ciosy rywali, a Nowozelandczyk potrafi mocno uderzyć. Zapasy Te Huny trochę odstają od poziomu UFC, ale tym przypadku typuję, że sobie poradzi.

Tjo
Romero szybko obali i błyskawicznie podda Te Hunę jakąś dźwignią. Ricardo Romero przez poddanie, runda 1.

TJ
Te Huna przeciwko z Gustaffsonem dał sobie radę lepiej niżbym się spodziewał. Romero ma ogromne problemy w defensywnie i w ataku polega głównie na zapasach, myślę, że Te Huna jest w stanie go zneutralizowac i poważnie obić. Te Huna, TKO, 2 runda.

Cole Escovedo vs. Takeya Mizugaki

Venom
Takeya Mizugaki przez decyzję. Mizugaki ma całkiem solidne ofensywne zapasy, co zwykle wystarcza na wypunktowanie Escovedo.

Tjo
Kolejna walka na tej gali z serii obalenia i uderzenia. Japończyk będzie skracać dystans, efektownie obalać i uderzać z góry. Jeśli nie wpadnie w jakieś poddanie ze strony Escovedo, Mizugaki powinien spokojnie wypunktować dziecko Apacza. Takeya Mizugaki przez jednogłośną decyzję.

TJ
Mizugaki to solidny wyrobnik w wadze koguciej i ma na tyle szeroki wachlarzy umiejętności by zneutralizować Escovedo, który poza kilkoma momentami chwały nigdy nie pokonał tak wysoce uznawanych zawodników. Mizugaki przez decyzję.

Junior Assuncao vs. Eddie Yagin

Venom
Eddie Yagin przez decyzję. Yagin wypadł znakomicie odprawiając niedawno Joe Soto, ale Assucano również zapracował niezłymi zwycięstwami na powrót do UFC. Walka powinna być wyrównana, ale Hawajczyk powinien sobie poradzić.

Tjo
Prawdę mówiąc nie mam pojęcia kogo wytypować. Postawię na Assuncao, ale będzie to klasyczny strzał. Junior Assuncao przez TKO, runda 1.

TJ
Byłem pod dużym wrażeniem Yagina w walce z Soto. Assuncao to zawodnik, który ociera się o UFC ale nie do końca jest na tyle dobry by w oktagonie zagrzać miejsce na dłużej. Yagin w tym roku poczynił niezbędne zmiany by osiągnąć swój potencjał trenując w San Diego i powinien pokonać odźwiernego Assuncao. Yagin przez decyzję.

224 KOMENTARZE

 1. Trudno się nie zgodzic z tym typowaniem niestety Legendy Rampage i Hughes nie są faworytami ,ale pamiętajmy że to jest MMA i wszystko może się zdarzyc przykład:Ellenberg i Minotauro.

 2. Dziś z redakcją zgodny nie będęSmile Moje typy to: Rampage TKO 2 runda, Kos TKO 1 runda, Browne TKO 1 runda, Hunt decyzja, Gomi decyzja.

 3. Redakcja mocno zgodna, wiem, że Jones wygra, ale jakoś nie mogę z siebie wyrzucić tej nadziei o zwycięstwie Rampage'a.

  2 razy Tidżejowi wskoczył typ na Te Huna 😉

  „To normalne, najpierw Zuffa kupiła Strikeforce, teraz my ich, szczupak pożera okonia, a rekin szczupaka, biznes jest biznes”

 4. OptymistaSmile Rampage wyglada świetnie, i wierze w to co mówi. Pas bedzie miał nowego(starego) włascicielaSmile

 5. Niby wszystko podobnie jak ja, ale Kos aż tak szybko Mata poskłada..?O_O Imo – nie

 6. Tez chcialbym zobaczyc jak "zawyje wilk" ale nie moge sobie wyobrazic zwyciestwa nad Jonesem.

 7. Nie możesz? To proste.. Pójdzie wymiana w stójce, Rampage trafi sierpem, JJ pójdzie spać

   

  Następny komentarz zostawiam na galę, w koncu bedzie 3000

 8. No cóż, małe prediction na walki:

  JJ vs. Ramp – Quinton wygląda na świetnie przygotowanego i zmotywowanego, ale JJ ma większy arsenał w stójce, zapasach i parterze, aby pokonać Jacksona. Szansę Rampage'a widzę w trafieniu punch'em i KO na Bones'ie. Zdziwie się, jeśli walka potrwa dłużej, niż 3 rundy.   Typ: JJ by TKO, 3 runda

  JK vs. Hughes – pomimo okropnej kontuzji, długiej przerwy i krótkimi przygotowaniami, Kos nie powinien mieć problemów z Matt'em. Były mistrz UFC wyglądał już słabo w stójce na tle dos Anjos'a, od którego przyjmował ciosy twarzą, lecz jeden cios i poddanie wystarczyły, aby wygrał z Brazylijczykiem. Walka nie powinna przenieśc się do parteru i spodziewam się rozstrzygnięcia w stójce. Typ: Koscheck by KO/TKO, 2 runda

  Browne vs. RB – Travis pokonał Struve i potrafił zremisować z Kongo. Powinien przedłużyć swoją serię bez porażki i utrzymać nieskazitelny rekord po tej walce. Typ: TB by KO, 2 runda

  Nate Diaz vs. Gomi – Japończyk wpadł głupio w duszenie Guidy, lecz tutaj walka nie trafi do parteru. Diaz może ma mniejszy talent, niż brat, ale wraca do swojej macierzystej wagi, gdzie odnosił znacznie lepsze wyniki, niż w WW. Typ: Diaz by KO/TKO, 2 runda

  Rothwell vs. Hunt – Ben ma (ostatnimi czasy) lepszych przeciwników na rozkładzie, a Mark Hunt ma najlepsze czasy za sobą. Ponadto, nie pomogą mu nawet treningi u Jackson'a. Typ: Rothwell przez decyzję

  Tony Ferguson vs. Aaron Riley – Ferguson przekonał mnie swoją finałową walką oraz występami w TUF. Riley walczy w kratkę w UFC i dziś przyjdzie czas na porażkę. Typ: Ferguson by decision

  Nick Ring vs. Tim Boetsch – Boetsch po zejściu z LHW radzi sobie bardzo dobrze. Wspomniana kontuzja kolana nie pomoże Ring'owi w dobrym występie. Typ: Boetsch przez decyzję

  De Huna vs. Romero – typowy strzał: Romero przez decyzję

  Cole Escovedo vs. Mizugaki – im lżejsi japońscy zawodnicy, tym większą klasę prezentują za Oceanem. Mizugaki nie powinien mieć problemów z pokonaniem Escovedo, szczególnie, gdy potrafił urwać rundę Bowles'owi. Typ: Mizugaki, decyzja

  Junior Assuncao vs. Eddie Yagin – nazwisko Soto na rozkładzie Yagin'a mnie przekonuje. Typ: Eddie przez decyzję

 9. Doceniam umiejętności Bonesa, ale jak większość liczę na Rampa. Jakiś mocny sierp w 2r. to jest to na co liczę:)

 10. Ja bym sobie jeszcze życzył zwycięstwo przez ciężkie KO dla Supersamoana:)

 11. Dla mnie faworytem jest Jon Jones i zapewne wygra ta walke szybko i efektownie , a fanom Rampage’a pozostaje tylko nadzieja na lucky punch ..Tak przeciez bylo przed walka Adamek – Kliczko 🙂 Jones Rulez !

 12. Jon Jones by TKO/KO bo nie wiem na jaki szczyt musiałby się wdrapać Rampage, żeby obejść zapasy i stójkę JJ.

  Matt Hughes bo jakoś nie przepadam za Koscheckiem.

  Diaz by TKO/KO bo świry też muszą wygrywać.

  Resztę walk obejrzę jako neutralny obserwator.

 13. Jones bije 1,2 ciosy po czym klinczuje, atakuje kolanem bądź sprowadza. Jestem sobie w stanie wyobrazić że podczas takiego wejścia w klincz (bądź wyjścia) Jackson przyjmie ten pierwszy cios na blok i skontruje lewym bądź prawym – w obu przypadkach może to być koniec.
  Jeśli zaś o kondycje chodzi to nie faworyzował bym żadnej ze stron. Jones w 3 rundzie z Shogunem wyglądał na nieco zmęczonego mimo iż cały czas dyktował tempo. Nie wiadomo czy nie opadnie z sił w mistrzowskich rundach.
  Jackson mimo batalii jaką stoczył przez 25 minut walki z Hendersonem cały czas wyglądał dobrze. Oczywiście uważam że Rampage z walki z Danem to najlepszy Rampage jakiego oglądaliśmy i wątpie by kiedykolwiek u anglików zdobył taką dyspozycje, jednak w kwestii cardio nie stawiał bym plusa po stronie obecnego mistrza.

  QJ wydaje się być przygotowany, jedyne co powstrzymuje aomnie przed hura optmizmem to jego beznadziejny sztab.  

 14. IMO Ramp nie walczył jeszcze w swej karierze z takim rywalem i po walce powie,że był to najlepszy zawodnik z jakim miał okazje się parać. Jackson za bardzo jeszcze nie wie co go czeka w oktagonie. Dorabia fajną otoczkę do swej postaci, czym przyciąga rzeszę fanów (co oczywiście też jest bardzo ważne!) . 3-cia runda to maksymalny dystans tej walki. Sędzia to przerwie, bo Ramp nie z tych co sam klepie. 

  Jeśli się mylę – to pochylę czoło przed klasą Jacksona. Szanase zawsze są – ale gdzieś 30 % dla Rampage'a

 15. A ja znowu bez tv a net tylko przez komórkę. Damn! Bede ogladal w niedziele rano ciagnac walki przez iPhonea. Masakra 🙁
  Tak czy siak sercem za QJ. Jonesa nie cierpię. Obawiam sie jednak ze Ramp nie da rady go ustrzelic, a tylko tak moze to wygrac. Zgadzam sie, ze o dziwo ta walka skonczy sie decyzją.
  Nie rozumiem po co Q trzyma sie tych Angoli skoro boks to jego najlepsza bron. Szkoli sie w tym co umie najlepiej? Jakos przygotowania na Wyspach nie wystarczyly zeby pokonac Rashada. Po co dalej otaczac sie Anglikami? Ten sztab szkoleniowy potakiwaczy niestety dobrze nie wrózy.

  Kos vs H. walka do jednej bramki. Troche bez sensu.

 16. no panowie mam nadzieje że na orange sport wszystko poleci jak trzeba bez problemów:)

 17. Kaczka z całym szacunkiem dla Jonesa ale oprócz Shoguna to właśnie on nie walczył z nikim z absolutnej czołówki. Zresztą faktyczna forma Ruy w tej walce według mnie była daleka od najlepszej. 

  Oczywiście dzieki wszelkim przymiotom fizycznym i świetnym zapasom jest – raczej zdecydowanym – faworytem, jednak jeśli bedzie to test to raczej dla młodzieńca. Jackson testów nie potrzebuje.

 18. Powiem tylko tyle:

  WARRRRRR RAMPAGE !!! i oby to jego ręka dzisiejszej nocy została uniesiona w górę !

 19. mam przeczucie, że zarówno Hunt jak i Rampage zrobią redakcji niespodzianki 🙂

  Hunto via AtomicButtDrop!

 20. Jeszcze o walce wieczoru: Jones – Jackson. Główną zagadką nie jest kto zwycięży, ale …no właśnie: kto jest tym tajemniczym szpiegiem w zespole Jacksona..? Piorun i kokos raczej nie.. Więc kto..? Rampage przyjął ciekawą strategię – stworzyć wizerunek młokosa , szydzącego z gwiazd/legend mma, który na dodatek ima się zagrań nie fair. Czy to dobra taktyka…? Dla nakręcenia hypu przed walką i tym samym zwiększenia zainteresowania – jak najbardziej. Nikt przecież nie lubi oglądać walk przed którymi nic się nie dzieje, a wynik z góry jest wiadomy. W tym przypadku jest chociaż jakaś akcja przed… Jones , mimo, że ma świadomość ,że Rampage podkręca publikę przeciw niemu, trochę dał się wciągnąć w jego grę, czego przykładem było ważenie i stare down po. Patrzył w oczy starego wilka bez kompleksów, z uśmiecham, by ten nie zarzucił mu zaraz, że znów nie szanuje  wielkiego mistrza, patrząc się w okolice poniżej poziomu gumki od majtek. 

  Trener Greg Jackson w audycji dla Portalu Sherdog (dokładniej w ich radiu, ale nie jestem tego pewien) także ustosunkował się do tematu szpiega w obozie Rampage’a. – powiedział tytko ,że nie potrzeba im wiedzieć co Rampage trenuje, bo nie są w stanie Jonesa niczym zaskoczyć w klatce, a nawet jeśli co ś przygotują nowego, to na taśmach, płytach z wcześniejszych walk Jacksona – wszystko jest – więc tym samym szpieg nie jest im potrzebny.

  Jak będzie wyglądała sama walka…?

  Redakcja jednomyślnie typuje wygraną Jonesa. …wróć – yoshihiro widzi wygraną Rampa i byłby na 100 % pewny , gdyby nie sztab ludzi którzy pracują z Jacksonem.  3 redaktorów widzi wygraną Jonesa, choć Venom skłania się ku decyzji, głównie dzięki przewadze Bonesa po ciosach prostych, lowkickach oraz ilości skutecznych obaleń.

  Ja oczywiście , widzę jedynego faworyta w tej walce – Jonesa . Walka nie potrwa dłużej niż 3 rundy. Jackson już stracił ochotę po ważeniu. Raz sporo ścinał , 2 tak jak wspominałem, przeszył go wzrok mistrza i pewność siebie, rzadko spotykana u tak młodych fighterów. 

  Jones będzie punktował, klinczował, próbował obalać i o ile Rampage będzie miał sporo sił w pierwszej i drugiej rundzie, gdzie po skutecznym obaleniu (bo chyba nie sądzicie, iż to się Bonesowi nie uda)  da radę dość szybko przenieść walkę do stójki, tak w 3 rundzie, już ta sztuka się nie powiedzie i Jones skończy go ciosami (raczej łokcie) z góry. Ramp to twardy gość, więc moim zdaniem sędzia to przerwie.  I usłyszymy słynne już : And stil……

  Tyle ode mnie.

 21. Moje typy jak zwykle w większości zgodne z przewidywaniami malinowsky’ego:
  Rampage TKO
  Koscheck TKO
  Diaz DEC < – (w większości ;D)
  Browne TKO
  Hunt TKO
  Dziś w nocy za sprawą malinowsky’ego dowiemy się jaki kolor ma LHW (dobrze że akurat podczas gali na której dojdzie do walki o pas UFC w tej własnie kategorii ;D)

 22. pewnie ze mnie zakpicie ale wydaje mi sie ze rampage znokautuje jonesa w 2 rundzie i zszokuje caly swiat jak niegdys zdobywajac pas niszczac chucka 🙂

 23. Nie pisałem, że widzę wygraną Jacksona, tym bardziej nie pisałem że na 100%. Nawet gdyby Quintona przygotowywał Ibarra dalej skłaniałbym się raczej w kierunku Jonesa.

  Próbuje jednak pokazać, że to wcale nie taka bułka z masłem dla Bonesa jak wielu chce tą walke przedstawiać. 

  Jakcson umie uzywać jabba, ma świetną obronę przed ciosami (crazy monkey guard), w zasadzie nie pamiętam kto ostatnio mocno trafił go ciosem w szczęke. Jest dobrym zapaśnikiem, silnym fizycznie a przygotowany ma bardzo dobre cardio. I 5 razy mocniejszy cios od Jonesa.

  To nie jest bulka z masłem. W żadnym wypadku. Jeśli QJ wyjdzie przygotowany to w najgorszym razie przegra jednogłośną decyzją.
  Jones może zaliczyć KO i nie będę zszokowany kiedy tak się stanie. Mocnego strzału jeszcze w karierze przyjąc nie zdążył.

 24. chciałbym, ale przecież Jones nie jest idiotą i wie, że KO to jedyny sposób, w jaki może przegrać, więc będzie tego unikał. A ma argumenty, żeby tego uniknąć, rzeklbym bardzo konkretne.

 25. Jakcson umie uzywać jabba, ma świetną obronę przed ciosami (crazy monkey guard), w zasadzie nie pamiętam kto ostatnio mocno trafił go ciosem w szczęke.

  Machida i Evans

 26. Sorki, ale odniosłem wiec mylne wrażenie po twym poście Beer

   

  Jones bije 1,2 ciosy po czym klinczuje, atakuje kolanem bądź sprowadza. Jestem sobie w stanie wyobrazić że podczas takiego wejścia w klincz (bądź wyjścia) Jackson przyjmie ten pierwszy cios na blok i skontruje lewym bądź prawym – w obu przypadkach może to być koniec.
  Jeśli zaś o kondycje chodzi to nie faworyzował bym żadnej ze stron. Jones w 3 rundzie z Shogunem wyglądał na nieco zmęczonego mimo iż cały czas dyktował tempo. Nie wiadomo czy nie opadnie z sił w mistrzowskich rundach.
  Jackson mimo batalii jaką stoczył przez 25 minut walki z Hendersonem cały czas wyglądał dobrze. Oczywiście uważam że Rampage z walki z Danem to najlepszy Rampage jakiego oglądaliśmy i wątpie by kiedykolwiek u anglików zdobył taką dyspozycje, jednak w kwestii cardio nie stawiał bym plusa po stronie obecnego mistrza.

  QJ wydaje się być przygotowany, jedyne co powstrzymuje aomnie przed hura optmizmem to jego beznadziejny sztab.

 27. O ile dobrze pamiętam Rashad trafił Page'a całkiem przyzwoicie na początku 1-wszej rundy, ale faktycznie, ma tę gardę całkiem szczelną. A co do mistrzów w LHW, to juz dawno nie słyszeliśmy "and still …".

 28. Josh przez TKO ?? podoba mi sie ten typ ROFL

  w mainie mam nadzieje ze Rampage sprawi mega niespodzianke Pray

 29. siemanko ja troche pytanie z innej beczki, czy ktos widzial sesje Q&A z Rashadem ? Odbyla sie teraz niedawno i nie moge jej nigdzie znalezc, bylbym wdzieczny jakby ktos mial link do niej dzieki:)

 30. Popieram Kaczke. 3 pełne rundy to max.

  Rampage to b.db zawodnik ale JJ to Michael Jordan wspołczesnego mma. Odstaje o klase od kazdego jednego przeciwnika. Przypominam, że od 5 ostatnich pojedynkow, nie została wykonana na nim żadna akcja ofensywna. Czyli obalenie czy czysty cios.

  Nie widze tez tych " jabów" Rampage'a.

   

   

 31. Jeśli Rampage jest dobrze przygotowany to nie widzę powodu dlaczego miałby nie wygrać (a wydaje się że jest bardzo dobrze przygotowany). Jones nie walczył z nikim z najwyższego poziomu (oprócz Shoguna który był całkowicie bez formy). Nie wiem dlaczego wygrana Rampagea będzie taką niespodzianką? Dla mnie szanse wynoszą 50/50

 32. Najbardziej interesują mnie tutaj trzy walki i podaje moje typowania:
  JJ vs QJ – Bones 2 runda TKO
  Kos vs Hughes – Matt przez decyzję
  Ferguson vs Riley – zwycięzca TUF win by KO, round 2

 33. nie darzę jakas wielką sympatia Rampage’a ale mam nadzieje, ze wejdzie mu jakis lucky punch i odprawi zarozumiałego Jones’a z kwitkiem 🙂 Z rownie malo prawdopodobnych zyczen, chcialbym jeszcze zeby Hunt wygral przez KO:)

 34. Nie chciałbym zobaczyc jak Jones rozjeżdza Rampa podobnie jak Matyushenko (co wcale nie jest nierealne). Dawaj Quinton pokaż co potrafisz i dotrwaj chociaż do decyzji !! 🙂

 35. Kaczka skoro jesteś taki pewien wygranej Jonesa to może po jego porażce założysz taki avek jaki ja mam teraz?

 36. Tak jak z przed walka Jonnyego z Shogunem, rozum mówi Jones a serduchem za Rampagem :), poza tym marze o wygranej Hunta i Matta nad znienawidzonym pudlem 🙂

 37. z cala sympatia do Rampegea to on ma bardzo marne szanse.Przegral z Machida(kontrowerjsyjny wynik)to tym bardziej z Jonsem.Jonse bedzie trzymal dystans i zaden mocny cep go nie dostanie 🙂

 38. Ja się pokusze o stwoje typowania

  FOTN: jones vs Ramp lub gomi-diaz
  KOTNKoscheck
  sub:????

 39. Wszystko zależy od tego na jakiej płaszczyźnie rozegra się walka. Jeśli Rampage utrzyma walkę w stójce i nie da się obalać Jonesowi to w nim widzę faworyta. Pytanie tylko czy można powstrzymać JJ…

 40. Kaczka przeraża mnie twoja nadmierna fascynacja Jonesem. Nie zdziwqił bym sie gybyś na poduszce miał napis i <3 Jon Jones:P

 41. Spokojnie – ja nie z tych 

  btw. ktoś zrobił gifa z treningu przed kamerami 2 dni temu – w akcji, wiadomo kto

 42. nie lubię JJ ale myślę że wygra w 2 rundzie przez tko super warunki i zapasy

 43. ja za bardzo nie przepadam za jonesem, tym bardziej za rampem, także chcę od nich niewiele- dobrej walki…

  niemniej jednak jestem ciekawy tego pojedynku.

   jeżeli  mam się określić to jj 3r tko.

 44. Jones go rozniesie jest po prostu za szybki dla Rampa, on to tylko chyba boksować umie nie chcę tu nikogo obrażać ale to będzie koniec Rampag'a. Tyle z mojej strony…

 45. Jones za szybki i jest, ale Rampage nie jest ogórkiem jak solidnie się przygotował to ustrzeli ciężką ręką Jonesa, który właśnie dzięki „długim” warunkom fizycznym nie schowa i nie ukryje dobrze szczęki to Ramp musi to wykorzystać.

  Jones jeszcze lubi zaryzykować i dodawać różne techniki jeden błąd i bang bang.

  Mimo wszystko stawiam na Rampa.

 46. moim zdaniem nawet jak JJ wygra z Rampagem to i tak polegnie przy Machidzie.
  brazylijczyk ma styl, który będzie kryptonitem na Jonesa – mianowicie, bardzo szybko i skutecznie skraca dystans, przez co amerykanin utraci swój największy atut, czyli warunki fizyczne. w dodatku Machida nie jest jakimś żółtodziobem w parterze, więc nawet po obaleniu przez JJ będzie się dobrze bronił, a jeśli amerykanin nie wyeliminował podstawowych błędów parterowych [zostawianie rąk na klatce przeciwnika] to nawet może się skonczyc jakimś trójkątem albo balachą.

 47. Kiedyś Jones mówił,że bjj u niego najbardziej kuleje. Więc lepiej, aby w najbliższym czasie jakiegoś mega parterowace nie dostał…Jak poprawi parter – wtedy nie będzie na niego bata wcale.

 48. W LHW (a w HW juz w ogóle) oprócz Rua'y i Machidy nie ma nikogo kto więcej niż przyzwoicie walczy z pleców.
  Raczej na parterowego magika nie trafi.

 49. Jeszcze jest Roger Gracie, ale poza parterem nie ma nic Laughing W HW jest Werdum w czołówce.

 50. Moze jak ładnie poprosi Gracie jak werdum to zeejdzie Jones do parteru nie to co ten cham Reem!

 51. Jak na tą chwilę to uważam, że nie Machida a Sugar jest w stanie odebrać pas JJ.
  Ale to tylko moje zdanie.

 52. Game Plan Rampag’a:
  W swoim stylu, szczelna garda, rece wysoko. Daje wyczuc dystans Jonesowi, odpowiada mala iloscia kombinacji. Zjada spora ilosc ciosow dajac sie zepchnac pod siatke. Jones podekscytowany zaczyna czuc sie coraz pewniej konstruujac nowe ataki. W koncu Rampage wupuszcza potezna kontre (cos w stylu walki z Machida) i jest po walce.

  A propos Machidy to wydaje mi sie ze nieliczny zawodnik w LHW ktory moze sciagnac Jones’a z piedestalu. Styl walki Lyoto moglby zagrozic mlodemu mistrzowi.

 53. no wlasnie , niby pisze ze za 2h main card pewnie bedzie o 3ciej ? orientuje sie ktos w „rozkladzie jazdy” :>?

 54. UNDERCARD ZACZYNA SIĘ O 3 NA FACEBOOKU. NATOMIAST GŁÓWNĄ KARTĘ OD 3 ZOBACZYĆ MOŻNA NA ORANGE SPORT LUB W NECIE!!!

  UNDERCARD ZACZYNA SIĘ O 3 NA FACEBOOKU. NATOMIAST GŁÓWNĄ KARTĘ OD 3 ZOBACZYĆ MOŻNA NA ORANGE SPORT LUB W NECIE!!!

  UNDERCARD ZACZYNA SIĘ O 3 NA FACEBOOKU. NATOMIAST GŁÓWNĄ KARTĘ OD 3 ZOBACZYĆ MOŻNA NA ORANGE SPORT LUB W NECIE!!!

  UNDERCARD ZACZYNA SIĘ O 3 NA FACEBOOKU. NATOMIAST GŁÓWNĄ KARTĘ OD 3 ZOBACZYĆ MOŻNA NA ORANGE SPORT LUB W NECIE!!!

 55. Moje typowania :

  Jon Jones vs rampage – wygra ramp przez tko 3 runda
  Josh vs Matt – wygra Josh przez decyzję
  Nate Diaz vs Takonari – wygra Diaz przez decyzję
  Ben vs Mark – wygra Ben tko 2 runda

  A jak będzie ? Dowiemy się niebawem : ) . Pozdrawiam !

 56.  

  UNDERCARD ZACZYNA SIĘ O 3 NA FACEBOOKU. NATOMIAST GŁÓWNĄ KARTĘ OD 3 ZOBACZYĆ MOŻNA NA ORANGE SPORT LUB W NECIE!!!

  UNDERCARD ZACZYNA SIĘ O 3 NA FACEBOOKU. NATOMIAST GŁÓWNĄ KARTĘ OD 3 ZOBACZYĆ MOŻNA NA ORANGE SPORT LUB W NECIE!!!

  UNDERCARD ZACZYNA SIĘ O 3 NA FACEBOOKU. NATOMIAST GŁÓWNĄ KARTĘ OD 3 ZOBACZYĆ MOŻNA NA ORANGE SPORT LUB W NECIE!!!

  UNDERCARD ZACZYNA SIĘ O 3 NA FACEBOOKU. NATOMIAST GŁÓWNĄ KARTĘ OD 3 ZOBACZYĆ MOŻNA NA ORANGE SPORT LUB W NECIE!!!

   

  No toś im Tens ułatwił 

 57. Yoshi jak czytalem twoj pierwszy komentarz to czulem sie , jak bym czytal wlasne mysli 😉

 58. W walce JJ z Shogunem ten drugi po przyjęciu kolana w pierwszych sekundach poruszał się jak mucha w smole (wspominał nawet jego menago o tym kolanie po walce) – chciałbym wierzyć, że to miało główny wpływ na łomot, jaki Jones spuścił Brazylijczykowi. Ale.. nie do końca wierzę. Tym niemniej, jak nigdy – trzymam kciuki za Rampa, bo jaki by JJ nie był, to na podstawie tego, co widzę w wywiadach, jest pyszałkiem, którego ulubionym przedmiotem jest lustro.

 59. Faktycznie im ułatwiłemROFL Niestety nie da się już edytować, więc UNDERCARD OD 24 NA FACEBOOKU, A GŁÓWNĄ KARTĘ MOŻNA ZOBACZYĆ NA ORANGE SPORT ALBO W NECIE OD 3.

 60. sorry za off top ale httpv://youtube.com/watch?v=wyx6JDQCslE :] Reem w teledysku 0:39 + pare innych osobistosci 😛

 61. uu to sorki, ale niestety nadrabiam zaleglosci po tygodniu pracy w weekend 🙂 wystarczylo napisac ze stare :p

 62. a o to zwyciescy walk 😀

  Jones – decyzja
  Koschceck – poddanie
  Brown- poddanie
  Diaz – decyzja
  rothwell- decyzja
  Boetsch – decyzja
  Te Huna KO
  Mizugaki – poddanie
  asunciao – decyzja

 63. Tak … Rampage się zesrał od samego patrzenia mu w oczy… bo Jackson to jest pierwszy lepszy lojtek któremu grają kolana. Ja rozumiem, że Jones jest dobrym zawodnikiem, no ale nosz kvrwa, jego "pijar" i robienie z niego chuj wie kogo do potegi staje się już nie śmieszne, a żałosne.

  Jak będzie miał tyle obron pasa co Spider, to wtedy będziemy mogli tak pisać i uważać, bo na dzień dzisiejszy co niektórzy mam wrażenie wzieliby pyte JJ po same kule gdyby mieli taką możliwość.

 64. Jon Jones położy bardzo szybko Rampa na plecach i albo go tam podda albo przeleży obijając przez 5 rund. Inaczej tego po prostu nie widzę.

  Mark Hunt to mój ulubiony fighter i wiadomo, że kibicuje mu na maxa ale scenariusz jest dla mnie jeszcze bardziej oczywisty niż z walki Rampage'a z Jonsem. Ben po pierwszej wymianie łapie Marka do klinczu, spycha pod siatkę i tam obala a następnie w parterze kończy jakaś dźwignią na łapę.

  @ Yoshihiro

  Oprócz Shoguna i Machidy równie dobry (moim zdaniem nawet lepszy) jest mały Nog. Tak naprawdę to tylko jego jestem sobie w stanie wyobrazić, że poddaje z pleców Jonesa.

 65. jak ogladac walki na facebooku ? :> wszedłem na UFC i dałem Lubie To , wchodze w UFC LIVE Prelims i zaznaczam miniaturke z UFC 135 i tak wyskakuje ze musze sie zapisac zeby ogladac :>

 66. ah dobra chyba nie mam dawac na miniaturke UFC 135 tylko na te UFC The Prelims tak? jeszcze sie widocznie nie zaczelo

 67. Hm czy mam rozumieć że jeszcze się to wszystko nie zaczęło? Czy mam coś nie tak z tym FB?

 68. ktoś podpowie amatorowi takiemu jak ja gdzie i jak to moge obejrzec ?; d

 69. czy tylko mi na facebooku wyskakuje po kliknieciu play: „Please sign in, to watch this video” ?

 70. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 71. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 72. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 73. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 74. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 75. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 76. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 77. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 78. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 79. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 80. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 81. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 82. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 83. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 84. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 85. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 86. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 87. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 88. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 89. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 90. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 91. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 92. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 93. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 94. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 95. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 96. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 97. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 98. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 99. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 100. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 101. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 102. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 103. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 104. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 105. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 106. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 107. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 108. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 109. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

 110. UFC organizuje im tą walkę, a żaden zawodnik nie odważył się jeszcze odmówić, jeśli odmowa nie była spowodowana kontuzją bądź innym czynnikiem losowym.

  Zdanie nie jest prawdziwe. Takie sytuacje w UFC się zdarzają.

 111. Fajna analiza, trochę zwiększyliście moje wątpliwośc co do Bagoutinova. Nie ulegałem jego "hype" w zakładach bukmacherskich na forum, jednak postanowiłem dzisiaj zagrać to za 75% stawki standardowej… i po tej analizie mam więcej wątpliwości.

  Szkoda,że nazwaliście to Czynnikiem X, bo to trochę pachnie kopiowaniem Slipmycha.

  I dlaczego pominęliscie Koscheck vs Woodley? Według Was walka nie warta obstawiania?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.